نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467496
میرسلیم: مردم مسخره ما نیستند که امروز بیاییم فردا کنار بکشیم من تا آخر هستم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرک صنعتی شکوهیه قم گفت: واردات بی رویه جز سوء مدیریت هیچ علتی ندارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سیدمصطفی آقامیرسلیم با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم درحالی که لباس کار به تن کرده بود پس از بازدید از بخش هایی از این شهرک در جمع کارگران سخنرانی کرد.

وی افزود: هیچ معنی ندارد که ما این همه مهندس در کشور داشته باشیم و کارگران ما به خارجی ها خدمت کنند.

میرسلیم با اشاره به استعدادهای خدادادی ایران گفت: با اینکه خداوند به ما 4 برابر کشور همسایه ای مانند ترکیه امکانات داده است و از لحاظ نیروی انسانی هم کم و کسر نداریم اما مرتب شاهدیم که از مرز بازرگان کالاهای ترکیه ای وارد کشور می شود.

وی اضافه کرد: باید روی پای خود بایستیم تا هیچ گونه تحریمی ما را نتواند تضعیف کند.

میرسلیم افزود: کارگران با وجدان کاری باید ایران را به ایرانی شکست ناپذیر تبدیل کنند و اگر کار باکیفیت ارائه کنیم همه خریدار کالای ما خواهند بود.
 
مردم را مسخره نکرده ام که کنار بروم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم را مسخره نکرده ام که بخواهم از عرصه نامزدی کناره گیری کنم.

سید مصطفی آقامیرسلیم در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه قم در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا درست است که شما به آیت الله موحدی کرمانی قول داده اید که به نفع جمنا کناره گیری کنید؟ افزود: من چنین قولی نداده و مردم را هم مسخره نکرده ام و تا آخر ایستاده ام. 
 
زیارت حضرت معصومه (س) و حضور بر سر مزار شهید مطهری به مناسبت روز معلم از دیگر برنامه های انتخاباتی این سفر یک روزه وی خواهد بود.

مهندس میرسلیم همچنین قرار است عصر امروز در جمع دانشجویان پردیس دانشگاه تهران سخنرانی کند و پس از نماز مغرب و عشاء هم برنامه سخنرانی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در خیابان شاه ابراهیم خواهد داشت.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + میرسلیم
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۶:۴۳:۴۶
بین کاندیداهای اصولگرا انصافا' آقای میرسلیم منطقی تر وکار بلدتر است وعده غیر عملی هم نمی دهد... (4303647) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.