نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473291
ازدواج دختر امپراتور ژاپن با یک کارگر ساده + تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
شاهزاده ژاپنی با ازدواج با یک کارگر ساده خود را از تمام امکانات خانواده امپراتوری ژاپن محروم کرد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شاهزاده ماکو، دختر بزرگ امپراتور ژاپن تصمیم دارد با جوانی ازدواج کند که یک کارگر ساده در سواحل توریستی ژاپن است. البته این پسر جوان در دانشگاه بین المللی توکیو درس خوانده؛ همان دانشگاهی که دختر امپراتور از آن فارغ‌التحصیل شده است. شاهزاده ماکو با این ازدواج جایگاه سلطنتی خود را از دست می‌دهد و از این پس مانند یک شهروند عادی زندگی خواهد کرد.
 
این دو پنج سال پیش در رستورانی در شهر توکیو با هم آشنا شدند و آشنایی‌شان تا به امروز ادامه داشته است. شاهزاده، جوان مورد علاقه‌اش را به خانواده‌اش معرفی کرده و آنها نیز با ازدواج‌شان موافقت کرده‌اند. طبق سنتی قدیمی در خانواده امپراتوری ژاپن، هر کدام از اعضای خانواده با فردی معمولی ازدواج کند موقعیت خود را از دست خواهد داد و باید مانند آنها زندگی کند. البته مراسم ازدواج آنها کاملاً تشریفاتی و با رعایت تمام مراحل خواهد بود.
 
پدر شاهزاده ماکو و برادر کوچکترش، در حال حاضر در صف تاج‎گذاری قرار دارند اما مشخص نیست پس از امپراتور آکی‌هیتو، کدامیک تاج امپراتوری را بر سر خواهد گذاشت. در ژاپن زنان وارث امپراتور نیستند. برخلاف خاندان سلطنتی انگلیس یا دیگر کشورهای اروپایی، خانواده امپراتوری ژاپن بسیار کم در انظار عمومی ظاهر می‌شوند اگرچه، به‌طور عادی به سفرهای خارجی می‌روند و در مراسم و سنت‌های فرهنگی شرکت می‌کنند.
 
 
ازدواج دختر امپراتور ژاپن 
 
ازدواج دختر امپراتور ژاپن 
 
ازدواج دختر امپراتور ژاپن 
 
ازدواج دختر امپراتور ژاپن 
 
ازدواج دختر امپراتور ژاپن
 
کلمات کلیدی : ژاپن + امپراتوری ژاپن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۳:۱۶:۲۴
خوش به حال مردم ژاپن كه چنين امپراطوري دارند (4370212) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۲۳:۲۸:۱۹
داماد قیافش بد نیست .
من مودم چرا تو کشور های مختلف مردا کت شلوار باز می پوشن این زنان که لباس سنتی می پوشن مثل همین ژاپن یا هندیا که ساری می پوشن خانوماشون (4371403) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۲۳:۳۱:۴۷
خانم هاشون چقدر باوقار و زیبا لباس پوشیدن (4371410) (alef-11)
 
ایران بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۱۰:۴۹:۴۰
افرین به این خانواده و این دختر. کاش ما هم و هر قومی،لباس های زیبای خود را می پوشیدیم.لباس زنان بختیاری،لر،کرد،بلوچ،شمالی،سیستانی وووووو.داناد هم شکل بروس ای است. (4371781) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته