توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306331
وضعیت اسفناک فوتبال ملی؛ مردی که در بطن همه دعواهاست!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۶
فدراسیون فوتبال دوباره دستخوش اتفاقات زیادی شده است؛ جنگی تمام نشدنی.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کفاشیان در پایان اولین دوره ریاستش بر فدراسیون گفت بزرگترین مشکلی که داشته، عدم یکپارچگی در فدراسیونش بوده. به همین دلیل عزیز محمدی و تاج دو نایب رئیس خود را کنار گذاشت و آدم هایی آورد که همسو با خودش بودند. اما خیلی زود مشخص شد کفاشیان دوباره نتوانسته با وجود این تغییرات فدراسیون را یکدست کند. امروز به نظر می رسد مشکلات در فدارسیون فوتبال بیش از همیشه است و جالب انیجاست که اسدی در بطن تمام دعواها حضور دارد.
کروش-اسدی؛ کدام ناپدید می شوند؟
از روز اول اول حضور دبیر کل جدید مشخص بود او نقطه مقابل کروش است. اسدی در اولین جلسه کمیته فنی به کروش شدیدا تاخت تا فرهاد مجیدی به حمایت از سرمربی پرتغالی بلند شود. دبیر کل سپس در جلسه ای که با کروش داشت به او گفت که نتایجش خوب نبوده و حتی برانکو بهتر از این مربی عمل کرده است. همین حرف کافی بود تا کروش به خشم بیاید و چند مصاحبه علیه دبیر کل انجام دهد. مربی تیم ملی اعتقاد داشت اسدی از جایی آمده و دستوراتی را اجرا می کند؛ حالا کجا؟ کاملا مشخص بود! در این ماهها همواره مشکلات بین کروش و اسدی پابرجا بوده. حالا تازه ترین دعوای آنها بر سر پرونده هایی است که علیه تیم ملی به کمیته اخلاق، ارجاع داده شد. این روزها اسدی به کروش می تازد و کروش هم به او می گوید: «حرف های پدرخوانده ات را می زنی!» اسدی توسط وزیر ورزش گمارده شد و پیداست منظور کروش چه کسی است. این اختلاف ها به اوج خود رسیده و به نظر نمی رسد حالا حالاها تمام شود. شب گذشته هم کروش بیانیه ای علیه دبیر کل صادر کرد و بار دیگر او را دست نشانده فرد دیگری خواند؛ فردی که او را در این پست گمارده است. کروش از اسدی خواست تا فوتبال ایران ناپدید شود و باید دید سرانجام این دعوای بزرگ چه خواهد بود.
اسدی-اسلامیان؛ خنجری که دبیر کل از رو بست
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت که از شرایط موجود فدراسیون متاسف است و عده ای برای تیم ملی مشکل درست می کنند. کاملا پیدا بود که منظور اسلامیان، مسئولان سابق کمیته اخلاق هستند اما اسدی در تازه ترین مصاحبه خود این بار از خجالت او هم در آمد: «آقایان اقتصادی بروند به کار اقتصادی برسند و کاری به فوتبال نداشته باشند.» اسدی حالا جنگ را گسترش داده و قصد دارد از بالا تا پائین با همه بجنگد! اما چیزی که در جنگ اسدی با اسلامیان بسیار عیان است، بی ربط به انتخابات آتی فدراسیون نیست!
تاج-اسدی؛ از باند اصفهانی تا ترکی
رئیس سازمان لیگ و دبیر کل نقطه مقابل هم هستند. اسدی به برنامه های سازمان لیگ کم انتقاد ندارد. اما دعوای آنها بر سر ماجرای باند اصفهانی فدراسیون علنی شد؛ وقتی کفاشیان گفت: «تاج سر دسته باند اصفهانی هاست.» رئیس سازمان لیگ هم گفت: «چند نفر در هیات رئیسه ترک زبانند، باید بگوئیم باند دارند؟» همین حرف کافی بود تا اسدی مصاحبه های خود را علیه تاج آغاز کند و مشخص شود دو طرف چه مشکلات عدیده ای با هم دارند.
تکلمه
در آستانه آخرین ماههای دوره دوم ریاست کفاشیان، به نظر می رسد تمام اختلاف ها به اسفندماه آینده بی ارتباط نیست. قرار است رئیس انتخاب شود و قدرت ها بدشان نمی آید از همین حالا دیگری را ناک اوت کنند. اسدی قطعا در انتخابات شرکت می کند. اسلامیان هم شاید. تاج هم بدش نمی آید پیش بیاید. کفاشیان هم که مثل همیشه حاضر است! منتظر جنگ های بزرگتری در فدراسیون فوتبال باشید.
 
کلمات کلیدی : علیرضا اسدی +کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.