توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288648
بازگشایی مرز بازرگان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸
مرز بازرگان از سوی دو طرف ایرانی و ترکیه‌ای از ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه ۲۱ مرداد) باز شده و تردد خودروهای سنگین از این مرز به حالت عادی برگشته است.

مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از باز شدن مجدد مرز بازرگان و برقراری تردد عادی خودروهای سنگین ایرانی و ترکیه‌ای از این مرز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین؛محمدجواد عطرچیان گفت: مرز بازرگان از سوی دو طرف ایرانی و ترکیه‌ای از ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه ۲۱ مرداد) باز شده و تردد خودروهای سنگین از این مرز به حالت عادی برگشته است.

به گفته مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور این مرز امروز در حالت نیمه‌تعطیل قرار داشت و تردد در آن با کندی بسیار انجام می‌شد که از ساعت ۱۵ عبور و مرور همه خودروها از مرز بازرگان آزاد اعلام شده است.

داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان اینکه شب گذشته ۲۰ مردادماه یک کامیون ایرانی مجددا در ترکیه مورد حمله قرار گرفت٬ گفت: دولت ترکیه پس از وقوع این حمله مرز خود را بست و سفری از ایران به سمت ترکیه انجام نمی‌شود٬ رانندگان ایرانی هم فعلا تا برقراری امنیت کامل انگیزه‌ای برای سفر به ترکیه ندارند در واقع مرز بازرگان به سمت ترکیه فعلا بسته است.
 
کلمات کلیدی : ایران+ترکیه