توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455642
وزیر کشور: 110 هزار نفر به عضویت شوراها درمی آیند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز دوشنبه 30 اسفند، گفت: در این دوره به طور مجموع 110 هزار نفر به عنوان اعضای شوراها انتخاب می شوند.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات قزوین در جمع خبرنگاران افزود: 329 هیات مرکزی در سطح مراکز شهرستانی و یک هزار و 58 هیات نیز در مراکز بخش ها کار ثبت نام از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور را برعهده دارند.

وزیر کشور همچنین یادآور شد: این هیات ها در فرمانداری ها و بخشداری ها مستقر هستند. رحمانی فضلی در ادامه گفت: به طور مجموع در سطح کشور یک میلیون و 500 هزار نفر در قالب هیات های اجرایی و نظارت به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان دوره ای مجلس و ریاست جمهوری کمک می کنند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: همه تمهیدات لازم از سوی وزارت کشور برای برگزاری یک انتخابات امن، سالم و قانونی پیش بینی شده است.

رحمانی فضلی تصریح کرد: برای برگزاری انتخابات در اردیبهشت ماه 96 از آمادگی کامل برخوردار هستیم و هیچ مشکل و دغدغه ای در این خصوص وجود ندارد.

وزیر کشور گفت: پیش بینی می کنیم همچون دوره های گذشته مردم میهن اسلامی حضور پررنگ و حماسی در انتخابات سال 96 داشته باشند.

رحمانی فضلی به بازدید خود از ستاد انتخابات قزوین نیز اشاره کرد و در پایان گفت: در روز نخست نام نویسی از داوطلبان، استقبال قابل توجهی را برای ثبت نام در این ستاد شاهد بودیم.

نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز 30 اسفند ماه آغاز شده و تا 6 فروردین ماه ادامه دارد.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۱۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۰۸:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۱:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۰۹:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۶:۳۹
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها، انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته