نظر منتشر شده
۱۵۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 44079
بيانيه عجيب مايلي‌كهن درباره قلعه‌نويي و باشگاه استقلال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۰۸
محمد مايلي كهن عليه اظهارات امير قلعه نويي و باشگاه استقلال بيانيه اي را صادر كرد.به گزارش الف از خبرگزاري‌ها، محمد مايلي كهن، سرمربي سايپا و تيم ملي در واكنش به اظهارات امير قلعه نويي و باشگاه استقلال بيانيه‏اي را به شرح زير منتشر كرد:بسمه‌تعاليمردم عزيز، قهرمان و دوست داشتني ايران سربلند و هميشه جاويد. اين روزها پس از بازي شرافتمندانه اي كه تيم سايپا با جوانان برومند و شايسته اش برابر رقيب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تيم سايپا صرفا به ارائه يك بازي با برنامه، كاملا جوانمردانه و پاك پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طي روزهاي اخير مورد هجوم ناجوانمردانه ترين الفاظ در ميدان مسابقه و بيرون از آنكه تنها از شعبان بي‌مخ‌ها و نوچه هايشان بر مي‌آيد؛ پرداختند و درصدد آن هستند كه ضعف‌هاي فني خود را به اين و آن نسبت بدهند و هر آنچه كه خود و نوچه هايشان لايق آن هستند با سياه نمايي هر چه تمام‌تر به اين و آن نسبت داده، تا شايد بتوانند ضعف هاي فني خود را به نوعي از چشم اين و آن پنهان و لاپوشاني كنند.لذا به همين منظور به اين آقايان كوتوله و عوام فريب (كل يوم) كه حتي فاقد مدرك تحصيلي براي گروهبان قندلي شدن هستند اما لقب ژنرال را يدك مي‌كشند مي‌گويم كه از گل دقيقه 90 سايپا و پيامي كه آن گل به پهناي ايران عزيز اسلامي داشته؛ پند گرفته و هر چه سريعتر دست از نوچه بازي و نوچه پروري برداشته از كارهاي ناثواب و عوام فريبي دست بردارند.بديهي است هيچ دستي برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نيست و اوست كه اگر بخواهد كسي را خوار نمايد، خوار و اگر كسي را عزيز بداند عزيز خواهد كرد. اين مطلب شامل حال گنده باقالي‌هايي كه به عنوان نوچه در كنار اين آدم كوتوله هستند نيز مي‌شود.محمد مايلي كهن***

 
گفتنی‌ست، باشگاه استقلال، روز گذشته بیانیه‌ای خطاب به مایلی‌کهن صادر کرده بود. در این بیانیه با عنوان "ادبیات خود را اصلاح کنید"، آمده بود:
به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، در اين اطلاعيه ضمن اشاره به اينکه ادبيات خود را اصلاح کنيد، آمده بود: ظرف دو روز گذشته محمد مايلي کهن، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران و تيم سايپا به اظهار نظر درباره باشگاه استقلال پرداخته است که لازم مي دانيم مواضع باشگاه را نسبت به گفته هاي ايشان اعلام داريم:


1- ايشان در مصاحبه با برنامه ورزش از نگاه دو در شب گذشته (‌جمعه شب )عده اي از تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادي در روز پنجشنبه گذشته را با قماربازان و شرط بندها در انگليس مقايسه کردند، سرمربي تيم ملي ايران قطعاً آگاه هستند فعل حرامي مانند قمار و شرط بندي جايگاهي براي دفاع و قياس با ديگر رفتارها در دين مبين اسلام از خود باقي نمي گذارد .


مقايسه اوباش هاي انگليسي با عده اي از طرفداران قياس نامناسبي بود و فراموش نکرده ايم در سالهاي نه چندان دور آشوبگرهاي انگليسي چه فجايع خونباري را در بروکسل بلژيک به وجود آوردند.


چگونه است که اکنون محمد مايلي کهن با شنيدن چند شعار زشت، غيراخلاقي و ناپسند عليه خود، قماربازان و شرط بندهاي انگليسي را ترجيح مي دهند؟ گرچه اعتقاد داريم تعدادي از تماشاگرنماها همواره تلاش مي کنند با رفتارهاي زشت خود فضاي ورزشگاه ها را آلوده کنند، اما کاش مايلي کهن براي خيل عظيم تماشاگران فوتبال ما که به اصول تشويق و حمايت پايبند هستند، در گفته هايشان تفکيکي قائل مي شدند، از ايشان انتظار مي رود ضمن اصلاح ادبيات خود به گونه اي برخورد کنند که نشان از بزرگي، تواضع و گذشت سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان داشته باشد و مطمئناً اين گونه رفتار ها و اظهارات در شان فردي که خود را مقيد به آموزه هاي ديني مي داند، نخواهد بود.


2-از سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به عنوان نماينده تمامي مربيان فوتبال کشورمان انتظار مي رود افتخارات يک باشگاه را بدون ارائه مدارک و مستندات قانوني و محکمه پسند با نام «تباني» به سخره نگيرند و مبادرت به نکاتي نکنند که فاقد ارزش اخلاقي و قانوني است. بديهي به نظر مي رسد باشگاه استقلال حق رسيدگي و شکايت هاي قانوني را براي خود محفوظ مي داند.


3- باشگاه استقلال هرگونه توهين به فرد و گروهي را توسط عده اي از تماشاگر نماها محکوم کرده و از هواداران تيم استقلال مي خواهيم فقط به تشويق و حمايت از تيم خود بپردازند. »خاطر نشان مي کند، تعدادي از تماشاگر نماها درطول بازي استقلال تهران - سايپاي کرج که درادامه رقابت هاي ليگ برتر و از هفته سوم سي و سوم اين ليگ برگزار شد به سرمربي تيم ملي فوتبال ايران محمد مايلي کهن توهین کرده بودند. 

 
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۰۵:۱۳
جناب مايلي كهن فرموده اند : \"عزت دست خداوند است و هركه را بخواهد عزيز مي كند و هر كه را بخواهد خوار\".پس خود انسان چكاره است؟
با استفاده از استدلال اين عزيز ارزشي بايد به ايشان بگويم كه جنابعالي با اين اعلاميه كه در حد يك انسان معمولي هم نيست ، چه برسد به سرمربي تيم ملي ايران ، بدون دخالت خدا ، عزت و عزيز بودن خودتان را از دست داديد.
در واقع يا خدا خواسته كه از شما عزت را بگيرد(بنا به گفته خودتان) و يا اينكه خودتان عزت خودتان را زايل كرديد،برادر ارزشي.
من به هيچ وجه طرفدار قلعه نويي نيستم و از ايشان هيچ دفاعي نيز ندارم، ولي كلا اين نوع ادبيات در حد يك ...... (114187)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۴۶:۴۷
متاسفانه صحنه ورزش ما شدیدا آلوده به بی ادبی و آلودگی های اخلاقی و مالی است.
نوچه پروری و بد دهنی و لات بازی در باشگاههای پولدار بیداد می کند. چند چشمه کوچکش را مهران مدیری درمرد 2هزار چهره نشان داد.
آقای مایلی کهن هم باید بداند راه شاخ به شاخ شدن با جماعت لمپن و آلوده فوتبال، همرنگ آنها شدن نیست.
این مشکل را مسوولان فرهنگی و سازمان تربیت بدنی باید حل کنند که متاسفانه
در خواب عمیق خرگوشی به سر می برند. (114381)
 
سینا
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۴۴:۳۶
ناشناس محترم!
مربی تیم ملی شدن ( در هر رشته ای) سوای توانایی های فنی و علمی، مستلزم دارا بودن ظرفیت های اخلاقی بالا است. ظرفیت بالای اخلاقی هم فقط به ... اینکه کسی با شنیدن چند فحش و یا ناسزا ( که بدون پشتوانه و صرفاً برای اعصاب خرد کردن سر داده می شوند) مانند همان آدمهای فحاش شروع به فحش دادن کند، نشان از ضمیر حقیقی و خمیرمایه او دارد. بنابراین فکر نمی کنم که آقای مایلی کهن چیزی بیش از آن به اصطلاح شما \"جماعت لمپن و آلوده فوتبال\" باشد. (114574)
 
امید
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۰۶:۵۵
فارغ از درگیری این اقایان باعث تاسف است که تیم ملی کشوری مثل ایران را بدست همچو افرادی بسپارند که ادبیات کوچه بازاری دارندالبته نباید فراموش کرد که از کوزه همان تراود که دراوست (114189)
 
همايون
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۴۹:۲۱
متاسفم به خيلي افراد ديگر هم توهين شد. همه ي گروهبانها ،همه كساني كه مثل قلعه نويي از نعمت پدر محروم بودند ونتوانستند تا تحصيلات عاليه طي كنند ، به همه آن بچه هايي كه بعد از مرگ پدرشان شاگرد مغازه شدند وخرج خواهر دم بختشان را دادند واز بد روزگار ادبياتشان هم خوب نشد كه نشد....همه كساني كه قد وقواره شان كوتاه است و\" كوتوله \" به عنوان يك فحش ،دشنام به آنهاست در حاليكه نمي تونستند فكري براي قدشان بكنند. توهين شد به همه پدر ومادرهايي كه نگذاشتند بچه هاشون در اين سالها معني گنده باقالي و قندلي را بفهمند وحالا ....يكي كه مشكلش زير ابروي آدمهاست ...به همه توهين كرد (114330)
 
مهيار نادري
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۰۷:۰۷
از كوزه همان برون تراود كه در اوست! صاحب اين ادبيات چارواداري شايستگي سرمربيگري تيم ملي جمهوري اسلامي ايران را ندارد. (114190)
 
حامد
۱۳۸۸-۰۲-۲۲ ۱۲:۱۵:۰۱
سلام
منم كاملا با دوستان موافقم
اين الفاظ در شان مربي تيم ملي كشوري اسلامي مثل ايران نمي باشد
و بهتر كه ايشون استفا دادن (120518)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۱۲:۱۱
لطفا هر كسي به اقاي مايلي كهن ارزشي دسترسي دارد ، لطفا اين سوال مرا به عنوان يكي از ملت ايران كه اين بيانه خطاب به اين ملت نوشته شده است بپرسد:

اين جمله يعني چه؟\"از گل دقيقه 90 سايپا و پيامي كه آن گل به پهناي ايران عزيز اسلامي داشته\"

آيا ايران عزيز پهناش به كوچكي ديد اين مربي ارزشي شده است و يا اينكه واقعا پهناش كم بوده و ما نمي دونستيم؟
و اساسا اين گل دقيقه 90 چقدر پيام داشته كه بتونه باندازه پهناي ايران عزيز باشه؟

اساسا هر كسي بتونه اين جمله رو براي من يكي معني كنه ، ازش ممنون خواهم شد. (114197)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۰:۵۱
اقاي ناشناس اون يک اشتباهي کرده حالا بايد تقاص علي دائي را پس بدهد اين اقاي مايلي کهن خودش را علامه و سر امد مربيان ميداند نه تنها هيچ نميداند بلکه انسان ... (114487)
 
علوی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۱۷:۵۹
ترواش این گونه ادبیات از ذهن جناب مایلی کهن به هیچ عنوان عجیب و غیر منتظره نیست. به دوستان جوانتر یادآوری می کنم در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 94 (سال 72) این جناب ( کمک آقای پروین بودند) در حضور سایر خبرنگاران با مشت و لگد و الفاظ چارواداری به خبرنگار روزنامه همشهری(به گمانم آقای فرشیدی) حمله ور شده و آبرو و حیثیت ایران و ایرانی را در قطر به باد دادند که خوشبختانه پس از بازگشت با پیگیری اهالی مطبوعات سنگین ترین( و شاید به حق ترین و مناسب ترین) جریمه ممکن روبرو شدند و برای تمامی عمر از مربیگری ،این حرفه شریف ، محروم گشتند که البته مدتی بعد بنا به دلایلی مجهول ( و البته نه بی سابقه در موارد مشابه) این حکم اجرا نشد تا به حال که ایشان کماکان علاوه بر ارائه دستاوردها موفقیتهای بسیار غنی فوتبالی (؟) به ارائه آخرین آموزه های اخلاقی و ادبی(؟) نیز همت گمارده و نسل جوانی را از این آبشخور زلال فرهنگی (؟) به فیض برساند.
وا اسفا بر ما که این گونه افراد داعیه دار اخلاق و دین و پرچمدار ایران ما باشند. (114201)
 
سروش
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۲۳:۵۹
چه بر سر اخلاق ما آمده است؟ چرا باید سر مربی تیم ملی اینگونه نامه ای بنویسد؟ چرا آقای ده نمکی در مقابل انتقادات اینگونه و با این ادبیات حرف می زند؟ چرا برخی نامزدهای انتخاباتی اینگونه دیگران را تخریب می کنند؟
ما را چه شده است؟! (114206)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۲۸:۵۷
آفرين به شجاعت مايلي كهن. اين چه وضعشه, يك مشت ليدر بيسواد جوونهاي 18, 19 ساله رو تحريك ميكنند به بد دهني و فحاشي. سنگ هم اينقدر فحش ناموسي بخوره صداش در مياد. اسم مربياشون هم امپراطورو ژنرال و سلطانو اينها گذاشتند. (114209)
 
آرش حسینی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۱۰:۱۹
دوست عزیز در صورتی که شما راست می گفتید آقای شجاع مایلی کهن آقای قلعه نوعی را مورد حمله و ناسزا قرار نمی داد و تنها به رفتار تماشاگرنماها اعتراض می کرد .
حالا قدر دایی را می دانیم! عجب مرد با حیا و آبرو داری بود.
او که مربی تیم رقیب را اینچنین با الفاظ سنگین می نوازد با بازیکنان چه می کند.
پیشنهاد می کنم حتما چند محافظ برای بازیکنان تیم ملی استخدام شود! (114312)
 
کوروش
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۶:۳۲:۴۷
الان فهمیدم منظور علی دایی وقتی که از او پرسیدند چرا هیچ توضیح و دفاعی از خود نمی کنی، سکوت کرد و بعدها هم فقط گفت جواب شماها را بعدها خواهم داد! اکنون من جواب ایشان را درک کردم. این همان جواب موعود بود. آفرین بر علی دایی ! (114719)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۲:۰۳:۳۴
حتی اگر چنین قضیه ای کاملاً درست باشه باز هم این نامه ی ایشون محکوم هست و باعث تاسف ما ایرانیها. علی الخصوص ناراحتی شخص بنده از این باب هست که مجلس محترم ایشون رو مربی ارزشی نامیده و در ابتدا خیلی از ایشون طرفداری کرده و ایشون با این کار هم آبروی خودش، مجلس محترم و مردم ایران رو یکجا به باد فنا دادند. (114452)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۲۹:۴۵
برادر عزيز اگر كسي پاسخ افراد بد دهن را با بد دهني بدهد با او فرقي ندارد.
ولو اگر اين فرد مدعي ارزشي بودن هم باشد (114540)
 
امیر نادری
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۳۲:۱۷
من از امروز طرفداره تیم های روبروی ایران هستم تا ما به جام جهانی نریم تا شاید برای همیشه نام این مربی بی نزاکت که یه دنیا ادعا داره از فوتبال محو شه . ارزش داره جام جهانی نریم این به اصطلاح آقا هو نباشه . درضمن به خاطر شئونات اسلامی و عرفی نیاز بود که بیانیه ایشون از طرف آن سایت بعضی کلماتش سانسور شه (114210)
 
بهروز
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۳۷:۴۹
آقای مایلی کهن پس از اینکه مجددا به کمک عده ای سرمربی تیم ملی شدند ، مشکل خود بزرگ بینیشون بار دیگر اوت کرده ، باعث تاسفه که لابی های قدرت در فوتبال ما برای کسب منافع شخصیشون از اینجور آدم ها حمایت می کنند ، و مربیان با شخصیت و فهمیده رو گوشه نشین و تخریب می کنند . (114212)
 
-
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۵:۵۲:۴۸
استاد فکر میکنم کلمه مورد نظر شما \"عود\" هست که از ریشه \"ع و د\" و به معنای بازگشت میباشد.جسارت بنده رو ببخشید (114704)
 
علي حسيني
۱۳۸۸-۰۲-۱۹ ۱۲:۲۳:۵۱
تشكر از - -- كه متذكر شدين اشتباه آقا بهروز رو . آقايان مشكل ما ريشه در سواد ادبي پايين ماست و شناخت بسيار اندك از ادبيات و فرهنگ غني ايران عزيز ، وقتي ميخواهيم از ادبيات كسي ايراد بگيريم ، اول بايد خودمان با ادبيات درس صحبت كنيم .
در رابطه با بيانيه آقاي مايلي كهن هم بايد بگم كه حرف هاي ايشان به نظر من از سر استيصال بوده ، چون وقتي صداي شما به جايي نرسه لاجرم فرياد ميزنيد. و اين بيانيه هم فرياد آقاي مايلي كهن بود بر سر از جور جامعه فوتبال ايران ، و فرياد هم هيچ وقت گوش نواز نيست. با تشكر (119552)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۴۲:۵۵
آقای کفاشیان تحویل بگیرید ... (114214)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۴۳:۰۷
واقعا من در عجبم كه اگر اين جناب مايلي كهن ، عنوان مربي ارزشي را يدك نمي كشيد ، در همين بيانه فحش ناموسي هم مي داد.پس فعلا شانس آورده ايم كه ايشان مربي ارزشي هستند.
والا اگر ارزشي نبودند و پشتشان مانند حالا اينقدر به مقامات بالا گرم بود كه واي به حال همه ملت عزيز ايران جاويدان.

پس فعلا همين كه اين بيانيه را به جاهاي باريك نكشانده اند ، بايد خدا را شاكر بود. (114215)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۴۷:۴۰
به به ظاهرا آقای مایلی کهن ادامه سریال مرد دوهزارچهره را کارگردانی می کنند ... (114216)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۴۹:۴۵
چه میکنه این مایلی کهن ... (114218)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۰:۵۸
این هم از مربی ارزشی ... (114220)
 
صادق**
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۲:۰۵
با سلام
جناب اقای مایلی کهن بنده نه انقدر فوتبالی هستم و نه انقدر ورزشی اما همه را
دوست دارم .شما را و اقایان قلعه نوعی . پروین .خدا داد. دایی.ووووووووووووووو
اقای مایلی کهن روی شخصیت شما .اینطور فرض نمیکردم.
دنیا 2 روز است .یک روز با توست
و یک روز بر علیه تو
نمیدانم این حرفها از شماست و یا خیر . اگر هست.بر خودم متاسفم که شما را
دوستدار 100در صدی بودم و الان شده 50 در صد.برادر اگر شما اینطور بگویید دیگر از دیگران چه انتظاری دارید.
شخصیت والای تو دوست.و قلب پاک شما غیر از ان چیزیست که بر زبان اورده ایی.(اگر این حرفهای شما باشد)
مرد بر پشت زبان خویش مخفیست.این را کمی مزه مزه کنید .
خدا یارتان باشد .مولا علی هم خیلی حرفها می شنید می رفتند در سر چاه ناله میکردند.اما با عصبانیت حرف نمیزدند.با تشکر.
خدا بداد مان برسد اگر بزرگان فوتبال ما اینطور صحبت کنند
جوانان ما از فردا چطور با ما صحبت خواهند کرد (114221)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۳:۴۱
ایشون غیر از ورزش در زمینه چاله میدون هم پیشکسوت هستند (114222)
 
علي
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۵:۴۲
پس از خواندن بيانيه آقاي مايلي كهن و مطرح شدن شكايت آقاي قلعه نوعي كاملا مطمئن شدم كه ديگر كساني كه خواستار مفتضح شدن فوتبال ما بودند به آرزويشان رسيدند. چرا كه هر روز شاهد جنجال و طرح شكايت از فردي در روزنامه ها و ... هستيم. حال اي آقاي اخلاق، اي مدعي من،‌اي سردمدار وطن(رشت) اين را بدان كه در چنين برهه اي از زمان تنها براي خودت سندي را امضاء كردي كه قبل از شما آقاي دايي ..
بسيار متعجب و شايد خوشحال شدم از خواندن اين بيانيه توهم زا و ... شما كه قبل از اينكه با سايپا به تفاهم برسيد سعي بر اين داشتيد كه سر به هر سوراخي بزنيد (قطبي، قلعه نوعي، دايي و ...) تا اينكه دست قضا بر اين شد مربي تيم ملي شويد شماييكه ادعاي تاكتيك فوتبال، سواد و تحصيلات عالي داريد چرا اينگونه عمل مي كنيد؟ اگر از امثال پروين،‌قلعه نوعي و ... چنين ادبياتي شنيده شود جاي تعجب نيست اما ادبيات افرادي مثل آقاي دايي با اون تحصيلات و سوابق و شمايي كه ... اين تصور را در اذهان ايجاد مي كند كه فاصله و فرقي ميان علي و محمد و امير و ... نيست.
بعنوان كوچكتر اين توصيه را بپذير كه محمد مايلي كهن آن دوره (جام جهاني) نتوانست خود باشد و دچار تلاطم طوفان اين درياي از پيش طراحي شده گرديد و متاسفانه فوتبال ايران دستخوش عواقبي خواهد شد كه بعيد است به اين زودي بتوان جايگاه قبلي خود را بدست آورد چه برسد به مدارج بالاتر!
پس همچنان اميدوار باش تا اميدواريم (114223)
 
بهمن
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۰۵:۳۵
لطفا توضيحي از اين قسمت از فرمايشت را برايم تفهيم فرمائيد:،‌اي سردمدار وطن(رشت) (114628)
 
بهمن
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۱۰:۲۷
جناب علي آقا لطفا توضيحي در مورد اين بخش ار فرمايش خود بفرمائيد (،‌اي سردمدار وطن(رشت))
بنده از اين قسمت توهين به هموطنانم را استنباط مي كنم لطفا توضيح دهيد آقاي نسبتا با كلاس! (114634)
 
حسن
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۶:۱۰
از خدا جوئيم توفيق ادب
بي ادب محروم ماند از لطف رب (114224)
 
محمدعلي
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۷:۴۳
متاسفم كه اين آقايون(هر دو تاشون)ادعاي ايمان و مسلموني مي كنن.آقايون كه از فوتبال به پول و شهرت فراوان رسيدند از جوناي نخبه و درس خونده كه از صبح تا شب ميدوند تا زندگي حداقلي را براخانواده هاشون تامين كنن خجالت بكشن
لطفا از مقدسات مايه نذارين مثل اون گريه معروف مايلي (114225)
 
حسین
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۹:۲۸
ادبیات چاله میدانی در شان مربی تیم ملی نیست. (114228)
 
حسین
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۶:۵۹:۵۷
تماشاگر نما هم از اون واژه هاست ها
دیگه همه میدونن تماشاگرای غیور ایرانی چه دسته گلایی به آب دادن .لیگ ایران هم بالا مالای جدول لیگای بی اخلاق دنیاست (114229)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۰۰:۳۱
حالا این با این روحیه منفی واقعا در هدایت تیم ملی موفق خواهد شد یه جور نوشته که انگار تپه های الئه اکبر را از چنگ بعثیها ازاد کرده (114230)
 
رسول
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۰۷:۱۸
چه بازبان ادب سخن راندنداين اقا... (114233)
 
امیر عباس امامی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۱۰:۱۱
با اینکه ادبیات آقای مایلی کهن درست نبوده است ولی در همه جای دنیا مسئولیت رفتار زشت تماشاگران به عهده باشگاه است. (114234)
 
مهدي ناطق
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۱۹:۰۹
آقايي كه مدعي دين وايمان واخلاق است واقعا با اين حرفها آبرويي براي دين نگذاشته است .البته در برنامه نود هم ديديم اين آقا داشت فردوسي پور را مي خورد و......حالا فهميدم كه علي دايي حق داشت تا از اين آقا شكايت كند وتا آخر هم از شكايتش نگذشت نا اين كه اين آقارسما در شبكه اول سيما گفت من اشتباه كردم ببخشيد. (114241)
 
`پارسان پارسي
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۲۵:۳۸
از همه كس انتظار اين گونه ادبيات چاله ميدوني و متكبرانه ميرفت جز از مرد محبوب فوتبال ايران....پذيرفتني نيست كه سرمربي دوست داشتني تيم ملي فوتبال ايران اينگونه پلهاي پشت سرخود را باز خراب نمايد...شان و عظمت كشور ايران وراي اين گونه ادبيات بچه گانه ميباشد (114243)
 
امیر
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۲۶:۱۲
من کاری به باشگاه استقلال و قلعه نویی ندارم ولی شما را بخدا به ادبیات بیانیه آقای سر مربی تیم ملی توجه کنید! (گروهبان قندلی! گنده باقالی!) مثلاً خود را استاد دانشگاه هم میداند! تا دیر نشده مایلی کهن را عزل کنید بخدا کلاس این آدم به توپ جمع کنی تیم ملی هم نمی خورد چه برسد به سرمربیگری آن!البته با اجازه روسای سایه فدراسیون فوتبال(بذرپاش،احمدی نژاد و علی آبادی) (114244)
 
كارشناس سازمان مديريت و برنامه ريزي سابق
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۲۷:۴۹
اي كاش عزيزاني كه نامشان در اين بيانيه ها ذكر شده، بجاي پرخاش به همديگر، به فكر حل ريشه اي مشكلات اصلي فوتبال و تماشاگران آن بودند وگرنه چنين بيانيه دادن ها فقط حس انتقام جويي و عقده هاي دروني افراد را به صورت كوتاه مدت ارضا مي كند و جمعيت كثيري از جوانان را به سمت دسته بندي هاي بيهوده براي جنگ هاي رواني با ماهيت اختلاف هاي حيدري و نعمتي سوق مي دهد.
باشد كه به فكر و وقت جوانان كشور بيشتر بها دهيم! (114246)
 
mahdi
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۳۴:۵۱
آفرين به حا جی ما يلی. الحق که لقب شعبا ن بی مخ لا يق قلعه نو عی و نو چه ها ش است. اميدوارم مسئو لين
محترم کشور فکری به حا ل فر هنگ ور زشی در اين کشور بکنند که خا نوا ده های ايرا نی بتو ا نند در محيطی
سالم به دور از لمپنيسم و فر هنگ شعبانی به استا ديو م ها بيا يند و از ورزش فو تبال لذت ببرند. (114248)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۳۵:۳۰
واقعا عجيب است. مثلا اين را آوردند كه تيم را به جام جهاني ببرد؟! هر روز براي شاخ وشانه كشيدن با يكي! اينكه با مربي اي كه توي كورس قهرماني است كل كل كني درسته؟ كي بزرگ مي شوي؟ چقدر دروغ؟ فوتبال كره جنوبي وكره شمالي را در تلويزيون همسايه ديدي؟ كه خودت هم فهميدي كه سوتي دادي؟! داشتن ماهواره كه جرم است براي ما بي كس وكارها نه براي كسي كه با تبليغ انتخاباتي براي يك نامزد بعد از آن همه افتضاح شد مربي سايپا وبعد هم تيم ملي! كسي منكر ضعف ديگران نيست اما فكرش را بكن كي در فوتبال بوده كه به مردم اتهام بزنه با دست بند ببرندش كلانتري و هنوز هم دست بردار نيست...بعد بره مغازه شاكي وعذرخواهي كند... (114249)
 
اميري
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۴۵:۲۵
بايد تاسف خورد نه براي کسي که سالهاست با ادبيات سخيف و چاله ميداني خود به يادمان مي آورد که هنوز \"جاهل ها\" در اين مملکت حيات دارند بلکه براي کساني که در منصب و مسندند و هنوز نمي دانند که براي انتخاب سر مربي تيم ملي آنهم در اين مقطع حساس بايد چه فاکتورهايي را مد نظر قرار دهند. اگر نمي توانند يک مربي طراز اول و شناخته شده جهاني را بياورند از مربيان با دانش و با ادب داخلي استفاده کنند. اگر حداقل تدبيري در اين آقايان باشد بايد همين امروز با عزل اين فرد هتاک اشتباه خود را جبران کنند. يادشان باشد که نگاه داشتن شان تيم ملي از رسيدن به جام جهاني مهمتر است. انتخاب يک سر مربي با ادب شرط لازم براي حفظ اين شان است. (114253)
 
قاسم پور
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۷:۵۰:۰۲
براستی چه شده است؟ ! این همه توهین به یک باشگاه پرطرف دار بخاظر چه؟ آنهم توسط مربی محترم تیم ملی که باید مربی اخلاق جوانان این کشور نیز باشد؟
پس صبر و بزرگواری و جوانمردی کجا رفت؟ خداوند به همه ما کمی صبر و تحمل عنایت فرماید تا در کنار هم برادر وار زنگی کنیم. (114256)
 
وحید
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۱۹:۲۱
باسلام
توقع بیشتری از آقای مایلی کهن میرفت.
شاید بهتر بود ایشان در ابتدای کار خود چنین جوی را در فضای ورزشی کشور به وجود نمی آوردند.وبرعکس همانگونه که با علی دایی کنار آمدند در این موضوع هم سعه صدر نشان میدادند.البته من مثل تمام مردم آرزوی موفقیت ایشان را دارم. (114271)
 
علیرضا
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۲۱:۵۳
آقای مایلی کهن مدعی تلاش برای آدم شدن هستند، ولی بیانیه ایشان نشان می دهد که چنین شخصی هم می تواند با مشاهده اتفاقات خلاف نظرش به ادبیاتی بازگردد که سال ها با آن بزرگ شده است. آنهایی که در سال های دور دست در آتش محافل لاتی داشته اند با ادبیات به کار رفته در بیانیه کاملاً آشنا هستند ولی سوالی که برای جوانان این مملکت مطرح است این است که تیم تحت نظر این آقا چگونه جام اخلاق کسب کرده است. این آقا در بیانیه خود که فکر می کنم رسانه برای چاپ آن باید به جای بسیاری از کلمات نقطه چین بگذارند از کلماتی استفاده کرده اند که این کلمات سال ها بود به گوش کس نخورده بود. وقتی کسی که 30 سال پیش لیسانس گرفته خطاب به یک انسان از این کلمات استفاده می کند از کسانی که در حد گروهبان قندلی سواد دارند چه انتظاری می رود.
بدبخت جوانهایی که به این فوتبال و آدم هاش دلبستن. (114272)
 
hooman
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۳۷:۰۵
افسو س برا ی مملکتی که مربيا نش با تبانی کار ی و زد و بند به مدا رج با لای با شگا هئ و ملی می رسند و در آن مملکت هيچ
اتفا قی نمی افتد . کميته انضباطی فکر ميکنه می توا ند با ما ست ما لی کر دن این پدیده زشت تبانی را از اذ هان مردم پا ک کنه. چه
استقلا ل قهرمان بشه چه نا یب قهرمان چه و ا عظ او را نگه دارد چه نگه ندارد کار کثيف قلعه نو عی در تا ریخ ثبت خو ا هد شد.آفرين به حا جی ما يلی. (114274)
 
علیرضا
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۳۸:۴۸
نامه آقای مایلی کهن بی ادبانه اما در شان مربی استقلال بود (114276)
 
اجسان
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۳۷:۴۱
هردو هم شان هستند. از یک سری انسانهای ادب نشده کلاس نرفته بیش از این هم انتظار نیست. در حالی که از جوانان فرهیخته دانشگاهی و نجیب این مملکت هرروز افتخاری غرورآفرین سر می زند، در صحنه های ورزشی به علت نبود فضای دانشگاهی ، خرد و ادب شاهد پسرفت و شرمندگی هستیم. (114322)
 
محمود
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۴۱:۳۱
از آقای مایلی کهن با آن ادعاهای زیادی بعید بود که چنین واکنشی انجام دهد.
ایشان به خوبی نشان دادند که ظرفیت بالایی ندارند.
این رفتار ایشان ما را به یاد رفتارهای سرمربی پیشین تیم ملی می‌اندازد
بهتر است فراموش نکنند که زمانی به قول خودشان خوار شدند. (114279)
 
پرویز
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۴۱:۵۶
من با مسایل جاری و حاشیه ای فوتبال ایران چندان آشنا نیستم. ولی وقتی بیانیه آقای مایلی کهن را خواندم از ادبیات به کار رفته در متن بیانیه و به کار بردن واژه هایی مثل گنده باقالی، گروهبان قندلی،... متحیر و متعجب شدم. این نوع ادبیات لمپنیسم ناب است. چه بسا حق هم با مایلی کهن باشد. نمی دانیم نوع دعوای آقایان فوتبالی را. ولی فکر نمی کنید فردی که در مقام سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشد، باید ادبیات پسندیده تری داشته باشد. (114280)
 
رضا
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۸:۵۷:۱۱
برای دو طرف میگم

ادب مرد به ز دولت اوست (114284)
 
هادی رجبی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۳:۱۰:۵۴
البته تا 4سال پیش (114394)
 
کاوه کرمانشاهی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۹:۰۷:۳۶
شعارهای غیر اخلاقی استقلالی ها بر علیه مایلی کهن، بکارگیری ادیبات فحش و اتهام و تحقیر در اطلاعیه رسمی مایلی کهن، قاطی کردن مبحث دین مبین اسلام یا بهتر بگویم دست آویز قرار دادن و ادعای نمایندگی واقعی اسلام و مسلمانی در هر دو اطلاعیه باشگاه استقلال و مایلی کهن، همه و همه نشان از غیر حرفه ای بودن فوتبال سرزمین ما دارد. فوتبالی که اکثر مدیران اش نه سابقه و نه سواد و نه دانش و لیاقت مدیریت چنین ورزش بزرگ و جهانی و محبوبی را دارند و نه درست به همین دلیل ارزش دیدن دارد زیرا سطح و کیفیت آن حتی با سطح فوتبال دسته چندم تیم های اروپایی برابری نمیکند. بازیکنانی که لقب ستاره گرفته اند براستی آنقدر متفاوت ظاهر شده اند که انسان به سلامتی جسمی و روانی آنها به شک علمی فرو میرود. این فوتبال نیاز به تزریق خونی سالم و ورزشی دارد. فوتبال ما در ژست های مضحکانه، تبلیغات عوامفریبانه، نمایش های غیر حرفه ای این و آن،به هدر دادن بخش چشمگیری از بیت المال مردم، سطح و کیفیت پایین هم فوتبال و هم مدیریت آن وووو خلاصه شده. این فوتبال نیست. این خودبال است. یعنی عقده خالی کردن در قالب خودنمایی آنم در جلوی چشمان دوربین ها. مثلا در شهرستانها که از مسابقات فوتبال فیلم برداری نمیشود در نتیجه همین باعث بی انگیزگی بازیکنان و مدیران و دست اندرکاران ورزشی آنجا ها شده است. و همین است برعکس برابری و یکسانی سطح فوتبال حرفه ای و محلی کشورهای اروپایی، فوتبال ایران یعنی در شهرهای بزرگ و شهرستان ها هرگز یکسان نیست. (114286)
 
Majidb
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۱۹:۵۶:۲۷
وقتی گفتیم قطبی نه تنها به خاطر سواد فوتبال بلکه بیشتر به خاطر ادب و فرهنگ بالا

به همین دلیل در ادبیات ما انهمه تاکید بر ادب گردیده

ادب ازکه آموختی از بی ادبان

ملا شدن چه آسون آدم شدن چه سخته

ادب مرد، به ز دولت اوست (114301)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۰۰:۱۴
یکی از علمای شهر ما (همدان) می فرمود: ملا شدن چه مشکل، آدم شدن محاله. (114413)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۰۵:۱۱
1- بهترین راهکار عذرخواهی آقای م. ک. از مردم است.
2- قوانینی وضع شوند که هیچ یک از سازمان های کشور حق صدور این گونه بلوانامه ها را نداشته باشند، و در صورت لزوم حقوق خودرا از طریق مراجع حقوقی و قضایی پیگیری کنند.
3- شرط واگذاری هر گونه مسئولیت مدیریتی (اعم از ورزشی و غیر ورزشی) این باشد که فرد موظف به رعایت اخلاق اسلامی - ایرانی در تمامی گفته ها و نوشته های خود باشد و این میثاق نامه را امضاء کند.
4- قوانین و مقرارتی وضع شوند که شر تمامی دین سرخ کن ها را از جامعه کم کند. (114415)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۰۵:۲۴
تربیت نا اهل را چون گردگان بر گنبد است (114308)
 
سلام
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۴۸:۰۸
کاش این مربی های لیگ برتر بجای این طرز صحبت کردن با هم ،در مورد تیم ملی و سرنوشت اون با هم صحبت می کردند.بهتر نبود...
به امید راه یابی تیم ملی ایران به جام جهانی . (114326)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۴۹:۱۴
به عنوان یک جوان ایرانی برای اولین بار هست که با چنین کلماتی آشنا می شوم:

گروهبان قندلي ، گنده باقالي‌!

لطفا یک نفر فتحه و ضمه ی \"قندلی\" را بگوید تا بتونم درست تلفظش کنم. (114329)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۵۶:۵۲
متاسفم به خيلي افراد ديگر هم توهين شد. همه ي گروهبانها ،همه كساني كه مثل قلعه نويي از نعمت پدر محروم بودند ونتوانستند تا تحصيلات عاليه طي كنند ، به همه آن بچه هايي كه بعد از مرگ پدرشان شاگرد مغازه شدند وخرج خواهر دم بختشان را دادند واز بد روزگار ادبياتشان هم خوب نشد كه نشد....همه كساني كه قد وقواره شان كوتاه است و\" كوتوله \" به عنوان يك فحش ،دشنام به آنهاست در حاليكه نمي تونستند فكري براي قدشان بكنند. توهين شد به همه پدر ومادرهايي كه نگذاشتند بچه هاشون در اين سالها معني گنده باقالي و قندلي را بفهمند وحالا ....يكي كه مشكلش زير ابروي آدمهاست ...به همه توهين كرد (114334)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۰:۵۸:۵۶
پدیده لمپنیسم و نوچه پروری یک واقعیت در فوتبال ماست فصل پیش همین اقایان با این ابزارفیرو کریمی را برکنار کردند تا خود بیایند ولی اقای مایلی کهن شما هم خوب میدانی شما نه بخاطر قابلیت فنی بلکه روابط پشت پرده با دولتمردان به رهبری تیم ملی رسیدی (114336)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۱:۰۲:۴۹
نتیجه: 2 بر هیچ به نفع مایلی کهن...! (114337)
 
مایلی جدید
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۱:۰۷:۲۷
طبق آخرین خبرها قرار است این نامه به در قسمت \"آموزش نامه نویسی رسمی\" در کتابهای درسی گنجانده شود. (114341)
 
ایران
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۱:۱۹:۱۶
تا مرد سخن نگفته باشد - عیب و هنرش نهفته باشد (114346)
 
احسان
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۱:۳۲:۵۴
به نظر بنده این بیانیه باید مورد توجه محققین اخلاق و جامعه شناس باشد. اینکه چنین افرادی چگونه خود را دیندار و یا به قولی ارزشی دانسته در حالی که پس از فحاشی به یک انسان و اقدام به یک گناه کبیره تصریح و تاکید شده در قرآن، فرد مورد نظر را با مضامینی از قرآن نصیحت می کند. نشان دهنده انحرافی عظیم است که دامن بسیاری از افرادی که ادعای دینداری می کنند را گرفته است. این نشان دهنده یک برداشت بسیار سطحی از دین در ذهن فرد مورد نظر است.
توجه کنید یک انسان با ادعای ایمان چقدر راه را گم کرده که روی به فحاشی رسانه ای آورده و نصیحت قرآنی می کند. اینجاست که باید به کارشناسان امور اخلاقی در جامعه هشدار داد که به بررسی عاملی تحت عنوان تغییر وزن گناهان در ذهن افراد جامعه بپردازند وبه جامعه بیاموزند که دین مجموعه ای از رفتار های دینی است که همه بهم پیوسته اند. کسی به صرف شرکت در یک مراسم دینی مثل روضه یا رفتن به امام زاده و روشن کردن شمع ویا خوردن آش نذری مومن نمی شود، ارزشی نمی شود.
اینکه شخصی که در بین بخشی از جامعه به عنوان دیندار شناخته می شود و در تریبونهای مختلف خود را آدمساز معرفی می کند، اقدام به چنین عمل زشتی کند باید مورد توجه اندیشمندان دینی قراربگیرد. به نظر من اهمیت این رسوایی کمتر از ماجرای آقای کردان نیست. (114348)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۱:۵۹:۱۹
نمي دونم چرا تو فوتبال اينقدر بي ادبي وجود داره! (114362)
 
فرهاد
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۰۲:۵۷
جناب آقای مایلی کهن عزیز
آنچه در پیامهای بالا که بی شک قطره ای از دریاست آمده بود را اگر از نظر شریف بگذرانید و یا دوستانتان به اطلاعتان برسانند حاوی نکات فراوانی برای شما بود که نشان از شعور و درک مردم عزیزمان دارد. اینگونه اظهار نظر ها و بدتر از همه نوع ادبیاتی که شما به کار بردید و نوع مثالی که از آنها استفاده کردید واقعا جای تاسف دارد.مردم ما آگاه و فهیم هستند و بی شک حساب عده ای جاهل و نادان از خیل بیشمار تماشاگران مسابقات ورزشی و فوتبال جداست.
بهتر است بجای حاشیه سازی و حاشیه بازی به فکر تیم ملی باشید که خدای ناکرده در صورت عدم کسب نتیجه توپ را به زمین دیگران نیندازید که مثلا این و آن کاملا برنامه ریزی شده خواستند من نتیجه نگیرم و از این دست حرفها که اخیرا متاسفانه نقل دهان مربیان ورزشی ما بعد از شکستها شده.
شما سرمایه بیت المال را در دست دارید و به نظر من از انجام تکلیف واقعی خود سر باز میزنید.
شما که داعیه ارزشی بودن دارید بدانید این تیم ملی به سان حق ناس بر گردن شما تکلیف می آورد پس به جای این کارها دنبال وظیفه باشید.
جدا متاسفم (114363)
 
ارشاد
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۰۶:۳۷
ما که مردیم از بس پیامهای ما را سانسور کردید. لطفا به این آقای مایلی کهن با فرهنگ و ارزشی بگویید ناصواب را با صاد می نویسند. نه با ث. اون ناثواب یه معنی دیگه داره محمد جان! (114364)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۲۳:۴۶
گنده باقالی یعنی چی‌ ؟! (114371)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۳:۰۷:۳۹
در جستجوی اینترنت تمام مواردی که مربوط به استعمال کلمه گنده باقالی است مربوط به جناب مایلی کهن میباشد (88 صفحه اینترنتی)
بنابراین فکر می کنم برای اختراع این کلمه باید ایشان را تشویق کرد و به آمار اختراعات امسال هم که چند روز پیش در الف منتشر شد یکی اضافه کرد. (114654)
 
امیرحسین
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۴۲:۳۰
باکمال تاسف وتعجب وقتی سخنان جناب آقای مایلی کهن راخواندم برای تیم ملی
کشورم که باید بدست چنین افرادی نجات داده شود گریستم.
راستش من حامی هیچ یک ازتیمهای مطرح نیستم وفقط بازیهای زیبا راتماشا میکنم ..وازتماشاگرنماها وپشت پرده آنها هم چیزی نمی دانم ولی عقل سلیم حکم میکند کسی که نمایندگی حاکمیت در ورزش فوتبال کشور را برعهده دارد از ادبیات دیگری که عرف جامعه است استفاده نماید ونه از زبان بی ادبان که خود عذری بدتر از گناه است .امیدوارم برای نجات تیم ملی نیز که شده فردی بدور از حاشیه وفردی که دنبال انتقام گیری از اسلاف خود نباشدرا به رهبری تیم ملی کشور باافتخاروفهیم ایران عزیز برگزینند.باتقدیم احترام - امیر حسین از تهران (114379)
 
داود حیدری
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۲:۵۰:۴۳
از چناب آقای مایلی کهن انتظار بیشتری داشتیم . کاش با سعه صدر بیشتری با این مطلب برخورد میکردند. برادرجان در آن قضیه معروف هیجده تیر مقام معظم رهبری فرمودند اگر عکس مرا هم پاره کردند دخالت نکنید،خوب میدانید که از ایشان یک اشارت کافی بود تا...بگذریم انشاالله پیروان واقعی در هنگام عصبانیت از مقتدایشان تبعیت کنند. (114385)
 
علی
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۳:۰۲:۱۹
100 رحمت به دائی ................ (114390)
 
احسان
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۳:۱۲:۳۳
اندکی صبر سحر نزدیک است،
با این حرفها نمیشه واسه ناکامی آینده صفحه گذاشت آقای مایلی، نمایش گریه دروغین شما رو هر کسی دیده فکر نکنم فراموش کنه، (بعد از یکی از بازی های سایپا)
من از خدا میخوام تیم ملی به جام جهانی بره هر چند هیچ علاقه ای به کسانی که خدا بارها به زمین زدنشان را نشان داده ندارم، اما این تیم ملی ایرانه نه شما (114396)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۳:۵۴:۴۶
انشا الله چهارشنبه ما هم یک نسخه جانانه در آزادی برای آقای مایلی کهن خواهیم پیچید تا حد و حدود خودش را بداند. (114408)
 
كيوان
۱۳۸۸-۰۱-۳۰ ۲۳:۵۴:۵۳
تا مايلي كهن هست من طرفدار رقيبان تيم ملي ايران خواهم بود .
براي فدراسيون مخصوصا عزيز محمدي ، تاج و البته رئيس اصلي يعني جناب بذرپاش ! هم متأسفم .
ميلي كهن نشان داد كه خود از لحاظ ديني مشكل دارد و گرنه به هزاران نفر تهمت نمي زد .
متأسفم البته ضربدر يك ميليارد بار (114409)
 
وكيلي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۱۱:۲۶
من اگه جاي آقاي كفاشيان بودم همين الآن آين مايلي كهن بي ادب و بي فرهنگ رو از سرمربيگري تيم ملي عزلش مي كردم و آقاي قطبي با اخلاق رو به جاش مي گذاشتم .تا درس عبرتي بشه براي هركي كه مي خواد مسئول تيم ملي كشور عزيزمان بشه بدونه سرمربي يك ملت با فرهنگه وباعظمته وهمه مثل مايلي كهن نيستند.
اما به اين بي ادب هم دونكته بگم:
1.آقاي مدعي، خداوند عزوجل با دست خودتان شما را خوار كرد.
2.آقاي دايي هم فقط به دليل رفتارنامناسب بركنار شد ولي صد رحمت به دايي!
2.اين آقا تا ابد از چشم من افتادند وبنده از اين به بعد فقط در صورتي حاضرم از تيم ملي حمايت كنم كه اين آقا علناً از آقاي قلعه نوعي عذر خواهي كنند.
والسلام (114418)
 
سعيد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۱۲:۵۵
اي آقاي پر ادعا شما با اين كارتان آقاي قلعه نوعي را بزرگ كرديد و خودتان خوار وذليل وكوچك شديد! (114420)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۲۰:۲۳
متاسفم! برای خودمون، برای تیم ملی، برای فوتبال، برای ... (114424)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۳۰:۵۱
حیف از دایی نبود! (114427)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۳۸:۱۲
«هر آنچه كه خود و نوچه هايشان لايق آن هستند با سياه نمايي هر چه تمام‌تر به اين و آن نسبت داده...»
شما چطور آقای مایلی کهن؟ (114428)
 
بی سرزمین
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۰:۴۶:۱۶
امیدوارم در بازی امارات مردم ایران با ورزشگاهی خالی از تماشاگر به ایشان درس خوبی بدهند...
واقعا متاسفم! با ناراحتی بسیار، منتظر حذف شدن تیم ملی هستم! (114431)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۲:۰۶:۵۸
hala ke didim in yekio hame dust darim avalioooo baba kash hamun ali daiee mimund un faghat maghrur bud in dige bitarbiati dare mikone shabun bi mokh ye khaen be keshvar o eslamo mardom bud nabayad ba ghale noiee moghayese kard ke hala man khodam perspolisiam az ghale noiee ham aslan khosham nemiyad ama jedan dust daram mayeli natije nagire (114453)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۲:۱۹:۵۶
البته آقاي مايلي كهن بيانيه خوبي نداده اند ولي آقايوني كه در بالا نظر داده اند درمورد فحش هاي ناموسي به ايشان هم چيزي بگويند و يه طرفه قضاوت نكنند (114454)
 
ظفر
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۳:۴۸:۵۶
ظاهراَ در اين فوتبال باسواد بودن يا نبودن خيلي فرقي ندارد. آخرين اقدامات معروف آقاي مايلي كهن يكي مطرح كردن مسائل خانوادگي آقاي قطبي و ايراد اتهامات سنگين قضائي به ايشان (و سپس عذرخواهي) و ديگري هم رفتاري بسيار سنگين‌تر از اعتراضات آقاي قلعه‌نويي به داور در هفته گذشته بوده (كه منجر به محروميت ايشان در بازي با استقلال شد). وقتي كه آقاي مايلي كهن با اين همه سواد كه احتمالاً در حد تيمساري (نسبت به گروهباني آقاي قندلي) است چنين توهين‌ها و اعتراضاتي را انجام مي‌دهند، ديگر از يك تماشاچي ساده كه در حين فشار است چه انتظاري خواهد بود؟ از ديگر شيرينكاري‌هاي ايشان يكي هم اين است كه در حين يك بازي ملي در هند، عليرغم درخواست تعويض مربي، ايشان به‌زور در زمين ماند و نگذاشت كه تعويض بشود!
بايد پذيرفت كه مجموعه حركات ايشان در كل جهان فوتبال كم‌نظير است و حداقل ايشان نمي‌تواند ادعاي اخلاقي داشته باشد. (114458)
 
امضا محفوظ
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۴:۱۰:۴۵
راستي چرا برخي سايت‌ها گفته اند «پاسخ مايلي كهن و...» اين حرف ها كه بيانيه و پاسخ نيست!

درستش مي‌شود: «اهانت نامه يا فحاشي مكتوب سرمربي سايپا» ( و نه تيم ملي ايران) (114461)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۴:۵۷:۳۵
اگر نمیخواهید فردا برای شکست تیم ملی مقابل کره گریه کنید امروز سرمربی جدیدی برای تیم ملی انتخاب کنید برای همین است که از دو شغله بودن مسئولین باید جلوگیری شود چرا که تداخل مسولیتها باعث افت کاری در هر دو مسولیت میشود مایلی کهن باید بلافاصله از تمام پستهای دیگر خود استفا میداد تا تمرکزش روی تیم ملی باشد دایی قطبی یا هر مربی خارجی یا دست دومی بعد از این نامه امیدوارتر عمل خواهند کرد (114462)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۰۱:۰۸
چه شود! واقعا كه اوج فرهنگ داره سر ريز مي شود. تماشاچي ها را نمي توانم مقايسه با تماشاچي هاي انگليس بكنم ولي مربي هايمان قطعا شبيه مربي هاي انگلستان نيستند علي الخصوص در ادبياتشان!حالا شايد شبيه مربي هاي يك هردمبيل آبادي باشند كه توش مي شود فحشهاي و كركري هاي نوجوانانه را به اسم بيانيه ديد!واقعا كه!
اخر مرد حسابي تو كه ادعاي فرهنگ وتحصيلات داري اين جور با قلم حرف مي زني ديگه چه انتظاري از جوان و وجوان تماشاچي داري؟ (114480)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۰۸:۳۰
لطفا اسم نمایندگانی که تحت عنوان مربی ارزشی از ایشون دفاع کردند و اطلاعیه صادر نمودند را اعلام فرمایید تا بعضی چیزها بهتر روشن شود (114486)
 
سعيد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۳۲:۴۶
آن سرمربي باشگاهي اين سرمربي تيم ملي را توجيه مي كند يا برعكس، فرقي نمي كند. فاجعه اين است كه فدراسيون هم نقش راهبري اين لمپنيسم را دارد. بيچاره ملت ايران. (114503)
 
فری
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۳۶:۳۹
سلام این بابا خیلی از لحاظ روحی خرابه !می خواد به بازیکنان روحیه بده تا به جام جهانی برن!ادبیات کوچه بازاری رو دیدیدین ؟ (114508)
 
هادي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۳۶:۴۳
از ادمهايي كه بدون ضابطه و طي مدارجل ترقي ، يكشبه به جايي مي رسند آنهم وقتيكه پيشينه آنها مورد ارزيابي قرار نمي گيرد انتظاري بيش از اين نمي رود و فوتبال شده محل لات و لوتهايي كه كه از بخت خوبشان به پول ، شهرت رسيده اند.
در ضمن وقتي خداداد زدو خورد مي كند وقتي بازيكنان تيم ملي و...........( بي نهايت) هيچ برخورد مناسب صورت نمي گيرد نتيجه اش همين مي شود كه مي بينيد. (114509)
 
تقي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۸:۴۲:۱۰
واقعا بااين ادبيات آقاي مايلي كهن ، اطلاق پسوند ارزشي به عنوان ايشان به اعتقاد اينجانب توهين به همه ارزشهاي ناب و مقدس اسلام و ايران عزيز اسلامي است . (114513)
 
-
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۰۵:۳۵
نباید به آقای مایلی کهن ایراد گرفت چون شخصیت ایشان تا این حد است ولی متاسفیم که فدراسیون تیم ملی را به همچین شخصیتی سپرده خدا آینده همه چیز مشخص می شود. خدا آخر عاقبت همه را به خیر کند (114521)
 
ناشناس
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۲۰:۰۹
آیا این ادبیات در شان یک ملت متمدن است؟ (114531)
 
REZA
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۲۱:۲۴
قدیمی ها حتما رفتارهای لمپنیستی مایلی را به یاد دارند من عکسی دارم در کیهان ورزشی قبل از انقلاب که این مربی در حال بالا رفتن از فنسهای امجدیه جهت تادیب تماشاگران است . بقیه ماجراهای این چند سال اخیر که برای همگان مشخص است واقعا برای فدراسیون و فوتبال با این مربی به اصطلاح ارزشی متاسفم. (114536)
 
شهریار
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۲۲:۰۳
ای بابا. به خدا این رسمش نیست که داداشمون هنوز نیومده اینجوری به همش بریزین...........می خوایمت مایلی کهن.........جام جهانی (114537)
 
ناشناس
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۳۶:۳۵
کفاشیان و تاج چه کاره اند, مایلی کهن رو کسی دیگه سرمربی تیم ملی کرده (114546)
 
موسوي نيا
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۳۷:۱۶
با مايلي كهن قهرمان غير اخلاقي جام جهاني مي شويم. (114547)
 
عزت
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۳:۲۷
اقاي مايلي كهن اينكه آدم بشه سر مربي تيم ملي يا هر شغل ديگري عزت نيست اينكه ادم به هر وسيله به اين مشاغل برسه خودشو گم نكنه غرور نگيردش عزته وانسانيته ، من هميشه از خدا مي خواهم به من ثروت وقدرتي وجايگاهي بدهد كه توان تحملش را داشته باشم ونه سر سوزني بيشتر ، ... (114484)
 
كريمي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۶:۰۹
سلام
ما که قدیمیتر هستیم داستانهای زیادی از مایلی کهن میدونیم
نمیدونم شما اون عکسی که ممد مایلی از فنسهای دور زمین امجدیه بالا میرفت تا با تماشگره درگیر بشه رو دیدید؟ بقیه بازیکنان پرسپولیس نگذاشتند وگرنه که با شورت از وسط زمین میخواست بر رو سکو ها دریر بشه
یا نمیدونم اون صحنه هایی که بعد از بازی ایران کویت در بازیهای آسیایی 1982 به داور حمله کردند و اون زدند و کلی محرومیت برا فوتبال ایران درست کردند رو دیدید؟
حالا از این آدم چه انتظاری دارید؟
از کوزه همان برون تراود که در اوست
(114551)
 
ali
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۸:۰۹
1- از اينكه اين همه انرژي و توجه مردم ايران صرف اين فوتبال كوفتي مي شود كه هيچكدام از معيارها در آن رعايت نمي شود متاسفم
2- از اينكه رييس فدراسيون مستقل نداريم و براي انتخاب يك سرمربي 10 جلسه بر گزار مي كند كه مبادا پس از عدم نتيجه گيري بر كنار شود و به قول خودش از خرد جمعي استفاده مي كند متاسفم
(114550)
 
dehghan
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۴۹:۱۱
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدا گفته بازیکنان باید مواظب تریپ خود باشند اما نگفتهای بسیاری داره مثل این موضوع که مربی تیم ملی باید چه شخصیتی داشته باشه مثلا میخواد الگوی جونای ما باشه تا چند وقت دیگه توی حکم مربی تیم ملی رئیس فدراسیون می نویسه ... (114548)
 
مرتضي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۰:۵۳
آقاي مايلي كهن در برنامه نود دو هفته قبل گفتند ميدانند چه كساني پشت انتصاب همه مربي هاي تيم ملي از جمله آقايان حشمت مهاجراني، علي پروين ، برانكو و ... براي سرمربي گري تيم ملي بودند.
آيا ايشان كه اطلاعات افراد پشت سر ساير مربي هاي تيم ملي را دارند آيا ميدانند چه كسي پشت انتصاب خودشان به سمت سر مربي تيم ملي بوده است؟ (114560)
 
ناشناس
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۲:۳۴
اين اقا سوابق خودش را هم در ابعاد فني ! و هم در ابعاد اخلاقي ! پس داده و از ايشان بيش از اين نوع ادبيات چاله ميداني هم انتظار نميرفت! اين فدراسيون ماست كه با انتخاب اين جور افراد شان و جايگاه مربيان سطح ملي ورزش كشور را زير سئوال ميبرد ! (114563)
 
بهناز
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۳:۴۵
هيچ كس نوع ادبيات به كار گرفته شده بوسيله آقاي مايلي كهن رو تاييد نمي كنه ولي چرا كسي هيچ اعتراضي به آقاي قلعه نوعي نمي كنه؟ (114483)
 
امضا محفوظ
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۰۲:۱۱
در مرحله نخست براي مايلي كهن متاسفم كه چنين ادبياتي را وارد حوزه مكتوب و تيترهاي ما كرد.

اما بيشتر از آن براي كساني كه به هردليل از اين ادبيات سخيف حمايت مي كنند. (سري به سايت ... و نظرات اين خبر بزنيد و متعجب شويد)
چرا كه دفاع از كلماتي به اين اندازه اهانت آميز، قابل دفاع و توجيه نيست ولي عده اي به دلايل (شايد) ... اخلاق خود را زير سوال برده اند...


(114460)
 
اصانلوئی
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۰۳:۱۴
یعنی پروین مصطفوی قلعه نوعی دایی عابدینی شفیع زاده و.......... همه آدمهای بدی هستند واین آقاهه فقط خوبه . دیدید چکونه عقده سالهای حاشیه نشینی را گشود . (114573)
 
مهدی
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۰۴:۱۶
بگذارید هر کس همانگونه که هست خود را نشان دهد. بگذارید او که مودب است ادبش را نشان دهد و او که نیست همانکه هست را نشان دهد. چرا با انتقاد انسان ها را وادار می کنید در زیر لفاف و صفت هایی مثل ارزشی و امثالهم پنهان شوند. مایلی کهن همان چیزی را گفت که در دلش بود و بلد بود. اگر جز این می گفت جای تعجب داشت.
(114459)
 
سینا صفوی
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۱۱:۱۳

آری قلعه نوعی با دست ابر و باد و مه خورشید و فلک پس از یک نیم فصل از اوج اقتدار بر زمین افتاد و ایشان از حضیض ذلت و محرومیت از همه چیز یک شبه به مربی گری تیم ملی رسیدند ولی آیا این بازی روزگار برای ایشان درسی شده است؟
ایشان حتی به اندازه یک بچه 5 ساله برای تیم ملی ارزش قائل نشدند تا حداقل با پناه به مکتب ماکیاولیسم حامیان خود تا بعد از دیدارهای تیم ملی اینچنین تماشاچیان استقلال و حتی پیروزی را نسبت به خود بی ارزش و در نتیجه تیم ملی نشورانند و موجبات سقوط هر چه بیشتر آنرا فراهم نکنند.
به راستی ایشان نفهمیده اند که حمله تماشاگران به ایشان ریشه در چه داشته است؟ آیا خودشان داوری های نیم فصل دوم برای دو تیم استقلال و ذوب آهن را ندیده اند؟
آیا قدم زدن بازیکنان ملوان برای ایشان که یک عمر فوتبالی بوده اند عادی به نظر رسیده که لااقل نسبت به خالی شدن آتشفشان یک مشت تماشاچی بدبخت که نمیداند به کدامین گناه می باید بهترین تیم دهه اخیر ایران را ناکام ببیند بی تفاوتی نشان دهند؟
آقای مایلی کهن، دایی و قلعه نوعی پرونده ای به شدت پاکتر، بزرگتر و حرفه ای تر از شما چه در زمان بازیگری و چه در زمان مربیگری داشتند...
وای از فردای تیم ملی... (114446)
 
بیات
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۱۱:۲۹
شما رو به خدا به طرفدارهای این آدم بگید از لغت ارزشی واسه چنین کسی استفاده نکنند.
سابقه قبلی و عملکرد فعلی این لغت رو بیش از پیش خراب می کنه. (114576)
 
پدرام
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۱۱:۴۱
زنده باد فوتبال ملي
زنده باد مايلي
زنده باد کفاشيان
زنده باد علي آبدي (114577)
 
محمد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۱۳:۳۳
اولین مربی آقای قلعه نویی بود، دومی آقای دایی و سومی آقای مایلی کهن! واقعا که به هم می آیند...
برای فوتبالی که این آقایان ارزشی در راس آن هستند متاسفم، نفس کشیدن در چنین فضای آلوده و بویناکی باید برای امثال آقای قطبی چندش آور باشد. (114426)
 
حامد منصوری
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۲۶:۴۳
آقای مایلی کهن عزیز داشتن مدرک تحصلی شرط کافی برای رسیدن به موفقیت نیست لطفا در میدان عمل به ما ثابت کنید چند مرده حلاجید. از شما خواهش میکنیم تمرکز بیشتری داشته و وقت خود را صرف برنامه ریزی برای تیم ملی کنید

علم چندان که بیشتر دانی چون عمل در تو نیست نادانی
نه محقق بود نه دانشمند 0000000000000000000000 (114583)
 
ع.ص
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۳۴:۰۶
بس روزگار غريبي است .سي سال از پيروزي انقلاب اسلامي گذشته است وما پرچمدار توحيد وولايت هستيم،خدا وكيلي نبايد شرم كنيم؟صداوسيما با برنامه نود براي جلب رضايت تعداد كثير مخاطبان خود فرهنگ صراحت غيرلازم را اشاعه داده و معمولا\" براي توجيه اين رفتار به نمونه هاي خارجي استناد ميكند.غافل از اينكه قرار نيست ما پا جاي پاي آنها بگذاريم و ما بايد الگوهاي بهتري ارائه كنيم.حال بايد بدانيم آن روشها تماشاگران راهمواره تحريك شده نگه ميدارد ورفتارهاي نا مناسب آنها را دامن ميزند وحتي متاسفانه مربيان رانيز پرخاشگر ميسازد.آيا اين شرايط گوياي اين مثل نيست كه ميگويد\"همه چيمون به همه چيمون مياد\"؟خب چه بايد كرد .آيا نبايد آن تماشاگرخودداري ميكرد و پس از شكست تيمش بددهني نميكرد ؟آيا نبايد مربي والا مقام تيم ملي رفتار چند نفر كم ادب رانديده ميگرفت واز تلاش بازيكنانش و موفقيت آنها بيشتر ميگفت؟ايا نبايد باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال اظهارات مربي تيم ملي رانشنيده تلقي ميكرد؟ ودهها آياي ديگر.....چرا همه فكر ميكنند حتما\" بايد اظهار فضل كنند تا ديده شوند ؟چرا جهت گيري ها را عوض نمي كنيم؟همه ميدانيم آقاي قطبي در مدت كوتاهي تا حدي اين موضوع را رعايت كردند وشايد بتوان به جرات گفت اكثر افراد بخاطر همين رفتار ايشان را تاييد ميكردند. (114586)
 
مهدی
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۴۴:۲۸
من نمیدونم جایگاه ادب در رفتار یک انسان اصطلاحا ارزشی کجاست؟ آقای مایلی کهن توجه ندارند که ایشان سرمربی نماینده فوتبال \"ایران\" هستند و رعایت جوانب ادب در گفتار را بایستی رعایت کنند. (114588)
 
امیر
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۶:۱۷
خدا کنه تیم ملی به جام جهانی نره تا این آقا ... انسان پر مدعایی که بدترین بلاها را بر سر فوتبال ما چه در رده امید چه باشگاهی اورده ولی هنوز هم بی ادب و پرمدعاست متاسفم (114580)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۰۴:۰۴
تو را به خدا، يكي اين لمپن ها را جمع كند. واقعا كه تهوع آور است. (114596)
 
ابوذر
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۲۲:۰۴
وقتي اين آدم به سفارش رييس جمهور اومده بالا، احساس پشت گرمي ميكنه و به راحتي به هر كسي توهين ميكنه.

لابد چند روز ديگه كميته انظباطي بهش يه اخطار ميده كه ديگه از اين نامه هاي بد ننويسه و همه چيز تموم ميشه. (114603)
 
نادان
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۲۲:۱۳
از اینکه جزء (مردم عزيز، قهرمان و دوست داشتني ايران سربلند و هميشه جاويد) هستم و از طرف همچین کسی با همچین ادبیاتی خطاب قرار گرفتم احساس ..... می کنم (114604)
 
ساسان
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۲۵:۳۳
جای تاسف دارد که اين سبک گفتمان سرمربی تیم ملی یکی از اصلیترین مهدهای تمدن جهان است. حتی اگر حق با ایشان باشد. (114606)
 
fff
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۲۷:۵۳
بابا بس کنید تو روخدا!
هرکی ندونه فکر میکنه مایلی کهن و قلعه نویی تنها آدمای بد دهن و بی ادب روی زمینن!
از اینجور آدما تو کشور ما پره!
خودتونو به اون راه نزنید دیگه!
امیدوارم باز سانسور نشم. (114609)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۳:۲۲:۰۷
از هر کسی یک جور انتظار باید داشت. تماشاچیان فوتبال در همه جای دنیا و خصوصا ایران برخی اوقات شعارهای زشت را دم می گیرند. اتفاقی که در کشورهای اروپایی هم می افتد.
اما کجا کسی دیده که سرمربی تیم ملی و کسی که وقتی آمد گفت میخواهم به همه درس اخلاق بدهم با خبرنگار دست به یقه شود و روی تماشاگران را در بی ادبی کم نماید؟ آنهم نه در کلام (که بعد بگوید عصبانی شدم) بلکه در بیانیه کتبی! (114660)
 
مراد
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۳۶:۴۴
تازگي ها معني ارزش و اصول و...عوض شده و بي ارزش ها مدعي ارزش و.. شده انذ. (114612)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۱:۴۶:۲۷
متن بیانیه اقای مایلی کهن بسیاردوراز ادب وسخیف ومهوع نگاشته شده است که نشان ازعدم تعادل روحی ایشان درمقام سر مربی تیم ملی می باشد
.براستی چه فرقی میان این شخص وتماشاگر نماهایی که در ورزشگاه به دیگران توهین وهتک حرمت می کنند وجود دارد؟
اگر قراربود به صرف فحش شنیدن در ورزشگاه هر مربی ویا فوتبالیستی فحش نامه خطاب به ملت عزیز ودوست داشتنی ایران صادرکند تکلیف آقای هاشمی نسب .نیکبخت .پروین .حجازی .......چه بود ؟
آیا ایشان اولین نفری هستند که در ورزشگاه فحش شنیده است ؟
ایشان که مدعی فوتبال پاک هستند ودیگران را به زدوبند متهم می کنند .در روزی که چند تیم لیگ برتری برای بقا چشم امید به بازی جوانمردانه تیم سایپا داشتند چرا با ترکیب ذخیره ها به نفع تیم مقابل به میدان رفتند ؟
آیا کسی که با استفاده ازیک سری رانت مدرک تحصیلی دریافت نموده است سزاوار است مدرک خود را به رخ دیگران بکشد ؟
آیا مسخره کردن شکل ظاهری دیگران مطابق باآموزه های دینی است که این فرد ارزشی مرتکب آن شده اند؟
ایشان با این دیدگاهی که دارند آیا می توانند در تیم ملی حق را به حقدار بدهند وحب وبغض را در مسایل ملی وارد نکنند ؟
من به عنوان یک ایرانی که تیم ملی را دوست دارم خجالت می کشم که چنین فرد بی نزاکتی سکان هدایت تیم ملی را به عهده دارد.
وبرای کسانی که ایشان را باوجود سوابق درخشان در زمینه کتک کاری خبرنگارونماشاگر به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کردند بسیار متاسفم .واقعا متاسفم . (114616)
 
یه نفر
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۰۰:۲۶
همه افرادی که تا به حال نظراتشون رو گفتن به هر حال به این نکته اشاره داشتن که این ادبیات واقعا در شان سرمربی تیم ملی نیست.
به گمان من متاسفانه الان به جای اینکه کمی به آقای مایلی کهن نصیحت کنن که از آقای قلعه نوعی و همه مردم ایران عذر خواهی کنن، میان و پای آقای قلعه نوعی رو هم وسط میکشن که این کارها به نفع فوتبال ملی نیست. ظاهرا رسانه های تصویری ما یادشون رفته آقای سرمربی تیم ملی این نامه ی بی ادبانه رو نوشته و تا قبل از اون آقای قلعه نوعی توهینی به مایلی کهن نکرده بود!
عجیبه........ (114625)
 
هم وطن
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۰۷:۰۴
حاجی مایلی با این بیانیه بزرگترین ظلم را به فوتبال و فوتبال دوستان کرد: ایشان باعث شدن که بسیاری از طرفداران استقلال هم که از قلعه نویی متنفر بودن به سمت قله نویی گرایش پیدا کنن!
احتمالاً قلعه نویی تو این جو بوجود آمده سیاست سکوت در پیش میگیره تا بین مردم محبوب بشه! و اینه بزرگترین ظلم مایلی کهن. (114633)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۳۳:۳۹
واقعا\" متاسفم که آدم بي ادب و بي نزاکتي مثل مايلي کهن سر مربي تيم ملي کشوري متمدن ايران شده است. (114637)
 
بهمن
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۴۱:۱۸
مايلي بترس از تماشاگران استقلال در بازيهاي تيم ملي خجالت نمي كشي آقاي ارزشي (114639)
 
بهمن
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۲:۴۲:۳۷
مايلي كهن حيا كن ادبياتو رها نكن (114640)
 
ایرانی
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۳:۱۶:۳۸
از اینکه امثال آقای مایلی کهن مربی ارزشی تلقی شوند متاسفم.و متاسفم برای کسانی که وی را مربی ارزشی نامیدند .
برای مظلو میت ارزشها هم متاسفم. (114658)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۳:۳۹:۲۰
آقای مایلی کهن بجای این حرفهای زشت و از نظر من رکیک، بهتر است به فکر تیم ملی باشد. واقعا متاسفم که ایشان بعنوان سرمربی انتخاب شدند.
خدا آخر عاقبت تیم ملی را به خیر کند. (114663)
 
دارابي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۴:۰۱:۰۶
از مرد شماره يك تيم ملي كه حركات و سكنات او الگوي بسياري از جوانان است اين حرفها اصلا جالب نيست. بر فرض محال اگر هم حرفهاي شما درست باشد ولي تخريب شخصيت يك انسان در مكتب ما جايز نيست. او هم براي فوتبال اين مملكت زحمت كشيده و به قول آقاي واعظ آشتياني داشته فوتبال ماست.
چه خوب است امروز كه رسانه ها حرف شما را بهتر مي شنوند و جايگاه والاتري يافته ايد شخصيتي را كه دوسه سال قبل از شما بر همين اريكه تكيه زده بود به سخره نگيريد. اين صندلي ها وفا ندارند.
تيم ملي ما امروز بيشتر از هميشه نياز به آرامش و صميميت دارد.
به اين نكته هم توجه داشته باشيد كه زخمها و كينه هايي كه بر دل مي نشيند با معذرت خواهي و دلجويي اصلاح نمي شود. (114667)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۵:۱۱:۲۹
کاش یکی دو سال پیش به خاطر دخالت های دولتی در فوتبال ایران ما را از عضویت در فیقا محروم می کردند، تا شاهدچنین روزهایی در فوتبال نباشیم. (114681)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۵:۱۱:۵۷
من هم می خواستم به این مربی تحصیل کرده استاد دانشگاه ارزشی بگم که ناصواب با صاد است نه با ث که دیدم قبلا گفته اند اما بهرحال دوستان زیاد خرده نگیرند این مربی تیم ملی از الفاظی استفاده کرده است که با ان بزرگ شده است. هر کسی کو فرو ماند از اصل خویش
باز گیرد روزگار وصل خویش.
من هم اصلا دلم نمیخواد تیم ملی با این مربی بی ادب به جام جهانی برود.
متاسفم که تو همه افتخارت اینه که تو تیم پرسپولیس بازی کردی. پرسپولیس جایگاه ورزشکاران با مروته... راستی لیسانس چی داری اقای با سواد؟ چند بار تو لیگ مقام کسب کردی؟ چند تا تیم رو از لیگ برتر به دسته یک بردی؟ تو کدام دانشگاه ادبیات اموختی؟ تو رو خدا باشگاه عزیزم پرسپولیس بیانیه بده و بگه این اقا از ما نیس.. حالم بهم خورد چندشم شد.
علی م طرفدار تیم پرسپولیس همیشه قهرمان
تو رو خدا درج کنید تا یه کم دلم اروم بگیره (114682)
 
دارابي
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۵:۴۱:۴۰
همه ما ضعف هايي داريم كه خواسته يا ناخواسته بدان مبتلاييم. اما ما كه همه بنده اوييم در رسوا كردن همديگر پيشدستي نكنيم؛ در غير اينصورت چگونه ميتوانيم به ستارالعيوبي خداوند اميدوار باشيم.
حفظ آبروي مومن واجب است\\ هر دوي شما براي فوتبال اين مملكت زحمت كشيده ايد و حالا كه زمان همدلي و همراهي است، در تخريب هم سبقت مي گيريد.
همان بهتر كه مربي خارجي براي تيم ملي استخدام شود. (114695)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۶:۰۴:۲۰
دوستان عزيز چرا همه شماها به مايلي كهن گير دادين؟ در اينكه بيانيه ايشان قابل توجيه نيست كسي شكي ندارد اما آيا واقعا امير قلعه نويي در اين موضوع بيگناه است؟ آيا به ايشان هم به همان اندازه نبايد گير داد؟ (114710)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۶:۲۰:۱۹
اقاي مايلي كهن دوستت داريم دلت پر اما بيشتر تحمل كن اخوي (114713)
 
ريسمانباف
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۷:۰۷:۲۳
حرف راست رو بايد برخلاف گذشته از بچه شنيد، منتها الان راست و دروغ رو از بچه ها ميشه فهميد، شايد اون بچه باشه شايد اين بچه باشه، قضاوت با شما (114732)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۱۹:۳۴:۱۹
یه روز یه مردی اومد با دلی پر قلبی سرشار از عشق قبله اومدنش خیلیا واسش حاشیه درست کردن و به اینو اون نسبتش دادن ولی اومد اخه نمیدونست مرور زمان چه قدر مردمه وطنشو عوض کرده نمیدونست از کوروش و ........... فقط یه اسم مونده نمیدونست اینجا واسه پولو شهرت حاضرن همه چیزشونو بدن نمیدونست اینجا فقط حرف میزنن پای عمل که میرسه شروع میکنن به ماسمالی کردنه کاراشون روزی که اومد هیشکی فکر نمیکرد کمتر از چند ماه بتونه امپراطوره قلبها شه اون امپراطور شد چون صادق بود چون رو قولش وایساد چون تو مسیره سخت قهرمانی به هیشکی توهین نکرد هر چند با دلی شکسته و چشمای خیس رفت ولی خیلی چیزا یادمون داد یکیش این بود اینجا هر کی صادق باشه و به حرفاش عمل کنه قلب شیرشو میشکننو بیرونش میکنن با این اوضاع به مربیامون حق بدیم واسه موندنشون و ماسمالی کردنه قولا شون به جونه هم بیفتن (114776)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۲۰:۲۲:۰۷
اقای مایلی کهن ...
\"نا صواب\" صحیح است ،نه \"نا ثواب\"... (114807)
 
نیما
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۲۱:۳۵:۰۰
وقتی اون همه تماشاچی آقای مایلی کهن رو به فحش و ناسزا میکشند
و بعد مربی استقلال و مدیریت باشگاه بدون هیچ اشاره ای به این موضوع
از تماشاچیان تشکر میکنند / صد البته این واکنش رو میطلبید به نظر من
این ادبیات آقای مایلی کهن مثل برخورد نیروی انتظامی با اراذل و اوباش بود
که البته به کام خیلی ها خوش نیومد
*
*
*
*
*
* (114836)
 
۱۳۸۸-۰۱-۳۱ ۲۱:۳۷:۳۲
از خدا جوییم توفیق ادب
بی ادب محروم شد از لطف رب

جناب مایلی کهن این بیانیه عجیب وغریب روشن ترین حجت بر بی درایتی شما بود و چه خوب حرف های مخالفان خود را تایید کردید (114840)
 
mehrdad
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۰۰:۰۹:۰۲
salam .khoda vakili in ghotbi farhng dasht.harf zadan balad bood maye aberu bod be 4 zaban harf mizad in agha 1 lisanse tarbiyat badani dare .hala in gar chii kar karde. baba biyiad farhang sazi konid,bye (114881)
 
mahdi
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۰۰:۳۸:۴۳
‫من روز با زی استقلال و سا یپا در استا دیوم بودم. آقا ی قلعه نو عی می توا نست از تما شا گران بخوا هد که هتا کی نکنند. ولی او این کار را نکرد تا رضا یت خود را از این لمپنیسم ها نشان دهد. به نظر من عکس العمل آقای ما یلی کهن خیلی بجا بود. مربیا نی که تر بیت دا شته با ش سند نبا ید ا جا ز ه دهند به همکا را نشان در جلوی چشم میلیو نها بیننده هتا کی صو رت بگیرد. (114886)
 
مرتضي
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۹:۵۵:۴۷
يك روز در موزه لور پاريس ، ميرزا علي اصغر خان اتابك اعظم ايران كه همراه مظفرالدين شاه به پاريس رفته بود عليه كمال الملك سخن گفته شاه را ترغيب مي‌كند كه او را به ايران بر برگرداند، شاه وقتي خبر را به كمال الملك مي‌دهد ، او شروع به اعتراض مي‌كند كه اجازه دهيد بنده در اينجا كسب دانش نموده و به عنوان يك عالم در امر نقاشي بر ايران بر گردم پاسخي مظفرالدين شاه مي‌دهد كه در تاريخ مانده است او در مقابل اتابك مي‌گويد: « مگر صدر اعظم ما مانند بيسمارك است كه حالا نقاش باشي ما بايد مانند فرنگيان باشد، به ايران بر گرد و بگذار همه چيزمان به همه چيزمان بخورد»‌ در عجب هستم وقتي قضيه چاقوري زنجان، و يا در لوله كردن مديران، و يا قطعنامه دوني مطرح مي‌شود و همه با سوت كف تاييد مي‌كنند و حالا كه مدير تيم ملي تقريبا از همان ادبيات استفاده كرده عصباني مي‌شويد، ادبيات آقاي مايلي كهن از جنس ادبيات مديران سطح بالا و ديگر مربيان تيم هاي ايران است مگر وقتي فيروز كريمي، در باره گل خوردن دروازه بانش توضيح مي‌دهد ، قصه مرغ و مرغ گرفتن را مطرح نمي‌كند، حال چي شده كه همه مايلي كهن را به بي ادبي متهم مي‌كنيد، انصاف دهيد، آيا اگر مايلي كهن جور ديگر سخن مي‌گفت آقاي قلعه نوعي و ديگر دست آندركاران ورزش ما مي‌فهميدند. گنده باقالي،و ديگر كلمات رايج در عرصه ورزش ما بسيار مودبانه هستند ، لطفا حالا كه نوبت مايلي كهن شد همه استاد اخلاق و ادب نشوند. (115254)
 
ملک
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۰:۵۴:۳۱
آیا همین بیانیه کافی نیست برای برکناری این آقا
فداراسیون می تواند با برکناری این آقا نشان دهد که برای نظر مردم احترام قایل است
هنوز که هیچ کاری برای تیم ملی انجام نشده و وقت داریم می توان با انتخاب مربی جدید جواب محکمی به اینگونه مربیان داد (114971)
 
تماشا گر نما
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۶:۲۵:۱۹
مایلی کهن حیا کرد...تیم ملی رو رها کرد (115196)
 
علی
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۷:۱۹:۱۲
بعضی آدمهااسطوره میشوندبه خاطربرخی کارهای بزرگی که انجام داده اند آدمهای دیگری همان کارهاراشایدخیلی بهترانجام دهنددرسالیان بعداماچون تقلیدی ازکاراسطوره است آنهامیشوندکاریکاتور علی پروین اسطوره شد قلعه نوعی کاریکاتور (115216)
 
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۸:۳۱:۰۷
چه عاملي سبب عكس العمل ايشان شده ؟ من ورزشي نيستم ولي معلوم است كه حقايقي در اين بين پنهان شده است بايد ديد علت جريان سازي عليه ايشان چه بوده (115235)
 
بدون نام
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۱۸:۵۱:۵۶
عجب حکایتی شده است . هر کس را که می خواهند یک شبه به آسمان می برند و هر کس را که نخواهند آنچنان به او فشار روحی و روانی می آورند که خودش را از اسمان به پایین پرت کند . (115243)
 
حسن
۱۳۸۸-۰۲-۰۱ ۲۲:۵۷:۱۸
متاسفم برای جامعه ورزش (115284)
 
ایران
۱۳۸۸-۰۲-۰۲ ۲۲:۲۸:۳۸
\"بديهي است هيچ دستي برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نيست و اوست كه اگر بخواهد كسي را خوار نمايد، خوار و اگر كسي را عزيز بداند عزيز خواهد كرد.\"

آقای مایلی کهن خدا هر کسی را با دست خودش خوار و ذلیل می کند. (115621)
 
۱۳۸۸-۰۲-۰۳ ۲۱:۲۷:۲۶
صواب صحیح است نه ثواب! (115807)
 
erekle
۱۳۸۸-۰۲-۰۵ ۱۸:۳۳:۳۰
مایلی کهن حق دارد .واقعیت فوتبال ایران همین است. (116200)
 
سلام
۱۳۸۸-۰۲-۰۵ ۲۲:۰۹:۵۰
حاج محمد دوست داریم هر جا که باشی
تو بودی که بتنهایی جلوی همه ایستادی درود بر تو (116252)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.