نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354743
اتریش‌نمایشگاه‌هولوکاست‌ایران‌رامحکوم‌کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
در حالی که نمایشگاه هولوکاست در ایران در حال برگزاری است، جنجال غربی‌ها درباره این نمایشگاه همچنان ادامه دارد و حالا وزیر خارجه اتریش آن را محکوم کرده است.

به گزارش فارس، در ادامه جنجال کشورهای غربی‌ درباره برپایی نمایشگاه هولوکاست در ایران، وزیر خارجه جوان اتریش اظهارات تندی علیه برپایی این نمایشگاه مطرح کرد.

دومین نمایشگاه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور هولوکاست با نمایش ۱۵۰ اثر از هنرمندان ۵۰ کشور ۲۵ اردیبهشت ماه به مناسبت سالروز اشغال فلسطین (یوم النکبة) برپا شد و تا ۱۰ خردادماه ادامه دارد.

از پیش از آغاز نمایشگاه، مقامات و رسانه‌های غربی و صهیونیستی درباره برپایی آن در ایران جنجال براه انداخته و همچنان هم جنجال آنها ادامه دارد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم در همین رابطه تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا داشته و از جان کری، محکوم کردن نمایشگاه هولوکاست در ایران را خواستار شده بود.

در ادامه همین روند، مقامات آلمان ضمن انتقاد از برگزاری این نمایشگاه اعلام کردند که این مسابقه کاریکاتور هولوکاست «بذر نفرت می‌پاشد و اختلافات در خاورمیانه را تشدید می‌کند».

سخنگوی وزارت خارجه آلمان در تقبیح برگزاری این نمایشگاه، گفته بود: «کشته شدن شش میلیون مرد، زن و کودک در هولوکاست، که ما آلمان‌ها گناه و مسئولیت آن را بردوش می‌کشیم، نباید به تمسخر گرفته شود».

حالا وزیر خارجه جوان اتریش هم که کشورش بارها میزبان گفتگوهای طرف‌های ایرانی و گروه ۱+۵ در مذاکرات هسته‌ای بوده، اظهاراتی تندی در این باره مطرح کرد.

«سباستین کورتز» گفت: «من کاملا مسابقه نفرت‌انگیز کارتون هولوکاست در ایران را که به میلیون‌ها قربانی توهین می‌کند، محکوم می‌کنم».
 
کلمات کلیدی : اتریش‌+نمایشگاه‌ هولوکاست‌+ایران‌
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۷:۵۵:۴۱
کارتون ساختن از تراژدی کاری زشت است. کما اینکه صهیونیست از هولوکاست استفاده ابزاری می کند، با این حال ما نباید چنین کار زشتی را انجام دهیم. (3714168) (alef-13)
 
دلسوز وطن
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۸:۰۰:۵۲
آقایانی که هولوکاست رو به تمسخر می کیرند بیان اینجا مونیخ تا کوره هایی رو که آدمهای بیگناه رو اونجا قتل و عام کردند رو با چشم دو سر ببینند جایی که بهش می گن Concentration Camp

ضمنا" این ماجراجویی ها جز برافروختن نفرت جهانیان علیه ما هیچ عایدی نخواهد داشت درست مثل حمله به سفارت خانه ها

من که دارم شاخ در میارم چرا با این همه مشکلات اقتصادی و ... بعضیا فقط میخوان برای ایران هزینه های بیخودی بسازن

الف امیدوارم چاپ کنی (3714172) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۸:۰۴:۳۰
من نمیدونم هولوکاست به ما چه ربطی داره که بی خودی برای کشور هزینه درست میکنیم. هولوکاست مسئله عربها و یهودیهاست , خودشون مشکلی ندارند ما شدیم کاسه داغتر از آش. (3714177) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۸:۱۶:۱۵
اتریش با منطق عقل و ضد عقل چگونه کنار آمده است؟؟؟!!!
---
وزیر امور خارجه ی اتریش باید با منطق عقل توجیه کند چگونه از یکسو مدعی حمایت از آزادی بیان است و از سوی دیگر با تعصب و با منطقی خرد گریز از اسطوره ی هالوکاست بی چون و چرا دفاع می نماید و با تحریم هرگونه انتقاد از این اسطوره قصد سرکوب این آزادی را در کشورهای دیگر دارد؟؟؟!!! (3714192) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۸:۲۷:۱۳
خب راست میگن. ما ایرانیها کاس از آش داغتریم. (3714202) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۸:۳۳:۱۲
با همين كارها كشور را منزوي ميكنيد ،بعد هم با پررويي م يگوييد چرا تحريم ها رفع نشد (3714206) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.