توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457398
محدودیت ترافیکی 11 تا 14 فروردین در جاده کرج - چالوس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
رئیس پلیس راه البرز گفت که از 11 تا 14 فروردین ماه جاری به منظور تخلیه بارترافیکی در جاده کرج - چالوس محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

سرهنگ رضا گودرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر این اساس از ساعت 12روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه 11الی 14 فروردین تا ساعت 3 بامداد روز بعد تردد وسیله نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی اضافه کرد: تردد وسیله نقلیه از ساعت 15 روز های 11الی 14 فروردین الی ساعت 3 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز14 فروردین ماه تردد انواع تریلر و کامیون ازمسیر غرب به شرق ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران نوروزی به سمت شمال اجرا می شود.

وی افزود: در مدت محدودیت در تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج - چالوس ممنوع است.
گودرزی خاطرنشان کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

وی تاکید کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز 13 فروردین ماه جاری در تمام محورهای برون شهری استان البرز ممنوع است .

وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

رئیس پلیس راه البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.

نیمی از جاده 160 کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : جاده چالوس+سفر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.