نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414548
AFC از این عکس شرمنده نشد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰
دیگر نخواهید دید عکسی این چنین از یک بازی مقدماتی جام جهانی مخابره شود!

به گزارش "ورزش سه"، واقعیت این است که تکنولوژی آن قدر پیشرفت کرده که زمین ها کانال کشی شده اند و وقتی باران می بارد آب را به سمت خود می کشند و به خروجی های تعبیه شده می فرستند! اگر زمینی که میزبان بازی مقدماتی جام جهانی است، فاقد این امکانات باشد، مسئولان برگزاری مسابقه به هنگام بارندگی اجازه برگزاری چنین بازی ای را نمی دهند به این خاطر که هم زمین خراب می شود و هم کیفیت بازی به نحو قابل ملاحظه ای کاهش پیدا خواهد کرد!!!

اما کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازی سوریه – ایران در یک زمین باتلاقی نشان داد که با فوتبال حرفه ای و روز دنیا فاصله دارد(!) و هدف برایش رضایت تیم میزبان و برگزاری بازی است. همین و بس!

 هنوز تقویم لیگ قهرمانان آسیا با یوفا و فیفا هماهنگ نشده و کما فی السابق طی دو فصل برگزار می شود. در سالی که ایران هیچ موفقیتی به دست نمی آورد، بهترین فدراسیون فوتبال آسیا می شود و در سالی که همه تیم هایش  به جام جهانی صعود می کنند و در مسابقات آسیایی و جهانی روی سکو می روند، در هیچ بخشی نامزد بهترین نمی شود. از این AFC برگزاری بازی سوریه – ایران در زمین باتلاقی شاید هم عجیب نبود!

عکسی از که از بازی سوریه – ایران در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مخابره شده بیشتر شبیه عکس گل بازی است تا فوتبال!

 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+AFC
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۸:۴۱:۵۷
اشتباه اصلی، همگروه شدن ایران و سوریه بود.
اگر ایران و سوریه هم گروه نبودند، سوریه میتوانست بازیهای خانگی خود را در ایران انجام دهد و نیازی به کشور مالزی به عنوان کشوری که در زمینه فوتبال بسیار عقب مانده است، نبود. (4019198) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۲۰:۱۷:۵۵
یعنی هر کشوری خودش هم گروهیش را انتخاب میکند!!!!!
مگه میشه مگه داریم؟ (4019336) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۲۳:۲۲:۵۳
آخه چی از فوتبال میفهمی؟!!! نمیدونی همگروهی با قرعه کشیه نه تصمیمی گیری؟!!!؟ (4019496) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۷ ۱۱:۴۶:۰۸
میتونست afc توی عمان برگزار کنه چه ربطی داره (4020015) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.