توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373490
اعزام ۲ هزار نیروی ذخیره پلیس هند به کشمیر/ سرکوب مسلمانان ادامه دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
در حالی که تحریم رسانه‌ها و سرکوب مسلمانان در کشمیر ادامه دارد، یک مقام بلند پایه واحد مرکزی نیروهای ذخیره پلیس هند اعلام کرد که حدود دو هزار نیروی ذخیره‌ پلیس هند به کشمیر اعزام شده است.

به گزارش تسنیم به نقل از «تایمز ایندیا»، یک مقام بلند پایه واحد مرکزی نیروهای ذخیره پلیس هند اعلام کرد که این بخش از پلیس هند حدود دو هزار نیروی ذخیره‌ را به مناطق خشونت کشیده شده جامو و کشمیر اعزام کرده است.

این مقام هندی افزود: بیست گروهان بخش مرکزی نیروهای ذخیره پلیس که هر گروهان شامل ۱۰۰ نیروی پلیس است به کشمیر اعزام شده تا به ۲۸۰۰ نیروی این بخش که هفته قبل در کشمیر مستقر شده بودند، بپیوندند.

وی گفت: این نیروهای مضاعف به این منطقه اعزام شدند تا ترتیبات امنیتی بیش از پیش تقویت شود.

یکی از مقامات دیگر این بخش پلیس هند نیز در این خصوص گفت: برخی از این نیروهای تازه نفس برای باز کردن جاده‌ها و تامین امنیت برای تحرکات نیروهای امنیتی استفاده خواهد شد.

حدود ۶۰ گردان از نیروهای امنیتی که در هر گردان حدود ۱۰۰۰ نفر شامل اند به عنوان بخشی از نیروهای ضد شورش مستقر شده‌اند.

مقررات حکومت نظامی هنوز هم به قوت خود در کشمیر باقی مانده است و وضیعت عادی زندگی برای نهمین روز هم به حالت عادی برنگشته است.

تظاهرات مردمی در کشمیر علیه دولت هند برای آزادی از این کشور تاکنون ادامه دارد و بر اساس گزارش‌ها تاکنون ۴۳ نفر کشته و بیش از سه هزار زخمی برجا گذاشته است.
 
کلمات کلیدی : پلیس هند+کشمیر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.