توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500245
دستگيري سارق مسلح سابقه دار و کشف 12 فقره سرقت در ایرانشهر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
 جانشین انتظامي شهرستان "ايرانشهر" از  سرهنگ"غلامرضا نورا" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس ايرانشهر در تعاقب پایش های اطلاعاتی و بررسی پرونده های سرقت هاي مسلحانه در سطح شهرستان سارق مسلح فراري را شناسایی و تحت مراقب قرار دادند.

وی افزود: ماموران حین دستگیری سارق با وی به صورت مسلحانه درگیر که با هوشیاری و توانمندی ماموران این سارق دستگیر که در بازرسی از مخفیگاه وی یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، دو قبضه اسلحه کلاش و مقادیری مهمات نیز کشف شد.این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه پلیسی به 12 فقره سرقت مسلحانه و به عنف خودرو، گوشی تلفن همراه و موتورسیکلت با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کرد.

جانشین انتظامي شهرستان ايرانشهر در پايان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری دو همدست این سارق ادامه دارد، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.
 
توقیف کامیون حامل 13 هزار ليتر سوخت قاچاق در"ايرانشهر "

با تلاش ماموران انتظامي شهرستان ايرانشهر، کاميون حامل 13 هزار ليتر سوخت قاچاق توقيف شد.

سرهنگ " غلامرضا نورا" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پاسگاه شهردراز ايرانشهر حین گشت زنی های هدفمند در در حوالی سه راهی سرکهوران به یکدستگاه خودرو کامیون فاقد پلاک مشکوک شده و براي بررسي بيشتر آن را متوقف کردند.

وي افزود: در بازرسي دقيق از این خودرو مقدار 13 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع "نفتگاز" کشف و یک نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

جانشین انتظامي شهرستان ايرانشهر در پايان با تاکيد بر برخورد قاطعانه نيروي انتظامي با قاچاق کالا و سرمايه هاي ملي خاطر نشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمينه ساز جرايم ديگري در سطح جامعه مي شود و مقابله با آن يکي از اولويت هاي کاري پليس به شمار مي رود.

 
 
کلمات کلیدی : سارق مسلح +ایرانشهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.