توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461041
درخواست مهدی هاشمی برای حضور در دادگاه مطبوعات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
وکیل مدافع مهدی هاشمی می‌گوید موکلش درخواست کرده تا در جلسه رسیدگی به شکایتش از نشریه «رمز عبور» حضور داشته باشد.

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه علت موکل شدن رسیدگی به پرونده رمز عبور، درخواست استمهال مهدی هاشمی نبوده است اظهار کرد: موکل درخواست داشت در جلسه دادگاه حضور داشته باشد و با توجه به اینکه در زندان به سر می‌برد و حضور در جلسه نیاز به یکسری مقدمات دارد، جلسه دادگاه به زمان دیگری موکول شد.

به گفته این وکیل دادگستری، مهدی هاشمی به خاطر انتشار کامل کیفرخواستش در نشریه رمز عبور پیش از قرائت در دادگاه، از مدیر مسئول آن شکایت کرده است.

علیزاده طباطبایی در ادامه با اشاره به پرونده هفت متهمی که پیشتر به اتهام محاربه و بغی به اعدام محکوم شده بودند افزود: این افراد از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بودند اما شعبه 41 دیوان عالی کشور، احکام صادره را نقض کرد و پرونده برای رسیدگی مجدد در شعبه هم عرض به دادگاه انقلاب بازگشت.

به گفته وی، پرونده برای رسیدگی در شعبه هم عرض به شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی ارجاع شده اما هنوز تعیین وقت نشده است.

این وکیل دادگستری در ادامه با اشاره به پرونده دکل نفتی ادامه داد: هیچ اتفاق جدیدی در این پرونده نیفتاده و موضوع همچنان در دست بررسی دادسراست.
 
کلمات کلیدی : مهدی هاشمی + دادگاه مطبوعات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.