نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 196532
امید به زندگی در ایران چند سال است؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۲۳
دکتر سید مهدی اعلام کرد: امید به زندگی در ۳۰ سال پیش در ایران ۵۵ سال بود که بر اساس آخرین آمار ها بدلیل پیشرفت های علمی و پزشکی، این مهم به بیش از ۷۰ سال رسیده است.
رییس نظام پزشکی شهرستان ورامین گفت: امید به زندگی در ایران به بیش از ۷۰ سال رسیده است.

به گزارش مهر، دکتر سید علی اکبر سید مهدی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه ورامین،با اشاره به اهمیت دانش پزشکی اظهار داشت: هرکس انسانی را احیا کند، مانند آن است که تمام انسان ها را زنده کرده است. وی با اشاره به نیاز جامعه به علم اندوزی افزود: انسان تا آخر عمر نیاز به تکمیل علم خود دارد، در علم پزشکی نیز اگر بگوییم علم ما تکمیل است اشتباه است و پزشکان ما نیاز دارند لحظه به لحظه به علم خود بیافزایند و علوم خود را تکمیل کنند.

رییس نظام پزشکی شهرستان ورامین با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین علی(ع) صفات یک پزشک خوب را در مرحله اول تقوی دانست و افرود: پزشکان باید در این مهم جدیت داشته باشند، تا بدین وسیله اعتماد بیماران را نیز جلب کنند. وی انسان را طبیب خود دانست و با اشاره به این موضوع، سلامت جسمی افراد را ثمره این نگاه عنوان کرد.

دکتر سید مهدی اعلام کرد: امید به زندگی در ۳۰ سال پیش در ایران ۵۵ سال بود که بر اساس آخرین آمار ها بدلیل پیشرفت های علمی و پزشکی، این مهم به بیش از ۷۰ سال رسیده است. وی افزود: مسئله پیشگیری، بزرگترین جهاد است که انسان می تواند با رعایت بهداشت و چکاب مرتب، خود را از بیماری ها دور نگه دارد.

دکتر سید مهدی در ادامه سخنان خود، با اشاره به هزینه های پزشکی افزود: هزینه پیشگیری، به مراتب بسیار کمتر از درمان خواهد بود، لذا از مردم تقاضا می کنیم که خود را از گرفتار شدن در بیماری ها به واسطه پیشگیری نجات دهند. وی افزود: سلامت معنوی جامعه، در گرو شرکت در مراسم های مذهبی است و یکی از بزرگترین برنامه هایی که می توان از طریق آن به سلامت جامعه برسیم شرکت در نمازهای جمعه است.

رییس نظام پزشکی شهرستان ورامین، در انتهای سخنان خود، با اشاره به شروع به کار ساختمان نظام پزشکی شهرستان ورامین، خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولان شهرستان شد.
 
۱۳۹۲-۰۶-۰۲ ۰۱:۳۰:۲۵
امید به زندگی با زندگی کردن فرق می کند که ایرانیان زندگیاشان با کمبود جدی آزادیهای اجتماعی چون شادی، پایکوبی، خوشی و خوشحالی مواجه است و به کمترین در دنیا رسیده است. (1589137) (alef-10)
 
ENSAN
۱۳۹۲-۰۶-۰۲ ۰۲:۵۸:۱۸
اقای دکتر احمدی نژاد پس از 24 خرداد // چون در پائین اوردن نرخ تورم و بیکار ی و .... موفق نبودند صرفا بخاطر رفاه حال مردم با صدور دستوراتی به الهام و مشائی و .... ترتیباتی دادند که تا پایان سال 92 امید به زندگی در ایران به عددی کمتر از نرخ تورم برسد . (1589164) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته