نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464598
زریبافان: کلیه تشکیلاتم از رییسی حمایت خواهند کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰
مسعود زریبافان از داوطلبین کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: کلیه ستادها و تشکیلات منسجم شکل گرفته در تهران و استان‌ها در جهت حمایت از حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی قرار خواهد گرفت.

در این بیانیه آمده است:

بسمه‌تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات صادقانه و خالصانه حضرات آیات فقها محترم و حقوقدان گرامی شورای نگهبان قانون اساسی که با دقت و رعایت تقوای الهی مسئولیت خطیر احراز صلاحیت کاندیداهای دوره دوازدهم ریاست جمهوری را به سرانجام رساندند اعلام و از این که تکلیف سنگینی را که اقشار مختلف مردم شریف ایران به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران بر  دوش اینجانب نهاده بودند حسب مسئولیت خود برداشتند سپاسگزارم.

خداوند منان را شاکرم که توفیق خدمت به نظام جمهوری اسلامی را به اینجانب در عرصه‌های گوناگون عنایت نموده و به لطف الهی تا آخرین نفس نیز خدمتگزار انقلاب، امام المسلمین و مردم بزرگوار کشور و خانواده معزز شهدا و ایثارگران خواهم بود.

ضمنا از تمامی گروه‌ها و تشکل‌ها به ویژه اعضای جمعیت یاران انقلاب اسلامی و خواهران و برادرانی که اعتماد نموده و در جهت کمک به اینجانب تلاش خالصانه و بدون انتظاری داشته‌اند تشکر و برای آنها از خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون خواهانم.

لازم به ذکر است کلیه ستادها و تشکیلات منسجم شکل گرفته در تهران و استان‌ها در جهت حمایت از حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی قرار خواهد گرفت.


 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۳:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۱:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۰:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۳:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۰:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۳:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+نامزدهای ریاست جمهوری+رئیسی
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۱۸:۰۶
متاسفانه اعلام حمایت برخی آقایان نظیر زریبافان باکارنامه ضعیف در دوره ریاست بربنيادشهيد و واگذاری شائبه دارشرکت داروگر از کاندیداها نه تنها برای آنان امتیازی نیست بلکه اثرمنفي هم دارد (4274639) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۳۳:۳۵
تشکیلات!!! (4274694) (alef-3)
 
توهمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۳۶:۱۵
یک نفر چه تشکیلاتی دارد؟ (4274709) (alef-3)
 
مهندس جنت شهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۴۷:۴۳
جنابعالی فکر نکنم تشکیلات و رای زیادی داشته باشی که بخواهی به کسی منتقل کنی.... (4274904) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته