توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414647
عراق: با زائران غیرقانونی خارجی برخورد می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰
سخنگوی وزارت کشور عراق روز چهارشنبه در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که با زائران خارجی که به صورت غیرقانونی وارد اراضی عراق می شوند، برخورد صورت می گیرد.

به گزارش ایرنا، سرتیپ 'سعد معن' افزود که سرپرست وزارت کشور عراق به همه دستگاه های مسئول مدیریت ورود زائران خارجی اربعین حسینی دستور داده است که روش های قانونی، اداری و اصولی مانند همراه داشتن روادید ٬ورود قانونی به داخل اراضی عراق را اعمال کنند.

وی گفته است که دستورها و توصیه ها در این خصوص کاملا روشن است و مقتضی است تدابیر قانونی بر اساس قوانین عراق علیه نقض کنندگان قانون اتخاذ شود.

سرتیپ سعد معن تاکید کرد افرادی که قانون را نقض کنند و به صورت غیر اصولی وارد اراضی عراق شوند، در همان لحظه از مرزهای عراق خارج می شوند.

وی در عین حال گفت که تاکنون یک میلیون و 500 هزار زائر خارجی وارد اراضی عراق شده و همچنان روند ورود زائران خارجی به داخل عراق ادامه دارد.

به گفت وی ، وزارت کشور عراق تاکنون توانسته است بر حسب طرح های پیش بینی شده این جمعیت میلیونی زائران خارجی را مدیریت کند.
 
کلمات کلیدی : اربعین + زائران عتبات عالیات + زائران ایرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.