نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499248
هدف دلسوزی برای محصوران
ناصر ایمانی/15 مرداد96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
آنانکه موضوع آزادی محصوران را فریاد می‌زنند، آیا صرفاً از بعد انسانی و پزشکی و ترحم به دنبال آزادی آنها هستند یا موضوع جنبه سیاسی هم دارد؟

-بدون تردید آنها اگرچه ژست انسان دوستانه و قانونمدارانه گرفته‌اند، اما به‌دنبال بهره برداری‌های سیاسی از موضوع آزاد شدن محصوران هستند. ابعاد سیاسی آزادی آنان نیز به این دلیل نیست که دو تن از رهبران اصلاح‌طلب به جمع بقیه رهبران آنها بپیوندند و وزنه سیاسی آنها کامل شود و آن دو نفر به فعالیت سیاسی بازگردند. بلکه بعد سیاسی موضوع از نظر آنان، چنین است که با آزاد کردن محصوران، پرونده سال 88 به نفع جریان سبز خاتمه می‌یابد.

-جریان اصلاحات می‌‌خواهد با آزاد سازی دو نفر، مردم به این نتیجه برسند که دو رهبر بی‌گناه و مظلوم حوادث سال 88، سال‌ها در حصر خانگی به‌سر بردند و پس از چند سال چون بی‌گناه بودند، آزاد شدند؛ بدین ترتیب این دو نفر در سال 88 نیز هیچ جرمی مرتکب نشده بودند و اساساً جریان اصلا‌ح‌طلب و سبز نیز در آن حوادث هیچ نقشی نداشته و بلکه اساساً حقانیت با آنها بود و هیچ مسوولیتی از باب ماه‌ها تخریب و آتش سوزی شهرها و برهم زدن امنیت ملی نداشتند! موضوع آزادی محصوران از نظر اصلاح‌طلبان صرفاً یک «نشانه» و «علامت» است علامتی برای پایان یک پرونده قطور سیاسی و امنیتی به نفع جریان اصلاحات.
منبع:صبح نو
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۵:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۴:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۸:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۲۳:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۴:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۵:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۷:۳۰
 
۱۳۹۱/۱۰/۱۱ ۱۷:۱۶
 
۱۳۹۱/۱۰/۰۶ ۲۰:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : حصرخانگی+موسوی+کروبی+فتنه88
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۵:۱۵:۰۸
می دانید فرق من و شما چیست؟ شما اجازه و حقوق شهروندی و امنیتت محفوظ است که حرف بزنی و نظر دهی، مال من نیست!
فرق دیگری هم داریم، ما چند میلیونی بیش از شمائیم! (4506949) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۸:۰۹:۴۸
مردم تو انتخابات و فضاي مجازي كاملا رويكردشون مشخصه (4507364) (alef-3)
 
نوید
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۸:۴۲:۱۱
نویسنده گرامی،اگر به سه انتخابات اخیر دقت میکردید نسبت به تفکر مردم در این زمینه آگاه میشدید و متوجه میشدید که رفع حصر یا ادامه آن بر قضاوت مردم در این زمینه تاثیری ندارد...نظرات منو که چاپ نکردید تا حالا، اگه مناسب دیدید چاپ کنید! (4507419) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۸:۴۵:۳۰
باید بعضی از مردم به این پختگی برسن که اگه یه روزی دادگاه تشکیل و حکم داده شد، نباید مثل اون روزای شوم مملکتو به باد فنا بدن. به نظرم هنوز مردم به اون پختگی لازم نرسیدن.دو قطبی کردن ها از طرف بعضی ها هنوز هم ادامه داره و داره تیشه به ریشه میزنه... (4507422) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.