توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 194697
واژگونی خونین مینی‌بوس در تونل توحید
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۰
یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری در ورودی تونل توحید واژگون شد.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: وقوع یک مورد حادثه رانندگی در ساعت ۱۵:۰۴ به آتش‌نشانی اطلاع داده شد و به دنبال آن ایستگاه ۴۰ و ۱۰ از سوی ستاد فرماندهی به محل اعلام شده واقع در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران رمپ ورودی تونل توحید اعزام شد.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه مینی‌بوس پس از برخورد با سواری سمند در رمپ ورودی تونل توحید واژگون شد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه ۱۳ تن از سرنشینان مینی‌بوس در جریان وقوع این حادثه دچار آسیب‌دیدگی شدند گفت: از میان این ۱۳ تن، هفت تن شامل دو زن و پنج مرد برای ادامه روند درمانی به مراکز درمانی منتقل شده و مابقی نیز در محل سرپایی درمان شدند.

ملکی ادامه داد: خودروی سمند نیز دارای دو سرنشین بود که مشکلی برای آنان پیش نیامد. وی با بیان اینکه آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و بازگرداندن مینی‌بوس به حالت‌اولیه در ساعت ۱۶:۰۱ به عملیات خود خاتمه دادند، اظهارکرد: علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهور اعلام می‌شود.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.