توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455237
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید: هیچ جایگزینی برای روحانی نمی‌شناسیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید با بیان اینکه روحانی تنها کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان است گفت: جریان اصلاحات با تمام توان و استفاده از ظرفیت های اجتماعی خود به حمایت از آقای روحانی خواهد پرداخت.

به گزارش ایسنا، فاطمه سعیدی در خصوص اظهارنظرهای منتسب به خودش پیرامون عملکرد منفی دولت گفت: گاهی برخی شیطنت ها باعث می شود تشابه اسمی با برخی همکاران در مجلس باعث ایجاد چنین شائبه هایی شود. بنده معتقدم عملکرد دولت در مجموع خوب و قابل قبول بوده است. البته نقدهایی در برخی حوزه ها به ویژه وضعیت معیشتی مردم وجود دارد اما همین که جلوی روندخطرناک و به شدت اشتباه گذشته گرفته شده است باید به دولت نمره قبولی داد. لذا از آقای روحانی به عنوان کاندیدای مورد حمایت حزب کارگزاران و تمامی اصلاح طلبان حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس، همچنین در خصوص بازداشت برخی فعالان فضای مجازی گفت: ما از طرق مختلف پیگیر وضعیت بازداشت شدگان هستیم و امیدواریم با مجموعه رایزنی های صورت گرفته این فعالان که عمدتا جوان هستند تا پیش از آغاز سال نو آزاد شوند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + روحانی + اصلاح طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.