نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501433
انتخاب رشته کنکور 96 فردا به پایان می‌رسد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری خبر داد و گفت: فردا آخرین فرصت انتخاب رشته برای مجازشدگان کنکور و داوطلبان دوره‌های بدون آزمون است.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری 96 به ایلنا گفت: داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی sanjesh.org می‌توانند علاوه بر مشاهده دفترچه‌های انتخاب رشته بر اساس گروه‌های آزمایشی، راهنمای عملی و اصلاحات اعلام شده، نسبت به مرتب سازی رشته‌های مورد علاقه بر اساس شرایط کارنامه خود اقدام کنند.

او با اشاره به اینکه هر داوطلب می‌تواند 150کدرشته انتخاب کند، گفت: داوطلبان به ترتیب علاقه خود باید کدرشته‌محل‌ها را در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تا ساعت 8 امروز یکشنبه 22 مرداد از تعداد 838 هزار و 929 داوطلب مجاز به انتخاب رشته در کنکور 110هزار نفر انتخاب رشته کرده‌اند.11هزار و 246 نفر نیز در دوره‌های بدون آزمون ثبت‌نام کردند.

توکلی گفت: متقاضیان پذیرش در رشته‌های تحصیلی بدون آزمون که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) است، چه در کنکور شرکت کرده باشند و چه شرکت نکرده باشند،‌ می‌توانند با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش انتخاب رشته کنند.

او در پایان تاکید کرد: داوطلبان آزمون سراسری 96 و متقاضیان دوره‌های بدون آزمون تا دوشنبه 23 مرداد برای انتخاب رشته و ثبت آن در فرم اینترنتی فرصت دارند.
 
کلمات کلیدی : سنجش + کنکور سراسری + انتخاب رشته
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۵۸:۲۲
فقط پزشکی (4517826) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.