۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 125530
زاکانی رئیس ستاد انتخابات 8+7 شد
شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان روز گذشته یکشنبه با حضور اکثریت اعضا تشکیل گردید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۴
با مصوبه شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان علیرضا زاکانی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی و منوچهر متکی به عنوان دبیر اجرایی جبهه متحد اصولگرایان معرفی شدند.

به گزارش مهر، شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان روز گذشته یکشنبه با حضور اکثریت اعضا تشکیل گردید.

اعضای شورا پس از عرض ارادت به ساحت مقدس و مبارک حضرت علی بین موسی الرضا (ع) و تبریک ولادت با سعادت آن امام همام و بررسی اخبار و اطلاعات واصله مربوط به انتخابات آتی موارد ذیل را مورد بحث و تبالد نظر و تصویب قرار دادند.

۱- انتخاب آقای دکتر دکتر علی رضا زاکانی به عنوان مسئول ستاد مرکزی انتخابات شورای مرکزی

۲- انتخاب آقای منوچهر متکی به عنوان دبیر هیئت اجرایی

۳- آیین نامه مربوط به ترکیب و نحوه انتخاب اعضای شوراهای داوری و اجرایی جبهه متحد اصولگرایان در استان ها

ضمنا به آگاهی می رساند که با توجه به اظهار نظرها و موضع گیری های متفاوت بعضی از شخصیت های محترم سیاسی وابسته به شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان، کماکان مواضع رسمی این جبهه، توسط سخنگو اعلام خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۹ ۱۴:۵۴:۵۴
به نظربنده که یک نفر معتقدبه نظام جمهوری اسلامی هستم انتخاب اقای دکترزاکانی به عنوان رییس ستادانتخاباتی جبهه متحداصولگریان اتخابی شایسته وبه بجامیباشدچون ایشان واقعامعتقدبه وحدت همه دلسوزان نظام درجهت پیشرفت وابادانی جمهوری اسلامی ایران تحت لوای ورهبری مقام عظمی ولایت می باشند تعدادی ازدلسوزان نظام جموری اسلامی ایران ازاستان اردبیل (508705)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته