نظر منتشر شده
۲۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505349
هنرمندان در مراسمی از خدمات قالیباف قدردانی کردند
اگر تندبادهای سیاسی نبود به راحتی می‌شد از قالیباف قدردانی کرد/ سه تذکر اصلی رهبر انقلاب به قالیباف در دیدارهای خصوصی چه بود؟
بخش خبری الف، 3 شهریور 96
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف، نشان ویژه به پاس خدمات قالیباف در حوزه فرهنگی و هنری توسط مدیرعامل خانه تئاتر اهدا شد.

در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف که عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی، سردار وحید، علی مطهری و حجت‌الاسلام دعایی و جمعی از اساتید و هنرمندان در تالار ایوان شمس برگزار شد، اصغر هخمت مدیرعامل خانه تئاتر ایران به پاس زحمات ارائه شده از سوی آقای قالیباف شهردار سابق تهران در حوزه فرهنگی و هنری نشان ویژه به وی اهدا کرد. 

وی گفت: این نشان برای مجموعه خانه تئاتر ایران اهمیت ویژه‌ای دارد و آن را به شخص آقای قالیباف به پاس زحمات وی در حوزه فرهنگی اهدا می‌کنیم.

 این نشان ویژه با امضای عزت‌الله انتظامی و اصغر همت به قالیباف داده شد.

مدیر مسئول روزنامه اطلاعات:
قالیباف نگرانی‌های ما در حوزه مدیریت شهری را برطرف کرد

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با اشاره به توفیقات قالیباف در حوزه‌های مختلف گفت: حضور قالیباف در نیروی انتظامی که در آن زمان از دست رفته حساب می‌شد اعتبار ویژه‌ای به آن مجموعه داد و بعدها نیز نگرانی‌های ما را در حوزه مدیریت شهری برطرف کرد.

حجت‌الاسلام سیدمحمود دعایی خطاب به قالیباف اظهار کرد: شما حق بزرگی به کشور و انقلاب دارید و هرجا حضور داشتید منشأ تحول بوده‌اید.

وی تصریح کرد: حضور در نیروی هوایی سپاه و اقدامات گسترده در آن مجموعه یکی از افتخارات آقای قالیباف محسوب می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات گفت: آقای قالیباف با حضور در نیروی انتظامی که در آن زمان از دست ما رفته بود، اعتبار ویژه‌ای به آن داد و نیروی انتظامی را به قدرت رساند. 

وی ادامه داد: در مقطعی که همه نگران تهران بودند حضور آقای قالیباف همه این دغدغه‌ها را برطرف کرد و نشان داد که خیلی بهتر و موفق‌تر امیدها را می‌توان شکوفا کرد. 

حجت‌الاسلام دعایی افزود: شهردار تهران در تمامی برنامه‌های خود احترام خاصی را به اساتید و هنرمندان داشت و جلسات خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کرد که زمان جلسات صبح‌های زود و قبل از طلوع آفتاب بود.

وی ادامه داد: آقای قالیباف علاوه بر ویژگی‌هایشان در حوزه کاری به مبانی و عالم به مسائل دینی بودند و از بزرگانی هستندکه خدمات ارزشمندی را به جامعه داشته اند.

حجت‌الاسلام دعایی گفت: آقای قالیباف زمانی که بسیاری از افراد از صحنه خارج می‌شدند را مورد حمایت و پناه خود قرار می‌داد که می‌توان به مرحوم دکتر حبیبی اشاره کرد که آن زمان مورد عنایت آقای قالیباف قرار گرفتند.

مدیرمسئول روزنامه اطلاعات  ادامه داد: در زمان حضور قالیباف در شهرداری تهران خانه‌های بسیاری از شخصیت‌های ارجمند من‌جمله شهید بهشتی، مطهری و مرحوم جلال آل احمد به موزه تبدیل شد و در کل حضور قالیباف در شهرداری اثرگذار بوده است.

دعایی گفت: هیچ یک از مطالب ارائه شده از سوی هنرمندان، اساتید در خصوص آقای قالیباف مبالغه نیست و تمامی این‌ها ثبت شده و در تاریخ خواهد ماند و مردم ما حق‌شناس هستند.

وی در پایان خطاب به قالیباف گفت: شما هرجا که باشید منشأ اثرات هستید چرا که از بزرگان هستید و خداوند کمک‌تان خواهد کرد.

نصیریان: قالیباف موجب توسعه فرهنگی در کشور شده است
پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه خوشحالم خانه هنرمندان اقدامی را قبل از هر نهادی در تجلیل از آقای قالیباف برگزار کرده است، گفت: دکتر قالیباف موجب توسعه فرهنگی در کشور شده است.

 علی نصیریان هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در آیین تجلیل از خدمات فرهنگی و هنری محمدباقر قالیباف که عصر امروز با حضور جمعی از هنرمندان و اساتید دانشگاه در تالار ایوان شمس برگزار شد، اظهار کرد: خوشحالم که خانه هنرمندان چنین اقدامی را قبل از هر نهاد دیگری انجام داد.

وی تصریح کرد: در این 6 دهه‌ای که کار نمایشی انجام می‌دهم، شهرداری ندیدم که جدای از خدمات شهری، در اندیشه فرهنگ و هنر و بُعد معنویات ولو بُعد ذوق به طور کلی با استفاده از ابزار امکان کار فرهنگی و هنری در اندیشه بوده باشد و تنها کسی که به سمت این اندیشه رفت و اقدام کرد دکتر قالیباف بوده است.

نصیریان تصریح کرد: قطعاً کسی را قبلا سراغ نداریم که موجب توسعه فرهنگی در کشور شده است، و در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته در دوره آقای قالیباف حدود 108 تئاتر در صحنه است و هر شب برنامه اجرا می‌کنند.

وی بیان کرد: فرهنگ و هنر توسعه پیدا کرده است و جامعه هشیار شده است و به این حوزه نیاز دارد و این اقدامات توسط آقای قالیباف انجام شده است.

حدادعادل: تعابیری همانند شهر سوخته بی‌انصافی است/ قالیباف منشأ خدمات بزرگی در شهر بوده است
رئیس فرهنگستان ادب فارسی با بیان اینکه قالیباف تعریف جدیدی را از شهرداری ترسیم کرده است، گفت: متاسفانه برخی‌ها که هنوز بر سر کار نیامده‌اند تعابیری همانند شهر سوخته تهران را به کار می‌برند که این بی‌انصافی و صحیح نیست.

غلامعلی حدادعادل ریاست فرهنگستان ادب فارسی اظهار کرد: امروز به احترام یک مدیر خدمتگذار موفق در این مکان گرد‌آمده‌ایم. 

وی تصریح کرد: اهالی فرهنگ و هنر معمولا کارهای اجرایی انجام نمی‌دهند و آنها موفقیت‌های خود را مدیون مجری‌هایی هستند که راه را برای آنها هموار می‌کنند و آقای قالیباف از این جهت به اهالی هنر و فرهنگ خدمت کرده است. 

رئیس فرهنگستان ادب فارسی اضافه کرد: آقای قالیباف با توجه به تجربه‌ای که در 8 سال دفاع مقدس کسب کردند، به مدیریت نیروی انتظامی منصوب و در ادامه به مدیریت شهرداری تهران انتخاب شدند و بنده از کسانی هستم که در دو هر مقطع با وی ارتباط داشته‌ام و از نزدیک شاهد فعالیت‌های آقای قالیباف بوده‌ام. 

حدادعادل بیان کرد: وی با مدیریت در نیروی انتظامی از بروز فاجعه‌هایی جلوگیری کرد که چون اتفاقی نیفتاد صحبتی از آنها نمی‌شود. 

وی ادامه داد: بسیاری با انتخاب شهردار تهران برای شهرداری مخالفت می‌کردند و این در حالی بود حتی کسانی که سر هیچ موضعی وحدت نداشتند هیچ وقت دلشان نمی‌خواست آقای قالیباف شهردار تهران شود. 

رئیس فرهنگستان ادب فارسی بیان کرد: آقای قالیباف تعریف جدیدی را از شهرداری ترسیم کردند و ایشان معنای نوین شهرداری را در تهران ارائه کردند. 

حدادعادل اضافه کرد: هر کسی نگاهی به شهر بیاندازد، خدمات صورت گرفته از سوی شهردار تهران را تصدیق می‌کند و این در حالی است که روانشناسی انسان به گونه‌ای است که تحولات را تدریجی حس نمی‌کند و تحولات وقتی آهسته صورت می‌گیرد حس نمی‌شود و کاری که آقای قالیباف در تهران کردند چنین بود.

وی ادامه داد: قدرشناسی از خدمتگذاران انسانیت است و قدرناشناسی فضیلت نیست و ضدانسانیت است و تعجب می‌کنم در روزهایی که دوران مسئولیت آقای قالیباف در شهرداری روبه پایان بود برخی‌ها تعابیری را از جمله شهر سوخته تهران را استفاده کردند که این موارد بی‌انصافی و صحیح نیست. 

رئیس فرهنگستان ادب فارسی گفت: افرادی که چنین تعابیری استفاده می‌کنند بیماری فرهنگی دارند و عید بزرگی است. 

حدادعادل گفت: کسانی که هنوز نیامده‌اند می‌خواهند کارهای نکرده را به حساب خود بگذارند و امیدوارم دیگرانی که بر سر کار شهرداری می‌آیند موفق باشند و امیدوارم دوستانی که در ماه‌های آتی مدیریت شهر را به عهده می‌گیرند شهر خوبی را که از آقای قالیباف گرفته‌اند خوب‌تر کنند و به شهردار بعدی بدهند.

وی همچنین حضور محمدباقر قالیباف در مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرانبها دانست و گفت: حضور وی می‌تواند منشأ بسیاری از کارها باشد.

عسگرپور: فعالیت‌های فرهنگی و هنری قالیباف مشابه ندارد
محمدمهدی عسگرپور با بیان اینکه اگر تندبادهای سیاسی نبود به راحتی می‌شد از شخص آقای قالیباف قدردانی کرد، گفت: فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهردار سابق تهران مشابه ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی عسگرپور اظهار کرد: از خانه هنرمندان بابت تقدیر و تشکر بهنگام از محمدباقر قالیباف شهردار سابق تهران تشکر می‌:ن.

وی تصریح کرد: اگر تندبادهای سیاسی نبود راحت‌تر به موضوع پرداخته می‌شد اما چه کنیم که تندبادهای سیاسی نمی‌گذارند به اصل موضوع اشاره شود. 

عسگرپور بیان کرد: متاسفانه تندبادهای سیاسی باعث از بین رفتن انصاف‌ها می‌شود و نمی‌توانیم حق مطلب را ادا کنیم. 

وی به اقدامات انجام شده از سوی شهردار سابق تهران در حوزه فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های آقای قالیباف در حوزه فرهنگ و هنر مشابه ندارد و در سال‌های گذشته این موضوع لمس خواهد شد.

عسگرپور گفت: این حجم گسترده فعالیت‌هایی که در دوره آقای قالیباف انجام شده است بی‌بدیل است که از آن جمله می‌توان به موضوع گسترش فضاهای فرهنگی و هنری اشاره کرد.

وی ادامه داد: ساخت سینمای آزادی در سال‌های گذشته و در آن زمان به آن شکل برای خود یک شاخص مهم تلقی می‌شد و در ادامه نیز اقدامات موثری در حوزه فرهنگی صورت گرفت.

عسگرپور افزود: برخی از افراد کارهایی را انجام می‌دهند و بعدها توقعی از جامعه هنری و فرهنگی دارند که از امکانات هنرمندان و یا از چهره‌های آنها استفاده کنند اما بنده شهادت می‌دهم که آقای قالیباف چنین روحیه‌ای را نداشتند و حتی در برخی از موارد تاکید داشتند که نامشان ذکر نشود.

وی گفت: برای اجرای کارهای فرهنگی نخستین کسی که در ذهن ما حس می‌شد، آقای قالیباف بود چه در بحث مالی و چه در بحث‌های دیگر شخص دکتر قالیباف در حوزه فرهنگی هنرمندان را حمایت می‌کرد. 

وی افزود: ولی متاسفانه تندبادهای سیاسی باعث می‌شود یادمان برود که چه کسانی خدمات موثری داشته‌اند و قطعا ما هنرمندان قدر این موفقیت‌ها را مدیون آقای قالیباف هستند خواهند دانست و مخصوصا در آینده.

عسگرپور گفت: قطعا آقای قالیباف هرجا باشند منشأ خدمات موثری خواهند بود.

معاون وزیر ارشاد در مراسم تقدیر از شهردار:
هیچ شهرداری همانند قالیباف به حوزه فرهنگی توجه نکرده اس
ت
معاون هنری وزیر ارشاد با بیان اینکه در آینده بیشتر و بیشتر زحمات و کارهای آقای قالیباف به چشم خواهد خورد، گفت: هیچ شهرداری به اندازه قالیباف در حوزه فرهنگی کار نکرده است.

 علی مرادخانی  اظهار کرد: آقای قالیباف مردی است که توجه ویژه‌ای را به موضوعاتی که کمتر کسی به آن توجه داشت عنایت کرد. 

وی تصریح کرد: بخش هنری در بسیاری از موارد با سال‌های گذشته فرق کرده است و یک امنیت برای حوزه فرهنگی شهر به وجود آمده است که شهردار سابق تهران در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده است. 

مرادخانی افزود: زمانی که شاید خیلی‌ها اهالی هنر را تحویل نمی‌گرفتند تنها کسی که به آنها اهمیت می‌داد شخص دکتر قالیباف بود.

معاون هنری وزیر ارشاد بیان کرد: کارهایی که دکتر قالیباف طی این سالها انجام داده‌اند در هیچ زمانی صورت نگرفته است و زحمات زیادی در حوزه هنری و فرهنگی کشیده‌اند.

وی با بیان این جمله که قالیباف شهردار موفقی بوده است، گفت: ما در سال‌های گذشته نیز شهرداران زیادی دیده‌ایم اما هیچ یک نتوانستند خدماتی همانند دکتر قالیباف ارائه کنند.

مرادخانی به راه‌اندازی موزه موسیقی به عنوان یکی از اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی در دوره قالیباف اشاره کرد و گفت: مهمانان خارجی و سفرای زیادی به این مجموعه مراجعه کرده‌اند و این مجموعه افتخاری برای کشور محسوب می‌شود چرا که آرشیو حوزه موسیقی در این مجموعه جمع‌آوری شده است.

معاون هنری وزیر ارشاد افزود: قطعا در آینده بیشتر و بیشتر زحمات و کارهایی که قالیباف کرده است، به چشم خواهد خورد و مشخص می‌شود که چه کسی در حوزه فرهنگی موثر بوده است.


قالیباف در مراسم تجلیل جمع کثیری از هنرمندان از وی:
در این مدت ۱۲ سال توفیق داشتم که جلسات رسمی و غیر رسمی زیادی در محضر مقام معظم رهبری باشم. ایشان همیشه در کنار تذکراتی که طبیعتا برای هر مدیری است، سه نکته مهم را تاکید می کردند.

🔸اولین نکته غفلت نکردن و توجه کردن به محرومان و جنوب شهر است، ایشان فرمودند هر کاری می کنید از قشر محروم و مظلوم و محرومیت‌زدایی غفلت نکنید و بر این اساس بحث شمال و جنوب و توجه به جنوب شهر را مطرح کردیم.

🔸دومین نکته تاکید بر فرهنگ و هنر بود، فارغ از اینکه مقام معظم رهبری در جایگاه ولی امر هستند به عنوان یک شخصیت فرهنگی و هنری، هنرشناس و هنر دوست مورد اتفاق همه سلایق هستند. اگر من در خانه هنرمندان در ۱۱ سال و هفت ماه قبل تا امروز کمک کردم دستور مستقیم مقام معظم رهبری به من بود. موضوعات خانه سینما ، خانه موسیقی و ... ایشان گفتند از موضوع فرهنگ و هنر در شهر غفلت نکنید

یک وقتی ما در همه بحث ها مثل هیات‌های مساجد و ... دقت داشتیم. یک روز با آقای قرائتی در جمع ایشان بودیم درباره مسائل مسجد و مسجدسازی آقا فرمودند شهرداری هم در حوزه مسجد تلاش می‌کند اما وظیفه ایشان در این کار نیست، دیگران باید دنبال کنند اما در حوزه فرهنگ و هنر همیشه به من تاکید داشتند در این مسیر حرکت کنید

🔸نکته سوم که ایشان در هر جلسه مهم تاکید داشتند بحث محیط زیست، توسعه فضای سبز و جلوگیری از گسترش تهران به منظور آسایش برای مردم بود. این تصمیم عجیبی بود که در این دوره در محدوده شهر تهران بیش از دو هزار هکتار از فضاهای دستگاه اهی مختلف از جمله دستگاه‌های نظامی، آنتظامی، امنیتی و دولتی را با دستور مستقیم در اختیار مردم قرار دادند. اگر من خدمتی کردم در حقیقت انجام وظیفه بوده است و با افتخار فرمان مقام معظم رهبری را اجرا کردم.
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۳:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۳:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۵:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۱ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۱۲:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۱۳:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+شهرداری تهران+تجلیل از قالیباف
 
Austria
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۰۸:۳۰
آفرین بر قالیباف... شهردار خوبی بود اما کاندیدای ریاست جمهوری بد!! (4534222) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۲۷:۳۷
آقای قالیباف شایسته جایگاههای مدیریتی بالاتر است. ای کاش قدر ایشان بیشتر دانسته می شد.
بعنوان ساکن شهر تهران از زحمات ایشان تشکر می کنم. (4534242) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۳۳:۴۳
من جای روحانی بودم قالیباف رو وزیر دفاع میکردم (4534245) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۳۶:۲۱
اونوقت شورای شهر جدید همه چیز را انکار می کند
انصافتان کجا رفته (4534248) (alef-11)
 
رادمرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۰:۴۴:۳۵
توره خدا مسئولانی که به سن بازنشستگی رسیده اند میدان را برای تحصیلکرده های بیکار باز کنند . (4534255) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۱:۱۱:۴۱
به نام خدا

باسلام

من بیش از پنجاه سال است که در تهران زندگی می کنم .آثار مدیریت هیچ شهرداری برایم به اندازه آثار مدیریت سردارقالیباف ملموس نبوده است. به همین جهت من،باوجود این که از ابتدای انقلاب،جزدردور اول،به هیچ غیر روحانی به عوان رئیس جمهور رای نداده بودم ، درسال 92 به ایشان رای دادم.امیدوارم همچنان که از ابتدای انقلاب تاکنون موفق به خدمت بی منت به مردم بوده اند از این به بعد نیزتوفیق الهی رفیق ایشان باشد. (4534274) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۱:۲۴:۰۵
ايندگان قدر خدمات قاليباف را بيشتر وبهتر خواهند دانست فعلا سياسي كاري وجناح بازي نمي گذارد خدمات برجسته ايشان مطرح شود (4534285) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۳:۱۶:۵۳
قالیباف کارهائی انجام داد در 12 سال که جهانگیری در 30سال در صنعت فقط پراید ساخت!!یعنی ساخت یعنی صاخط (4534343) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۲۳:۳۳:۲۹
تکرار نشدنی
خدانگهدارت (4534353) (alef-11)
 
افشاری
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۰:۴۳:۴۵
قالیباف خدا نگهدار تو باد انشااله در جای دیگری از شما برادر عزیز استفاده خواهدشد شما عزیزید و دعای رهبری با شماست (4534383) (alef-11)
 
سیدعلی حجازی
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۱:۰۷:۳۸
و

زمان

می خواهد

تا زمان باز ببیند به خویش

اینچنین مردان کار و تلاش

ره رو راه خمینی

مرد ایمان و عمل

ای مطیع رهبر

باش تا وقت دگر ,

لحظه ها می گذرند

آنچه می ماند در خاطره ها

رد پای یاد است مگر نه اینکه :

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى سوره 53, آیه 39

آقای قالیباف عزیز :جای جای تهران عزیز تا سالهای سال پر از یاد سعی و تلاش صادقانه شماست (4534391) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۲:۳۴:۵۱
اینا قبل انتخابات همه بد قالیبافو میگفتن که؟ (4534425) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۳:۰۱:۲۱
وقتی این قضاوت‌ها و صحبتهای منصفانه و جوانمردانه را از سوی افراد که بعضی نزدیک به جناح رقیب با قالیباف هستند رو میبینم به آینده کشور بیشتر امیدوار میشوم..واقعا این مرد خیلی برای تهران زحمت کشید..حق نگهدارش (4534431) (alef-11)
 
رحمتی
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۴:۴۶:۳۰
قالیباف تهران رو تبدیل به یک شهر مدرن وزیبا کرد..فقط 52 هزار صندلی در دوازده سال شهرداری قالیباف به تعداد صندلیهای تاتر وسینمای تهران افزوده شد..میدونید این یعنی چه؟یعنی سالی حداقل یکصدوپنجاه میلیارد تومن سود بیشتر برای دست اندرکاران سینما وتاتر اون موقع جوابش رو هنرمندان ما با حمایت از رقیبش در ریاست جمهوری و ترغیب مردم به رای دادن به اصلاح طلبان در شورای شهر دادن!!!!!!!!بی انصافی و بی معرفتی تا چقدر؟نمیدونم چرا هرکی خاک جبهه به ریه اش نشسته در این مملکت مظلومه..خدایا به خدا همه مردم ما قدرناشناس و بی انصاف نیستند بی انصافها و بی معرفتامون رو به باانصافها و خوبامون که جوگیر جناحهای سیاسی و تندبادهای مجازی نیستند و روی انصاف و عقل و خداپسندانه قضاوت میکنند ببخش (4534439) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۸:۲۵:۱۸
آقای سید حسن و آقای نصیریان تو انتخابات کجا بودید چرا از قالیباف حمایت نکردید؟ مگه مدیر موفق نبود؟ و درد جامعه را نمیدونست؟ الان این مدیر موفق خانه نشین شد. بیکاری و بی پولی اکثر مردم جامعه رو فرا گرفته (4534515) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۸:۲۹:۲۴
خطوط مترو ، باغ کتاب ،باغ موزه دفاع مقدس ، پل طبیعت ، دریاچه چیتگر، باغ پرندگان ، بوستان ولایت ، بوستان جوانمردان ، بوستان نهج البلاغه ، ادامه بزرگراه امام علی ع ، تکمیل بزرگراه آزادگان ، تول نیایش ، پل صدر ، ترمینال شرق ، شهر آفتاب ، پردیس سینما ملت ،سینما آزادی ، اینها گوشه ایی ار فعالیت های آقای قالیباف در طول این دوازده سال بود و پروژه های نیمه تمام دیگر ....
ببینیم آقایونی که تازه بر سرکار آمده اند چه چیزی می خواهند تحویل دهند !!! (4534518) (alef-11)
 
مودی
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۹:۰۰:۱۰
وجدان و انصاف را برای لحظه ای هم که شده در نظر داشته باشیم و برای همان یک لحظه بازی ها و تندبادهای سیاسی و جناحی را کنار بگذاریم ؛ و آنوقت در مورد عملرد قالیباف در شهرداری تهران نظر بدهیم ؛ اصلا نه برای لحظه ای فکر کنیم و یا فرض کنیم فردی با چنین عملکردی از جناح و حزب خودمان است ؛ آنگاه در مورد او چه قضاوتی داشتیم ...؟!
قالیباف انصافا یک مدیر فوق العاده توانمند اجرایی و جهادی ست. (4534548) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۹:۲۱:۱۹
از دید تخصص شهرسازی، قالیباف به شهر تهران آسیبهای فراوانی زد
احداث بزرگراهها درون شهر، بزرگراه دو طبقه صدر، تونلها و ... که همش بدون نگرش جامع و تبعات منفی آن صورت گرفت که اتلاف سرمایه مالی و اجتماعی و ... را در پی داشت (4534557) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۴:۳۷:۵۳
و قطع دزختان و از بین بردن باغات تهران احداث منطقه ۲۲ و .... (4536112) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۰۹:۳۴:۵۸
چرا باید از گفتن حق ترسید. هم ایرات گفته بشه و هم محسنات کار . (4534565) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۱:۱۶:۴۹
از تمامی عزیزان تشکر می کنیم که یک بار دیگر به ما ثابت کردند اختلاف ها تنها در دوران انتخابات وجود دارد و برای جذب رای مردم است. وگرنه اصولگرایی، اصلاح طلبی، نو اصولگرایی و ... همه و همه یک هدف دارند! (4534672) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۵:۱۲:۱۱
4 سال ديگر مردم تهران متوجه مي شوند كه مدعيان امروز مقابل كارنامه عملي قاليباف دست خالي هستند. (4534919) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۰:۴۵:۴۵
قالیباف اگه دوباره بره نیروی انتظامی فکر کنم با توجه به تجربه ای که کسب کرده خیلی خوب باشه. و با توجه به این که کارای فرهنگی موفقی در شهرداری داشته یک فکری به حال معضلات فرهنگی که موجب جرم میشه بکنه. (4535796) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۵:۵۴:۱۹
جای خالی امثال قالیباف در گروه اصلاح طلبان. بهترین نیرویی که توانستند برای شهرداری به میدان بیاورند نجفی بیمار قلبی است (4536209) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.