توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468134
زاهدی: احتمال دارد دو نامزد منتخب تا پایان انتخابات در صحنه باشند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
عضو جامعه اسلامی مدرسین گفت:در حال حاضر صلاح کار به این شکل است که هر دو کاندیدای منتخب در صحنه حضور داشته باشند و هیچ کس به نفع دیگری کناره گیری نکند.

محمد مهدی زاهدی عضو جامعه اسلامی مهندسین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ درباره وحدت اصولگرایان  و همچنین اجماع آنها روی یک کاندیدای واحد در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: یقین بدانید که وحدت و همبستگی بسیار بالایی در میان جبهه های اصولگرا وجود دارد و به واسطه این اتحاد بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.
 
 وی افزود: دلیلی ندارد که بخواهیم از اکنون به فکر اجماع بر روی یک گزینه واحد باشیم، دو نفر کاندیدای اصلح آمده اند  و در صحنه حضور پیدا کرده اند در حال حاضر صلاح کار به این شکل است که هر دو کاندیدای منتخب در صحنه حضور داشته باشند و هیچ کس به نفع دیگری کناره گیری نکند.

عضو جامعه اسلامی مهندسین تصریح کرد: در ادامه کار و انجام مناظره ها و برنامه های تبلیغاتی تصمیم گیری نهایی انجام می شود اما لزوما به این معنا نیست که در پایان رای نهایی این باشد که یک کاندیدا به نفع دیگری کناره گیری کند و بسیار محتمل است که  صلاح کار به گونه ای باشد که هر دو نامزد منتخب در صحنه انتخابات حضور داشته باشند.
 
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + قالیباف + رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.