نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 291590
ماجرای افتتاح سفارت ایران در تل آویو
تاریخ انتشار : شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
راز بیلبورد استقرار سفارت ایران در تل آویو که طی روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده بود، برملا شد.

به گزارش خبرآنلاین، چند روز پیش بیلبوردی روی یک ساختمان پنج‌طبقه در مرکز تل‌‌آویو نصب شد که روی آن نوشته بود: "به زودی در این محل افتتاح می‌شود: سفارت ایران در اسرائیل"!کنجکاوی و ناباوری رهگذران از دیدن این بیلبورد که با پرچم ایران و رژیم صهیونیستی مصور شده بود، به شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها راه باز کرد و همه منتظر بودند ببینند ماجرای این بیلبورد عجیب چیست.

به گزارش بی بی سی، شماره تلفنی هم روی این بیلبورد بود که در صورت تماس، پیام‌گیر آن از شما می‌خواست برای سفارت ایران در تل آویو پیغام بگذارید.روز گذشته راز این بیلبورد و اهداف تبلیغاتی آن بر ملا شد.بیلبورد استقرار سفارت ایران در تل آویو، در واقع بخشی از تبلیغات فیلم جدید ضدایرانی است که به زودی در تل آویو اکران می‌شود.سازندگان فیلم در بیانیه‌ای اعلام کردند که این بیلبورد به فیلمی کمدی مربوط می‌شود که درور شائول، کارگردان صهیونیست آن را ساخته است.این فیلم «فلافل اتمی» نام دارد و در ژانر کمدی تهیه شده است و در واقع هجویه ای است درباره ایرانیان، که آنان را مردمانی افراطی و جنگ طلب معرفی کرده است.
 
کلمات کلیدی : ایران+اسرائیل+سفارت
 
سعید
۱۳۹۴-۰۶-۰۷ ۲۳:۰۲:۳۶
اگر جهاد با کفار حربی و غاصب روحیه جنگ طلبی تلقی میشود ما همه مرد جنگیم و ای جهان بدانید که در مقابل ظلم هرگز کوتاه نیامده و برای خوشایند شما روحیه تسلیم و سازش نخواهیم داشت. (3148845) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۶-۰۸ ۰۰:۳۰:۲۷
مرگ بر رژیم کودک کش صهیونیستی (3148967) (alef-3)
 
ماجرای افتتاح سفارت ایران در تل آویو