نظر منتشر شده
۷۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 137799
موضوعی که توجه مسئولان نظارت برانتخابات را می طلبد؛
دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبير كل اتاق تعاون
بخش خبری الف، 13 دی 90
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۳۶
مدرك تحصيلي ارايه شده دبيركل اتاق تعاون براي ثبت نام در انتخابات هيات مديره اين اتاق در شهریورماه ۹۰، جعلي و فاقد اصالت است.

به گزارش الف، «داريوش پاك بين» كه اخيراً با حمايت دولت به دبيركلي اتاق تعاون رسيده، روز هشتم شهريورماه ۹۰ به هنگام ثبت نام براي هيات مديره اتاق تعاون مدرك تحصيلي خود را ليسانس در رشته‌هاي اقتصاد و بازرگاني و زيست شناسي اعلام و يك كپي از گواهي‌نامه موقت تحصيلات دوره كارشناسي به شماره ۱۱۸۹-۷۸ مورخ ۲۶ فروردين ۷۸ از دانشگاه آزاد اسلامي واحد مركز ورامين را به پيوست فرم دستنویس ثبت نام خود تحويل مسوولان وقت اتاق تعاون داده است.با توجه به اينكه رشته‌اي با عنوان «اقتصاد و بازرگاني» در نظام آموزش عالي ايران وجود ندارد، مسوولان سابق اتاق تعاون و نيز دكتر علي عباسپور نماينده تهران در مجلس، در مكاتبه با دانشگاه آزاد واحد ورامين، صحت مدرك تحصيلي ارايه شده توسط داريوش پاك بين را استعلام كردند كه در نتيجه روشن شد مدرك ارايه شده جعلي است و داريوش پاك بين در دانشگاه آزاد واحد ورامين تحصيل نكرده است.
لازم به یادآوریست دبيركل اتاق تعاون در نهادهاي مهم تصميم‌گيري و مراكز اصلي رانت اطلاعاتی از جمله شوراي پول و اعتبار، شوراي عالي بورس، هيات عالي واگذاري(سازمان خصوصي سازي) و صندوق توسعه ملي (توزيع منابع ذخيره ارزي) عضویت دارد. داریوش پاکبین مدیر عامل اتحادیه های تعاونی سهام عدالت نیز هست.

انتخابات آتي اتاق تعاون پس از اعتراض شمار زیادی از اتحادیه های تعاونی درباره دخالت دولت در انتخابات شهریورماه اين تشكل فراگير قرار است بزودي مجددا برگزار شود. در انتخابات شهریورماه، حسین رحمانی نیا با رای اتحادیه های تعاونی کشور به دبیرکلی برگزیده شد اما دولت نتیجه این انتخابات را نپذیرفت و با حکم دیوان ادالت اداری، داریوش پاکبین جایگزین رحمانی نیا شد. پس از اعتراض اتحادیه های تعاونی به این رفتار دولت و استمداد آنها از مجلس شورای اسلامی، با دخالت نمایندگان مجلس، قرار بود انتخابات اتاق تعاون مجددا در ۱۴دیماه برگزار شود. حسین رحمانی نیا برای دوری از حاشیه ها و ندادن بهانه به دست دولت، در این دوره انتخابات نامزد نشده است وی در دوره دبیرکلی خود بر اتاق تعاون از دخالتهای وزارت تعاون در امور اتاق تعاون جلوگیری می کرد و به همین دلیل رابطه دولت با اتاق تعاون در دوره دبيركلي وی سرد بوده است.

با توجه به حضور دبيركل اتاق تعاون در مراكز اصلي رانت‌هاي اطلاعاتي و ضرورت حضور فردي امين و پاكدست در اين سمت، خبرنگاران الف ضمن تماس تلفني با داريوش پاك بين، درباره اين مدارك توضيح خواست وي در پاسخ، فرم ثبت نام در انتخابات اتاق تعاون و رونوشت مدرك ليسانس اقتصاد و بازرگاني از دانشگاه آزاد ورامين كه شهريورماه گذشته برای ثبت نام خود در انتخابات به مسئولان وقت اتاق تعاون ارائه كرده بود را جعلي دانست و اعلام کرد هيچگاه در دانشگاه آزاد درس نخوانده و اين مدارك را ديگران براي وي جعل كرده‌اند تا او را بدنام كنند. خبرنگار الف پرسيد ايشان از چه دانشگاهي و در چه سالي «ليسانس اقتصاد و بازرگاني» دريافت كرده است؟ وي ضمن تکذیب داشتن مدرک لیسانس اقتصادوبازرگانی یا تحصیل در دانشگاه آزاد، از خبرنگار الف خواست در شعبه ۱۴ دادسراي كاركنان دولت حاضر شود و اعلام كند اين مدارك را چگونه بدست آورده است. وی همچنین در تماس امروز صبح خبرنگار الف اعلام کرد پاسخ دانشگاه آزاد به استعلام صورت گرفته نیز جعلی است و این پرونده جنبه امنیتی(!) پیدا کرده است.

در حالی که سال ۲۰۱۲ از سوی سازمان ملل بنام سال جهانی تعاون نامگذاری شده، بخش مهم فعالیت اتحادیه های تعاونی، اتاق تعاون و وزارت تعاون ايران در ۶ ماه گذشته صرف جنجال بر سر انتخابات شهریور ماه اتاق تعاون و برکناری دبیرکل منتخب اتحادیه های تعاونی و تصدی فرد مورد حمایت دولت بر اتاق تعاون شده است.
با توجه به حساسیت جایگاه دبیر اتاق تعاون در نهادهای اصلی رانت اطلاعاتی و لزوم حضور افراد پاکدست و امین در این جایگاه، انتظار می رود مسئولان نظارت بر انتخابات اتاق تعاون، اتهامات وارده بر نامزد این انتخابات و دبیرکل فعلی اتاق تعاون را بررسی و تکلیف مدرک جعلی ارائه شده برای ثبت نام وی در شهریورماه۹۰ و ادعای ایشان درباره جعل دستخط و این مدرک را روشن کنند.

توضیح سردبیری الف:

خبر فوق پس از مشورت با حقوقدانهای مجرب تدوین و با هدف ادای تکلیف ملی و رسانه ای در پیشگیری از انتصاب افراد فاقد صلاحیت در جایگاه های حاوی رانت اطلاعاتی منتشر شده است. از آنجا که نظرات حاوی توهین و کنایه ذیل کلیه مطالب الف، ضمن عقوبت اخروی برای مسئولان سایت مي تواند مستند شکایت علیه الف در مراجع قضایی شود، از بینندگان محترم تقاضا می شود در نگارش نظرات خود ذیل همه مطالب الف، نکات اشاره شده در کنار قوطی ارسال نظرات را کاملا رعایت بفرمایند. از مسئولان بازبینی نظرات بینندگان الف خواسته شده در موارد حساستر، با دقت مضاعفی نظرات را بازبيني كرده و نظرات حاوی هرگونه توهین و کنایه به اشخاص را منتشر نکنند.
کلمات کلیدی : اتاق تعاون مدرک تحصیلی جعلی
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۱۱:۰۱
من كلا" با نظرات جناب توكلي مدير سايت الف در امور سياسي مخالفم ولي اين قبيل افشا گريها را خيلي خوب و مصداق نوين امر به معروف و نهي از منكر مي دانم و معتقدم كه سيستمي كه سبب شده اين افراد به اينجا برسند عامل اصلي فساد است و اگر با اين قبيل افراد بر خورد جدي مي شد اين رفتار ها ادامه پيدا نمي كرد .
به اون آقا هم كه با " امنيتي" خواندن موضوع خواسته موضوع را ماست مالي كند بگوييد آنرا كه حساب پاك است از محاسبه چه باك است؟ (587812) (moderator7)
 
محمد میانجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۹:۳۰
این کاغذ پاره که کاری نمی کنه.توانایی فرد مهمه !!

نقل از کتاب "مکتب کردانیسم " جلد 12 صفحه 1386 انتشارات وزارت کشور (588128) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۰۱:۰۰:۴۵
الف جان من نوکرتم این مطلب را بردار

می ترسم مثل اون 3 سال پیش که به مدرک رحیمی گیر دادی بشه و این بارهم احمدی نژاد برای روکم کنی یه پست بالاتر به این آدم بده

(589106) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۲۶:۴۳
من نمیدونم با کجای سیاستهای اقای توکلی مخالفید با انجای که فریاد میزد این دولت قانون گریز است با انجای که فریاد میزد این دولت رانت خوار است یا انجا که فریاد میزد شیوه های مدیریتی این دولت اقتصاد را برشکسته میکند و با کدامین یک از این هزاران هزار فریاد مخالفید اقای توکلی دکترای اقتصاد هستند وامثال این اقتصاد دانان کم نبودند که فریاد وا مصیبتا سر میدادن والان خانه نشین هستن که جا برای این بیسوادان جاعل دروغ پیشه باز شده پس حالا باز هم مخالف باش (588338) (moderator7)
 
ابراهيم قنبري
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۱۴:۱۱
به نام خدا
-
آي كيوي جاعل مدرك ليسانس رشته اي تحصيلي كه در دانشگاههاي ايران وجود ندارد دست كمي از آن فردي ندارد كه اسكناس چهاصد تومني چاپ نموده است . (587816) (moderator7)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۱۴:۴۹
ببخشيد اين مدرك ارائه شده چرا همان شهريورماه استعلام نشد تا كار به اينجا نرسد؟ البته هنوز هم ديرنشده

فقط جاي تعجب از دولت محترم براي سپردن امور تعاونيهاي سهام عدالت به چنين فردي (587817) (moderator7)
 
امين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۵۲:۱۱
عزيز من مدارك آنها كه قرار نيست استعلام شود آخر دبيركلي اتاق تعاون و وزير و وكيل كه سمتي نيست كه ارزش استعلام داشته باشد براي من و شما كه مي خواهيم در اداره جانورشماري دارقوزآباد استخدام شويم بايد استعلام شود و از جد پدري و مادري مدرك بياوريم چون شغلمان "استراتژيك" است. الف جان مادرت مثل بقيه نظرات من سانسور نكن. (587941) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۳۹:۴۹
خدایا فوق لیسانس از یه دانشگاه دولتبی شیراز با معدل الف بیکاره و اونوقت فردی با مدرک جعلی دانشگاه .... دبیر کل اتاق تعاون.
فکر کنم جریان اسکندر که در حمله به ایران نگران حکومت بر این مردم بود را همه می دانند. مشاوران به او گفتند دانایان را خانه نشین کن و نادانان را بر امور مهم واگذار. پس از مدتی ادیبان گوشه عزلت گزیده یا از کشور می گریزند و تو به راحتی حکومت می کنی.....
می دونم چاپ نمی کنی ولی تو آخرت سر پل صراط جلوتو گرفتم خواهش نکن ببخشمت. من اون فوق لیسانس هستم. (587896) (moderator7)
 
ali 110
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۴:۴۱:۵۳
اخرش این اقا نگفتند که مدرکشان چیست ... در مراکز قبلی باید تحقیق شود با چه مدرکی استخدام شدن تا معلوم شود که حق باایشان است یا خیر.... (587906) (moderator19)
 
سعید محمدی
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۱۳:۲۷
دست شما درد نکنه.
واقعا نمی دونیم اسم این کار رو چی بزاریم... (588010) (moderator19)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۱۶:۲۱
خرید مدرک تحصیلی دیده بودیم ولی جعل مدرک اون هم تو این سطح مدیریتی... (588015) (moderator19)
 
امیر سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۳۳:۰۸
مثل اینکه ماجرای مدرک تحصیلی علی کردان - وزیر اسبق کشور را به خاطر ندارید (588226) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۳۲:۳۱
اگر این دولت واقعا صادق و پاکدست بود باید وزیری که چنین کسی را کرده رئیس تعاونی سهام عدالت استعفا می داد و خودش را به دادگاه معرفی می کرد

اما دادخواهی به کجا بریم که رئیس دولت با گردن کلفتی می گوید اطرافیان من خط قرمز هستند

ان شا الله رسوایی و ذلت این آدم را ببینم (588057) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۶ ۲۲:۳۴:۰۰
در دوره ای که جوانان با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و حتی دکتری با نمرات عالی بیکار هستند ویا در کارهای غیر رشته روزگار میگذرانند مایه ی بسی تاسف است ...اینگونه میداندار کارهای اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و... شوند انتظار دارید که حاصل عملکرد اینگونه افراد چی باشد؟ (593470) (moderator19)
 
توحید
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۳۳:۵۷
خیلی جالبه که هر کی مدرک جعل می کنه همیشه مهر دانشگاه آزاد پای اون مدرکه !! (588059) (moderator7)
 
United States
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۴۴:۱۷
جالب اینجاست که از واحد سما ادعای مدرک لیسانس داره.
همه می دونن سما تا سطح کاردانیه (588079) (moderator7)
 
شهبازي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۱:۰۹
چه خوب است با همكاري سازمان بازرسي و نظارت طي بخشنامه اي به همه كارگزيني هاي ادارات اعم از دولتي و نهادهاي عمومي غير دولتي كه از بيت المال ارتزاق مي كننداز آنها خواسته شود صحت و ثقم مدارك تحصيلي همه كاركنان از ريز تا درشت را از واحد صادر كننده استعلام نمايند تا سيه روي شود هركه در او غش باشد. و احيانا تا به حال از قبل مدرك جعلي حق و حقوقي گرفته اند با اعمال جريمه سود بانكي مسترد نمايند.
كسي كه مدرك جعل و ارائه مي نمايد دست به هرگونه كار نا صواب ديگر ي نيز ميزند از جمله اختلاس. (588103) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۶:۳۶
اختلاس از مدارك ؟ (588117) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۵:۵۷:۵۲
سنگ مفت گنجيشك مفت (588123) (moderator7)
 
سید جلال
Malaysia
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۰۲:۳۸
سلام
نکرده لا اقل معدل اش رو هم بالاتر بزنه !!!!!
مثل یا رو که دوپینگ می کنه ، برای اینکه لو نره، تو مسابقع چهارم میشه .... (588139) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۰۹:۴۵
رشته ای را که جعل کرده اند و اصلا چنین رشته ای به نام اقتصاد و بازرگانی وجود ندارد ،من را یاد آن لطیفه ای انداخت که طرف اسکناس 1500 تومانی جعل کرده بود!! (588158) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۱۰:۲۱
مدرك فقط يك كاغذ پاره است
مهم خود ايشان هستند كه اصل هستند مردم هم كه اضافه هستند يارانه ميگيرن و خفه ميشن
مگه رحيمي ببخشيد از اولياء الله است (588162) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۱۰:۵۸
خدا وکیلی این دادستان چه میکند؟ مگر این کارها جرم نیست؟ قانون مجازات اسلامی برای کیست؟ قوه قضاییه طبق قانون اساسی موظف به تعقیب است. (588166) (moderator7)
 
بیژن حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۱۶:۵۵
من فکر میکنم لازمه که قوه قضائیه تمام انرژی خودشو روی بررسی مجدد مدارک تحصیلی تمام کارکنان دولت بگذاره . با این شرایطی که همه می بینیم خیلی از آقایانی که الان سر کار هستند مدارکشان جعلیه ودارن حقوق ناحق از دولت میگیرن...

البته یک توصیه دوستانه هم به کسانی که مدارکشان جعلیه داریم:
واون اینه که قبل ازاینکه در دام اطلاعاتی آقای توکلی بیفتید خودتان کنار بروید و برای کاستن از گناهتان در آخرت اعتراف و توبه کنید (588180) (moderator7)
 
بيجاري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۲۲:۵۸
براي خدا مقامات مسوول مراقب باشند... (588201) (moderator19)
 
بغدادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۳۲:۱۲
سما كه فقط فوق ديپلم دارد! (588224) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۳۶:۳۸
حالا اگر مدرکش جعلی نبود مشکل حل بود؟ البته که نه. مشکل از شیوه عمل نادرست و غیر قانونی است . ای کاش اعمال هم مثل مدرک غیر قانونی بودنشان به راحتی قابل مشاهده بود. (588228) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۳۷:۲۵
مشغولید در این جعلها و استاندارد و... اینها مهم هستند
نه انقدر مهم که ارزش پولی ملی بدون برنامه ریزی سقوط که نه منهدم شود
کمک کنیم اون بلند بشه مابقیش حل میشه (588230) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۶:۴۷:۳۰
انهایی که مدرکشان اصلی چه کار مثبتی انجام میدن که انهایی که مدرکشان جعلی و یا مدرک ندارن که نمیتونن انجام بدهند بجای مدرک گرایی و ترویج این حرفها و امتیاز به این بحث ها واقع گرا باشیم و از ادمهای با تجربه و زوبده استفاده کنیم (588255) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۰۲:۳۶
با سلام و احترام
در سال جهاد اقتصادی بخش تعاون بایسته بو تقویت شود چون با خیل عظیم دانش آموختگان جویای کار فقط همین تعاون است که می نپتواند کارساز باشد (588286) (moderator7)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۰۳:۱۱
واقعا چرا باید اینگونه باشد افرادی که در رشته ای با رنج و مرارت و هزاران بدبختی تحصیل کرده اند بروند در کنج خانه و این افراد با جعل مدرک بدون داشتن تخصص در کارهایی مشغول شوند که به اقتصاد کل کشور مربوط میشود خوب معلوم است نظریاتی که از طرف این افراد داده میشود غلط از اب در اید چون سواد و تخصص ان را ندارند و جالبتر اینکه این افراد نظر مدرسین باسابقه را که سالها در این رشته ها تدرس تحقیق و تالیفات داشته اند را قبول هم ندارند (البته چون سواد ان را ندارند نمیدانند که این متخصصین اصلا چه گفته اند )

در ضمن جناب توکلی لطفا یک تحقیقی در مورد مدارک برخی افراد شاغل در پستهای بالای دولتی بکنید بد نیست یک استعلام اگر بگیرید انوقت معلوم میشود که ما کجا هستیم (588287) (moderator7)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۰۶:۰۱
ایول الف جان دمت گرم این تازه یکیش بود (588295) (moderator7)
 
France
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۱۷:۲۹
از خدا میخوام به حق امام زمان هر فردی که به ملت ایران خیانت میکند در دنیا و آخرت رسوا بشه، من حقیر کلی از دوستان خودم رو میشناسم که با اینکه تحصیل کرده و اهل تقوا هستند اما نتوانستند شغل مناسبی پیدا کنند و من هم برای اینکه به درد امثال دوستانم مبتلا نشوم ترجیح دادم از کشور خارج بشوم
خدا همشون رو لعنت کنه (588317) (moderator7)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۳۳:۴۹
در دولتي كه ادعاي مبارزه با مفاسد مالي و اداري و اقتصادي و ساده زيستي و عدالت محوري و... گوش فلك را كر كرده است هر از چندي اين گونه اخبار مي شنويم.. جعل مدرك.. اختلاسهاي عظيم... انتساب اقوام و نزديكان به سمتهاي مهم در حاليكه تخصص و شايستگي آن سمتها را ندارند ...! (588361) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۷:۳۷:۳۳
اگر ریگی به کفش ندارید چرا قانون و مجازات سختی برای این قبیل کلاه برداری ها وضع نمی کنید . جز این است که از نجابت این مردم شریف سواستفاده و این مسئله مکرر اتفاق می افتد. (588370) (moderator7)
 
واقع بین
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۸:۵۴:۳۹
هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد (588498) (moderator7)
 
حامد يوسفيان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۹:۴۴:۵۹
وقتي رئيس جمهور مي گويند مدرك تحصيلي كاغذ پاره اي بيش نيست چرا شما به اين بنده خدا گير مي دهيد (588571) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۱۹:۵۴:۵۶
واقعا از سایت الف بخاطر این افشا گری تشکر میکنم. ولی واقعا از این همه نماینده که ما مردم بهشون رای دادیم تا وارد مجلس شوند و از حقوق ما دفاع کنند انتظار میرود که در مورد چنین چیزایی مثل همیشه ساکت نباشند و حتی لازم شده از طریق مراجع قضایی بر علیه چنین افرادی که در دولت هستند و با دروغ مدرک تقلبی ارائه میدهند اقدام کنند چون افراد دیگری هم بودند و حتی یک عذز خواهی هم نکردند و همچنین افراد دیگری هم به احتمال زیاد در پستهای بالاتر هستند و کسی نیست که به آنها اعتراض کند. پس این همه نماینده در مجلس چیکار میکنند!!!!.... (588586) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۰:۱۸:۴۰
كجان اونايي كه واسه آقاي احمدي نژاد سينه چاك مي‌دن كه پاك و مهرورز و عادله؟
خدايا كجايي پس تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (588650) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۰:۲۰:۰۹
باید با تداوم اینگونه افشاگریها و نهادینه کردن رسالت واقعی رسانه ها ریشه فساد و انتسابهای ناشایسته سالاری را خشکاند. دستتان مریزاد (588654) (moderator7)
 
محسن
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۰:۵۰:۰۰
چرا هر اتفاق بد و بی اخلاقی بوجود میاد یه سمت حمایت از آن به دولت میرسه؟ (588718) (moderator7)
 
نادره
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۰:۵۱:۰۰
خدا شما را حفظ کند چون تنها رسانه ای هستید که به این جور انحرافات می پردازید و به رئیس جمهور می گویید شرمت باد

دمتان گرم (588721) (moderator7)
 
علی
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۱:۱۰:۳۶
جالب اینه که دانشگاه آزاد نگفته به خاطر جعل مدرک علیه فرد خاطی اعلام شکایت می کنه (588766) (moderator7)
 
مظلوم
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۱:۲۹:۵۷
من از کارکنان اتاق تعاون هستم،یعنی بودم.
تمام وقایع را شاهد بودم،از 23-6-90 تا حالا
منو به همراه 8 نفر دیگه از کارمندارو فقط به دلیل اینکه در زمان ریاست دبیرکل سابق آقای رحمانی نیا استخدام شده بودیم اخراج کردند
گفتیم شما با مدیریت سابق مشکل دارید چرا ما باید قربانی بشیم.
گفتند می ترسیم شما اخبار اینجارو به مدیریت سابق بگین/
گفتیم آخه ما به این کارا چیکار داریم،ما همانطور که برای مدیریت سابق کار می کردیم الانم حاضریم کار کنیم،گفتند شما جاسوس هستید (588799) (moderator7)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۱:۵۴:۵۵
باسلام دادستان کل کجا است اعلام جرم گنند حتما باید صدا به پا شود (588851) (moderator7)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۱:۵۴:۵۵
باسلام دادستان کل کجا است اعلام جرم گنند حتما باید صدا به پا شود (588852) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۲:۰۶:۴۳
lمدرک کاغذ پاره است ولش کنید (588889) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۲:۱۲:۱۸
ولی ظاهرا همین کاغذ پاره خیلی کارا می کنه (591429) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۳:۱۲:۵۶
و مكروا و مكر الله و الله خير الماكرين (سوره آل عمران - آيه 54)
زمانيكه تصميم به جعل اين مدرك را گرفت هرگز فكر نميكرد كه با چنين اشتباه فاحشي در خصوص درج رشته تحصيلي در اين مخمصه بيافتد.
همانا دست خدا بالاي دست هاست. (588972) (moderator7)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۳:۱۸:۲۵
هر دم از این باغ بری می رسد (588984) (moderator7)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۳:۴۸:۰۳
ای بابا/خب من پیشنهاد میکنم که مجلس طرحی رو ارائه کنه تا برای اینکه ما تیکه تیکه شاهد رو شدن چنین مسائلی نباشیم یکبار برای همیشه کلیه مسئولین و مدیران مدارک تحصیلیشون بررسی شده و در آینده نیز این کار ادامه پیدا کنه !!!!!!! (589024) (moderator7)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۳ ۲۳:۵۳:۳۲
بهتر نیست هر کس در سمت مدیریتی می خواد استخدام بشه اول استعلام مدارکشو بگیرن که این فضاحت به بار نیاد ؟ (589025) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۲:۱۱:۴۷
یکی از دوستام می خواست استخدام یک اداره ای بشه،انقدر پیگیری کردن،انقدر به دوستاش زنگ زدن،چندین بار هم مدرکشو استعلام کردن،معدلش بالای 18 بود،آخر هم استخدام نشد (591427) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۰۰:۳۶:۰۹
ببینم این آقای احمدی نژاد نبود که بعد از رسوایی مدرک کردان دستور داد مدرک همه مدیران دولتی چک بشه؟

یک تصمیم بی خاصیت دیگر...! (589085) (moderator7)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۰۷:۳۹:۳۴
يه بنده خدايي براي استخدام توي بانك معدلش 11/98بود در حاليكه معدل 12 به بالا استخدام ميشدبراي همين معدلش رو دستكاري كرد به 12/98بعداز دو سال كار و استعلام متوجه شدند و اخراجش كردند (589222) (moderator19)
 
فاطر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۰۹:۲۴:۰۵
وزارت علوم باید یک فکر اساسی برای این پدیده... بکنه این که نمی شه
... (589438) (moderator19)
 
Zia
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۰:۰۰:۵۹
یک زمانی یک بنده خدا آمد خواستگاری یکی از اقوام ما.گفتند یک مهندس فارغ التحصیل دانشگاه(ایکس)هست من دیدم ان دانشگاه در ان برهه اصلا دانشکده فنی نداره که مهندس هم تربیت کرده باشه.موضموع به اقوام اعلام کردم بعد ازبرسی مشخص شد اقا دیپلم بوده وناشیگری کرده حداقل یکی از رشته های مرتبط ان دانشگاه راهم نگفته.خوب حالا.........ممنون ... (589495) (moderator19)
 
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۲:۲۹:۳۶
با این تفاسیر هرکس میآید خواستگاری باید مدرکش استعلام شود. (591462) (moderator19)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۱:۴۲:۱۴
من یه فوق لیسانس مملکنم با معدل 18 کسی تو اداره برا مدرکم تره خورد نمیکنه حالا این چیزها را مشنوم می خوام سرم بکوبم به دیوار بر این شانس .............. (589732) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۴:۱۴:۴۳
اگر مطالب گفته شده صحت داشته باشد، وظیفه مدعی العموم است تا بر علیه ایشان ادعای قضایی کند.
... (590053) (moderator19)
 
یوسف و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۵:۵۲:۴۱
امیدوارم اینبار برخورد قاطعی با ..این موارد بشه تا دیگه کسی جرات چنین کاری رو نداشته باشه... (590246) (moderator19)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۲۳:۳۴:۰۵
آقا یا خانومی که با این حرف مخالفت کردی . میشه توضیح بدی دلیل مخالفتت رو؟ شاید ما هم قانع شدیم ...! (590891) (moderator19)
 
فرهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۲۰:۰۰:۱۰
...تمنا می کنم که حتما مصاحبه هایی رو با مسئولان قضایی در مورد برخوردهاشون با این دشته افراد داشته باشید.
نگذارید اثرات مثبت این گونه اقدامات شما مشمول مرور زمان بشه.
ما منتظر مصاحبه ها و خبرهای خوندنی شما در مورد عکس العمل مقامات قضایی ... هستیم.

خدا قوت (590593) (moderator19)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۲:۰۹:۲۶
این مسئله باید بررسی و تا مشخص شدن کامل نتیجه آن پیگیری ها ادامه یابد (591422) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۴:۵۶:۴۳
باید با تفکر مدرک گرایی مقابله کرد. (591664) (moderator19)
 
محمدرضا
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۸:۳۹:۴۸
دوران دبیرستان، یک دبیری داشتیم که میگفت اگر میخواید با مدرک تون نون در بیارید تقلب نکنین، تا نونی که میدین به زن و بچه تون شبهه نداشته باشه...
(591974) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۲۲:۳۳:۲۳
خدا رئيس دولت را حفظ كند كه دولتش پاكدست است و خط قرمز . زير دستش با مجريان قانون در مي افتد و پست بالاتر ميگيرد !!!
و اما قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران در همه امور مرتبط با مردم عادي قاطع و بران است اما در مورد كاركنان عزيز وابسته به راس دولت بسيار منفعل چشم پوش است مگر اون آقا را نديديد كه در روزنامه ايران چه كرد و چه شد ؟ و يا آن آقاي ديگر را نديديد كه در كهريزك دادستاني كرد و هنوز هم كه هنوز است براي محاكمه ايشان وعده ميدهند البته اگر ايشان بعنوان مسئول ارگان مبارزه با قاچاق كالا و ارز در رسانه ها ظاهر نشوند بعد از مدتي جريان ايشان فراموش خواهد شد چون مردم اصولا" فراموشكارند جانم ، لذا بيش از اين از قوه قاهره قضائيه انتظار نداشته باشيد !!! بگذاريد كارش را آنگونه كه مصلحت ايجاب ميكند انجام دهد يعني قانون را براي مردم عادي اجرا كند و مصلحت را براي مجريان و مقامات كشور ، بنظر من هم همين به صلاح و صرفه همه است !!!! بلي (592254) (moderator7)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۶ ۰۰:۲۴:۰۳
با توجه به وجود وزارت اطلاعاتي كه در عرض سه سوت جاسوسهاي بيگانه رو با تمام پيچيدگيهاي امنيتي كشف و دستگير مي كند و از امثال ريگي گرفته تا بقية ريز و درشتهاي داخلي و خارجي را به هم مي پيچاند خوب است كه ادعاي اين آقا مبني بر جعل مدرك توسط ديگران براي ايشان به قصد تخريبشان ، توسط وزارت اطلاعات پيگيري شود. حتما كشف اين موضوع از آب خوردن هم براي نيروهاي اطلاعات راحتتر است .
راستي با خودم فكر مي كردم طرف عجب ادعاي مضحكي كرده. (592363) (moderator7)
 
ذاکری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۶ ۱۵:۵۰:۰۳
کسانی که وظیفه برخورد با جاعلین وکلاهبردلران را دارند در صورت هرگونه کوتاهی شکی نیست که خودشان بارها از این جاعلین به دین و کشور خیانتکار ترند (593072) (moderator7)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۲۸ ۰۷:۰۳:۲۳
مدیریت محترم سایت الف ضمن تشکر باید عرض کنم در این دولت بجز محدود افراد مومن وکارشناس بقیه رده 5و6 هستند وقیچی شده ها(که حدود نود درصد) می باشند به عنوان نمونه مدیریت در استان شمااز حوزه مهم فرهنگی گرفته تا حوزه آموزشی چه در استان وچه در شهرستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (610826) (alef-11)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۷:۳۰
کسی که مدرک داره کار بلد نیست . اون کسی که کار بلده مدرک نداره . کار مردم لنگ چیه ؟؟؟؟؟؟ (644645) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.