توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376541
سنت غیراخلاقی «پاکسازی جنسی» در مالاوی!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
یک مرد مبتلا به ایدز در مالاوی به اتهام تجاوز جنسی به کودکان دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از بی بی سی، یک مرد اهل مالاوی که مبتلا به بیماری ایدز است، به جرم تجاوز جنسی به کودکان دستگیر شد. رئیس جمهور مالاوی از پلیس خواست تا در خصوص پرونده های آلوده مرتبط با این فرد تحقیق کند.

اریک آنیوا، یک «کارگر جنسی» در مالاوی است. در مناطق دور افتاده مالاوی سنتی عجیب و غیراخلاقی وجود دارد. این سنت، تحت عنوان «پاکسازی جنسی»، اجرا می شود که طی آن دخترانی که به تازگی به سن بلوغ رسیده اند، باید با مردی رابطه جنسی برقرار کنند. برخی از این دختران تنها ۱۲ سال دارند. به این منظور، افرادی تحت عنوان «کارگر جنسی» به کار گرفته می شوند تا با دختران رابطه برقرار کند.

این کارگران جنسی همچنین در ازای دریافت پول، با زنان بیوه و یا متاهل که نمی‌توانند باردار شوند، رابطه برقرار می کنند.

این مرد مبتلا به ایدز، با فعالیت به عنوان یک کارگر جنسی تاکنون چندین دختر بی گناه را به این بیماری مبتلا کرده است.

با این حال، شاید عاملان اصلی این جنایت، مجریان این سنت غیراخلاقی و خانواده های پایبند به آن باشند. در این میان، تنها دختران بی گناه هستند که با ناآگاهی والدینشان و پیروی کورکورانه از سنت های غلط و غیر اخلاقی در سنین کودکی به کام بیماری مرگبار ایدز کشیده شدند.
 
کلمات کلیدی : بیماری ایدز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.