توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366137
روانبخش: رئیس جمهور انقلابی می خواهیم
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲
یک عضو جبهه پایداری گفت :‌در حال حاضر در حساس‌ترین شرایط پس از انقلاب، قرار گرفته ایم و دشمن با اقدامات پیچیده در صدد نفوذ به کشور است که در چنین شرایطی برای سال ۹۶ به رئیس جمهوری انقلابی نیازمندیم.

به گزارش ایسنا، قاسم روانبخش با اشاره به اینکه تجربه گذشته نشان می‌دهد ‌، افرادی که می خواهند کاندیدای ریاست جمهوری شوند، ‌تابع تصمیمات جریان خاصی نخواهند بود اظهار کرد: شرایط جامعه امروز ما شرایط بسیار پیچیده است و در حساسترین شرایط پس از انقلاب قرار گرفته ایم که دشمن نیز تصمیمات بسیار پیچیده ای برای ما می گیرد و با اقدامات خود در صدد نفوذ به کشور است تا از غفلت مسئولین استفاده کرده تا برنامه‌های خود را در کشور عملی کند که در چنین شرایطی برای سال ۹۶ به رئیس جمهوری انقلابی نیازمندیم.

وی با تاکید بر اینکه یک رئیس جمهور انقلابی باید دارای شاخصه های انقلابی بودن از دید رهبری باشد، ‌گفت: ما نیازمند رئیس جمهوری هستیم که به مبانی انقلاب اعتقاد حقیقی داشته باشد، استکبار ستیز باشد و بتواند با صلابت و تدبیر واقعی مشکلات کشور را حل کند و این شدنی است.

این عضو جبهه پایداری با اشاره به شرایط کشور در پسابرجام، ابراز عقیده کرد تا پیش از این حل مشکلات کشور منوط به اجرایی شدن برجام بود و انتظار می رفت وعده های رئیس جمهوری در زمینه شرایط پسابرجام، تحقق پیدا کند اما اوضاع کشور نه تنها بهبود نیافته که بدتر نیز شده است.

روانبخش ادامه داد: نسخه اقتصاد مقاومتی که رهبری بر آن تاکید فراوان کرده‌اند نه تنها اجرایی نشده است، بلکه با تعطیلی پی در پی کارخانه ها و رشد بیکاری در جامعه و نیز عدم توانایی دولت در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، در شرایط اقتصادی سخت تری قرار گرفته ایم.

این عضو جبهه پایداری با بیان اینکه امریکا تاکنون به هیچ یک از تعهدات خود در برجام عمل نکرده است گفت:‌آنچه مسلم است این است که دولت فعلی و رئیس آن به درد دوره آتی ریاست جمهوری نمی خورد که اگر به درد می خورد در سه سال گذشته کاری می کرد و به نظر نمی رسد در یک سال باقی مانده قادر به حل مشکلات کشور باشد، ‌بنابراین دولت فعلی توانایی اداره کشور را ندارد.

روانبخش در پاسخ به این پرسش که از میان کاندیداهای احتمالی برای ریاست جمهوری ۹۶ کدامیک دارای شاخصه های انقلابی بودن از دید رهبری هستند، گفت: من هنوز در میان کسانی که برای انتخاب سال ۹۶ مطرح شده اند، هیچ کدام را ندیده ام که چنین ویژگی ها و شاخصه هایی را داشته باشند اما باید بگردیم و کسی را پیدا کنیم که با معیارهای رهبری برای انقلابی بودن تطابق داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : انقلابی گری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.