نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386333
واکنش مترو به اعلام تقصیر مترو در «حادثه شهران»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
مدیر عامل شرکت مترو اظهار نظر در مورد حادثه شهران را عجولانه و سیاسی عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، هابیل درویش در گفت‌وگویی، در خصوص سخنان رئیس مدیریت بحران کشور مبنی بر مقصر دانستن مترو در حادثه شهران گفت: این اظهار نظر غیر کارشناسی، فرافکنانه و سیاسی است.

وی با بیان اینکه بررسی حادثه شهران موضوع کاملا کارشناسی است و از این رو توصیه می‌کنم که در بیان علت عجله‌ای نکنند افزود: مسئولان اجازه بدهند مراجع ذیربط و صاحب صلاحیت در مورد شناسایی عوامل و دلایل این حادثه اظهار نظر کنند چرا که این موضوع در کمیسیون زیربنایی دولت در حال بررسی است و اظهار نظرهای زودهنگام تنها باعث به تعویق افتادن بررسی‌ها می‌شود.

مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به سخنان نجار گفت: اینکه می‌گویند حفر مترو باعث فروریزش خاک در این محل شده، اظهار نظر سطحی است چرا که تحلیل این فرد به دور از مسائل کارشناسی بوده است.

وی افزود: هیچ کس نگفته در این محل مغار و حفره بوده که حالا سوال می‌پرسند چرا شناسایی نشده، بلکه مغار در اثر تراوش آب از شبکه فرسوده آب تهران و شست‌وشوی خاک ریزدانه در آن محل ایجاد شده نه اینکه از قبل این حفره وجود داشته که حالا می‌گویند چرا مترو قبل از حفر بررسی‌های لازم را انجام نداده است؟.

درویش در پایان اظهار نظرهای نجار را حرکت رو به جلو خواند و گفت: اظهار نظرهای زودهنگام تنها شائبه سیاسی بودن موضوع را تایید می‌کند.
 
کلمات کلیدی : حادثه شهران+مترو
 
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۸ ۱۵:۱۸:۵۲
من خودم ساکن همونجا هستم،مترو مقصر اصلیه،از زمانیکه شروع به حفاری کردند این اتفاقات افتاد،فقط بخاطر اینکه خسارت زیادی وارد شده نمیخواد زیر بار بره (3909854) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.