توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484893
به دلیل کابل برگردان؛
ارتباط تلفنی مشترکان ۹ مرکز مخابراتی در تهران مختل می‌شود
بخش دانش و فناوری الف،30 خرداد96
به دلیل عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکان ۹ مرکز مخابراتی در تهران از امروز تا ۳ روز آینده با اختلال همراه است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
به گزارش خبرگزاری مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید توکلی، شهدای وردآورد، پرند، شهید فرد اسدی، شهید محسنیان، شهید بختیاری و شهید مفتح از امروز ۳۰ خردادماه و در مراکز مخابراتی قدس و پیروزی در تهران از ۳۱ خرداد ماه آغاز می شود.

با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات شهید توکلی با پیش شماره های ۴۴۵۰ الی ۴۴۵۹ در محدوده بلوار یاس، بلوار خزر، خیابان های پنجم و ششم، صدف و مروارید و ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهدای ورد آورد با پیش شماره های ۴۴۹۸ و ۴۴۹۹ در محدوده بزرگراه حکیم، اتوبان شهید خرازی، شهرک الهیه و اردستانی در ۳ روز آینده اختلال خواهد داشت.

در همین حال خطوط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پرند با پیش شماره ۵۶۶۶ در محدوده مسکونی پرندک و در مرکز مخابرات شهید محسنیان با پیش شماره ۶۶۳۹ در محدوده راه آهن، ۱۷ شهریور، شاد آباد، وثوقی، ۱۵ متری اول شمالی و جنوبی، کرمی و مختاری به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات شهید فرد اسدی با پیش شماره های ۶۶۰۰ الی ۶۶۰۹ ،۶۶۱۵ و ۶۶۱۹ در محدوده مرکز از امروز حداکثر به مدت ۷۲ ساعت آینده اختلال دارد.

این درحالی است که با اجرای عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین مرکز مخابرات شهید بختیاری به مدت ۴ ساعت و در مراکز مخابرات شهید توکلی، شهید مفتح از ساعت ۲۴ به مدت ۶ ساعت دچار اختلال می شود.

در راستای توسعه شبکه کابل مخابرات تهران، ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات قدس با پیش شماره های ۸۸۰۰ الی ۸۸۰۲، ۸۸۳۳، ۸۸۳۵، ۸۸۲۲، ۸۸۶۳ و ۸۶۰۹ در محدوده خیابانهای علیرضا مهماندوست، عیسی زندی یزدانی، ۱‏/۱۶ و جهان آرا از فردا به مدت ۷۲ ساعت مختل خواهد شد.

ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات پیروزی نیز از ساعت ۲ بامداد روز ۳۱ خردادماه به مدت ۴ ساعت دچار اختلال می شود.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ مرکز مخابراتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.