نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478430
دستمال توالت ترامپ/ انتقام به سبک مکزیکی+ تصویر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
یک تاجر و تولید کننده مکزیکی با تولید دستمال‌های توالت با تصویر رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا انتقام جالبی از وی گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، یک تاجر و تولید کننده مکزیکی در واکنش به اظهارات و اقدام‌های «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا علیه مکزیک، اقدام به تولید دستمال توالت با تصویر ترامپ کرده است. وی همچنین بر روی این دستمال توالت به کنایه نوشته است :«نرمی بدون حد و مرز» و «بله، این دیواری است که بابت آن پول می‌پردازیم».

پیشتر موسسه ثبت مالکیت صنعتی مکزیک محفوظ ماندن نام تجاری «ترامپ» را برای بخش‌های ساختمان‌سازی، هتلداری، گردشگری، املاک و مستغلات و سرویس‌های خدمات مالی تضمین کرده بود،‌ اما اکنون این تاجر مکزیکی نام «ترامپ» را بر روی محصولی در حوزه بهداشتی گذاشته است که شامل ضمانت‌نامه نام تجاری کمپانی دونالد ترامپ نمی‌شود. مالک خط تولید دستمال توالت‌های ترامپ قصد دارد ۳۰ درصد از سود کسب شده را به برنامه‌های حمایتی از مهاجران اختصاص دهد.

در زمان کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا نیز یک شرکت چینی اقدام به تولید دستمال توالت‌هایی با تصویر ترامپ کرده بود. این شرکت سه مدل دستمال توالت با عکس‌های ترامپ خندان، اخم کرده و در حال اشاره را به مشتریان عرضه می‌کرد.
http://static1.ilna.ir/thumbnail/jnWeCwBIf7Yi/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCTv7EoL8sZn-4nQ0IaVTmx0E-xuDHnCGIL88GkvFaMumG0xAjmK2UGzBnhR0v72AGokxM8c2r25UXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0s4W-NtbiTHk,/DBOcQVKXYAAC9ii.jpg
http://static1.ilna.ir/serve/UBGbywW1whq8/RL54z_netUE,/Untitled.png
 
کلمات کلیدی : ترامپ، مکزیک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۲:۱۳
کار جهان سومی انجام داده بسیار زشت! (4408294) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۳-۱۲ ۲۳:۴۴:۳۰
اگه از طرف آمریکاییها انجام داده شده بود برعلیه رئیس جمهور یک کشور دیگه اسمش میشد آزادی بیان اما حالا کار جهان سومی و زشت حساب میشه! (4409394) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.