توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371140
دشام: ناامید هستم
بخش ورزشی الف، 21 تیر 95
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۶
سرمربی تیم ملی فرانسه پس از شکست در فینال یورو ۲۰۱۶، با خبرنگاران صحبت کرده است.

طرفداری- دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه پس از شکست در فینال یورو ۲۰۱۶ مقابل پرتغال می گوید پیدا کردن واژه ای مناسب برای توصیف این شکست، کار سختی است. به نقل از سایت رسمی یوفا، دشام پس از دیدار برابر پرتغال گفت:

هیچ صحبتی بعد از این وجود ندارد. شکست و ناامیدی بزرگی بود و برای هضم و درک آن، به زمان نیاز داریم. ما به همراه یکدیگر پیروز شدیم، به همراه یکدیگر زجر کشیدیم و امروز، متاسفانه به همراه یکدیگر باختیم. اتفاق بسیار خوبی بود که به مردم فرانسه در خانه، جام را هدیه کنیم، اما متاسفانه اینگونه نشد.

حتی اگر ما کمی خسته بوده باشیم، این دلیل خوبی برای بهانه بودن نیست. ما شانس های گلزنی زیادی داشتیم که آخرین آنها را ژینیاک از دست داد. جزئیات کوچک سرنوشت بازی را رقم زدند، بازی بسیار نزدیکی را شاهد بودیم. ما شانس های گلزنی خلق کردیم، همانگونه که پرتغال این کار را انجام داد، اما متاسفانه آنها موفق شدند از موقعیت هایشان استفاده و گلزنی کنند. برای پایان دادن به این تورنمنت، این شکست بزرگی بود. نباید از دستاورد هایی که تا به اینجا بدست آوردیم غافل شویم، ما شانس عالی ای برای قهرمان شدن در یورو داشتیم، ما تنها مدعی نبودیم ولی بزرگترین آنها بودیم. ما دوست داشتیم که به خاطر هواداران این جام را فتح کنیم. آنها مثبت و خوب بودند ولی الان، نگاه کردن به آنها بسیار سخت است. تمام چیز هایی که در طول هفته و ماه های اخیر تجربه کردیم، مثبت بودند. ولی من از اینکه نتوانستیم برای میلیون ها هوادار تیم ملی فرانسه این جام را فتح کنیم، ناامید هستم. امشب، راجع به خودم فکر نخواهم کرد. همانند بازیکنان، به کمی زمان نیاز دارم تا آن را درک و هضم کنم.

البته که الان بیشتر مردم ناامید هستند، شکست در چنین فینالی، بسیار بی رحمانه است. باید به پرتغال تبریک بگویم. مشخص است که ما موقعیت های خوبی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. ما در این زمینه، به اندازه کافی خونسرد نبودیم ولی این موضوع، باعث نمی شود که بر علیه بازیکنانم صحبت کنم. امشب، آنها تمام تلاش شان را کردند.
 
کلمات کلیدی : یورو 2016
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
دشام: ناامید هستم