توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384443
پاسخ موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) به مطلب منتشر شده در سایت باشگاه خبرنگاران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با ارسال جوابیه ای به مدیریت باشگاه خبرنگاران جوان به انتشار مطلبی با عنوان امام خمینی (ره) درباره واقعه کودتای ۲۸ مرداد چه گفتند؟ پاسخ داد.

لازم به ذکر است، مطلب منتشر شده در الف نیز به صورت بازنشری از سایت باشگاه خبرنگاران جوان بوده است.

******

مدیریت محترم باشگاه خبرنگاران

سلام علیکم

به اطلاع میرساند بر خلاف مطلبی که در مورخه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ تحت عنوان "امام خمینی (ره) درباره واقعه کودتای ۲۸ مرداد چه گفتند؟" در سایت آن باشگاه منتشر شده است جمله "دولت دکتر مصدق در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ با کودتای امریکایی سرنگون شد" و عبارت " قوام سلطنته بارها نخست وزیر شد" از حضرت امام خمینی نمی بانشند بلکه دو عبارت مذکور پاورقی توضیحی در ذیل بیانات حضرت امام، Hنجا که نام " دولت دکتر مصدق" و "قوام السلطنه" را برده اند بوده است که متاسفانه مطلب این پاورقی در نوشته ان خبرگزاری در قالب سخن امام خمینی به بیانات ایشان اضافه شده است.

متقضی است مقرر فرمایید این نامه عینا به منظوز تصحیح اشتباه مذکور منتشر گردد. ضمنا انتظار آن است که در مطالب منتسب به رهبر کبیر انقلاب اسلامی حتما از منابع معتبر منتشرشده از سوی موسسه تنظیم و نشر اثار حضرت امام استفاده نموده و در تنظیم مطالب دقت کافی مبذول گردد.

حمید انصاری
قائم مقام موسسه
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۲۳:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۱:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۰:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۴:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۷:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۳:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.