توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448947
ظریف: «شهادت» از مهمترین پایه های اقتدار ملی ما است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
وزیر امور خارجه گفت: شهادت نه تنها یکی از استوارترین آموزه های مکتب اسلام است بلکه یکی از مهمترین پایه های اقتدار کشور ما است.

به گزارش مهر، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در مراسم بزرگداشت شهدای وزارت امور خارجه اظهار داشت: ما ۳۸ سال است که در برابر همه فشارها، تحریم ها و جنگ ها ایستادگی کرده ایم و موفق تر از گذشته هم بوده ایم و سربلندتر از گذشته از همه صحنه ها بیرون آمده ایم.

وی افزود: شهادت نه تنها یکی از استوارترین آموزه های مکتب اسلام است بلکه یکی از مهمترین پایه های اقتدار کشور ما است.

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ما توانسته ایم محیطی امن را در منطقه ای مملو از خشونت، سبوعیت و ناامنی به‌وجود آوریم، اظهار کرد: ایران توانسته حوزه های مختلفی از صنعت هسته ای تا اقتصاد مقاومتی و فناوری های پیشرفته را در مسیر توسعه و پیشرفت دنبال و با موفقیت طی کند.

ظریف ادامه داد: ایران توانسته در برابر قدرت های جهانی ایستادگی و مقاومت کند و همه ملت در این سال ها در برابر دشمن تجاوزگر با یکدیگر بسیج شده و اتحاد را حفظ کردند. در صحنه فناوری مقاومت کردند درحالی که در واقع دشمن ما می خواست این ملت را از دستیابی به علوم و فناوری های پیشرفته باز دارد، علوم و دانشی که قرن های پیش سخاوتمندانه در اختیار جهانیان قرار داده بود.
 
کلمات کلیدی : محمدجواد ظریف + وزارت خارجه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.