توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431738
دعوت تاج از سرمربیان لیگ برای جلسه با کی‌روش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
رئیس فدراسیون فوتبال از سرمربیان تیم های لیگ برتری خواست که در جلسه سرمربی تیم ملی حضور پیدا کنند.

به گزارش ورزش سه، رئیس فدراسیون فوتبال در بخشی از صحبتهای خود پس از پایان جلسه با طاهری از سرمربیان لیگ برتری دعوت کرد تا در جلسه ای با حضور او و شاید سرمربی تیم ملی انتقادها و پیشنهادهای خود را نسبت به برنامه لیگ اعلام کنند. رئیس فدارسیون البته در ادامه صحبتهای خود گفته که با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، امکان تغییرات کلی در برنامه ریزی وجود ندارد اما این نشست می تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

او در این باره گفت: «در جلسه‌ای از همه مربیان دعوت می‌کنیم که شرکت کنند و نظرات خود را اعلام کنند. برنامه از طرف سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها داده شده است. وقتی مدیرعامل باشگاهی برنامه‌ای را قبول می‌کند معنی‌اش چیست؟ آیا به این معنا نیست که این برنامه را پذیرفته است؟ اگر حرفم غیرمنطقی است شما بگویید.»

جلسه سرمربیان لیگ برتری با کی روش اتفاقی است که شاید فدراسیون فوتبال باید مدتها پیش برای آن اقدام می کرد اما این جلسه در آستانه روزهای سرنوشت ساز تیم ملی و باشگاه ها می تواند به ایجاد فضایی متفاوت کمک کند.
 
 
کلمات کلیدی : مربیان لیگ برتر+کی روش+تاج+تیم ملی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.