نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 260693
جسد ۲۱ اعدامی مصری در لیبی چه شد؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۱
سازمان تروریستی داعش، برای ایجاد رعب و وحشت در میان دشمنانش، اقدام به بریدن سر گروگان‌ها می کند، اما در این میان، این پرسش مطرح می‌شود که داعش با اجساد قربانیان خود چه می‌کند.

به گزارش العالم، سازمان تروریستی داعش، گروگان های خود را به شیوۀ سربریدن، تیرباران، سنگسار، یا زنده سوزاندن اعدام می کند، اما همان گونه که شیوه های آنان در اعدام قربانیانشان متفاوت است، شیوه های خلاص شدنشان از اجساد نیز متفاوت است.

فروش
پایگاه اینترنتی "بازفید" در گفت وگو با یکی از جنگ جویان سابق تشکل موسوم به"ارتش آزاد" در سوریه، فاش کرد که سازمان داعش، پس از اعدام روزنامه نگار آمریکایی در ماه سپتامبر گذشته، سعی کرد از طریق شماری از میانجی گران، جسد او را بفروشد.

سیبل تیراندازی
یک منبع آگاه در استانداری دیالی، به پایگاه خبری شبکه السومریه خبر داد که سازمان داعش، در منطقه "حوض حمرین" واقع در شمال شرقی بعقوبه، برای آموزش تیراندازی به عناصر جدید خود، از اجساد قربانیان استفاده می کند. به گفته این منبع که خواست نامش فاش نشود، در فاصله ماه های ژوئن تا نوامبر گذشته، سازمان تروریستی داعش، برای آموزش ده ها تن از جنگ جویان جدید خود،از اجساد قربانیان غیرنظامی خود، به عنوان سیبل و اهداف مستقیم استفاده می کرد.

درۀ عمیق
شبکه العربیه، چندی پیش، ویدیویی منتشر کرد که برخی از صحنه های آن به این سبب که "خشونت بار و وحشتناک" هستند، حذف شد. در این ویدیو، عناصر سازمان داعش، اجساد شماری از افراد را که ادعا می شود از سربازان ارتش سوریه هستند، از یک منطقه "سلوک" در سوریه، به داخل دره ای که به نام "الهوته" شناخته می شود، پرتاب کردند. الهوته، به گسلی عمیق گفته می شود که عمق آن به طور دقیق مشخص نیست.

صاف کردن با بولدوزر
اعدام معاذ الکساسبه خلبان اردنی، به شیوه ای کاملا متفاوت صورت گرفت و الگویی جدید از اعدام داعشی را رقم زد. عناصر داعش، او را در قفسی آهنین، حبس کرده، زنده زنده او را در آتش سوزاندند و پس از مرگ، با بولدوزر بر سر او سنگ و خاک ریختند و آن گاه بولدوزر اقدام به صاف کردن سنگ و جسد قربانی کرد.

جسد ۲۱ اعدامی مصری در لیبی چه شد؟
عناصر داعش، یک شنبه گذشته، ۲۱ تن از قبطی های مصر را برکناره دریای مدیترانه در لیبی گردن زدند و سخنگوی داعش، پیش از سربریدن این افراد، در پیامی خطاب به کشورهای غربی گفت: همان طور که جسد اسامه بن لادن را در دریا انداختید، دریا را از خون شما رنگین خواهیم کرد. هرچند داعش، تصویری از به دریا انداختن اجساد پخش نکرد، اما لحظه سربریدن قربانیان را با تصویری از آمیخته شدن آب دریا به خون قربانیان نشان داد که این کار نمادی از انداختن جنازه ها به دریا است.
 
کلمات کلیدی : جنازه‌ ، لیبی، داعش ، اردن، تروریست ، عراق ، سوریه
 
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۱:۱۱:۰۰
اینها چقدر کثیف هستن؟
اردوغان لعنتی اجازه داد اراذل و اوباش چچنی و قفقازی و پاکستانی و ... همه سرازیر عراق و سوریه بشن .
ناموس مردم مطلوم سوریه و عراق را پیشکش اراذل نوادگان مغول کرد .
همه پست فطرت های چچنی با اون قیافه های مغولی حالا در خاک عراق و سوریه جولان میدن و هر چه که دلشون بخواهد با جان و مال و ناموس مردم بدبخت میکنن (2691425) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۴:۴۲:۳۳
امیدوارم خانواده حامیان داعش گرفتار این وحشیها بشند تا بفهمند چه به سر مردم مظلوم سوریه آوردند. (2691965) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۲۱:۲۵:۰۶
بای ذنب قتلت. خدا لعنت کنه داعش و حامیان انها به حق محمد و ال محمد (2692435) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۰۸:۴۷:۳۰
ترکيه پا نترک از نوادگان مغول داعش پرور جاده را براي اين تروريست هاي وحشي باز گذاشته و آنها را به انواع سلاح ها مجهز کرده و آنها را به عراق و سوريه و ليبي فرستاده است.اين ترکيه کثيف روزي خباثت هاي خود را خواهد چشيد.اين همه تروريست با انواع سلاحهاي پيشرفته از کجا مي آيند؟معلومه که از ترکيه پشتيباني مي شوند.خدا لعنت کنه اين زمام داران ترکيه پانترک مغول تبار را. (2694106) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۱۴:۳۳:۴۴
مرگ بر اردوغان با سکوت مرگبارش.با معامله برای خون عراقیها و سوریها در مقابل نفت (2951246) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.