توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425195
خبر باهنر درباره کاندیداهای بالقوه اصولگرایان برای ریاست جمهوری 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم از رکود و بیکاری رنج می‌برند اما اگر روزنه‌های امید واقعی اتفاق بیفتد و مردم احساس کنند که از رکود خارج می‌شویم این موضوع به دولت روحانی کمک خواهد کرد.

محمدرضا باهنر پیرامون دو دوره‌ای شدن دولت یازدهم اظهار داشت: تجربه‌های گذشته ثابت کرده که دولت‌ها دو دوره‌ای هستند و به طور طبیعی دولت یازدهم نیز دو دوره‌ای خواهد شد اما این دولت سه مشکل پیش رو دارد.

وی در ادامه افزود: دولت چند قدم بزرگ برداشته است اما قرار بود در خروج از رکود نیز موفقیتی کسب کند البته دولتی‌ها معتقدند از رکود خارج شده‌اند در این صورت ملت را نیز از رکود عبور دهند، زیرا ملت پشت دیوار رکود مانده‌اند و خوب است روحانی در چند ماه باقیمانده چند قسمت پیشران اقتصادی کشور مانند انرژی، مسکن و خودروسازی را کلید بزند.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: مردم از رکود و بیکاری رنج می‌برند اما اگر روزنه‌های امید واقعی اتفاق بیفتد و مردم احساس کنند که از رکود خارج می‌شویم این موضوع به دولت روحانی کمک خواهد کرد، البته اگر این‌گونه نشود دولت یازدهم در انتخابات بعدی با مشکل مواجه خواهد شد.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: در انتخابات‌های دو دوره‌ گذشته، رئیس جمهورهای کشورمان در دوره دوم بیش از دوره اول رأی آوردند اما روحانی در دوره اول میزان رأی‌اش دَم نبش بود و حدود 50 درصد رأی آورد حتی به 51 درصد نیز نرسید از این‌رو باید حتما در دوره بعد میزان رأی‌اش بیشتر شود تا یک انتخابات قوی و قدرتمند برگزار شود و اگر این گونه نشود از دو رئیس جمهور گذشته عقب می‌ماند.

باهنر درباره گزینه جریان اصولگرایی برای انتخابات 96 گفت: هنوز بحث‌های انتخاباتی ادامه دارد و کاندیداهای بالقوه ما انتخاب شده‌اند و باید فرایندی طراحی شود که در روز آخر به یک نفر برسیم.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در نهایت اصولگرایان برای انتخابات آینده به یک نفر خواهند رسید، اظهار داشت: صددرصد موفق می‌شویم و یا خیر، نمی‌دانم. همچنین این موضوع را که از ابتدا یک نفر را برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنیم، مفید نمی‌دانم زیرا باید تعداد زیادی بررسی شوند، اما فرایند باید طوری باشد که در نهایت به یک نفر برسیم.
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۰۸:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۰۹:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۱۴:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۰۸:۱۴
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+اصولگرایان + محمدرضا باهنر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.