نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492498
راهدار مظلوم است
بخش تعاملی الف - حمید نجف
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۳


طي روزهاي گذشته متاسفانه شاهد دو حادثه دلخراشي براي دو نفر از سربازان گمنام جاده هاي كشور بوديم مرحوم عباسقلي قزلسفلي كه در حين انجام وظيفه ايمن سازي اطراف جاده در استان گلستان با يك خودرو برخورد و جان خود را از دست داد و مرحوم رمضان رمضانی اپراتور بلدوزر اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي جنوب استان كرمان كه پس از عمليات شانه سازي در محور فوق و پس از پایان کار و هنگام مراجعه به اداره به علت زیر گرفتن شدن توسط يكدستگاه کامیون بنز مایلر جان شيرين خود را تسليم و خدمت خود را ناتمام گذاشت، حوادثی که متاسفانه به شکل شایسته ای توسط رسانه ها به آن پرداخته نشد.

 راهداران مظلومي كه در راه خدمت به خلق و حفظ سلامتي و زندگي مسافران در جاده ها، جان شيرين خود را بر كف مي نهند و ايثارگرانه تقديم حفظ آرامش و سلامتي همنوعان خود مي كنند، آيا نمي توان لقب شهيد خدمت را به پاس قدرداني از اين صنف تلاشگر بر روي آنان گذاشت؟

افرادي كه با كمترين پاداش دنيوي نقش فرشتگان و ناجيان جاده هاي كشور را براي ما بازي مي كنند، عزيزاني كه در سر ما و گرما و در بدترين شرايط جوي بدون تعطيلي و به صورت شبانه روزي سرگرم باز نگه داشتن راه ها و در حقيقت شريان هاي حياتي كشور هستند.

صفت شهيد خدمت قطعا برازنده اين عزيزان است، شهادتي كه متاسفانه خبر آن درميان انبوه اخبار ريز و درشت گم شد، به راستي چه تفاوتي بين جان اين قشرتلاشگر حريم راه هاي كشور با ساير نيروهاي امداد و نجات و حتي نظارتي در جاده وجود دارد، نيروهايي كه همگي در جهت حفظ آرامش، ايمني و سلامتي هموطنان خود در تلاش هستند و گاهي با ارزشترين داشته خود را نيز در اين راه فداكارانه تقديم مي كنند.

بي تفاوتي و ناديده گرفتن اين قبيل اخبار توسط بعضي از اصحاب رسانه كه اين روزها رسالت خود را در جانبداري از گروه ها، اصناف و جناح هاي سياسي خلاصه كرده اند، منصفانه نيست.
 
کلمات کلیدی : حمید نجف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۶:۲۵:۰۳
درود برهمه شهدای خدمت بخصوص شهدای راهداری درود درود درود درود..... (4475725) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.