نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441133
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: تلاش خواهیم کرد ایران را بابت آزمایش موشکی اخیر پاسخگو کنیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت که واشنگتن تلاش خواهد کرد که ایران را بابت آزمایش موشکی اخیر پاسخگو کند.

به گزارش تسنیم، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا طی سخنانی گفت: از گزارشها درباره انجام آزمایش موشک بالیستیک توسط ایران در روزهای اخیر مطلع هستیم. در حال بررسی این گزارش‌ها هستیم اما در عین حال از رفتارهای تحریک آمیز و غیرمسئولانه ایران هم مطلع بوده و از بابت آنها عمیقاً نگرانیم. از ایران می‌خواهیم این اقدامات تحریک آمیز را متوقف کند.

وی در ادامه سخنانش گفت: تمامی کشورها از جمله ایران بایستی کاملاً و به نحو موثر تمامی مفاد قطعنامه 2231 سازمان ملل را اجرا کنند. هنگامی که اقداماتی انجام می شوند که با قطعنامه ناهمخوان هستند و یا آن را نقض می‌کنند، ما برای پاسخگو کردن ایران تلاش خواهیم کرد و از دیگران نیز می‌خواهیم که چنین کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد: ما قاطعانه مفاد مندرج در قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره انتقال اقلام مرتبط با موشک‌های بالیستیک (به ایران) را اجرا می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+ایران+کاخ سفید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۲۳:۴۲:۳۱
شما هیچ غلطی نمی کنید ! شما خود ناقض قوانین هستید ! پس از آن دم نزنید ! (4145507) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۰۰:۱۳:۰۰
نه اینکه شما به تعهداتان پایبند هستید (4145531) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۰۰:۴۸:۵۵
اصلا لزومی نداره به شما پاسخی بدیم مگه شما کی هستید ؟ باورشون شده که قیم جهان هستن و خودشون رو نخود هر آش می کنند (4145559) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: تلاش خواهیم کرد ایران را بابت آزمایش موشکی اخیر پاسخگو کنیم