نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496142
روایت پلیس آگاهی از مرگ بنیتا 8 ماهه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: برای عاملان فوت بنیتا پرونده قتل عمد تشکیل شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران در مورد اظهارات برخی اقوام بنیتا 8 ماهه گفت: پلیس به خانواده بنیتا اعلام کرده زمان ربایش پنجشنبه بوده و رسیدگی به پرونده به علت تعطیلات از شنبه آغاز می شود، یک جفای بزرگ در حق همکاران ما در آگاهی است.

وی ادامه داد: در خصوص این پرونده حتی با دستور رئیس پلیس آگاهی، مرخصی معاون جنایی که در روز پنجشنبه در مسافرت بود، لغو شد و با بازگشت معاون جنایی به تهران از همان بعد از ظهر پنجشنبه عملیات پیدا کردن بنیتا 8 ماهه آغاز شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با اعلام خبر سرقت بنیتا 8 ماهه بلافاصله طرح مهار در مبادی ورودی و خروجی تهران اجرا شد اما متاسفانه با اعترافات متهمان مشخص شد آنها بلافاصله بعد از سرقت از طریق بزرگراه امام علی (ع) از تهران خارج شده بودند.

وی درباره اظهارات پدربزرگ بنیتا 8 ماهه مبنی بر اینکه پلیس اجازه درج آگهی سرقت بنیتا در فضای مجازی را نداده بود، گفت: ابتدا باید بگوییم که همکاران ما درخواست کردند تا زمان مشخص شدن نیت آدم ربایان، اقدام احساسی از سوی خانواده انجام نشود چرا که هنوزمشخص نبود به چه نیتی آدم ربایی انجام شده است.

سرگرد نمک شناس با بیان اینکه ما در چنین پرونده هایی ابتدا فرضیات را بررسی می کنیم تا به نیت آدم ربایان پی ببریم، گفت: پرونده بنیتا 8 ماهه اولین پرونده آدم ربایی ما نبوده و آخرین هم نخواهد بود بنابراین ما تمام اقدامات لازم در خصوص آدم ربایی از لحظه اعلام سرقت انجام دادیم.

وی در موارد اتهامی عاملان مرگ بنیتا گفت: برای این افراد پرونده قتل عمد تشکیل شده اما به علت اینکه محل کشف جسد در پاکدشت بوده، پرونده آدم ربایی در تهران و پرونده قتل در پاکدشت رسیدگی خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: عاملان مرگ بنیتا 8 ماهه هم اکنون در اختیار ماموران آگاهی هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. آنها به مواردی اعم از سرقت و فروش مواد اعتراف کرده اند اما موضوع اصلی تحقیقات ما فعلا آدم ربایی است.
 
 
کلمات کلیدی : بنیتا+آدم ربایی دختر ۸ ماهه+سرقت خودرو+کشف جسد + مرگ + قتل+مادر بنیتا + خبر فوت + دختر ۸ ماهه
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۲۰:۴۳:۳۵
ما عجیب مردم نمک نشناسی هستیم !!!! (4491776) (alef-11)
 
جواد
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۲۱:۵۷:۰۲
قصور و کوتاهی پلیس کاملا مشهود است چگونه شش روز کودکی داخل خودرو سرقتی رها شده بماند و بعد هم به احتمال زیاد با گزارش مردمی کشف شود (4491829) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۲۳:۳۸:۰۱
نيروى انتظامى كه واقعا شاهكاره (4491927) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۶ ۰۵:۲۴:۴۱
نیت خوانی در جاییکه پای حیات یک کودک در میان است؟آخر کودک که رجل سیاسی نبوده یا پدرش پولدار نبوده تا بتوان فرضا گفت آدم ربایا خواست امنیتی یا مالی و پولی داشتند.. گفته های پلیس عذر بدتر از گناه است. (4492077) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.