توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433998
رسیدگی به آزادسازی معاملات سهام عدالت در بودجه96
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال آینده موضوع سهام عدالت را تعیین تکلیف کند و در خصوص آزادسازی معاملات این سهام، اقدامات لازم را انجام دهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
سیدکاظم دلخوش اباتری درگفت وگو با خانه ملت درباره وضعیت سهام عدالت گفت:درحال حاضر برگه های سهام عدالت دراختیار تعداد قابل توجهی از خانوارها است و تعیین تکلیف این موضوع بسیار مهم است.  

نماینده مردم شهرستان صومعه سرا درمجلس ادامه داد:مردم باید از مزایای سهام عدالت برخودار شوند و به نحوی باید ساز وکار فروش این سهام فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:شرایط معامله سهام عدالت باید به نحوی باشد که امکان سوء استفاده در معاملات این سهام وجود نداشته باشد.

دلخوش اباتری افزود:درحال حاضر وضعیت معاملات سهام عدالت نامشخص است و دارندگان برگه این سهام به نوعی سرگردان هستند.

وی ادامه داد: دولت باید در سال آینده موضوع سهام عدالت را تعیین تکلیف کند و در خصوص آزادسازی معاملات این سهام اقدامات لازم را انجام دهد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:بحث تعیین تکلیف سهام عدالت را در قالب یک پیشنهاد الحاقی در لایحه بودجه مطرح خواهم کرد و این موضوع باید به سرانجام برسد.

 
 
کلمات کلیدی : سهام عدالت+بودجه96+مجلس+کمیسیون اقتصادی مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.