نظر منتشر شده
۵۲۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 200158
باز هم عناصر خودجوش در مراسمات؛
اردوكشی حداقلي عناصر افراطی
داوود حشمتی، 6 مهر 92
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۵
در حالي كه حسن روحاني پيش از عزيمت به نيويورك تاكيد داشت كه «با اختيار تام» به آمريكا مي‌رود، هنوز پاي او از محوطه فرودگاه مهرآباد خارج نشده، بار ديگر تجمعي «خودجوش» مقابلش شكل گرفت. تجمعي كه با كليد خوردنش، عناصر «احساسي» و «خودسر»، يكبار ديگر تلاش مي‌كنند تا مسير ديپلماسي را از اتاق‌هاي ديپماتيك و تصميم‌گيري به «كف خيابان» و «اردوكشي» انتقال دهند.

اين در حالي بود كه عمده سياسيون داخل چه قبل و چه بعد از حضور روحاني در نيويورك از سياست هاي او حمايت كردند. رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، گفت‌وگوي تلفني روحاني و اوباما را از موضع «اقتدار» خوانده و مي گويد: «روحانی مجوز گفتگو با اوباما را از نظام دریافت کرده بود.»

دكتر توكلي نيز در مصاحبه با مهر «مواضع ابراز شده از سوی روحاني و هیئت همراهش را رفتار مناسب دیپلماتیک» دانست و گفت: «در مجموع ما یک قدم پیش هستیم.» توكلي البته تاكيد كرده بود كه «باید بدبینی را کنار گذاشت اما در عین حال خوشبینی نیز باید با احتیاط همراه باشد.»

دكتر روحاني در هنگام بازگشت و در فرودگاه با تاكيد بر پيش برد اصول انقلاب به «پشتوانه ملت» و در سايه رهنمودهاي مقام رهبري تاكيد مي‌كند: «سیاست خارجی دولت یازدهم مبتنی بر منافع ملی، مصالح ملی و در چارچوب عزت و مصلحت ایران و سیاست‌های کلی است که مقام معظم رهبری ترسیم کرده‌اند.»

از طرف ديگر علي اكبر ولايتي،‌ مشاور عالي رهبري در امور سياست‌ خارجي به استقبال روحاني مي‌رود اما درحالي كه تعدادي از هوادران روحاني با شعارهاي «صلی علی محمد، بوی بهشتی آمد» و «اعتدال، اعتدال، صدای ملت ایران» به استقبال از روحاني رفته بودند، برخي افراد كه در ميانشان چهره‌هاي شناخته شده افراطي نيز حضور داشتند، با سردادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «نرم قهرمانانه يا كرنش ذليلانه» نشان دادند كه براي آنها در برهمان پاشنه افراط مي‌چرخد.

به گزارش خبرنگار مهر امروز ظهر در حالي كه روحاني بعد از خروج از حلقه هوادارانش قصد داشت تا از كنار كساني كه با استفاده ابزاري از اقامه نماز سعي داشتند راهش را سد كنند، عبور كند، ناگهان مخالفان با ایستادن جلوی ماشین رئیس جمهور، مانع از حرکت او شدند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند. در این هنگام یکی از مخالفان کفش خود را به سمت خودرو روحانی پرتاب مي‌كند که به کسی اصابت نمي‌كند.

بر اساس این گزارش در حالی که مخالفان مانع عبور ماشین رئیس جمهور شدند، نیروی انتظامی تلاش کرد راه را برای عبور رئیس جمهور باز کند و در این میان چندین نفر جلوی ماشین به زمین خوردند که با هدایت نیروی انتظامی و توقف ماشین رئیس جمهور حادثه ای پیش نیامد.

هنوز سه ماه نيست كه گزارش مجلس درباره افراطي‌گري اين افراد خوانده شده است. ظاهرا آقايان فراموش كردند كه چطور حتي نامه‌نگاري‌هايشان با بيت‌رهبري براي جلوگيري از عدم انتشار اين گزارش بي‌نتيجه ماند و سرانجام گزارش در مجلس قرائت شد تا سندي باشد بر اينكه نظام از اين خودسري‌ها حمايت نخواهد كرد.

خطاب به اين جوانان احساسي بايد گفت كه با حسن نيت تلاش مي‌كنيم بپذيريم كه اقدامشان از سر احسات بوده، اما فراموش كرديد اين خطاب رهبري را كه مشخصا به شما گفته شد: «بنده با اينجور كارها مخالفم. بارها به مسئولين و كسانى كه ميتوانند جلوى اين چيزها را بگيرند، تذكر داده‌ام. آن كسانى كه اين كارها را ميكنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نكنند.»

اگر اين دوستان واقعا ادعاي ولايت‌پذيري دارند، به تعبيري رهبري؛ «خب نكنند» اين كارها را. پس چرا به جاي گوش به فرمان رهبري بودن، گوش به فرمان «حلقه‌هاي افراطي» هستند؟ اگر واقعا اعتقاد دارند كه رهبري نظام «صلاح» و «ضرر» كشور را تشخيص مي‌دهد و با همين تشخيص است كه به رئيس‌جمهورش «اختيار تام» داده. رهبري به درستي «ضرر» اين افراد را تشخيص داده و خطاب به آنها هشدار داده بود: «مى‌بينيد كه تشخيص ما اين است كه اين كارها به ضرر كشور است، اين كارها به نفع نيست. با احساساتشان راه بيفتند اينجا، آنجا، عليه اين شعار بدهند، عليه آن شعار بدهند.»
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۱:۲۱
آيا نيروي انتظامي كسي را كه كفش پرتاب كرده دستگير كرده است،مگر توهين به رييس جمهور جرم نيست؟ (1679434) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۷:۰۰
هر وفت اونایی که مهر پرت کردن به رئیس مجلس دستگیر کردن اینا هم دستگیر میکنن (1679768) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۰:۴۰
رئیس مجلس را با جناب آقای دکتر روحانی مقایسه نکن. (1680589) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۴:۰۹
عزیز من رییس جمهور یا هر شخص دیگری، فرقی نمی کنه مهم نوع کاره که انجام شده (1681682) (alef-6)
 
احمد مقدم
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۶:۴۱
من پیش بینی می کردم که رییس جمهور با چنین برخوردی مواجه شود اما نیروی انتظامی تدابیر لازم را اعمال نکرد و این جای شگفتی دارد. (1680600) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۳۸:۲۹
نباید یه همین پیش بینی بکنید چون وقتی رهبر خودشان اجازه فرمودند رو حرف ایشان نباید حرف باشه و این توهین به کل ملت و کشور و رهبر است و باید مجازات بشند و با عقل ناقصشان جلوی فرمان رهبر نباشند (1681845) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۲:۲۹
درسته برادر من. البته عده ای ساده لوح هم خیال می کنند اینها خودسرند! خودسر دیگه چیه؟! اینها از یک جای معین دستور می گیرند و امیدوارم مقام معظم رهبری تیز خلاص به این اردوگاه تفرقه افکن بیاندازند. انشاءالله. (1681866) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۲۸:۴۸
اینا چند تا خس و خاشاکن زیاد اهمیت ندین... (1680683) (alef-13)
 
شین
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۹:۲۰
باید به مخالف احترام گذاشت اگه ما هم به اینها خس و خاشاک خطاب کنیم پس فرق ما با احمدی نژاد چیه ؟ پس لیاقتمون همون احمدی نژاد بوده نباید این هشت ساله ناراحت می شدیم! آزادی و احترام به مخالف! خوب اونم ابراز مخالفت بلد نیست چیکار کنه! این نظام اینطوری تربیتش کرده خارجی که نیست! (1682222) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۲۷:۴۷
نظر شما متین است ما در هر صورت نباید از این عناوین استفاده کنیم اما اینها را هم نمیشود مخالف نامید چرا که حمله کنندگان و توهین کنندگان و...را نمی توان مخالف نظر و عقیده دانست (1682612) (alef-6)
 
کمال
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۵۳:۲۴
حق اعتراض بله اماحق توهین ندارند (1683065) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۶:۵۷:۳۵
اینا مخالف نیشتن دشمن اسلام و ملت و مملت هستند یک کلام خوارج منفور زمانه ما هستند و انشائاله کمرشان بدتر از نهروان خواهد شکست ملت ایران در انتخابات سیلی محکمی به گوششان نواخت و و عده خدا تحقق یافت و همین که مردم اراده کردند دولت اعتدال را روی کار بیاورند فرج و نصرت الهی هم به میدان امد و انشائاله قفل بزرگترین چالش سیاسی بعد از انقلاب با کلید منتخب مردم گشوده شود اینها که مخالف رایطه عزتمندانه ایران و امریکا هستند دنباله رو وهابی های عربستان ویهودیان صهیونیست هستند چون امریکا در صورتی می تواند با ایران رابطه برقرار کند که جایگاه ایران را در منطقه و جهان بپذیرد و در معادلات خود ایران را نیز لحاظ کند ودر مقابل تهدیها و ضرر به منافع ایران رسما پاسخگو باشد (1683576) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۷:۳۰
دوستان نباید با این ادبیات صحبت کرد . (1682364) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۱۳:۰۴
خیلی جالبه سایت وزین(!) الف همه تجمع کنندگان را به یک چوب می راند ! خوشحالم که در دولت اعتدال ، شما به این نتیجه رسیده اید که تجمع خیابانی ، افراط است ! البته این تجمع ها اگر بر علیه احمدی نژاد بود میشد نماد دموکراسی و آزادی!

لطفا یک مطلب در مورد دروغ گفته شده درباره تماس تلفنی بنویسید اگر مردید ! روحانی میگه امریکایی ها درخواست دادند ! امریکاییها میگن تیم ایرانی تماس گرفت درخواست کرد ! حالا این وسط یکی دروغ میگه ! ما که قاعدتا باید به رییس جمهور دولت راستگویان اعتماد کنیم ، پس لابد امریکاییها دروغ میگن ... اگه میشه یه سوال بکنید وقتی اینها درباره یک گفتگوی تلفنی 15 دقیقه ای دروغ میگن چطوری میخواید سر مسائل بزرگتر ملی و بین المللی به آنها اعتماد کنید ؟! جالب است که میخواهند اعتماد امریکایی ها را جلب کنند !!!!! (1681007) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۰۴:۰۸
در بخش پایانی منتشر شده گفتگو جناب آقای روحانی خطاب به آقای اوباما گفته اند: از تماس شما متشکرم . پس لطفا بیش از این به رئیس جمهور محترم بی احترامی نکنید. در مورد قابل اعتماد بودن یا نبودن آن ها نیز ایشان بیشتر از هر کس دیگری حتی من و شما واقف هستند. (1681974) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۴۰:۰۳
تا وقتي مملکت رهبر دارد که عمر شريفشان طولاني باد. به امثال شما مربوط نيست که چه کسي درخواست داده (1682124) (alef-6)
 
علی ولایتمدار
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۵۲:۲۶
تنک یو
آقا هستند و خودشان اجازه داده اند روحانی بدون اجازه آقا کاری نمی کند گروه های فشار دارند کم کم به سمت آقا هم می آیند ولی بلکه ما بمیرم حرامشان می کنیم (1683348) (alef-6)
 
مقداد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۹:۰۱
با تجمع و شعار دادن کسی مشکلی نداره عزیز ولی با سد کردن راه و کفش پرت کردن و توهین کردن چرا
هر وقت صدای مخالف خفه شد فساد رشد میکنه و شروع فساد یعنی زوال حکومت
اگر ظرفیت هامون رو بالا ببریم و به صدای مخالف احترام بگذاریم اونوقته که می تونیم بگیم دموکرات عمل کردیم (1682221) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۱۶:۳۲
با کی شدیم هفتاد میلیون؟ از نظر شما باید همیشه جنگ و دعوا داشت (1682249) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۲۵:۰۸
مهدی جان! مهم نیست کی اول زنگ زده. مهم آنست که هر دو طرف به این نتیجه رسیده بودن که بعد از 35 سال خصومت باید راه دیگری را امتحان کنند.در ضمن برای ابراز مخالفت راههای دیگری هم هست. و پرت کردن لنگه کفش و اردوکشی خیابانی در شان ملت شریف ایران نیست. (1682274) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۱۹:۰۹
مطمئنيد هر دو طرف به اين نتيجه رسيدند كه "خصومت" ديگه فايده اي نداره و بايد دوست بود !!!

واقعا شما فكر مي كنيد كه روزي شيطان بزرگ براي منافع ملي ايران "اسلامي" ارزش قائل خواهد شد!!!

يا چيزي از انقلاب اسلامي نمي دونيد يا از مباني فكري سكلاريسم اطلاعي نداريد.

در ضمن چون مملكت رهبري داره نبايد به كسي اعتراض كرد!!؟؟

اونقوت مي شه نقش عمار ياسر رو عنوان كنيد!!

اونقوت ممكنه بيان كنيد كه چرا روزگاري فرياد "اين عمار" امام عزيز انقلاب در برابر فتنه اي بلند شد كه شما اسمش رو مي گذاريد "اعتراض"... (1682889) (alef-6)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۳۶:۴۷
اين خطاب رهبري را كه مشخصا به شما گفته شد: «بنده با اينجور كارها مخالفم. بارها به مسئولين و كسانى كه ميتوانند جلوى اين چيزها را بگيرند، تذكر داده‌ام. آن كسانى كه اين كارها را ميكنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نكنند.» (1682326) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۳۸:۵۰
درسته من هم معتقدم که یکی دروغ میگه البته از اینوع تناقضها طی 8 سال گذشته فراونه
علی الخصوص در رابطه با آمارهای دولتی
مثلا مرکز آمار برای سال 901 نرخ رشد اقتصادی را -5 اعلان کرده بود ولی احمدی نياد حدود 6 درصد مثبت اعان میکرد
یا مرکز آمار اشتغال ایجاد شده را در طی 7 سال فقط 70 هزار اعلان کرده ولی احمدی نزاد بیش از 6 میلیون اعلان میکرد
قطعا یکی دروغ می گفت
حالا بگذریم از هاله نور و انرزی هسته ای تولید شده توسط یک دختر 16 ساله صف کشیدن رهبران دنیا برای آموزش مدیریت و....
شما که با این موارد طی 8 سال آشنا شده اید چرا میخوروشید؟؟؟؟ (1682674) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۲۵:۵۳
اصلا این بخش از بی اهمیت ترین موضوعاته . مهم تماسه که برقرار شده . هیچ کدوم از طرفین هم دروغ نمی گویند.
درود بر روحانی قهرمان
مرگ بر افراط (1682929) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۶:۲۰:۴۶
خواهشا" شما راجع به دروغ و راست اظهار نظر نکنید که هشت سال دروغگویی شما بر ملت پوشیده نیست. زنده باد روحانی. زنده باد رابطه دوستانه با تمام دنیا. (1683460) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۷:۰۶:۱۰
مگه شما نميگيد آمريكا شيطانه؟خوب شيطان دروغ ميگه ديگه!!! (1683600) (alef-6)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۱:۴۶:۰۹
مهدي جان، تجمع حق مسلم مردم است چه موافق و چه مخالف . ولي آيا پرتاب كفش به رييس جمهور كه شخصيتي حقوقي دارد اغتشاش و جرم نيست؟؟؟
ضمنا ، چرا بدون توجه به نتايج پنج روز اقامت تيم ايراني در امريكا كه ميدانم تو هم از مواحب آن بهره مند خواهي شد چشم مي پوشي و موضوعي كه نميدانم طرحش چه نفعي براي مان دارد ، اينقدر خار چشمتان مي كنيد . كمي هم به مردم احترام بگذاريد . ايران فقط براي شما و همفكرانتان نيست . موفق باشيد. (1684997) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۸:۰۸:۰۱
هر کدام که تماس گرفته باشند چه فرقی می کند؟!
برای اداره یک کشور در هیچ جای دنیا جزییات بیان نمی شود.
ضمن اینکه از قطع رابطه با آمریکا چه چیزی عاید ایران و یا آمریکا شده است؟
از قبل این قطع رابطه کشورهای انگلی مانند ترکیه چه سوء استفاده ها که نکرده اند، کشور های بی محتوایی مانند کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، کشورهای حیف نونی مانند جمهوری آذربایجان و ...
و مشابه همین وضعیت برای آمریکا هم بوده است.
شما فکر کردید متقاعد کردن کشورهای مختلف دنیا برای تحریم ایران برای آمریکا بدون هزینه بوده است؟ قطعا هزینه سنگینی را آمریکاییها برای این اجماع متحمل شده اند.
بهتر است به جای اصرار و لجاجت بی مورد بر قطع رابطه با آمریکا که توسط عده ای تند رو به مردم ، کشور و سیاسیون تحمیل شده است.با عقلانیت به دنبال اداره بهتر کشور بود.
قطعا امام خمینی هم به دنبال قطع رابطه کامل و بدون تامل با آمریکا نبود، بلکه بدنبال رابطه ای توام با حفط عزت و اقتدار بود و قطع رابطه انجام شده توسط عده ای تندرو و بدون هماهنگی با کلیات نظام صورت گرفت و در واقع نظام را در عمل انجام شده قرار دادند. و جالب این است که برخی از افرادی که خود سرانه به لانه جاسوسی حمله کردند هم اکنون جزو اصلاح طلبان و دنباله رو رابطه با آمریکا هستند! اسم نمی آورم خودتان در اینترنت تحقیق کنید. (1685276) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۲۰:۴۶:۵۳
دیپلماسی رو در حد حرفهای خاله زنکی پایین آورده اید ،کی اول زنگ زد تو بودی نه من بودم تو چی گفتی من چی گفتم اون چی گفت، این حرفها چیه باید به دنبال منافع ملی بود که به خاطر قهر با آمریکا از دست می رود و به جیب چین و روسیه و ترکیه و عربستان می رود و کودک سرطانی ما ناتوان از تهیه دارو مرگ را به انتظار می نشیند دانشجوی متفکر ما زندگی در آمریکا و غرب را ترجیح می دهد ،تولید در کشور فلج می شود و کارفرمای ما برای کارگر زیر زیر زیر خط فقر حاضر نمی شود 20 هزار تومان حق مسکن را افزایش دهد سرمایه جوانی کشور در بیکاری و اعتیاد و طلاق ناشی از فشارهای اقتصادی به باد می رود بیمه و تامین اجتماعی بود و نبودش زیاد فرقی به حال بیمار نمیکند تا کی باید واقعیات را کتمان و پنهان کرد اگر واقعا به فکر اقتدار جهانی مردم مسلمان ایران هستید از این تحجر دست بردارید تا کشور به صورت همه جانبه پیشرفت کند تعدد مقالات نانو و غیره و غیره تا زمانی که محصول آنها به سرمایه و پول تبدیل نشود و دردی از مملکت دوا نکند به لعنت خدا هم نمی ارزد و این جز در سایه باز کردن درهای مملکت و ارتباط سازنده با جهان و زرنگی دیپلماتیک اتفاق نمی افتد (1687582) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۴۸:۰۵
خدا لعنتشون کنه که دارند مملکت را به گند می کشند

لعنت خدا بر افراطی های لباس شخصی. (1682157) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۴:۱۲
البته بستگی داره احمدی نژاد باشه یا یکی دیگه !!! (1679809) (alef-10)
 
علي
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۵۵:۱۱
اون بچه مدرسه اي ها را از كجا اون وقت روز فرودگاه آورده بودند همه با لباس فرم مدرسه تو صف استقبال بودند . خود جوش كه نبود؟ بهتر كمي دقيق تر فيلم استقبال رو نگاه كنيد! (1681090) (alef-13)
 
؟ محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۱۳:۳۲
ای کاش اجازه ی استقبال رسمی به مردم می دادند تا ببینید چند درصد از مردم تهران میان استقبال ایشان....اون بچه مدرسه ای ها را هم برای خراب کردن رییس جمهور برده بودند تا نشون بدهند ایشان طرفداراش همین هایند... (1682529) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۲:۲۷
ضمن اینکه این کار افراطیون زشت و محکوم است اما انصاف هم چیز خوبیست در دانشگاه امیر کبیر هنگام سخنرانی احمدی نژاد عکس رئیس جمهور را یک نفر افراطی بالای چوب گذاشت و لنگه کفشی هم روی آن گذاشت و در کنار آن نوشت پلی تکنیک جای دیکتاتور و فاشیست نیست و پس از اینکه احمدی نژاد عکسالعملی نشان نداد عکس وی را آتش زد و اقدام به فحاشی نمود و متاسفانه برخی فرد هتاک را شجاع و آزادیخواه نامیدند و نامبرده نه دستگیر شد و نه با ایشان برخوردی شد (1681130) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۴:۴۶
یک بار اتفاق افتادن این قضایا عیبی ندارد و باید از کنار آن گذاشت اما وقتی این اقدامات سازمان یافته و به قصد تخریب صورت گیرد، جای اغماض وجود ندارد (1681269) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۲۲:۲۵
با وجود همه مخالفتم با آقای احمدی نژاد با شما در مورد ضرورت برخورد مودبانه و محترمانه حتی با دشمن (چه رسد به رییس جمهور کشور) موافقم. بی ادبی همیشه باید محکوم باشد در هر صورتی و از جانب هر کسی. (1681397) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۰۰:۴۳
مطمئنی دستگیر نشد؟
سخنرانیهای احمدی نژاد رو یادمونه! هر کی حرف مخالف میزد و شعار میداد از در بیرون نرفته کتک میخورد! (1681958) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۵:۲۷
آقاي رشيدي دانشجوي ذكر شده دستگير و زنداني شد. الان اطلاعي ندارم پس از چند سال آزاد شده يا نه.
حرف ما هم همين است برخورد برابر با يك جرم.
بماند كه فضاي انجام اين كار هم مهم است كجاست ، يكي در داخل دانشگاه است يكي در خيابان. (1682473) (alef-6)
 
ali
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۱:۳۲:۴۶
اون شخصی که این کارو کردالان چندساله داره آب خنک میخوره.. (1684987) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۷:۰۷
این افرادتحقیقا نه نظام را قبول دارند و نه رهبر را , به عنوان یک شهروند مسلمان خواهان رسیدگی به افراطی گری هستم. (1679829) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۶:۱۲
نه جانم این عده محدودی هستند که پا روی سر 99در صد از مردم گذاشته و رفاه زده شدند واین مفت خوری را در گرو همین کارها میدانند واگر این چیزها نباشد ناندانی انها هم درش بسته خواهد شد و دیگر از نان بی زحمت خبری نیست و باید به بقیه ملت بپیوندند (1680038) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۵:۲۳
ملت ایران هرچی می کشه از دست اونهایی می کشه که صندوق رای رو قبول ندارند و کف خیابون قدرت نمایی می کنند
بابا توی قرن بیستم داریم زندگی می کنیم
اینکه اصلاح طلبها خودشون رو مخالف یک عده صد نفره معترض نشون می دن خیلی با مزه است
یادشون رفته سال 88برای رسیدن به هوی و هوس های غیر قانونی شون چه جور مملکت رو به آتیش کشیدن
آقای 99درصد اعتراض مردم به نظر رییس جمهور رو چماغ کردی قایم شدی پشتش که مردم وحشیی گری سال88 تونو فراموش کنه؟
عمرا
(1681616) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۴:۲۴
اینها ضد ولایت فقیه هستند و منفور ملت (1680354) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۸:۲۶
ولايت پذيري جريان هاي افراطي در حد منافع خودشان است . مگر 11 روز قهر نكرد و پشت به ولايت كرد . امروز هم عواملشان را به خيابان كشاندند . راستي اين هشت سال كجا بودند؟ (1681639) (alef-6)
 
بيژن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۰۹:۲۱
ممكن است اين افراد ايراني نباشند واز بلاد كفر فرستاده شده باشند. اگر حمله به رياست محترم مجلس درقم رسيدگي ميشد امروز شاهد اين برخوردافراد بيگانه نبوديم.انشاالله اينبار رسيدگي ومعرفي شوند. (1681124) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۴:۴۹
شهروند درجه چندم هستی که همچین درخواست جسورانه ای داری؟ (1681319) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۷:۴۴
باید دید از کجا خی می گیرند و تحریک و تقویت می شوند. اونی که کفش پرت کرد یک وسیله است چاقو الت جرم است مجرم کیست؟
معلوم شد هنوز این کشور کشور قانون نیست بدون مجوز نه موافق و نه مخالف نمی توانند تجمع کنند دوران امتها و تجمعات خود جوش باید تمام شود. (1679834) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۱:۳۱
من خودم شاهد بودم مشتی بچه های هیجده تا بیست وپنج ساله بودند و جمع کردن انها برای نیروی انتظامی اب خوردن بود (1680690) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۴:۴۳
ما هم تو اخبار سراسری دیدیم یک مشت دانش آموز به استقبال ریئس محترم جموری آمده بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1681881) (alef-6)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۱:۳۵:۰۲
این هم از بدسلیقگی مسوولین استقبال بود که خوراک خوبی را برای رسانه میلی فراهم کرد که در 2030 دیدیم ولی بخدا قسم من آماده بودم که بمانند اراده ام در روز 24 خرداد دیروز هم میرفتم فرودگاه که متاسفانه دفتر ریاست جمهور اعلام کردند که برنامه ای برای استقبال ندارند (1684462) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۰۷:۵۱
فقط خط گرفتن مهم نیست، علاوه بر آن باید دید از کجا حمایت می شوند که اینهمه مسونیت دارند. (1681121) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۱:۵۵
چطور اون زمان که به رییس جمهور قبلی احمدی نژاد پرتاب میکردند جرم که نبود هیچ، شجاعت هم بود!!!
الف اگه ذره ای شرف داری همه نظر ها رو منتشر کن نه اونهایی که فقط باب میلته که تلقین کنی همه مردم طرفدار تو و این افکار وادادگی هستند. (1679938) (alef-13)
 
اندیشه
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۴۱:۵۹
همیشه توهین به رییس جمهور و مقامات کشور جرمه آقای احمدی نژاد هم از حمایت بی سابقه ای برخوردار بود ولی این قوم به قول همه خودسر و به نظر من ابزارهای دست برخی بزرگان ورشکسته به راحتی به خود اجازه میدهند که هرجا تشخیص داده شد حتی مخالفت با نظر رهبری نیز بکنند این جای شگفتی و تاسف دارد (1682136) (alef-6)
 
صدرا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۲:۲۰
اين ها افراد خودسر و خودجوشي نيستن اين ها امثال همون شعبون بي مخ ها هستند كه نونشون تو اين كاره و براشون فرقي نداره صلاح مملكت و اين حرفا (1679939) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۰۲:۴۵
اگر نيروي انتظامي يا هر مقام و منصب ديگري مرز بندي خود را با حركات افراطي به صورت عملي نشان ندهد، حمايت خود را از آنان ابراز كرده است. (1680069) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۵:۵۳
نیروی انتظامی با این عوامل خودسر و افراط گرا که به ریاست جمهور و رهبری توهین کرده اند برخورد سخت کند. (1680182) (alef-13)
 
رضا ن
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۸:۰۹
مگه این مملکت مال ما نیست،
مگه ما به اعتدال رای ندادیم،
این کار به هیچ وجه قابل قبول نیست.
این دوستان مثل اینکه کرند و نمی خواند بفهمند که مردم از این دعواهای الکی خسته اند.
البته از نوع حرکت می شه فهمید منشاء این حرکت کجاست! (1680197) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۲:۲۹
توهین به احمدی نژاد هم جرم بود اما...... (1680220) (alef-13)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۶:۲۲
آقای روحانی اکثریت ملت به شما رای دادن و 4 میلیون رای به افراطی گری هم مشخصه! 8 سال زمان آقای خاتمی مردم ضربه خوردند از کارشکنی های افراطیون و 8 سال احمدی نژاد هم که کشور در لبه نابودی کامل سیاسی و اقتصادی قرار گرفت

خواهش ملت بزرگ ایران چه در داخل و چه در خارج از شما اینه که همانطور که در سازمان ملل بری کل دنیا پیشنهاد WAVE یا همان جهان علیه افراطی گری و خشونت را ارائه کردید در ابتدای امر این موضوع را از کشور خودتان شروع کنید و البته عملی نه در حد حرفهای نصیحت وارانه مثل آقای خاتمی! یکبار برای همیشه فراخوان حمایت مردمی را در خیابانها علیه افراطیون و خشونت طلبان داخلی را بدهید و ببینید چه جمعیتی از حامیان شما قدم به حمایت شما در میدان میگذارند بگذارید یکبار برای همیشه اکثریت و اقلیت به معنای واقعی مشخص شود .

به خدا قسم این راه مسامحه با افراطیون باز هم منجر به چنگ آوردن قدرت توسط افراطیون در آینده میشود..

حامیان این طرح امتیاز دهند و آن را در شبکه های اجتماعی پخش و درخواست کنند (1680294) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۳:۳۸:۰۹
منظورت از چهار ملیون رای به افراطی گری چیه؟
کی گفته اونا افراطی هستند؟ معلوم میشه نظر شما افراطی است. (1684805) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۵:۴۰
يه مسلمون پيدا نميشه جلوي اين شريعتمداري رو بگيره؟!.... (1680390) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۹:۳۱
مفهوم مسلمان در شمايل اقاي شريعتمداري احساس نا مسلموني رو در من مورد شعف قرار ميده
اخه جناب شريعتمداري هم ميتونه وكالت مسلمانان رو به عهده بگيره !!!!تا افرادي مانند شريعتمداري باشند اسلام متهم به تروريسم پروري خواهدشد.... (1681908) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۱۱:۱۹
میشه بگی چه ربطی به شریعتمداری داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه دنبال مسلمون میگردی اول بدون تهمت گناهی کبیره است شریعت مداری نیازی به لنگه کفش نداره اون با قلم کار میکنه حالا به مذاق بعضیا خوش میاد بعضیا نه (1682230) (alef-6)
 
ص
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۴۶:۵۵
از حركت اين اراذل و اوباش اسراييل خوشنود است ! آيا زمان آن فرا نرسيده يكباربراى هميشه دكان اين افراد كه يا آگاهانه و ماموريت وار اب به آسياب اسراييل و دشمنان كشور ميريزند و يا نا آگاهانه و جاهلانه اين كار را انجام ميدهند ، را تعطيل نمود . ! اين قوم همانند كه اگر زمان امام على ( ع ) بود نيز قران به نيزه ها ميكردند و يا خوارج ميشدند ! مملكت رهبرى دارد مثل شير و انجا كه مسئولان خلاف حركت كنند ، خودشان اقدام خواهند نمود . براى شما نادانها حيف است كه انسان حتى متاسف شود . (1680424) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۹:۰۵
چه جالب قوانین دو گانه انطرفی ها به کهریزک و اوین فرستاده میشوند و هزران تهمت ناروا زده میشود و این جناحیها از جلوی اتوموبیلب رییس جمهور دور میشوند ،راستی این برخورد دو گانه چرا ؟ وتا کی خودسرها و خود جوشها اینگونه ازادندتا خون ملتی را برای ارضای بعضی شیشه کنند؟تا کی؟! (1680454) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۲۵:۲۲
به به بالاخره نیروهای .... دوباره پیداشون شد. فکر کنم موفق شدن کفن ها رو از خوش شویی بگیرند. آخه اسرافه اگر کفن ها بی مصرف بمونه !! (1680526) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۲:۰۹
حالا کفش پرت کردن درسته که در شأن ما در قبال رئیس جمهورمون نیست ولی قبول کنید مذاکره ی اینجوری با خصمی که تا حالا فقط شرّش به ما رسیده، اونم بدون هیچگونه مقدمه و فراهم اومدن ملزومات و اینکه جوّ روانی جامعه اقناع باشه، خداییش خیلی کار نسنجیده ای بود.
تازه اگر پیام نرمش قهرمانانه ی رهبر نبود که جا داشت دوستان رو آتیش میزدیم تو همون فرودگاه ...
بالاخره حالا خوبه که شما خوداتونم کم رنج آمریکا رو نکشیدید!!!
حالا یه هو بی مقدمه بندازنتون تو این مسیر، واقعاً بی رگیه که بدنتون و فکرتون و منطقتون مور مور نشه ...
بالاخره ما اکثرمون برای این انقلاب جون کندیم، همون انقلابی که با مرارتهای فراوان ناشی از دد منشی آمریکا و هم پالکیاش کم مصیبت نکشیده ... (1680562) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۳۸:۳۹
کاش شما و امثال شما از پیله ای که به دور خودتون بیچیده اید بیرون بیایید و ببینید که می توان دیگران را هم محترم شمرد جواب های هوی است اگر آمریکا با ما دشمن بوده ما هم کم نگذاشتیم اما هر کس به وسعش آیا وقت آن نرسیده که به عنوان یک مسلمان کمی عاقلانه تر رفتار کنیم پیامبر ما بین قبایل دشمن را آشتی می داد نه جنگ افروزی چطور است که دم از اسلام می زنیم اما سیره پیامبر را اجرا نمی کنیم راستی فرق ما با وهابی های تکفیری در چیست؟؟ (1681517) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۴:۳۱
روسیه از زمان قرارداد گلستان و ترکمنچای داره در این ملکت جنایت و خیانت مرتکب میشه چرا یک دفعه مور مورت نشد (1681686) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۹:۳۱
کسی که به احمدی نژاد تو مصلای ساری کفش پرتاب کرده بود گرفتن یه دل سیر هم زدنش تازه طرف یکی از کارگرای معترض نساجی بود نه ازین خودجوش های زود جوش (1680627) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۱:۲۱
ای بابا یک عده ادم که نه سیاست میفهمن نه چیزی هنوز نفهمیدن مردم روحانی انتخاب کردن نه جلیلی رو. (1680689) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۳۴:۴۰
این دسته افراد اصولا" فهم ندارند چه برسه که بدونن سیاست چیه (1682111) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۱۴:۲۸
جناب فهمیده اونی که خودش را عقل کل بدونه و بقیه را نفهم نشون میده نه تنها خودش نمیفهمه بلکه از ادب هم بهره ای نبرده (1682240) (alef-6)
 
نیکو
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۴:۰۷
از این دست زیادند . نانشان در همین افراطی گریست . اتفاقاً یکی از سایتهای خبری که از نام رجایی نیز سو استفاده می کند . بر طبل نفاق و فتنه می کوبد . برای نابودی این افراد باید پایگاههای آنها را از آنها گرفت . اگر بنا به خواست ملت است و نه شخص ملت ما از رابطه شرافتمندانه با آمریکا استقبال کردند . جو بازار هم این را نشان می دهد . یک نفر جرمی را مرتکب می شود ، حبسش را می کشد و تمام می شود . این بازیها برای کاسبی است . به اینها کاسبان افراط باید گفت . نگاه به ریش و پیراهن بدون یقه و روی شلوارشان نکنید . جد اینها کسانیند که قرآن بر سر نیزه کرده اند . اینها هم با نماز آنچه کردند که پدارنشان با قرآن کردند
زنده باد روحانی که صدای ملت ایران را به جهان رساند (1680702) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۵:۱۳
شما هر چیم بگید یا مجلس بر فرض بگه یا هر کس دیگه اینا سیاستهای ایذاییه که نهادهای امنیتی تعریف کردند تا بتونن توازن و تعادل رو در مواقع حساس حفظ کنند البته! هر چند مردم ما مردمی افراطی نیستند واقعا. و سیاست ما هم سیاست فعالی نیست که یه عده رو خشمگین کنه. و الا این حرکات سازماندهی شده واقعا خودجوش می شد و اونطوری واقعی تر و بهتر بود حتما! (1680706) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۵:۱۷
سلام این افراد که چنین اعمالی انجام می دهند از طرف کسانی اجیر شده اند که از دشمنی ما با آمریکا دارند سود می برند و هر وقت باب صحبت و مذاکراه باز می شود به نوعی جلوی این ا قدام را می گیرند به نظر من بیان اوباما خیلی متفاوت از قبل بوده است و هیچگونه کلماتی که نشانه تهدید یا از موضع قدرت باشد را بیان نکرده است و به نوعی قبول کرده است ایران خود صاحب قدرت می باشد . (1680707) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۹:۴۲
چرا جرمه، ولی قبلش باید سایت الف و کامنت گذارهای عزیز رو به جرم اهانت های شبانه روزی به رئیس جمهور سابق دستگیر و محاکمه کرد (1680722) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۲۸:۱۱
رييس جمهور سابق رو بايد به جرم ضربه هاي جبران ناپذير به مملكت محاكمه كرد، (1682079) (alef-6)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۵۸:۳۴
اگه با متخلفین قم برخورد میشد . اگه اینا رو بی ابرو میکردن . نه نظام ضربه میخورد از جانبشون نه جرئت این کار رو میکردن .
پلیس ضد شورش چی کار میکرد
اگه این رفتار رواست فتنه گرا هم کارشون درست بود دیگه . رفتار غلط همه جا غلطه
همون برخوردی که با فتنه گرا کردن باید با اینا هم همون کار رو بکنن (1680775) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۰۲:۱۲
احمدی نژاد هم رییس جمهور بودا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1680782) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۱:۱۸:۵۸
این اقدام یعنی توهین به رای مردم و نظر رهبر! (1680883) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۵:۴۶:۴۳
شخصا به خاطر حمایت های دکتر توکلی از عقلانیت فراجناحی کمال تشکر را دارم (1680958) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۵۵:۰۲
اعتراض به اینه که ممکنه پولهای مفتی که میگیرند قطع شود پس موضوع پول...........ه (1680988) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۱۰:۴۹
من یک نظامی هستم . در انتخابات هم به آقای روحانی رای ندادم . اما اکنون به داشتن چنین رییس جمهوری افتخار می کنم . با متانت و ظرفیت بالایی که از ایشان و کابینه شان سراغ دارم ، می دانم که این حرکات ذره ای بر ایشان اثر نخواهد داشت . همه می دانیم که به هم ریختن سخنرانی ها و پرتاب کفش ها و ... از کجا آب می خورد . اینها ولایت را هم قبول ندارند . (1681004) (alef-13)
 
سهیل
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۴۳:۵۷
دو گروه از آرامش بین ایران و غرب ناراضی هستند
1- این گروههای افراطی داخلی
2- اسرائیل (1681225) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۱۲:۱۰
آیا همین نتانیاهوی مفلوک در سال 88 از شما فتنه‌گران حمایت نکرد و شما را سرمایه بزرگ اسرائیل نخواند و آیا شماها شعار دیکته شده سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی (نه غزه نه لبنان) را در روز قدس آن سال تکرار نکردید و آیا رئیس همین رژیم کودک‌کش (شیمون پرز) نگفت که جنبش سبز به نیابت از اسرائیل با جمهوری اسلامی می‌جنگد؟! (1681354) (alef-13)
 
آرمان ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۰:۵۲
سلام
"شعبان بی مخیسم" همیشه در ایران بوده - هست - خواهد بود . (1681249) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۳:۵۹
اول با اونهایی رو که در سال 85 عکس احمدی نژاد رو تو دانشگاه امیرکبیر آتش زدند، یا اونهایی که در سال 88 مقابل خاتمی انواع توهینها را به رئیس جمهور منتخب ملت کردند، برخورد کنند. (1681316) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۱۶:۴۴
اینها به تعبیری خوارج هستند...دقیقا می توان رفتار و عملکرد خوارج را در اینها دید...چه خونی به دل رهبر می کنند این خوارج متشرع نما و به ظاهر ولایتی... (1681370) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۱۹:۱۲
بی عدالتی...تا کی...یعنی منم فردا برم به آقای شریعتمداری مشت پرتاب کنم (چون همیشه آرزوم بوده)کسی کارم نداره... (1681384) (alef-13)
 
شيرين
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۳۳:۰۶
مگر اينهمه پشت سروجلوروي احمدي نژاد كه 24 ميليون رآي مردم را داشت چرت وپرت گفتيد گرفتندتان !!!!!!!!!!!!!! (1681482) (alef-13)
 
فری
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۲:۱۲
آقای روحانی : آآآآآآآآآآآآهای آقای روحانی
با شما هستم
چون نامه بنویسم بهتون نمیرسه و وقت هم ندارین
امیدوارم که اینجارا بخونین یا بهتون برسونن
بدون که جنابعالی رییس جمهور ایرانی
بدون که عصاره و نمونه مردم هستی
بدون که از وقار و کمالات و ادب و احترام و فهم و شعورت مردم شکر گذارند
حتی
حتی
حتی از قبلی هم ایراد پشت سر هم ایراد نگرفتی و تخریب شخصیتی نکردین
پس برای همین توهین به شما توهین به من است
شما حق نداری اجازه دهی کسی به من توهین کند چون من اجازه نمیدهم
پس نبایستی بزاری کسی به شما توهین کند
انتقاد حق اوناس
انتقاد در روزنامه و سایت
کتک کاری و وحشی بازی برای عصر حجر هست
حجریون را در زندان بنداز یا محروم از تسهیلات و امکانات عمومی بکن
آقای رییس جمهور من
شما حق نداری اجازه دهی (1681599) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۶:۱۴
ان زمان كه دلار را دستي دستي براي منافع بالا بردند و مردم را درگير هزاران مشكل تو در تو كردند بهر راستي اين خود جوش ها كجا بودند. متاسفم كه اين چهره ها ي معصوم مورد استفاده جريان هاي خاص قرار ميگيرند (1681625) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۴:۰۴
نیروی انتظامی مشغول جمع آوری زنان ساپورت پوش بوده است! امنیت رئیس جمهور که مهم نیس! (1681875) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۲۹:۲۴
کفش از سمت طرفداران رییس جمهور به سمت افراطیون پرتاب شد اما جور دیگر انعکاس یافت!!!! (1682087) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۷:۵۲
آقا یا خانم الف و دوستان گرامی
این اظهار نظرها و موضع گیری‌های شما هم چند پهلو و جانبدارانه است، آنچنان دم از حق می‌زنید که کسی نداند می‌گوید تنها شما طرفدار حق هستید و بس، اگر راست می‌گویید سندی منتشر کنید که اهانت‌های بیشمار علیه رئیس جمهور محبوب آقای دکتر احمدی نژاد (مثل آتش زدن و پرتاب لنگه کفش در دانشگاه امیرکبیر و مانند آن) را محکوم کرده باشید. خیلی فراموش کار شده‌اید (1682215) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۱۳:۵۴
يكي از قوانين ديگر نيوتن كشف شد " قانون نسبيت قانون" در اين قانون با تغيير دولت اجراي قانون نيز به همان نسبت عوض مي شود. (1682532) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۴۴:۳۸
توهین به رئیس جمهور و توهین به قوانین رسمی کشور قطعا جرم است و به همین دلیل است که ما معتقدیم باید هر کس به نحوی به رئیس جمهور دهم در اردوکشی های خیابانی توهین کرده مجازات شود
به همین دلیل است که معتقدیم میرحسین موسوی به دلیل حجم بالای توهین ها و ایجاد خطر برای امنیت ملی کشور در حد مفسد فی الارض است که البته باید توسط دادگاه محاکمه و صدور رای شود.
بر اساس همین قانون است که به آقای روحانی اعتراض داریم که آقای روحانی که در مسئولیت فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیاء در دوران دفاع مقدس بودید و کشته شدن بیش از 250 هزار جوان پاک این کشور را مشاهده کردید، جنگی که آمریکایی ها به اذعان همین آقایان روحانی و رفسنجانی یکی از مسببان اصلی آن بودند، الان چه چیزی با این مذاکره بدست آوردید؟
آهای برادرانی که صدایتان برای ارتباط با امریکا بلند شده!
مطمئن باشید که از این مذاکرات چیزی جز خفت عایدمان نخواهد شد و خون آن جوانان پایمال.
فقط قول بدهید که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید و اگر دوباره مجبور شدیم با امریکا یا رفقای تجاری اش بجنگیم، شما هم پدرتان را بفرستید جبهه تا بعد از کشته شدنش معنی یتیمی را بفهمید و بفهمید که از جون گذشتن به سختی از خون گذشتن نیست. ایشالا روزانه غم و غصه مادراتون رو ببینید و گریه های تنهایی رو احساس کنید، بعد به چایی خوردن و خندیدن و مکالمه تلفنی مسئولین کشور با قاتل باباتون نگاه کنید. ببینید چه حسی پیدا می کنید. اونهم مسئولانی که امثال بابای مهدی را فرستادند جبهه و هنوز بعد از 27 سال حتی جنازه اش را هم تحویل ندادند ولی خودشون یک خش هم بهشون نیفتاده و امروز میرند نیویورک با این قاتلها دست میدند.
آرزو میکنم یک روزی بتونید این حس رو درک کنید (1683024) (alef-6)
 
حسين
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۰:۲۳:۵۰
چرا جرمه ولي آيا دكتر احمدي نژاد رئيس جمهور نبود؟!......... (1684242) (alef-6)
 
تقوایی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۲:۲۲:۱۸
سلام. چطور توهین به احمدی نژاد جرم نبود اما به روحانی جرم است مگر احمدی نژاد رییس جمهور نبود.واقعا عجیب است. (1684585) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۰۰:۳۹
وایسا تو نوبت. هر وقت کسایی که بصورت غیر «ق ا ن و ن ی» اردوکشی خیابانی واسه انتخابات تو سال 88 کردن، توسط نیروی انتظامی دستگیر شدن، اونوخ شما بیا ابراز وجود کن. دیر اومدی، زود هم می خوای بری؟ (1685904) (alef-6)
 
كريم
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۹:۴۸:۲۷
اين اقايان براي منافع مالي ودنيوي خودشان كه با رابطه امريكا به خطر مي افته از هيچ اقدامي دريغ نخواهند كرد و روزي خواهد رسيد كه در برابر رهبري هم خواهند ايستاد (1687433) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۲۲:۲۰:۲۶
چرا یک طرفه قاضی میرید؟ از کسایی که اونجا بودن بپرسید نه اون خبری که بی بی سی منتشر می کنه! مسبر برا خودرو رئیس جمهور باز بوده. چرا اصرار داشته از بین نمازگزارها رد بشه؟ خیلی راحت می تونست مسیرشو عوض کنه. محافظین هم می تونستن بدون ایجاد درگیری و کتک کاری راه رو باز کنن. چرا اینارو کسی نمیگه. چرا کسی نمیگه ظاهرا هیئت همراه هم بدش نمیومده درگیری بشه؟! (1687745) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۱ ۰۰:۵۶:۴۷
شما عکس یا فیلمی از این موضوع دیدید؟ . بچه های به قول شما افراطی یه پیش بینی درست کردند و رسانه فقط جو الکی دادند. (1692797) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۱۱ ۱۱:۳۰:۰۲
اون که کفش پرتاب کرده و اونی که فرستادش باید محاکمه بشن ... اینا همون کسانی هستن که با لاریجانی هم همین برخورد را داشتن اینا باعث رنجش دل مقام معظ رهبری و ملت ایران هستن خدا لعنت کنه اینا رو . (1693228) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۲:۱۷
من از مقامات و مجلس انتظار دارم که با برخورد بجا با این گونه افراد مانع از حرکتهای سازماندهی شده مقابله کنند.بخدا خسته شدیم از این آدمای بی بصیرت (1679440) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۲:۴۳
حتما این ارتباط برای آمریکا نفع دارد ولی بیشتر از آن برای مملکت خودمان که در این سالها بخاطر بی تدبیری تمامی دنیا مارا تحریم و چهره ای غیر واقعی ترسیم کردند. آقای روحانی هم گفته بود مابه دنبال برد - برد هستیم .
اصلا ببینید که چه طور این خبر در جامعه تاثیر مثبت گذاشته است؟ملت ایران با تجربه ای که این چند سال بدست آورده سیاست را از همه مردم جهان بیشتر می فهمد و قدر این موقعیتهای بین المللی را می داند و لازم نیست گروه کوچکی مطرود و عقب مانده برای آنها تعیین تکلیف نماید. (1679900) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۲:۲۸
وكرنه ما هم خود جوش حساب شون را كف دستشان ميكذاريم (1680314) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۵۱:۰۳
هر دو گروه که به فرودگاه رفته بودند افراطی بوده اند (1681079) (alef-13)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۲:۲۵
و گویا منافع عده ای با مذاکرات منطقی به شدت در معرض خطر است وهمیشه اب را گل الود میخواهند.. (1679442) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۲:۰۳
گو اینکه این عده با اسرائیل درباره قهر ماندن ما با آمریکا منافع مشترک دارند . (1679798) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۵:۰۴
اينها دقيقا كساني هستند كه در جهت منافع اسراييل حركت مي كنند. به همبن دليل هم ايراييل از نبود احمدي نژادها و طرفدارانش شديدا ناراحت هست. (1680031) (alef-13)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۲۸:۱۲
بله همانطور كه اسرائيل احمق عصباني است اين ها هم عصبان اند پس اين ها دشمن ملت ايرانند (1680157) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۲:۳۵
اینها کسبشان در اینه

اینها و روس‌ها و چینی‌‌ها و اماراتی‌ها و ترکها و قاچاقچی‌ها و و و

نمیتوانند از میلیاردها به این راحتی‌ بگذرند

اما این ملت خدا دارد (1680171) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۱:۳۵:۳۹
بیگمان هواداران نتانیاهو اگر می توانستند بیش از اینها به روحانی حمله میکردند. (1680899) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۲۴:۵۸
من با اون عده کاری ندارم ولی بدونید آمریکا شیطانه بزرگه و صلاح مارو نمیخواد... بفهمید همین امریکایی که الان برای ارتباط باهاش عروسی گرفتید چقدر از جونای مملکت مارو به خاک و خون کشیده... (1681162) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۵۸:۱۳
در اینکه هر کشوری باید بدنبال منافع خودش باشد شکی نیست ولی برادر من روسیهبیش از نصف کشور ایران را از ما جدا کرد هواپیماها عراقی هیچ کدام امریکایی نبودند بمب ها شیمیای از اروپا می آمد تازه سلاح های ما بیشتر امریکایی بودند و خیلی کشور های دیگر چطور با عراق رابطه داریم قربان و صدقه اش هم میریم ولی امریکا تنهابد است نه منافع گروهی در این شریاط بحرانی وبد بختی ایرانیها رقم می خورد (1682788) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۱:۰۱
اره دیگه! اگه تحریم ها کم بشه اون دوستانی که در دو دولت قبل رانت های کلان وارد کردن اقلام تحریمی رو داشتن چه کار کنن؟ کسانی که ماشین های آن چنانی وارد کردن. دوستانی که واردات دارو ها رو انجام می دادن با بر داشتن تحریم ها چه کار کنن؟
پس طبیعی هست که شاکی هم بشن!!
در ضمن در خبر ها من دیدم که یکی دو تا از نمایندگان مجلس هم در جمع مخالفان بودن!! امیدوارم زودتر بررسی بشه که این دوستان با کجای صحبت اقای روحانی مشکل داشتن:
1- از ناراحتی اسرائیل ناراحت بودن
2- برداشتن تحریم ها از منافع اون ها کم می کنه
یا
3- از گروه شکست خورده در انتخابات بودن و فقط خواستن عرض اندام کنن (1680591) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۲۷:۰۴
اين دفعه منافع اسراييل و ساير دشمنان ايران با تعدادي از افراطيون داخلي همسو شده
اگر افراد ديگري اين تجمعات و اعتراضات را ميكردند يقينا ايادي اسراييل و استكبار خوانده ميشدند . چون تقريبا انچه اسراييل دنبال ان است با الفاظ ديگر از زبان اين عده گفته ميشود . (1680675) (alef-13)
 
عبدالله مومن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۰۴:۱۰
آقاي روحاني مي گويد كه اين آمريكا بوده است كه خواسته است با ما صحبت كند ولي دولت آمريكا اين را تكذيب مي كند و مي گويد كه اين آقاي روحاني بوده است كه خواسته است با ما صحبت كند .
به هر صورت اين امر از دوحالت خارج نيست :
1 - دولت آمريكا دروغ مي گويد كه نمي تواند مورد اعتماد قرار گيرد و دولت ايران نبايد به آنان اعتمادكند.
2 - دولت ايران دروغ مي گويد كه چنين دولت دروغگويي نمي تواند منافع ملي ايران را حمايت نمايد.

به هر حال و در هر دو حالت . چنين مذاكراتي به نفع ملت ايران نيست !!!

بنظر مي رسد از آنجايي كه صحبت تلفني مابين اوباما و روحاني . با توجه به ادعاي دولت آمريكا و ايران در انداختن مسئوليت آن به دوش يكديگر . بار منفي بر دوش دولت ايران در داخل مي اندازد.
تيمهاي عملياتي مصلجاتي ها در داخل را به فكر انداخته است كه با ساختن چنين عمليات مضحكي در داخل و انداختن مسئوليت آن به دوش مخالفين خود . از آن بار منفي ذلت بار . فرار كنند و اين نقطه منفي را به گام بلندتري براي ذلت هاي بعدي تبديل نمايند. (1681113) (alef-13)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۲:۴۱
از تصاوير دو گروه ميتوان دريافت كه صحبتهاي آقاي روحاني معتدل نبوده . هر دو كه اومده بودن استقبال افراطي بودن ... ما معتدل ها همه در محل كارمون بوديم و رسانه ها رو رصد ميكرديم... (1679443) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۹:۱۳
کدوم صحبت ها بابا؟؟؟؟؟؟چیزی نشده که هنوز.....! ملت الکی امیدوار و خوشن چرا همینم میخوان ازشون بگیرن؟؟؟؟ یه عمر به دنیا قهر بودیم دور خودمون دیوار کشیدیم حالا تلفنی صحبت کردیم حال و احوال کردیم چیزی نشده کـــــــه اینا اینطور میکنن (1679780) (alef-10)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۶:۳۳
خیلی هم معتدل بوده.
میدونید چیه؟ اون فته ای که ازش صحبت میشه همینه. همین که عده ای خود سر و بی صاحب هر خبطی را مرتکب میشوند و سپس تاواننش ملت و نسل های بعدی باید پس بدهند. واقعا اینها کی هستند؟ چقدر میگیرند بابت این رفتارهای ضد فرهنگی و ضد دینی خودشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1679958) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۱:۱۵:۱۱
دقيقا همون اتفاقي كه سال88 افتاد عده اي خودسر و بي صاحب هر خبطي را مرتكب شدند و تاوانش را ملت و نسل بعد بايد بده (1680881) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۹:۳۱
افراطی اومده وسط بخاطر تصور خودشه نه بخاطر حرفهای روحانی (1679971) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۹:۵۹
وقتي سواد سياسي ندارد بهتره بشىنه خونه با تصوراتش حال كنه (1680059) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۲:۵۶
کاهش نرخ ارز یعنی از دست دادن بخش مهمی از ثروت آقایان
رانت داره این کشور را نابود میکنه (1681671) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۲:۳۹
کاملا درسته ...
چرا نمیگید حرکات طرفداران روحانی چطور بوده ؟
تهرانی ها بهتر از هرکس دیگه ای میدونن در مملکت چه خبره . ما که بی خبر هم نیستیم اما میدونیم که همیشه آقای توکلی از تغییر حرف میزنن اما تغییر به چه قیمتی ؟!
مطمئن باشید تا یکسال اول ریاست یازدهم یا انتخابات دیگری رقم خواهد خورد یا زبانم لال بعضی دلسوزان .............
حقیقتا هیچ وقت آقای توکلی اهل منطق نبودن همیشه اهل شور بودن اما همه میدانند که لقب ایشان تندرو هست و همیشه هیزم به آتش انداختن ........... (1680094) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۴:۳۶
چرا منطق این آقایون جوشی پرتاب اشیاء و مرگ به این واونو و عربده کشی و مشت ولگد نشان دادنه؟ بهتره اول از همه خسارت سفارت انگلیس که دوسال پیش ایجاد کردن رو پرداخت کنن (1680229) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۵:۴۹
خودت فهمیدی چی گفتی ؟ (1680232) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۰:۴۲
ببخشید اشتباه مثبت زدم :
تا اونجایی ک ما میدونیم اقای توکلی هیچ وقت اهل افراط و تفریط نبوده اند
بنده ایشون رو به عنوان یک فرد فهیم قبول دارم
لطفا جبهه گیری های بی مورد نکنید (1680342) (alef-13)
 
معصومه
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۳:۴۴
آدم درست و حسابی مرخصی بگیره یا کارشو بعلت استقبال تعطیل کنه و از منافع مادیش بگذره و بره استقبال منطقی و شرافتمندانه است یا اینکه بره سر کار و پول کارو بگیره ولی تو اینترنت و... چرخ بزنه و رصد کنه؟
چی رو رصد می کنی برادر خوبم؟
قصدم امر به معروف بود به دل نگیر
درست عمل کن
ممنون الف (1680595) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۳۵:۲۵
بابا معتدل ....
تا نتونستی بری بهانه نیار خب :) (1681045) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۴:۴۴
نه عزیزم در تمام دنیا همچین اتفاقی میفتد که یک عده مخالف پیدا میشود.معمولا" مقامات اکثر کشورها وقتی پا به کشور خودشان میکنند یه عده مخالف تصمیمات جلوی ریس جمهورشان شعار میدن .اینام همین کارو کردن چه اشکالی داره ،قرار نیست که همه در یک نظر باشند.چرا اینجور مسایل را وقتی در سایر کشورها اتفاق میفتد تلویزیون ما نشون میده اما در کشور خودمون این کارا را خلاف میدونیم. (1681138) (alef-15)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۷:۰۴
معتدل جان، وقتی اقدام رئیس جمهور محترم از طرف سایر مقامات کشور و ملت عزیز مورد استقبال قرار میگیره، یعنی اینکه با خط مشی نظام و خواست ملت مطابقت داره، پس شما همچنان رسانه ها رو پیگیری کنید تا صبح دولتتان بدمد. (1681285) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۳:۰۱
من به عنوان طرفدار آقای جلیلی میگم نباید از رهبری جلو زد و مذاکره اشکالی ندارد فقط باید حواسمون باشه طرف مقابل کیست و از اصول عدول نکنیم. (1679446) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۱۳:۰۴
آقای جلیلی که در زمان انتخابات فرموده بودند : کسانی که آمریکا را کدخدای دنیا میدانند ( اقای روحانی ) و میخواهند با کدخدا مذاکره کنند افرادی هستند مرعوب غرب . پس فعلاً بهتر است ابتدا طرفداران ایشان بصیرت و تجربه سیاسی خود را اصلاح کنند بعد هشدار بدهند (1680498) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۱۶:۳۴
آقای روحانی گفت من آمریکا را کدخدای دولتهای اروپایی میدانم و نه ما....به هر حال مواضع ایشان در سازمان ملل خوب بود و بزرگترین وجه مثبت آقای جلیلی برای ما ولایتمداری هست....نه جلوتر از رهبری حرکت میکنیم و نه از ایشان جا میمانیم. (1681751) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۴۱:۵۷
موضوع اینه که مدم دیگه فهمیدن خیلی چزرا برای ظاهر و .. هستش مثل بالا نگهداشتن نرخ ارز توسط ریاست نامحترم بانک مرکزی برای اینکه از ثروت برخی حفاظت کنه
رانت دارد این کشور را به نابودی میکشاند (1682697) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۳:۰۸
این قضیه را می شود از سمت دیگر هم تحلیل کرد اینکه اوباما نباید فرصت تعامل با روحانی را از دست بدهد زیرا در صورت ناامیدی مردم دوباره این تندروها خواهند بود که افسار کار را در دست خواهند گرفت و این یک اولتیماتوم بریا آمریکاست تا از فرصت پیش آمده استفاده کندو (1679447) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۶:۲۹
دقیقا و خیلی عالی شد که این گروه امروز اونجا بودند تا امریکا فکر نکند کار روحانی خیلی راحت الحلقوم است و شاید اصلا کار خود اعتدالیون بوده! (1679957) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۷:۴۸
به همان اندازه که با جمله اول شما موافقم جمله دوم شما را به هیچ عنوان قبول ندارم. (1680046) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۴:۲۹
اگر عوامل حادثه قم محاکمه می شدند امروز شاهد این حرکت نبودیم (1679455) (alef-13)
 
محمدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۷:۰۴
تو را به خدا مردم و ایران را از دست اینان نجات دهید!
یک روز حادثه قم، یک روز حمله به سفارت انگلیس، یک روز سر سخنرانی سید حسن در 14 خرداد، یک روز جلوی سینما آزادی و... کسی نیست سر منشاء این گروه ها را شناسایی کند و به آنها بگوید قانون برای چیست.
نگذارید کفن پوشانی که دولت خاتمی را فلج کردند، کارآمدی این دولت را هم کم کنند. (1679678) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۵۹:۱۰
ما ملت هم انقلابی هستیم ، نمگذاریم اونا به نام انقلاب نظام و دولت رو فلج کنن . (1680266) (alef-13)
 
ت ع
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۸:۲۱
سر منشاء فاسدان اقتصادى و رانت خوارها و محترن وقاچاقچيان ارز و كالا هستند كه تا احساس كردند ممكن است اوضاع تغيير كند با يك صبحانه نرخ نزولى دلار را صعودى كردند و خودشان ارزش پول ملى كشور را ٣٠٠٠ تومان نرخ گذاشتند سرمنشاءديگر شيفتگان قدرت هستند كه بقاى خودشان را در همين آنارشي بازيها ميبينند ! و سر منشاءديگر هم شايد جيره خواران اسراييل باشند چون در مرحله اول از اين وضعيت تعامل با آمريكا اين صهيونيستهاهستند كه ناخشنودند . سر منشاء ديگر عربستان و امارات و دورو بريهاى خليج فارس هستند كه در صورت حل بحران ايران و امريكا دكانها و كاسه كوزه هايشان بايد جمع شود . (1680448) (alef-13)
 
رسول
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۴۹:۰۷
اگه روحاني همين اول کار دهن اينهارو چفت و بست نکنه تا اخرين روز کاري دولت اوضاع همينه يکبار براي هميشه قاطعانه برخورد توسط وزارت اطلاعات صورت بگيره تا حساب کار دستشون بياد (1681583) (alef-6)
 
رامین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۸:۲۹
حتما اینا دانشجو تشریف دارن دیگه مثل برادران تسخیرکننده سفارت انگلیس!!!!! (1679685) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۱:۱۶
حادثه قم ، تعرض به سفارت خانه انگلیس و فحاشی به نوه امام در مراسم ارتحال امام و ..... (1679793) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۴:۴۵
آن موقینکه اینها از دیوار سفارت انگلیس بالا رفتند و آن همه خسارات به این کشور وارد کردند، چرا همه سکوت کردند؟ حتی شما. (1679457) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۳:۴۸
چه ضررهایی که ملت از این متهجرین تحمل نکردند متاسفانه اسم ایران وشیعیان رو در جهان همراه با خشونت وبی ادبی کرده اند . دولت گرامی و محبوب در سایه تدبیر رهبری تا آخر حمایتت میکنیم . (1679990) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۶:۲۰
حمله به سفارت انگلیس کثیف و مکار قابل مقایسه با این اقدام احساسی نیست. (1680186) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۵:۳۷
ببخشیدا!!ولی هردو احساسی و غیر عقلی وغیرقانونی اند و هر دو ابروی ایرانیانو میبره!!!!!!! (1682208) (alef-6)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۰۶:۲۷
حالا دیروز اینها هرکی بودن و هرکاری کردن و ..غلط کردن . بیجا کردن
شما چرا برای انگلیس سینه چاک میکنی .خسارت رو کسایی به کشور زدند که در دوره اصلاحات پای این روباه پیر رو دوباره به مملکت باز کردند .خسارت را همین انگلیسیهای عزیز شما به کشور زدند. یه نگاهی به تاریخ بنداز ببین همون رفقای انگلیسی شما چندین کشور رو لگد مال میکردن کسی جرات ناراحت شدن نداشت حالا میگی چند سال پیش توی سفارت فلان شده
خدا وکیلی خیلی محشری
لطف کن پست سفیری انگلیس رو خودت تحویل بگیر . تمام عیار حافظ منافع نامشروع اونها هستی (1681118) (alef-13)
 
دایی سعید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۵:۴۱
ایا دلیل مخالفت افراطیون غیر از این است که بازار گرم کسب وکار انها دچار تغییرات میشود؟ (1679463) (alef-13)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۲:۰۸
افراطیون بدانند که هیچگونه پایگاه مردمی ندارند فقط منفورند ودیگر هیچ. (1679701) (alef-13)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۴۶:۰۳
افراطيون ومتحجرين منفور هستند منفور تر ميشوند (1680977) (alef-13)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۶:۳۱
دوره ی قمه کشی سنوات 40 دیگر گذشته است ای خادمان ساده لوح دشمن . (1679719) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۲۳:۰۱
به نظر من حركات نابخردانه و توهين آميز اين افراد فقط آب به آسياب دشمن اصلي ميهن ما يهني اسرائيل مي ريزد. بايد ببينيم اينها از كجا حمايت مي شوند!!!! (1680139) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۵:۴۸
کی قراره جلوی این افراطیون بگیره ... ! (1679464) (alef-13)
 
ساروی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۵:۲۱
هیج کی حریف اینا نی! (1680103) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۲۸:۳۰
خود مردم انشا... صبر داشته باش. (1681032) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۷:۳۴
اینا مردم رو هم میخورن!!!!! (1682214) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۴۷:۵۸
دیگه از این کلمه افراطیون خسته شدم (1681238) (alef-15)
 
حامد سون
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۶:۲۱
این افراد باید سریعا مجازات شوند.مخصوصا کسی که کفش پرت کرده است. (1679467) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۷:۰۵
حرکات عناصر خود سر با مخالفت نرمش انقلابی . سر نخ این خود سرها در کجا و در دست کیست. بدون شک شکست خوردگان و حسودان نقش دارند. (1679470) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۷:۱۷
این گروه عیبی ندارد بخواهند مخالفت کنند و نظراتشان را منعکس کنند ولی اگر میخواهند با این نوع رفتار در مقابل ریاست محترم جمهوری وارد بیان نظراتشان شوند بدانند که مردمی که به ایشان رای داده اند ظرف چند ساعت تمام آنها را از خیابان جمع میکند . (1679474) (alef-13)
 
حجت
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۷:۲۰
اینها حزب اللهی نیستن اینها کاسبان شعار علیه آمریکا هستن برای اینها امام و رهبر و رییس جمهور و مردم مهم نیس برای اینها اغتششاش مهمه که روزی شان از آنجا هستش، (1679475) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۱:۵۷
++++++++++++++++++++++++++++++++++ (1680275) (alef-13)
 
اردوان
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۸:۲۳
اگر اراده جدی بر مقابله با این افراد وجود داشته باشد مطمئن باشید تمام شدنی است، ولی متاسفانه من اینگونه فکر نمی کنم. (1679481) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۸:۴۷
بدنیست یه نگاهی هم به روزنامه هاو سایت های این هفته بندازید بالاخره هرقشری یه رسانه ای داره که حرفاشوبزنه این حرف هایی که یه عده ای به بدترین وجه زدند حرف عده ای هست که کم هم نیستند اما فقط تعدادخیلی کمی از اونا اینجوری حرفشونو میزنن (1679487) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۷:۵۹:۳۵
افراط همینه دیگه ... سرشو بزنی تهشو بزنی بازم هستن (1679492) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۱:۰۴
گروهی در ایران خود را فراتر از رهبری و قانون می دانند و برای خود نمایی هم که شده همه جا حضور دارند و نانشان هم از این طریق جور می شود امریکا بیاید در این اقایان تخته می شود. (1679501) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۱:۴۶
برخورد قاطع نظام را با افراطی گری می طلبد (1679505) (alef-13)
 
هادي
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۲:۰۵
خوب است اين دوستان سرگذشت خوارج را بخوانند شايد از غلطيدن به همان دره و ارتكاب همان اشتباهات در امان بمانند (1679508) (alef-13)
 
سعید (مرد ایرانی)
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۲:۴۹
تصور کنید پرتاب یک لنگه کفش توسط یک فرد مخالف به سیاست خارجی ایران چقدر میتونه به نوسان قیمت دلار تاثیر گذار باشه و این اصلا خوب نیست
چون سیاست ارزی ایران نباید انقدر وابسته به اتفاقات کوچک باشه (1679514) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۲:۵۳
امان از این گروههای افراطی!!! کار زشتی کردند (1679515) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۳:۵۳
اینها همانهائی هستند که اقتدار و صلابت ایران را بدون هیچ فکر و اندیشهای زیر سوال میبرند
لذا از تمام مسئولین میخواهیم با تمام توان جلوی این افراط و تفریط را بگیرند
دورود بر روحانی
دورود بر اعتدال
دورود بر امید (1679523) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۵:۰۴
اينها از كفار ومنافقين پليدترند. (1679533) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۶:۰۳
فابل توجه توکلی عزیز
همه می دانند سر چشمه این برادران خودجوش کجاست. عقبه اینها همان کسانی هستند که به سفارت انگلیس حمله کردند. حامیان آنها سودهای دلاری و پوندی بردند و از جیب ملت باید خسارت سفارت را بپردازیم. اینها همان کاسبین فتنه هستند. مطمئن باشید که اگر مجلس عقبه آنها را دنبال کند همانجا می رسد که در قضیه قم رسید. آیا در زمانی که احمدی نزاد به سازمان ملل می رفت و هاله نور می دید و در دانشگاه کلمبیا آبرویش را می برند به مخالفین این گونه رفتارهای احمدی نزاد اجازه صحبت کردن هم نمی دادند تا چه برسد که در فرودگاه بین المللی راه رئیس دولت را سد کنند و برایش کفش پرتاب کنند.
بارها این موضوع را گفتیم و حالا هم می گویم از قطع رابطه ایران و امریکا اسرائیل و جنگ طلبان و کارتلهای اسلجه و شیوخ منطفه سود می برند و با ایجاد رابطه مخالفند. در ایران هم همین تندروهای افراطی همان کاری را می کنند که اسرائیلی ها آن را دنبال می کنند. واقعا باید تاسف خورد در حالیکه دنیا استراتزی جدید ایران را تحسین می کند این تندروهای افراطی و اسرائیلیها هستند که ناراحتند. اینها همه بازیچه هستند بازیچه دست کاسبین فتنه و تحریم. (1679537) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۰۶:۲۹
احتمالا رییس شون دلار فراوانی با2900 خریده بعد اینارو فرستاده اونجا تا دلارهارو بالای 3000بفروشه در قضیه سفارت اینگلیس هم پوندزیادی خریده بوده . (1680997) (alef-13)
 
........
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۶:۲۲:۲۸
متاسفم

به خادم ملت توهین میشه فرقی نمیکنه

چه احمدی نژاد باشه

چه روحانی

فرقی نمیکنه

برادرعزیز برای نفس کشیدنمون هم فردا قیامت باید جواب بدهیم چرا؟

مگه احمدی نژاد با توچیکار کرد؟

برات متاسفمممممممممممم (1687022) (alef-13)
 
سعید (مردایرانی)
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۶:۱۹
درست نبود به اقدام روحانی که به پشتوانه رهبر معظم بوده این طور بی ادبانه برخورد شود.
متاسفم که معنی نرمش قهرمانانه رو درک نکردن اینها. (1679539) (alef-13)
 
زی زی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۶:۴۴
اینها و عناصرشان، کسانی هستند که از تحریم ها پول های بادآورده کسب میکنند و منافع شخصی خودشان را به منافع عامه مردم ارجح می انگارند. سفارت انگلیس از یادمان نخواهد رفت... (1679543) (alef-13)
 
روحانی مچکریم
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۰۸:۱۱
آقایون شما چکاره هستید که خود را فراتر از فرمایشات مقام معظم رهبری و قانون میپندارید؟
اگر شائبه ای در روش رئیس جمهور محبوب بود مطمئن باشید برای تشخیص آن هم شما در آخر فهرست قرار داشتید.
طبق کدام مجوز و طبق چه قانونی مزاحم رئیس جمهور شده اید و سد راه کرده و حتی جسارت را به حد اعلا رسانده و کفش خود را بسوی ماشین او پرتاپ میکنید؟
با منتخب ملت اینگونه رفتار میکنید؟!!!!!
واقعا واژه از توصیف رفتار شما عاجز است فقط این را بدانید با رویکرد عالی ریاست محترم جمهور اوباما بر حق قانونی ایران تاکید و به خطاهای گذشته اعتراف و حتی تاب نیاورده در آخرین لحظات با جناب اقای روحانی تماس برقرار کرد. به این میگوئید "کرنش ذلیلانه" ؟!!!!
ذلیل شما هستید که به منتخب مردم بی احترامی میکنید. فقط بدانید همین مردم که رئیس جمهور را انتخاب کرده اند اگر حد و حدود خود را رعایت نکنید و با اشاره چشم مقام عظمی ولایت ، درسی به شما خواهند داد که بجای کفش ،پای افزاری دیگر انتخاب و در دشت و دمن اواز مستانه سر دهید.
حد خود را بدانید. (1679556) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۰:۱۴
اون نماز به كمرتون بزنه ايشالا كه جز سو استفاده از اسلام عزيز هيچ چيز بلد نيستيد (1679570) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۳:۳۹
این دسته از افراد خوارج زمان ما هستن دوست عزیز (1680350) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۱:۰۲
هزار تا مثبت ! (1681251) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۰۵:۵۲
از صدر اسلام درزمان پیامبر اعظم (ص) هم تندرو ها بودند وکارهای خشن وخودسر انجام میدادند وبه اصطلاح کاتولیک تر از پاپ بودند و بمحض اینکه پیامبر(ص) به دیار باقی شتافتند حظورشان پررنگتر شد وعملا حکومت امت اسلامی را دست گرفتند وتاریخ پر است از افراطها وتفریطهای آنان تا اینجا که امت اسلامی را به چندین مذهب وفرقه تقسیم کردند تا از رسول اله انتقام بگیرند وتنها در مواقعی که سود شخصی درمیان بود مسلمان بودند وحکومت می کردند واین مهم تا الان ادامه دارد ودقیقا بیشترین ضربه را به اسلام وانقلاب اینان وارد کردند این خشک مغزان که حضرت علی (ع) را 25سال خانه نشین کرده سپس کشتند تا دنیا را از گوهر وجودش کم نسیب کنند.واین درو باطل نان به نرخ روز خوران ادامه دارد (1682209) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۰:۳۸
با سلام
باعث تاسفه که بعضی افراد حتی شاید قربه الی الله بخاطر بی بصیرتی کاری می کنند که موجب خسران دنیا و آخرت ایشان می شود،نمی دانم چرا بعضی کاسه داغتر از آش می شوند،رهبر معظم انقلاب فرموده اند اگر با موضوعی موافق نباشند آنرا با صدای بلند اعلام خواهند نمود لذا این عمل انجام شده تنها موجب بی حرمتی به مقام ریاست جمهوری و در حقیقت توهین به ملت بوده و نهایتا موجب خسارت برای خود ایشان می شود. (1679572) (alef-13)
 
فروغ
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۳:۵۴
واقعا شرم اور است .البته این ها شاخ وبرگ هستند اما ریشه کجاست؟ (1679585) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۲۰:۵۱
ریشه آن آقای م.ی است اگر برخورد با عناصر تندرو در سخنرانی لاریجانی انجام میشد کار به اینجا نمی کشید (1680129) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۴:۳۳
خدایا... این افراطیون رو برای همیشه از سیاست ایران خارج کن... اینان خوارجند در لباس مسلمان.. (1679588) (alef-13)
 
فرزد ایران
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۶:۳۹
مطمئنا این افراد نه رهبری را میشناسند و نه قانون را قبول دارند کسانی که مثل قضیه اشغال سفارت انگلستان دست مایه برخی افراد شدند و به منافع ملی ضربه زدند
اینها از مذهبی بودن فقط به ظاهرش بسنده کردند و نام بسیجی را خراب کردند
بخدا از ضرباتی که اینها به چهره های موجه زدند نخواهیم گذشت و مطمینا خداوند اینها را رسوا خواهد کرد
یک فرد معتقد به علی علیه السلام به دشمنش هم احترام میگذارد ایشان که رییس جمهور یک کشور .منتخب مردم و مورد اعتماد رهبری هستند (1679598) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۷:۴۸
برادران افراطی .شما .اسراییل .وهابیون ودشمنان جمهوری اسلامی ناراحت از این ارتباط هستند خودتان قضاوت کنید. (1679604) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۹:۰۲
اينها دنبال منافع نظام نيستند و حتي جلو رهبري هم مي ايستند نفهميدم چرا اينها ناراحتند و چرا نتانياهو عجب منافع مشتركي (1679613) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۴۴:۴۹
اینها دشمن ایران و دنبال منافع اعراب و اسراییل هستند . (1681566) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۹:۱۷
دوران مرگ بر این و تمام شده. ..چهره ایران واقعی زندگی برای تمام نوع بشر است.... (1679614) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۱۹:۴۴
این هم از قدردانی "ملت" از حماسه دیپلماسی آقایان روحانی و ظریف که ره سی ساله را در یک هفته پیمودند. من به شخصه از آقای دکتر روحانی تشکر و عذرخواهی میکنم و به ایشان خسته نباشید میگویم. (1679617) (alef-13)
 
سیاوش
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۲:۱۷
دوست عزيز این افراد جز ملت نیستند
ملت ایران قدرشناس زحمات دکتر روحانی و ظریف هستند (1680020) (alef-13)
 
عبدالله مومن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۹:۲۰
معلوم هست از كدام حماسه صحبت مي كني ؟!

از همين حماسه صحبت دو رئيس جمهور كه هر كدام مي خواهد نفر ديگر را دروغ گو معرفي كند زيرا اوباما مي گويد كه روحاني اولين درخواست كننده براي صحبت بوده با من بوده است ولي روحاني مي گويد كه نخير و اين اوباما بوده است كه اولين درخواست كننده صحبت با من بوده است !!!

اين كه يك حماسه دروغين بوده است !!!

عجب حماسه هولناكي !!!!!!!!!!!

هههههههههههههههههههههه (1681146) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۱:۲۷
ما که کار خاصی نمیتونیم بکنیم. ولی الف جون شما به آقای توکلی بگین این مساله رو پیگیری کنه . این کفن پوش ها برای مملکت ضرر دارند . (1679622) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۱:۴۱
خدا افراطي هاي ب عقل را يا هدايت كند يا خوار و ذليل
البته ذليل كه هستند

ملت ايران پشتيبان شماست دكتر روحاني
خداوند همواره همراهت (1679623) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۲:۲۲
واقعا برای این آقایان افراطی متاسفم وقتی که به نفع شان هست پشت سر رهبر و سران نظام و دنبال روی منافع کشور هستند ولی مواقعی که با منافع و نظرشان در تضاد باشد در مقابل همه می ایستند (1679627) (alef-13)
 
رنج کشیده
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۲:۵۹
شاید فرزندان شهیدی بودند که مسبب اصلی جنگ عراق با ایران را آمریکا میدانستند و یا شاید واقع بین هستند و میدانند که آمریکا فقط در فکر منافع خود است و بس و اگر مصلحتی الان در کار است که در گذشته نبوده اطلاع رسانی کنید تا آن افراطیون هم بدانند (1679630) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۴:۲۵
اگر قرار به اردو کشی خیابانی باشد ما خیلی خیلی بیشتر از شما هستیم. فرزندان کسانی که به خاطر تحریمها و نبود دارو جانشان را از دست دادند
کسانی که به خاطر تحریمها شغل خود را از دست دادند و الان شرمنده زن و بچشونن
جوانانی که هیچ امیدی به آینده ندارند چون نه امکان تهیه مسکن دارند نه امکان ازدواج ونه شغل
در ضمن فرزندان شهیدان هم مثل فرزندان شهید همت فرزندان شهید باکری و..... نشون دادن که با ما هستن نه افراطی ها لطفا به جای کسی صحبت نکنین
باز هم میگم اگر آقای روحانی صلاح بدونن طرفداران دیپلماسی ایشون حضور خود را در صحنه نشان خواهند داد (1679708) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۵:۳۲
بنده خودم پدرم تو هواپيماي مسافربري بوده كه مستقيما توسط امريكا به شهادت رسيده اما خداوكيلي نميخام مردم و خانواده ها به خاطر تحريمها اسيب ببينن و خدشه اي به زندگيشون وارد بشه بالاخره يه روزي بايد دشمنيا تموم بشه (1679713) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۶:۲۶
حتما این ارتباط برای آمریکا نفع دارد ولی بیشتر از آن برای مملکت خودمان که در این سالها بخاطر بی تدبیری تمامی دنیا مارا تحریم و چهره ای غیر واقعی ترسیم کردند. آقای روحانی هم گفته بود مابه دنبال برد - برد هستیم .
اصلا ببینید که چه طور این خبر در جامعه تاثیر مثبت گذاشته است؟ملت ایران با تجربه ای که این چند سال بدست آورده سیاست را از همه مردم جهان بیشتر می فهمد و قدر این موقعیتهای بین المللی را می داند و لازم نیست گروه کوچکی مطرود و عقب مانده برای آنها تعیین تکلیف نماید. (1679766) (alef-13)
 
اعتدال
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۷:۲۷
چرا میخوای فرزندان شهید را خراب کنی تو خودت با این حفات یه افراطی هستی (1679772) (alef-10)
 
داریوش
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۲:۵۸
با خود عراق 20 سال پیش پسر خاله شدیم. حالا واسه آمریکا بهانه جنگ ایران و عراق رو می آرید... (1679805) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۹:۴۲
اون فرزندان شهیدی که شما نگرانشون هستی فهیم تر از این هستند که بخوان کفش پرتاب کنند!!ااون فرزندان شهدا اگه میخواستند از این حرکتهای افراطی انجام بدن اون موقع که مسئولان این کشور دست در دست عراقی های جنایتکار گذاشتند لنگه کفشهاشون رو پرتاب مبکردند!!یا اون موقع که مسئولای این کشور به دست و پای روسهای بی غیرت بی همه چیز(که اسناد خیانتهاشون از قراردادهای ننگین در تصاحب خاک این سرزمین گرفته تا به توپ بستن مجلس و کشتار در اذربایحان و...هنوز هم موجوده)می افتادند باید لنگه کقشهاشون رو پرت میکردند...نه عزیز من...این گروه افراطی همونهایی هستند که میدونند با این مذاکرات منفعتهایی کلانی که تو این 8 سال داشتند از دستشون میره و دیگه قادر نیستند خون مردم رو تو شیشه کنند وگرنه خیلی مناسبتهای سزاوارتر برای کفش پرت کردن تو این مملکت بوده(مثل معانقه با مادر چاوز)که این اقایون انقلابی اونجاها رگ غیرتشون بیرون نزد!! (1679842) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۳:۲۵
آيا اين فرزندان شهيدان از حمايت های روسيه به نفع صدام در زمان جنگ بی خبر بودن ؟ (1679858) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۶:۴۱
چرا با عراق که با ما جنگید دوست هستند؟ چرا با روسیه؟

در ضمن بنده هم فرزند جانباز 70% هستم و پیرو آرمان پدرم نه افراطی گری. (1679959) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۰:۵۵
من هم پدرم و هم عمویم به شهادت رسیدند.پدر من و تمام شهدا و جانبازان و آزادگان عزیز خون و جان ومال خود را دادند تا مردم ما در امنیت و آسایش زندگی کنند نه اینکه در اضطراب و تهدید و تحریم وفشارو تورم و .....بسوزند وبسازند و پدران دیگر جلوی زن و بچه هایشون از دستنگی وجوانان از بیکاری و سرباری جلوی والدین خود شرمسار باشند.آنها برای شاد بودن وزندگی دیگران رفتند.زنده باد صلح و آرامش و امید و ننگ بر جنگ و فقر (1679977) (alef-10)
 
طلا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۸:۴۲
مطم.ن باش هیچ کدام از خانواده شهدا نبودن. (1680052) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۹:۰۹
شهدا جونشون رو براى استقلال و ازادى اين كشور گذاشتن و كشور بهشون مديون درست
اما امروز اكثريت مردم ايران زير فشار تورم دارن له ميشن
بيماراى ما براى حفظ جونشون لنگ دارو هستن كه تعدادشون هرروز بيشتر ميشه
جوانان ايران كار ندارن و به همين دليل نمىتونن ازدواج كنن كه خودش امالفساد
وووو
و يكى از عوامل اصلى همه اينا همين تحريمهاس (1680057) (alef-13)
 
فرزند شهید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۰:۴۶
با سلام من یه فرزند شهیدم و از کار این افراطیون اعلام انزجار میکنم.مرگ بر هرچی تکفیریه که مصلحت ملت و فدای افراطی گریشون میکنند.فرزند شهید شرف داره .. (1680590) (alef-13)
 
دلار
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۹:۳۹
وشاید منافع شما درخطر باشد. (1680754) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۱۰:۰۴
این فرزندان عزیز شهید چرا موقع رابطه با عراق ناراحت نمیشدند؟ (1680796) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۳۸:۰۶
رنج کشیده چرا بکطرفه قضاوت میکنی مگه همین عراق بمب شیمیایی توی حلبچه نریخت و کلی از جوانان مار ا نکشت حالا امروز طلا و پول کشور ما سرازیر هست اونوری. بهتره چشماتو قشنگ باز کنی . (1681511) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۳:۳۹
اينها دستشان هنوز به جاهاي محكمي وصل است حالا كجا نميدانم (1679632) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۰:۰۴
خیلی هم مشخص است که چه کسانی هستند و غیظشان ازکجا‌آب میخوره، اگر درآمد میلیاردی فروش نفت بواسطه تحریمها از حسابهای شخصی شما و یا صاحبکار و شریک شما هم می گذشت انوقت لنگه کفش که سهله شاید سر و دست را هم جلوی ماشین رئیس جمهور میگذاشتید تا مبادا به بهانه حفظ ارزشها خدای ناکرده رابطه برقرار بشه و برنامه هاپولی کردن بیت المال ما تمام بشود. (1681765) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۴:۴۲
اینها فریب خوردگان آنوسی های ایران هستند که با صهیونیستها هم صدا شده اند و اوامر را مبنی بر عدم اردوکشی را برنمی دابند و خود سر هستند. (1679636) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۷:۲۱
ازصحبت هاي آقاي روحاني افراطيون ودولت اسراييل به شدت ناراحتندوباعملشان به خوبي نشان دادن. (1679770) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۸:۰۴
یه سوال اساسی دارم. آقایون افراطی چرا الان با عراق که هشت سال با ما جنگید دوست هستند؟ عراقی که در خوزستان به ناموس ایرانی تجاوز کردند!!!! چرا با روسیه که سرزمینهای ایران رو به اسم خودش زده دوست هستند؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! برید و کمی فکر کنین و دست از این هوچی بازیها دست بردارید (1679647) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۶:۰۴
اینا دنبال مـنـافـع خودشـونن!.... وگرنه وقتی مجلس تصمیم به قطع رابطه با انگلستان گرفت هم رفتن اون آبروریزی رو در اوردن که دولت مجبور شد معذرت خواهی کنه که هنوز اونا دنبال تضمین و غرامت گرفتنن... حالا ایناش به کنار...بازتاب این حرکت ها تو دنیــا چقدر وجهه ایران رو مخدوش میکنه؟!... یه سرچ تو عکس ها کنید و کامنت های سایت های جهان رو بخونید میفهمید...دیگه کافی نیست؟؟ هنوز وقتش نشده تغییر کنیم ؟ هنوز وقتش نشده افسار اینا رو یکی بگیره؟ (1679824) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۲:۴۳
یعنی با این حرفات میخوای آمریکا رو تطهیر کنی! (1679940) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۲۴:۱۶
نخیر میخواد شما افراطی ها را سر عقل بیاره تا از این اوباش گری دست برداریدو خودتون رو تطهیر کنید. (1682918) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۸:۱۶
واقعاً کار درستی نبود. رییس‌جمهور ۵ روز مواضع نظام را در چارچوب‌های دیپلماسی در مهم‌ترین تجمع‌های جهانی مطرح کرد و ایران را در هفته‌ی گذشته در صدر اخبار دنیا آورد و این می‌شود دست‌مزد ایشان؟ (1679649) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۸:۳۶
با اینکه نسبت به رفتار این گروه ناخرسندم اما برخورد با آنها یا تحفیر آنها یا تو هین و یا ... را ناپسند می دانم. اجازه دهید آزادی کار خودش را بکند! اگه واقعا آزادی هست اجازه بدهید اینها هم نظر خود را هر چند اشتباه ابراز کنند.
تا زمانیکه مخل امنیت نشده اند خودشان و نظرشان محترم اند. (1679650) (alef-13)
 
رسول
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۱:۲۵
داداش من اينا اخلال گر هستند براي داشتن ازادي بايد لياقت داشت کمي سطح سوادشون رو بالا ببرن و از روشهاي معقولي براي اعتراض استفاده کنن هيچ کس هم مانعشون نيست مگه الان کسي جلوي دهن استادشون تو کيهان رو بسته (1681658) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۲۲:۵۷
دیگر چچطور باید مخل امنیت میشدند که نشدند ما در انتخابات نشان دادیم پیرو روحانی هستیم حالا گروهی بیان بهش توهین کنند شما فکر نمیکنی چه بازتاب بدی در جهان داره ؟ (1682059) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۲۹:۱۳
"کاسبان تحریم" ، آنان که از صدقه سری تحریم ها ، سودهای میلیاردی به جیب می زنند و برای ادامه این وضعیت ، پشت نقاب "ارزش ها" پنهان شده اند. (1679651) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۵۶:۴۸
خیلی خوب شد تامردم دشمن خودش را بشناسد.اینها همان عمروعاص هاهستند.همان ریش داران بی ریشه.ببین رهبرت چی میگه بی حیای منافق و بی... (1680771) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۲:۳۸
اگر با این خودسرها همان زمان بی احترامی به رئیس مجلس برخورد قاطع شده بود دیگر شاهد بی احترامی به رئیس جمهور نبودیم احتمالا نفر بعدی هدف این خودسرها رئیس قوه قضائیه هست.

به عبارتی بی احترامی به قوای سه گانه که نماد دموکراسی هستند را در راس کار خود قرار داده اند.

این افراد در جهت خلاف مصالح کشور در حال فعالیت هستند حداقل انتظار از قوه قضائیه اینه که رهبران این گروه ها را که شناخته شده هم هستند را باز خواست کند و فردی هم که به رئیس جمهور با پرتاب کفش بی احترامی کرده برخورد شود (1679666) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۴:۵۷
چرا جلو این جریان کوچک ولی پر سر و صدا را نمی گیرند.یک جمع محفلی شناخته شده به ظاهر اما ناشناس به باطن. (1679672) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۷:۵۱
سلام اینها منافع مالی خود را در خطر میبینند (1679680) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۳۹:۱۹
روزي كه عليه مخالفانتون تشويقشون ميكرديد بايد ميدونستيد كه اينا به خاطر منافعشون از شما هم عبور ميكنند. به هر حال چه خوشتون بياد چه نه اين آدمها وجود دارند و به دلايلي كه ميدونيم كسي هم نميتواند جلو دارشون باشد (1679688) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۰:۰۰
سالهاست که نام عناصر خودسر را می شنویم اما دریغ از برخورد جدی .
پس کی می خواهیم عدالت را در برخورد قضایی در کشور رعایت کنیم. فکر کنم فقط باید از شرشان به خدا پناه برد. مثل اینکه به برخورد قوه قضائیه نباید امیدی داشت. (1679690) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۱:۰۸
اينو يادم رفت بگم
هركسي چاه كند بهر كسي
اول خودش دوم كسي. البته به خاطر زور بيش از حد جاي اول و دومش عوض شده (1679694) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۴۲:۴۹
جلوی این افراد گرفته شود. سیاست اگر نباید درخیابان باشد و اگر راه÷یمایی سکوت ایراد دارد این خود سریها غیرقانونی تر است. سیاست یک بام و دوهوا نباشد (1679703) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۲:۰۴
نویسنده محترم کلمه مراسمات غلط است !لطفا ااصلاح فرمایید. (1679749) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۲:۱۹
در اينكه انها خودسر هستند شكي نيست ، اما چرا نيروي انتظامي منفعلانه رفتار مي كند ؟
اگر آسيبي به رئيس جمهور مي رسيد چه جوابي براي آن داشتند ؟
شما اگر يكبار با اين خودسرها با اقتدار رفتار كنيد ديگر جرات تكرارش را نخواهند يافت .
هنوز اثرات مخرب حمله به سفارت انگليس و برهم زدن سخنراني رئيس مجلس در قم از بين نرفته است (1679750) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۳:۰۳
کشورهائی و افرادی که از تحریم ها در این سالها پولهای هنگفت به جیب زده اند نیز از برقراری رابطه ایران با امریکا نگران شده اند. (1679752) (alef-13)
 
خودجوش
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۴:۲۲
شما بیخودی صحبت های آقا را تفسیر نکنید. ما خودمان می فهمیم که آقا چه می گویند و منظورشان چیست. حالا نمی خواهم زیاد وارد جزئیاد شوم ولی اگر دقت کنید وقتی ایشان این جمله «خب نکنید» را گفتند کمی سرشان را به سمت چپ متمایل کردند که معنی آن کاملا برای ما مشخص است (جنا از تو به یک اشاره، از ما به سر دویدن) (1679757) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۰۴:۵۶
خیلی بی تدبیری برادر واقعا تا مرد سخن نگوید هنرش عیان نگردد (1680078) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۱:۱۱
وووووووووااااااااااای ی ی ی شــــــــمــــــــــا از کــــجـــــا اومـــــدیــد دیـگـه!!!!!! نـنـگ و شـــــرم بـر شـــــمـــــــا (1680091) (alef-13)
 
خودجوش
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۴:۰۰
اینم تربیته؟ ننگ و شرم بر خودت ای وطن فروش. بزنم با لنگه کفش تو سرت که بفهمی دنیا دست کیه؟ (1680615) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۴:۵۴
ما نباید جلوتر از رهبری و عقب تر از رهبری حرکت کنیم!
به نظر میرسه این عزیزان جلوتر از نظام و رهبری در حال حرکت هستن.. (1679760) (alef-13)
 
سبزواری
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۵:۲۵
این ها دانشجو نیستند دانشجو را بد نام نکنید این ها همان هائی هستند که به اقای لاریجانی مهر پرت کردند این ها جیره خوارند اربابشان را پیدا کنید. (1679764) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۸:۴۶
کارهای اینا خیلی به ضرر روحانی تمام نخواهد شد روحانی برای کسب حمایت اصلاح طلب ها به اینها نیاز داره (1679777) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۹:۰۶
آنئنماز که به نیت تقرب به منافع پوتین و قطر و عربستان و بر علیه منافع کشور خوانده شد، از شرب خمر گناه بارتر است.
مواضع مقام معظم رهبری این بار آنچنان روشن بودند که کسی نمی تواند این حرکات دشمن شاد کن را به حساب اطاعت از رهبری بگذارد.

طبق روش تحلیلی خود این گروه خودسر، منفعت این حرکت شرم آور در مرحله اول نصیب ناتانیاهوی اسراییلی و در مرحله بعد نصیب پوتین روسی و شیوخ قطر و عربستان می شود پس حق داریم که این بار بهانه ها هایشان را نپذیریم و از آنها بخواهیم از تامین منافع اسراییل و روسیه و قطر و عربستان و ضربه زدن به منافع ملی ایران اسلامی دست بردارند و گرنه منتظر خشم ملت باشند. (1679779) (alef-13)
 
اعتدال
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۹:۲۰
اینها همان خوارج زمانه هستند که فقط ریاکاری بلدند و تندروی (1679781) (alef-10)
 
ابراهيم
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۸:۵۹:۲۲
آن قسمت كه مربوط به شخص آقاي روحاني است خودش مي داند و بس
و اما آن قسمت كه مربوط به مردم است اين است كه مردم راي دادند و
رئيس جمهور انتخاب كردند و اين رئيس جمهور نيز از رهبري معظم انقلاب اختيار
تام داشتند و هرچه گفته شده مورد تاييد و تاكيد روساي كليه قواي سه گانه
و امامان جمعه بوده و هست و همه اينها دفاع هم كرده اند. پس نظام نبايد
در مقابل يك عده افراد بي شخصيت و خودسر نرمش نشان دهند چرا كه اينها
بي حرمتي به راي مردم كرده اند؛ لذا از كليه مسئولين تقاضا داريم براي يكبار هم كه شده اين افراد را سر جاي خودشان بنشانند. (1679782) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۱:۴۴
منفعت شان به خطرافتاده عده ای بازرفتن سراغ کفن پوش های سابق اما دیگه روشون نمیشه کفن بپوشن چون دستشون روشده . (1679795) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۳:۳۰
احمدی نژاد و هوادرانش ۸ سال مملکت را به سوی فقر و بدبختی بردند و تمام بیت المال را نابود کردند وجهه ایران را در دنیا سیاه کرد ندو خودش نه از عالم سیاست و دیپلماسی سر در میاورد ونه از شیوه مملکت داری و دچار تضاد شخصیتی بود و بجای اینکه مورد باز خواست قرار گیرد راست راست راه میره و قیافه حق به جانب هم میگیره و مخالف روابط با غرب هستند چون منافعشان در خطر است و دیگر نمی توانند با اذعان به دشمن ساختگی مردم را از غرب بترسانند و از منافع سرشار ی که عایدشان میشد دست بکنند که لازم به گفتن نیست و همه مردم بخوبی میدانند... (1679807) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۷:۰۹
اینها رواج دهندگان بی قانونی در مملکت هستند وقتی رهبری وریاست حمهوری بالاترین مقامات نظام تضمیم به انجام کاری گرفتند .مصلحت ان است همه مطیع باشند وانکس که عناد ولحاحت میکند در صف دشمن است . تا دیر نشده تکلیف این خود سریها را روشن کنید .اشوب وبلوا به پا کردن مصلحت مملکت نیست.
توهین به رییس جمهور توهین به مملکت ومردمی است که به او رای داده اند .
عصر افراط گرائی وراه تفریط رفتن را پایان یافته بدانیم و اعتدال در فکر وعمل مصلحت مملکت است . (1679830) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۷:۱۹
آقا بزار پرت کنن. دموکراسی یعنی همین دیگه! تو آمریکا هم پرت میکنن فحش میدن و ... ما هم باید بریم به همین سطح. البته نه با فحش و پرت کردن . سطح تحمل مسئولین باید بالا باشه و تحت تاثیر قرار نگیرن و زود اقدامات نظامی و انتظامی نکنن. دولت برنامه های بلند مد ت و کوتاه مدتشو بر طبق مصالح نظام انجام بده و مخالفین رو تحمل کنه و نقدشون را گوش بده.
روحانی موفق باشی ان شاالله (1679832) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۹:۳۹
متاسفانه نان بعضي ها از تحريم و قاچاق در مياد! عادي سازي روابط با كشورهاي ديگه و رفع تحريم ها منافع برخي رو به خطر مياندازه!! (1679841) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۰۲:۱۴
بالغو تحریمهامنافع اینها به خطر میفتاد (1680068) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۰۹:۴۸
معصوم علیه السلام:قطع ظهري اثنان عالم متهتّك و جاهل متنسّك هذا يصدّ النّاس عن علمه بتهتّكه و هذا يصدّ الناس عن نسكه بجهله. (1679844) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۱:۲۲
اینهادرحقیقت انطورکه بعدهااشکارخواهدشدفرقه ای وریشه ای ازالقاعده وگروههای انتحاری خواهند شد.باشید وببینید. (1679852) (alef-13)
 
خدایی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۱:۲۳
من هم اونجا بودم کفش هایم را به طرف روحانی پرتاب می کردم (1679853) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۷:۲۲
رضا اگرمن هم اونجابودم به طرف روحاني گل پرتاب مي كردم (1680330) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۲:۳۴
چون شما هم فردی تندرو و بی ادب هستید. (1680567) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۳۳:۳۲
مشکل شما اين هست که کاربرد کفش رو نميدونيد. کفش برای پا کردن هست و نه برای پرتاب کردن. (1680697) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۴:۲۴
این کفش پرتاب کردن مال کشور های عربی است و اولین بار در آنجا باب شد خاک بر سر اون فردی که کفش پرتاب کرد و این حرکت زشت را از عرب ها فقط یاد گرفته.خاک بر سرش وشرم بر غیرتش باد. (1679861) (alef-13)
 
Ehsan
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۳۹:۴۱
اينا خس و خاشاك واقعي هستند. (1680556) (alef-13)
 
ح ت
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۴:۲۷
چرا وقتی پسر من در مقابل دشمن به شهادت رسید خود سر نبودیم حالا که به مطالبه خون پسرم امده ام خود سر شده ایم (1679862) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۲۳:۲۰
ن را از عراقی ها مطالبه کن (1680141) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۳:۵۵
پسرت برای رضای خدا و منافع ملی رفت نه برای اینکه چند سال بعد پدرش منافع ملی و مصلحت مسلمین را فدای منافع شخصی کند و برای منتخب مردم و مورد تایید ولایت کفش پرتاب کند. (1680173) (alef-13)
 
slm
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۶:۳۲
اون زمان به فرمان وحکم رهبرش رفت والان هم به حکم وفرمان رهبرش باید هوشیار باشیم نه اینکه اینگونه عمل کنیم و بازیچه دست دیگران شویم (1680235) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۷:۴۹
اگر خودسر نیستی به حرمت خون فرزندت، گوش به فرمان رهبری باش تا روح شهدا شاد باشد. (1680368) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۱۱:۴۳
تويي که اين ديدگاه را داری و حتی از رهبرت عبور می کنی غلط کردی بچه ات را فرستادی جنگ. ما نخواستيم.
ان زمان که با عراقیها برادر شديم تو کجا بودی؟
تو از طالبان هم بدتری و به قول دکتر روحانی دوره شما ميکروبها به سر آمده. (1680491) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۱۱:۵۸
مصلحت اسلام وایران در زمانهای مختلف متغاوت است شهدا برای دفاع از خاک عزیزمان شهید شدنند. (1680492) (alef-13)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۲۲:۵۲
هرچند که شک دارم شما از خانواده های محترم شهدا باشید واز کجا هم مطمئن هستید که اگر اون عزیزان امروز در میان ما بودند نظری کاملا متفاوت باشما نداشته باشند بیاییم وجدان داشته باشیم شهدا را که به ما ونظام وکشور اعتبار واعتلا دادند را وجه المصالحه جاه طلبیها وکوته فکریهای خودمان قرار ندهیم ومشی وسیاق نادانسته امروز آنان را مصادره بمطلوب خودمان نکنیم اگر خود برای خرد جمعی ملتمان حرف قابلی داریم بسمالله. برادر جان دوره کاسبی با ندانسته های شهدا تمام شده واین را در میان خود خانواده های اون عزیزان براحتی میبینید اگرچه برایتان دشوار وسخت می آید. (1680522) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۲:۳۶
وقتی میری عراق اونجا مطالبه کن (1680569) (alef-13)
 
رزمنده دفاع مقدس
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۱۹:۴۶
خون پسر عزیزتان، نباید به قیمت فنای کل کشور تمام شود، شهدای عزیز رفتند تا مردم در آسایش و آرامش باشند و نه در جنگ و کینه و نفرت و دشمنی. مطالبه خون شهید، عبارت است از فراهم کردن زمینه مناسب برای تعالی و رشد جامعه، و نه درگیری دائمی. (1680807) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۲۱:۰۹
برای اینکه قرار بود و قرار است (و انشاالله) قرار خواهد بود که با استکبار بجنگیم؛ نه با فرد یا کشور خاص.
قرار است از استقلال، آزادی و اسلامیت میهن دفاع کنیم نه از یک گروه‎خاص.
قرار است تصویر زیبایِ اسلام را برای همه‎ی دینا تبلیغ کنیم نه‎تنها برای کودکان ایرانی (تازه اگر آن را هم بتوانیم)

بعدش هم عزیز دل برادر، حتی اگر اعتراض دارید، راهش از طریق قانون است نه رفتار کوچه بازاری که تنها وهن نظام و کشور است. (1680811) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۱:۳۰:۲۵
لطفا خودتونو با مشخصات کامل معرفی نمائید و بفرمائید پدر کدام شهید والامقام هستید چون ما همه در راه انقلابمان شهید دادیم (1680891) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۵:۴۹:۰۸
چرا نمیری از عراقیا تقاصشو بگیری؟ (1680959) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۲۸:۱۱
خلط مبحث نکن برادر من. بنده هم پایم، دامادم، پسر دایی، پسرعمه و چندتای دیگر فامیل را در جبهه از دست دادم. بعد هم جنابعالی آن نیستید که می فرمایید. مطالبه خون شهید؟! در فرودگاه مهرآباد و از حسن روحانی؟! عراق را چه می فرمایید که هم خسارت جنگ تکلیفش نامعلوم است و هم خیلی محکم با آن رابطه داریم؟ (1681031) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۷:۲۶
پدرمن درجنگ بادشمن اسیرشدوبرادرم نیزبه شهادت رسید ولی بنده بانظرشما موافق نیستم . درود برروحانی عزیز (1681143) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۳۲:۵۱
برادر من هم شهيد شده ولي اگه يادتون باشه قبل از آمريكا ، شما وقتي صدام رو به آغوش كشيدن و برادر صداش ميكردن و ميلياردي پول ميريختن تو عراق اعتراضي نكردي ؟ (1681178) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۲:۲۲
ما مشکلی با شما نداریم اما راهی که شما رفتی اشتباهی است مشکل شما کشور آمریکا نیست بلکه عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس است. (1681255) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۱۶:۴۴
عراق هزاران جوان ايراني را كشت حالا چرا نمي رويد از انها خونخواهي كنيد و به جايش با سفر به عراق به اقتصادش كمك مي كنيد؟ (1681752) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۵۳:۵۲
به این خاطر که مگر غیر از این است که رهبر تاکید داشته از دولت حمایت کنید ، مگر غیر از این است که همه بایت ولایت مدار باشند ، ونهایتا" مگر آنهائی که سال 88 از دستور رهبری عدول کردند فتنه گر بودند پس در مورد عملکرد خودت فکر کن (1683356) (alef-6)
 
daneshjoo
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۴:۳۰
دوره این ها با احمدی نژاد به سر رسیده و نون اینها تو افرااط و مرگ بر گفتن ها ست.....درود بر اعتدال (1679863) (alef-13)
 
مسلم درکوفه
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۵:۵۳:۲۸
باسلام

امیدوارم رعایت ادب در ادبیاتتون داشته باشید

بنده میگم تمام آقایانی که در صدارت ریاست جمهوری اسلامی قرارگرفتند

هم مثبت داشتند وهم منفی (بجز بنی صدر خائن )

ودیگه مثل رجائی ها نخواهد آمد

صفر یا صد فکر نکنیم

درود براحمدی نژاد(استکبار ستیز)

سلام ودرود برروحانی (اعتدال) (1686955) (alef-6)
 
پوریا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۶:۲۹
خیلی عجیبه دو گروه از شروع روابط و مذاکرات بین دو ملت بزرگ ایران و آمریکا بشدت عصبانی شده اند. اول رژیم صهیونیستی و دوم این آقایان. خدا میدونه پشت پرده این دو گروه چه بده بستانهایی با هم دارند؟ (1679872) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۷:۲۳
آقای قوه قضاییه تا کی میخوای نقش یک تماشاچی بیطرف را در این حوادث بازی کنی یک روز این بلا سر خودت هم میاد و دامن شماها را هم میگیرد.از ما گفتن خود دانی................... (1679876) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۱۷:۴۲
الف جان خوب کردی عکشو نشان دادی که همه بشناسند که بود و رسوای عام و خاص بشه (1679880) (alef-13)
 
حبیبالله
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۰:۱۰
با سلام ما مسلمان شیعه ایم سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما تمام دنیا و اخرتمان هنوز خوش خدمتی های خاتمی به غرب و نقشه حمله جورج بوش با معت انگلیس و جهان غرب و مرتجعین عرب را فراموش نکردیم خادمین ایران و انقلاب اسلامی را دیروز به ابتکاار راس الفتنه جریان فتنه نامیدند و جوانان انقلابی را که از هم اکنون بوی توطیه و خیانت را شنیدند و در مقابل ان موضع گیری کردند باز هم به قلم و ابتکار راس الفتنه افراطی وافراطیون میخوانند جواب تحریم های ظالمانه ابتکارو انسجام و تولید و بهره وری داخلی به پشتکار جوانان این مرزو بوم است نه تسلیم ذلیلانه در برابر شیطان بزرگبه اخ بار انها نگاهی بیاندازید ببینید ایا کمترین نرمشی از ان ها میبینید یا هرچه کوتاه امدن و انفعال است فقط در اردوی ماست؟ (1679888) (alef-13)
 
saber
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۰:۱۸
هشت سال فرماندار وبخشدار ومدیر کل بودند فرصت این کارها را نداشتند حالا که بیکار شده اند دوباره رگ مسیولیت واستکبار ستیزی شان متورم شده .وباید از حالا ببعد شاهد تحرکات بیشترو ظاهر شدن دوباره کفن بوشان باشیم . بعله اقای روحانی زدی ضربتی {ما را مناصب ومقام کنار زدی } بس ضربتی نوش کن . تازه رییس مان هم از حالا ببعد فرصت بیشتری برای سازماندهی مان دارد (1679889) (alef-13)
 
نون خور
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۱:۳۱
مهم اینه که مردم حمایتت می کنن دکتر روحانی.

به امید روزی که امریکا و ایران دوست هم باشن. البته سخته. اما شدنی هست. همه می دانیم بعضی ها از راه دشمنی نون می خورن!! (1679896) (alef-13)
 
حرف حساب
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۴:۲۴
می گویند امریکا به فکر منافع خودش است خوب معلوم است که این طور است ما هم باید منافغ خودمان باشیم و در مذاکره هوشیار .هر دو طرف به منافع خویش می اندیشند وگرنه یکی که تحت فشار و ظلم و سود جویی قرار بگیرد احساس زیان و خفت می کند (1679910) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۴:۳۷
توهین به رییس جمهور جرم هست یا نه؟ (1679913) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۵:۲۹
اینان کاسبین تحریم هستند. (1679917) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۵:۳۲
ما از صدر اسلام آموختیم که چه کنیم تا علی ع تنها نماند اما هرگز برای مقابله با خوارج اندیشه و عملی نداشتیم (1679918) (alef-13)
 
امیرستار خویی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۶:۰۷
برخي افراد كه در ميانشان چهره‌هاي شناخته شده افراطي نيز حضور داشتند، با سردادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا» و «نرم قهرمانانه يا كرنش ذليلانه» نشان دادند كه براي آنها در برهمان پاشنه افراط مي‌چرخد.
خب چرا اسم اون ادمای شناخته شده رو نمیگید؟؟؟؟؟؟؟ (1679922) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۷:۵۹
کفشی که به طرف رئیس جمهور پرتاب شد در حقیقت به طرف کسانی پرتاب شد که از ایشان حمایت می کنند از صدر تا ذیل. (1679925) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۹:۰۱
باید وزارت اطلاعات با این افراد برخورد جدی داشته باشد. باید مشخص شود این افراد از کجا نان می خورند. با دیدن این افراد به یاد شعبان بی مخ می افتیم. (1679928) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۰:۴۹
حالا شما هی صد بار از کلمه احساسی استفاده کن. اما کیه که باورش بشه این ها از روی احساسات این حرکت ها رو انجام میدن. این کارها کاملا سازمان دهی شده است. هدف مشخصه. کیه که ندونه چه کسانی از این وضعیت پیش آمده بهترین منافع نصیبشون شده. (1679933) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۱:۴۲
از نماینده گان محترم مجلس توقع داریم با این کفن پوشان وکسانی که این همه به ارامش مردم اسیب وارد کنند برخورد کنند ونیروی انتظامی با انها برخورد کنند (1679936) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۳:۱۳
من با این اقدام مخالفم اما همانطوری که موافقان حق تجمع و استقبال دارند مخالفان هم حق تجمع و اظهار نظر دارند گرچه سایر اقدامات مثل پرتاب کفش درست نیست (1679941) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۳۷:۵۷
انگار اینها عهد نانوشته ای با صهینیستها دارند که در غم و شادی هم شریک باشند! جالببه! همشان باهم به خاطر یک چیز خوشحال میشوند و یا ناراحت. (1679966) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۰:۰۴
سال 88 اسرائیل طرفدار موسوی بود نه (1681245) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۸:۱۸:۳۶
اينكه نشد حرف؛ يعني اگر من حرف حقي را بزنم ودشمن من هم با دليل يابي دليل باسياست ورزي يا به هردليل كه نفع خودش را در اون ميبينه همون حرف و زد ،من بايد ازحرف حق بگذرم وطرفدار باطل بشم؟ (1685312) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۴:۲۱
نشانه های کوچکی است از دمکراسی زیاد نگران نباشید ظاهرآ جامعه کم کم داره به بلوغ سیاسی می رسه................... (1679992) (alef-10)
 
دموکراسی با طعم کفش!
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۶:۴۰
دوست عزیز این کجاش دموکراسی هست؟ دموکراسی با طعم کفشه؟ این اسمش توحش هست. رئیس جمهور منتخب مردم رو نباید تحقیر کرد ... (1680040) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۹:۳۲
دمکراسی و آزادی بیان خوبه، البته فقط واسه یک جریان خاص.
بی هیچ واهمه ای نظراتشون را با پرتاب کفش بیان می کنند و البته به علت وجود دمکراسی هیچ دستگیر شدن و مواخذه ای برای اینان در کار نیست ! (1680308) (alef-13)
 
رامین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۴:۲۴
این ها دقیقا همان خوارج هستند که فکر می کنند از امام هم بهتر می دانند . باید با این ها آنگونه که با خوارج برخورد شد برخورد کنند وگر نه مانند خوارج خود را آگاه تر از امام می دانند و کمر به قتل او می بندند . البته منظورم این نیست که دقیقا تصمیم به چنین کاری بزنند ولی کار آنها چیزی جز عدم اطاعت از ولایت و در نهایت ضربه به نظام و ملت است . (1679993) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۶:۱۴
خوش به حال این برادران بسیجی به رییس جمهور فحش می دهند کفش پرتاب می کنند لگد به ماشینش می زنند ولی چه خوش شانس هستند به کهریزک نمی برند حبس نمی شوند سپاه و بسیج گاز اشک آور نمی زند پلیس کاری ندارد رهبراشون رو هم حصر نمی برند کاش این موارد برای مردم هم باشد اگر چنین باشد گامی به سوی ازادی است (1679999) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۹:۲۰
حالا که گفتمان اعتدال در جامعه حاکم شده بهترین فرصت برای برخورد با این اراذل و اوباش بوجود آمده. اینها کسانی هستند که موجودیتشون با هرج و مرج و بدبختی ایران گره خورده. (1680008) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۹:۴۷
خداحافط افراطی گری
اعتدال خوش امدی (1680011) (alef-13)
 
ما
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۴۹:۵۲
من هم اگر جای این ها بودم همین کار را می کردم .با روی کار آمدن عقل چه کسی سراغ اینها را می گیرد .نانشان آجر است بیچاره ها ! (1680012) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۱:۱۰
واقعا" ما بعد از سی و چند سال باید باور کنیم که اینان تحریک شده و برنامه ریزی شده از طرف کسی نیستند پس چرا کسی معرفی نمیکند که چه کسانی واقعا" از این وضعیت منافع دارند. (1680017) (alef-13)
 
یک طلبه
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۵:۳۸
کسانی که به روحانی توهین می کنند احتمالا شکمشان سیر است و از دل محرومان و مستضعفان جامعه خبر ندارند. وای بر این ها ... (1680033) (alef-13)
 
احمدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۱۹:۵۸:۲۷
قانونی که بی احترامی به مامورین قانون و کارمندان دولت در حین انجام وظیفه را جرم می داند معلوم نیست چرا در برابر بی احترامی به عالیترین مقامات کشور عکس العملی نشان نمی دهد؟
شخصی که با وقاحت به خودروی رییس جمهور مشت می کوبد معلوم نیست آیا دستگیر شده یا راست راست دارد راه می رود؟ (1680049) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۱۸:۴۵
چرا کسانی که به اقای احمدی نژآد توهین می کردند دستگیر نشدن (1685985) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۰۰:۴۹
هر دوره ای شعبان بی مخ های خودشو داره (1680064) (alef-13)
 
پدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۰۱:۱۲
آخه اگه اعتراض دارن خیلی شیک و با کلاس یه پلاکارد بگیرند دستشون بایستند گوشه خیابون. اگر هم خیلی عصبانی اند شعار اعتراضی هم ضمیمه کنند. دیگه لنگه کفش و گوجه پرت کردن نداره. خبر وحشی گری آقایون به رسانه های بین المللی هم رسید. خارجی ها حالا فهمیدن که دکتر روحانی در داخل ایران باید با چه آدمایی سر و کله بزنند. ای دریغ از اندکی تمدن و ... (1680065) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۶:۴۳
به نظر من ای تحرکات به هیچ عنوان خودجوش نیست مگر بهم زدن سخنرانی رییس مجلس در قم خودجوش بود؟ (1680107) (alef-13)
 
انقلابی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۷:۰۳
احسنت به این بلوغ سیاسی!!!!!!!!!!!!!!!!
گند زدید به 34 سال استقلال ایران رفت
تمام دشمنی های امریکا در این سی و اندی انقلاب ایران باید نادیده گرفته بشه
؟
به چه قیمتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه ما چه کار کردیم که حتی نباید تاوان این همه ظلم آمریکا علیه این مملکت روئ اول ازش بگیریم بعد بریم سراغ صلح و این حرفا؟
اصلا مگه پارسال بر سر همین مذاکذات با غرب و امریکا احمدی نژاد رو به توپ توپ خونه نبستید؟
آخه یه رو باشید
نمیشه که یه روز بگید ما با امریکا ارتباط بر قرار نمی کنیم چون باعث کسر شان ماست و یه روز بگید باید با امریکا ارتباط برقرار کنیم چون باعث افتخار ماست
واقعا مسخره اید
خدا شفاتون بده (1680109) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۷:۱۲
وقتی 3000 هزار میلیارد پول مملکت رو اختلاس کردند اینها کجا بودند؟
وقتی پول مملکت بجای اینکه صرف مجروحان شیمیایی و محرومین نیازمند بشه صرف یک مشت فوتبالیست بی غیرت میشه اینها کجا هستند؟
وقتی یک عده اقازاده جنگلها رو برای منافع شخصی نابود می کنند اینها کجا هستند
وقتی اختلاسها و رانتهای میلیاردی گندش در می اید اینها کجایند؟
وقتی یارانه داروی بیماران سرطانی صرف واردات پورشه می شود اینها کجا هستند
وقتی به اسم خصوصی سازی بیت المال مملکت رو بالا می کشند اینها کجا هستند! (1680110) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۱۸:۱۵
ایم گرونیها و تحریمها به کام خیلی ها است ! (1680113) (alef-13)
 
فرهمند
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۱:۲۰
همین اشخاص میتونن مثل تروریست های سوریه بشن ومملکت رو به روز سوریه بندازن پس بهتره هر چه زودتر از حرکات نابخردانه اونها جلوگیری بشه اگر نصیحت پزیر بودننصایح رهبر رو گوش می کردن (1680168) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۵:۴۵
کسی که به رئیس جمهور کفش پرت کرده باید دسگیز شود. این موضوع ربطی به روحانی ندارد. باید محاکمه و مطابق قانون مجازات شود. این مسئله توهین به مردم است.
من از احمدی نژاد نه تنها مخالف که متنفر بودم ولی هیچ گاه به او توهین نکردم.
آیا اگر کسی به احمدی نژاد توهین می کرد. جایش کهریزک نبود؟
یک بام و دو هوا چرا.
حتی اگر روحانی اساسا خلاف مصالح رفتار کند به این عناصر خود سر چه ربطی دارد. کشور قانون دارد. مجلس می تواند اقدام کند. عناصر خود سر باید یاد بگیرند که بروند مقاله بنویسند و مردم را برای خواسته های خودشان همراه کنند. (1680180) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۱۳:۰۸
کشور قانون دارد خوبشم دارد اما کیه ک اجرا و نظارت کند!!!؟ (1682235) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۶:۲۰
سرمایه کدام بی خبری در خطر قرار گرفته که دوباره این جماعت هویدا شدند. (1680187) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۶:۲۱
اگر زمانی که بیوت مراجع از حملات جوانهای خام دست نشانده عده ای مصون و محفوظ نمیماند حاکمیت تدبیری اندیشه بود کار به اینجا نمیرسید
حتما حمله به بیت آیه الله منتظری و آذری قمی را فراموش نکرده اید؟فا عتبرو ا یا اولی الابصار (1680188) (alef-13)
 
قاسم
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۶:۴۰
دل رهبر هم از دست اینا خونه (1680189) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۶:۵۱
دوست عزیزی که فرمودند شاید کسانی به نشانه اعتراض آمد بودن فرزند شهدا بودن .خوب جوابشو گرفت دوست گرامی، بنده کسی بودم که درجنگ 8ساله عراق وایران درشهر مرزی پیرانشهر تشریف داشتیم پدر من طلافروش بود وکلی مال ومنال داشت اما درجنگ نیروهای بعثی که با حمایت روسها وچینی نها تجهیز شد ه بودن همه زندگی ما ازبین رفت .اگر قراربود کفشی پرتاب بشود یا اعتراضی صورت بگیرد لطفا به این چینی ها وروسها اعتراض کنید سابقه خیانت روس ها درسرکوب مشروطه قرارداد 1907 قرارداد ترکمن چای گلستان به توپ بستن بارگاه امام رضا شهادت میرزا کوچک خان کمک به تجزیه اذربایجان و......بی نهایت درنظر بگیر.خودت وافراطی ها می فهمن که باید چه کار کنن البته اینها قطعا می دانن که چکار میکنن چون ازاین راه نون می خورن. وخدا شکر که ملت باشهور وفهمیم ما درست ازنادرست خوب تشخیص میدهن. آری برادر (1680191) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۷:۱۱
اینها کسانی هستند که شکمشان سیر است بس معلوم است به فکر اقشار بی بضاعت نیستند خداوند ریشه افراط را از زمین بکند امین (1680192) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۸:۰۲
روحانی متشکریم. (1680196) (alef-13)
 
م
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۸:۵۰
اینها همانهایی هستند که وقتی در زمان جنگ امام گفتن " آتش بس "، شاکی شدند و گفتند چرا آتش بس ما میخواهیم بجنگیم !!!!!!!!! (1680200) (alef-13)
 
کریم
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۳۹:۵۰
یقینا و تحقیقا دو گروه بشدت مخالف کاهش تنش در روابط جمهوری اسلامی ایران با دولتهای غربی هستند:
1 - گروهی بسیار اندک از عناصر داخلی که بشدت از برهم خوردن جریان منافع رانتی خود که در ارتباط با رانتهای قانونی برای خود تحصیل نموده اند واهمه دارند و به هر ترتیب حتی با تحریک احساسات و عواطف مذهبی مردم شریف سعی و تلاش دارند که شرایط فعلی را خائنانه جلوه داده و دولتمردان را در مقابل خواست مردم به تصویر بکشند و برای رسیدن به این هدف از تمامی ابزار در اختیار حتی امکانات حکومتی استفاده می نمایند و هیچ ابائی از این کار ندارند زیرا که حیات اجتماعی و اقتصادی و حتی سیاسی آنها فقط به استمرار منافع نامشروع رانتی آنها بستگی دارد و طرح عناوین ارزشی و مقدس با زبان آنها فقط فریب افکار عمومی است زیرا این مملکت بحمداله رهبر مقتدر و توانا دارد و همه مسئولین موظفند درچهارچوب نرمش قهرمانانه و مبانی عزت، حکمت و مصلحت حرکت نمایند پس یقینا این ملت دایه مهربانتر از مادر نمی خواهد زیرا تجربه تاریخی رفتار این عناصر از زمان حضرت علی(ع) وجود دارد و قطعا مردم شریف ایران به این افراد که بجز منافع خود به هیچ چیز فکر نمی کنند و وضعیت موجود حاصل تفکرات اجرائی آنان است میدان و بهاء نخواهد دارد.
2 - گروه صهیونیسم جهانی که دشمنی دیرینه با اسلام و مسلمانان داشته و در طول 34 ساله پس از انقلاب آشکارا با نظام جمهوری اسلامی دشمنی نموده اند و لابی آنان در حوزه های مدیریت کشورهای غربی خصوصا آمریکا در ابراز این دشمنی بسیار قوی عمل نموده و متأسفانه خسارتهای اقتصادی را به کشور ما تحمیل نموده است
نتیجه:
ملاحظه میفرمائید که در این مقطع زمانی این دو گروه یک حرف را میزنند و با هم همصدا شده اند!!!
این همصدائی و همنوائی عناصر رانتخوار داخلی با صهیونیسم جهانی چه مفهومی دارد؟
آیا اینان به منافع ملی کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران می اندیشند؟!!!
پس ملاحظه میفرمائید که فریادهای داخلی وااسلاما از حلقوم چه کسانی بیرون می آید؟ و هدف آنان چیست؟
پس لازم است رسانه ها و خصوصا رسانه ملی با تبیین سیاستهای نظام در رابطه با غرب و بیان پرتکرار آنها زمینه خنثی سازی توطئه جدید دشمنان و عناصر داخلی آنها را فراهم نماید.
ایران اسلامی عزیز سربلند باد به کوری چشم همه آنهائی که فقط به منافع خود فکر میکنند نه منافع مردم (1680203) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۱:۰۴
اینا دییگه از کجا پیداشون میشه تندرویشون مثه تند روی سلفی ها می مونه (1680209) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۴۷:۱۰
فرمان ودستور مقام معظم رهبري برايمان حجت است وبس امروز امرشان نرمش قهرمانان است وخوشبختانه جمهوري اسلامي درموضع قدرت است هرجاي دنيا مشكلي پيش ميايد براي رفع مشكل ازايران كمك ميگيرند 0 حالا اراده وتشخيص حضرت خامنه هرچه هست بايد ماكه ادعاي ولايت پذيري داريم باجان ودل اطاعت كنيم درغيراينصورت كشورهرج ومرج خواهد شد (1680237) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۵۵:۰۵
اینها دلالان تحریم هستند ننگ بر شما باد ای خوارج (1680255) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۰:۵۵:۲۴
اینها از چه نگران هستند ؟ رابطه با آمریکا ؟

چطور داشتن رابطه با کشوری که به ایران حمله کرد برایشان عادی شده . منظورم عراق است اما رابطه با آمریکا را ننگ میدانند . اینها را فقط میتوان افراطی نامید که منافعشان به خطر افتاده (1680257) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۱:۱۷
چرا سردسته اینا حصر خانگی نمیشه؟ (1680271) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۱:۳۴
بنظرمن این عینه دمکراسیه که فردی که مخالفه هم بیاد و اعتراضشو اعلام کنه البته اگر خودجوش باشه وازجایی خط نگرفته باشن وباپول نیومده باشن ومهمترازهمه رفتارخشونت آمیز هم نداشته باشن . پس اومدن معترض هم واعتراض کردنش هم عینه دمکراسیه وباید به نظراوناهم اهمیت بدیم .
البته این مسایل که گفتم فقط مربوط به مخالف نیست .
موافقی هم که باپول وسازماندهی هم اومده باشه ورفتار خوشونت امیزداشته باشه هم بدرد نمیخوره .
پس چرا شمابهش میگی اردوکشی اونم حداقلی ! اصلا درست نیست وبا مبانی دمکراسی حرفهای شما اصلا نمیخونه ! (1680272) (alef-13)
 
علی عسک
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۲:۰۶
والله کشور از عزلت و افراط بجایی نخواهد رسید
باید جلو افراد خودسر که دوست دارند حرفشان را در کف خیابان بزنند بگیرد (1680276) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۲:۵۷
نگران مفت خوری هایشان هستند و کار نکردن و نون خوردن بعد از چند سال بد عادت شدند (1680281) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۳:۱۷
این برادران محترم اگر ایران وارد جنگ بشه قطعا داخل سوراخ های تنگ و تاریک خواهند خزید (1680283) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۳:۴۰
برید سایت رجانیوز رو ببینید...!!!!
اینها همون قبلی ها هستند که دست بردار نیستند چون که منافعشون داره به خطر میفته! (1680285) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۶:۰۳
مقام رهبری بارها از این عناصر الت دست و افراطی هشدار دادند ولی مثل اینکه باید خود این مردم این سموم و افات دین و ملت و رهبری را جارو و پاکسازی کند. (1680292) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۰۶:۲۷
چه طور زمان انتخابات 88 بلد بودن دور عکس مردم دایره بکشن و تو تلویزیون نشون بدن و برن پیداشون کنن
خب نمی تونن چهار از این آدما رو پیدا کنن!!!
مساله اینکه نمی خوان (1680296) (alef-13)
 
ابی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۱:۲۳
به نام خدا
با توجه به اینکه این خودسریها چندین بارتکرار شده و اقدام خاصی از سوی مسئولین امر انجام نمی شود به نظر می رسد این گروهها از جانب بعضی از مسئولین مورد حمایت قرار می گیرند. اگر غیر از این است پس چرا تا بحال با آنان بخورد نمی شود. اینها که خلاف گفته های مقام معظم رهبری عمل می کنند پس چرا کسی با آنان برخورد نمی کند. چرا مسئولان می خواهند طرفداران را به جان هم بیاندازند.!!!
ما باید گوش به فرمان مقام مظم رهبری باشیم و دست از این بی فکریها برداریم و دوشا دوش مسئولین حرکت و آنان را برای پیشبرد اهداف نظام حمایت کنیم.
خانواده دو شهید هستم و از روی دلسوزی و اینکه احساس می کنم بعضی از خاطیان آزاد و بعضی با کوچکترین مسئله ی سیاسی برخورد شدیدی با آنان می شود این نظر را داده ام. (1680312) (alef-13)
 
بابک
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۵:۴۵
اونوقت میگن دوره شعبون بی مخ تموم شده. نه بابا، اینها دست بردار نیستند. (1680329) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۷:۵۸
CNN رفع فیلتر شد، برید کامنت هایی که درباره اخبار ایران گذاشتن بخونید تا بفهمید دنیا ما رو چطور داره میبینه و ما تو چه عالمی هستیم!!! (1680332) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۱۸:۳۷
لعنت بر بی بصیرت هایی که خون به دل رهبری می کنند. (1680334) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۳:۱۰
با سلام
من تعجب می کنم
نیروی انتظامی به خاطر اینکه کمی از موی یک زن بیرون زده است تذکر می دهد یا بازداشت می کند ولی این جیره خواران واوباش را در مقابل ریاست جمهور محترم و محبوب ملت ایران دستگیر نمی کند. واقعا جای سوال دارد که به این صورت کام ملت را تلخ می کنند.
روحانی عزیز حمایتت می کنیم.
زنده باد آزادی، زنده باد ایران اسلامی، زنده باد صلح
و مرگ بر افراطی گری، تحجر، کاسه لیسان و حمایت کنندگان این فرهنگ که نفوذ شدیدی در لایه های قدرت دارند.
با تشکر (1680349) (alef-13)
 
سکوت عشق
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۵:۲۸
یه عده ارازل و اوباش

آبروی هرچی حزب اللهی رو بردن (1680359) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۹:۴۸
پیامک بنیامین نتانیاهو : خدا قوت برادر ، امروز ترکاندید ! (1680374) (alef-13)
 
موسی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۰:۱۳
هزینه اینها را خیلی وقت است سفارت امارات و قطر در تهران می دهد
جون ادامه تحریم و قطع رابطه دقیقا به نفع این هاست (1680376) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۱:۵۴
چیه حالا؟؟
مگه »حداقلی» نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی تونین حداقل مخالفت با خوتون رو تحمل کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا شما ها دیگه کی هستید!!! (1680380) (alef-13)
 
ف نقیب
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۳:۱۷
تا زمانی که برخورد قاطع با سران و عوامل این کارها صورت نگیرد این کارهای سخیف ادامه خواهد یافت .بنظر بنده نیروی انتظامی این ارازل و اوباش رو یادشون رفته بگیرن . یا اینکه.......!!!! (1680384) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۵:۱۴
این عناصر خودسر 8سال گذشته کجا بودند؟ خواب زمستونی رفته بودند؟ (1680389) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۷:۱۲
شروع شد دوباره!
احساسات جوانان کدام است، اینها سازماندهی می‌شوند و همه هم می‌دانیم از کجا! (1680395) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۸:۰۸
واقعا متاسفم که نظرات مردم رو به طور مهندسی شده وبا نظر خودتان منتشر می کنید (1680397) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۳۸:۵۶
از آنجا که حسن روحانی به گفته حودش از مقام عظمای ولایت اختیار تام و تمام گرفته است بنابراین این افراد افراطی هستند و معلوم نیست از کجا خط می گیرند که حرف رهبری معظم را هم قبول ندارند . نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات لطفا رسیدگی نمایند . (1680399) (alef-13)
 
محمد جواد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۴۳:۱۴
اینها کارکنان مخفی موساد هستند (1680412) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۱:۰۵
بچه های تهران، همه آماده باشید برای استقبال با شکوه از وزیر خندان ایران، محمد جواد ظریف (1680434) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۱:۳۵
اوناییکه که بحث هواپیمای مسافربری مطرح می کنن: عراق دهها برابر اون تعداد جوونامون کشت بعد شد نور چشمی.. چرا افراطی ها از اون قضیه گذشتند؟؟ (1680437) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۲:۵۹
از مقاله مغرضانه شما معلومه که یه جورایی هر حرکتی رو میخواهید به طرفداران احمدی نژادبچسبونید.
حالا یه عده ای که بابزرگترهاشون که قبلا ریس جمهور و رییس مجلس بودند میرن ودر داخل ورزشگاه 12000نفری ازادی به احمدی نژاد بدترین اهانت هارو میکنن.اونوقته که همه دم میزنن ازادی.
اینم ازادی یه عده مخالفن با ارتباط با امریکا.من کارشون رو تایید نمیکنم اصلا اما.ازادی یعنی اینکه یه شهروند بتونه به رییسجمهورش کفش که هیچ بلکه گوجه هم پرت کنه.مگه توی فرانسه به سارکوزی تخم مرغ پرت کردن.
میدونم منتشر نمیکنی چون کینه شما به تفکر مخالفتون برای من کاملا اثبات شده (1680439) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۳:۴۷
حالا اگه یه تظاهرات کوچک کارگری برگزار بشه از فردا نیروی انتظامی دم در خونه همه تظاهر کنندگان میرن و بازداشت میکنن! (1680440) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۱:۵۹:۳۷
کاشکی من هم اونجا بودم و به کسی که با شیطان بزرگ و قاتل میلیون ها ایرانی زد و بند کرده یک کفشی می‌زدم . (1680458) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۰۰:۲۳
از همه چیز گذشته این تعریف زیبا از کلمه " خودجوش " است که بحمدالله مشخص شد. سالها بود که ما هم همین را میگفتیم ولی مقبول نمی افتاد. (1680460) (alef-13)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۰۴:۳۶
فقط شما هم میگویید در میان اونها چهره هی شناخته شده وشاخصی هم بودند و... چرا صادقانه اینها را به مردم معرفی نمیکنید ... (1680474) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۰۷:۰۷
دوران کفش پرت کردن سپری شده . زمان تدبیر است . (1680481) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۱۵:۴۵
اینها خوارج قرن 21 هستند (1680506) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۲۰:۵۴
روحانی این همه تلاش کرد که چهره ی صلح طلب ایران به جهانیان نشون بدن
این افراطیون بی همه چیز با این کارشو آبرو کل ایران و بردند . (1680515) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۲۹:۳۳
منم با اينگونه كارها مخالفم،گرچه از لحاظ اكثر شما افراطيم چون مواضع رئيس جمهور را به خصوص در مورد هولوكاست ذليلانه ميدونم. چند نكته را در خصوص صحبتهاي دوستان لازم به تذكرديدم:
1-رهبري با اين كارها مخالفت كردند ولي منظور ايشان اين نيست كه اگر كسي اشتباه كرد شخصا اقدام مي كنند.بلكه (طبق گفته رهبري) عدم كفايت شخصي بايد خواست عمومي شود تا رهبري اقدام كند.(به موضوع وقف دانشگاه آزاد و دستور رهبري توجه كنيد.)
2-اكثرا طوري رفتار مي كنيد كه انگار همه بدي ها از جانب مقدس نماهاست(البته قطعا رياكاري از بزرگترين گناههاست) ولي انگار فتنه 88يادتون رفته كه بزرگترين لطمه را به آبروي نظام زد و در اون مقصر كيا بودند؟آيا بايد كسايي كه علنا ضد نظام و اسلام عمل مي كنند(يه مثال ساده روزه خواري و بي نمازي و بي حجابي خيلي از جوونا)را مؤاخذه كرد يا كسايي كه در ظاهر اسلام و قانون را رعايت مي كنند.(البته وظيفه ما اينه كه ريا كاران واقعي را رسوا كنيم نه اينكه به دلخواه خودمون هركي كه كارمون را راه ننداخت بهش تهمت بزنيم.
3-كسي نميگه روسيه برادر ماست، ولي ما معتقديم كه سوريه ، لبنان و فلسطين كشورهاي دوست و برادر ما هستند. سوريه تنها كشور عرب بود كه در زمان جنگ ايران و عراق از ايران حمايت كرد. حالا اين روسيه است كه داره از سوريه حمايت مي كنه يا آمريكا؟(حالا به هر دليل كه ميخواد باشه)
4-واقعا فكر كرديد آمريكا چه نيازي براي ارتباط با ايران داره؟(جز تهيه مواد اوليه)
5-اونايي كه از شهيد حرف زديد واقعا فكر مي كنيد شهيدا از اينكه ما انقدر كم تحمليم كه با 2سال تحريم اينجوري فلج شديم و دست به دامن غربيها، راضين؟(به خدا منم يه جوون بيكارم كه از وضع موجود نگرانم ولي مگه تو زمان جنگ وضع كشور از اين بدتر نبود؟ اگه اون زمون هم مثل الان دست به دامن غرب ميشديم فكر مي كنيد چي بدست مي آورديم؟
حرف آخر: اگه كره و ژاپن به جايي رسيدند به خاطر اتحاد و پشتكار مردم خودشون بوده نه ارتباط با آمريكا و گرنه وضع كشورهايي مثل پاكستان معلومه (1680535) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۳۹:۴۹
اون بنده خدایی که داره با مشت به ماشین آقای روحانی می کوبه ظاهرا رئیسشونه...همون بگیرید مقر میاد و بقیه رو هم لو میده...البته شاید باز به حلقه آدمهای با معرفت برسید (1680557) (alef-13)
 
رسول
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۲:۳۴
این متحجرین را فقط میشه"خوارج"نامید.جایی که مشاور مقام معظم رهبری جناب آقای ولایتی به استقبال رییس جمهور محبوب رفته، نشان میده که عملکرد ایشان مور تایید رهبر بوده.رفتار امروز این جماعت به ما نشان داد که ریشه های این نارضاتی از عملکرد دولت جدید دقیقا همون جایی که باعث خشم رژیم اشغالگر اسراییل شده... (1680568) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۲:۴۰
چگونه است به حضور و رفتار این عده که ابتدا آنها را خودجوش و سپس خودسر معرفی کرده اید و البته بنده نیز این رفتار را درست نمی دانم ؛ پرداخته اید ولی به نحو شکل گیری به زعم شما هواداران رئیس جمهور اشاره نکرده اید که صدها نفر دانش آموز که حتما همه آنها به میل و اراده خود در محل حاضر شده بودند !!! اشاره نکرده اید .
همانطور که رفتار خلاف قانون و مصلحت آن عده قابل نکوهش است ؛ گسیل اجباری دانش آموزان به عنوان حامیان رئیس جمهور نیز حرکتی عوام فریبانه است (1680571) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۳:۵۱
ملت ایران دارن از گرسنگی میمیرن با اینکه احتمال میدم شما سیر هستین که خبر ندارین
ثانیا مردم ایران اگه میخاستن که با امریکا مذاکره نکنن به نماینده شما یعنی جلیلی رای میدادن پس اکثریت راضی هستن از طرفی روحانی اگه با اوباما حرف نمیزد به وعده ای که در انتخابات داده عمل نمیکرد (1680574) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۴۶:۵۸
این برای من سواله چرا اینها آزادانه هر کاری دلشون می خواد انجام می دهند؟ (1680577) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۸:۲۶
اونایی که امروز همچین خطایی کردن اصلا رهبری رو قبول ندارن و یه مشت حزب اللهی نما با افکار ی بغایت عقب افتاده هستند.چنین افرادی باید به دست قانون سپرده بشن تا بفهمن منافع ملی یعنی چی. این افراد یا منافقند یا مشتی بیسواد که بدون اینکه بفهمن مصلحت چیه فتنه گری میکنن و موجبات ناراحتی رهبری رو فراهم میکنن خدا ازشون نگذره... (1680606) (alef-13)
 
کارن
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۲:۵۹:۳۲
اینا چطور به خودشون حق میدن که به رئیس جمهور محبوب کشورمون توهین کنند..هرکسی که اینکار را انجام داده هدفش ترور شخصیتی رئیس جمهور بوده و باید این شخص ساده لوح را بازداشت و شدیدا با وی برخورد کرد (1680608) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۷:۱۵
این منافقین(همان جوانان به اصطلاح احساسی)درست کاری را کردند که رژیم صهیونیستی به دنبال آن است.یاشاسین روحانی (1680620) (alef-13)
 
كريمي
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۸:۳۴
آمريكا عصباني باش و از اين عصبانيت بمير. اي كاش روحاني جرأت داشت ماندشهيد بهشتي اين جمله را بگويد (1680625) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۹:۱۰
نظراتی که در بالا داده شده بهترین امار است 99% از این سران افزاطی بیزارند

انهایی که خودشان را مخالف رابطه ابران با جهان میدانند تنها مزد بگیر ان سران افراطی هستند امیدوارم اقای روحانی خطای اقای خاتمی را نکند و چنانکه این اراظل و اوباش دست از تحرکاتشان بر نداشتند از تمام کسانیکه موافق سیاستشون که مورد تایید تمام عقلا و رهبری هست دعوت به راه پیمایی کنند . کوتاه امدن در مقابل این خود فروختگان واقعا خیانت به همه ملت است (1680626) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۹:۵۹
من به قالیباف رای دادم ولی با اتفاقاتی که در این دو ماه افتاد فهمیدم اکثر مردم راه درست تری انتخاب کرده اند. مطمئنم اگر الآن رای گیری شود رای روحانی خیلی بیشتر می شود فقط مانده ام کی از دست این افراطیون خلاص میشویم که کاسه صبرمان را دارند لبریز می کنند! (1680628) (alef-13)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۱۱:۰۴
ما که کار خاصی نمیتونیم بکنیم. ولی الف جون شما به آقای توکلی بگین این مساله رو پیگیری کنه . این کفن پوش ها برای مملکت ضرر دارند (1680634) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۱۱:۳۴
با سلام واقعا برای نیروی انتظامی متاسفیم که هیچوقت جرات برخورد با این گروههای خودسر را ندارد (1680636) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۱۳:۳۳
اگه واقعا مملکت قانون داره باید اینا رو هم مثل طرفدارای موسوی زندانی کنن و بقیه ماجرا ... (1680641) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۲۷:۵۱
خخخخخخخخخخخخخ بلوغ سیاسی ؟ اینا با زور لنگه کفشو .مهر نمازو........به بلوغ میرسن؟ (1680678) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۱:۱۴
اين افراطيون چرا در انتظار اظهار نظر رهبر فرزانه نمينشينند ؟ چه منافعي دارند كه با نرمش قهرمانانه به خطر ميافتد؟
گويا اسراييل و عربستان نيز از ارتباط تلفني روحاني و اوباما به شدت ناراضي هستند . اين همسويي چه معنا ميدهد ؟ (1680728) (alef-13)
 
سعيد.ا
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۳:۴۴
هم اقاي توكلي وهم بقيه ميدانند كه اينها چه كساني هستند و از كجا خط ميگيرند فقط متاسفم كه همه خودشان را به ان راه زده اند وهيچ كاري براي جلوگيري از كارهاي اين عوامل افراطي انجام نمي دهند اينها منافعشان در خطر است وقتي كشور به سمت ثبات و ارامش برود (1680738) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۴:۵۵
این افراد را اگر جلویشان را نگیرند در آینده طالبان ایرانی به وجود می آید . اینها فکر میکنند ایران فقط مال آنها است.اگر آمار گرفته شود ۱۰۰۰ نفر هم نمیشوند.نمی دانم به کجا وابسته هستند که هیچ ارگانی حق جواب دادن به انها را نداند (1680744) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۵:۴۸
سلام فقط می خوام بگم درود بر روحانی کسی که کفش پرتاب کرده خونش حلاله (1680746) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۹:۴۸
اين أفراد زمان خاتمي هر چه خواستند كردند و حتي ترور كردند و اصولگرايي دم نزد كه هيچ كف هم زدند. بماند، بهرحال خود است كه حالا درك ميكنند كه ابزاري ان زمان براي اهداف تنگ نظرانه ساختند چگونه وبال گردن شده.
البته اصولا اين أفراد هم بايد حق تجمع و اعتراض داشته باشند مثل اين همه گروه افراطي در كشورهاي ازاد. البته كه پرتاب كفش با رئيس جمهور أوج بي فرهنگي است، اما رؤياي زندگي در كشوري كه ميشود شديدترين اعتراض ها را به رئيس ان كرد و به زندان نرفت هم شيرين است.
من به عنوان يك اصلاح طلب از حق اين افراد براي اعتراض حمايت ميكنم، البته منهاي كفش. صدد صد طرفدار سياست تعامل روحاني هستم، و در عين حال ميخواهم مخالف من حق اعتراض داشته باشد، حتي انها كه سالها ما را از خيلي مواهب زندگي محروم كردند. زنده باد مخالف من! (1680755) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۰۶ ۲۳:۴۹:۵۰
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که:رهبرا ما شرمنده ایم که این افراد که خود را ولایی تر از هر کسی می دونند و به نام ولایت دارن این کارهای زشت و دشمن شاد کن را میکنند .شرمنده ایم به خدا!مسئولین چرا جلوی این افرادو نمی گیرن؟!تا کی باید ملت تاوان افراطی گری این افرادو بده!!؟درود بر رهبر عظیم الشان انقلاب و درود بر رئیس جمهور پیرو ولایت.ما تا زمانی که دولت عزیز پیرو ولایته هزش حمایت می کنیم.درود بر روحانی (1680756) (alef-13)
 
hadi
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۱۲:۴۹
ببينيد عزيزان من به اعتماد به امريكا سوء ظن دارم و ميدونم كه امريكا دست از منافع اسرائيل بر نميداره ولي اگه هيئت ديپلماتيك ايران بتونه نتيجه خوبي از مذاكرات به دست بياره و تنها سود مذاكره به جيب غرب نره! منم به گفته رهبر انقلاب موافق مذاكره وتنش زداييم.حالا توسط هر كس صورت بگيره فرق نميكنه چه خاتمي چه احمدي نژاد و چه امروز كه آقاي روحاني رئيس جمهور هست و حقيقتا من با توهين هايي كه چه دور قبل به آقاي احمدي نژاد شد و چه اين دوره به آقاي روحاني شده يا خداي ناكرده بعدا ميشه 100% مخالفم.همه چيز بايد تو فضاي آروم و دوستانه تو كشور پيش بره.من به آقاي جليلي راي دادم ولي امروز از آقاي روحاني به عنوان رئيس جمهور قانوني مملكت حمايت ميكنم و اميدوارم موفق باشندو اميدوارم همه بر احساساتشون غلبه كنند واجازه بدن كشور در آرامش باشه و فرق نميكنه كي از چه گرهي هست.اصلاح طلب-اصولگرا يا بي طرف بايد به فكر منافع انقلاب باشند.دورود بر خامنه اي.يا زهرا (1680800) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۲۲:۵۲
افراط عکس العمل تفریط است.وقتی کسانی از برآورد درست حاصل گفتگوهایی که در آن رییس جمهور ما از حق مسلم ایرانیان و رمز توسعه کشور بودن و از همه مهمتر موجب غرور ملی بودن مساله هسته ای برای ما گفته و طرف مقابل ضمن قبول لفظی این حق از هیچگونه تضمین نداشتن آن و لزوم راستی ازمایی کامل همه ادعاهای طرف اول گفته در میمانند و چشم عقل خود را بسته آنچنان ابراز شادی میکنند که به طرف مقابل القاء میکند که سقف خواسته هاشان همین گفتگو و حرف یا دست دادن دو طرف است و او را به طمع میاندازند که حال که اینقدر خواهان داریم چه لزومی دارد امتیاز بیشتری بدهیم پس بهتر که روند کار را طولانی کنیم و چیز دندان گیری بعهده نگیریم،آنوقت در جانب افراط هم کسانی برای اینکه این ذوق زدگی افراطی را جبران کنند با حمله کور به رییس جمهور خود به طرف مقابل گرا میدهند که کار به این سادگیها هم نیست.میبینیم که ان ذوق زدگی دست رییس جمهور و تیم مذاکره کننده را می بندد و این افراط هم بهانه دیگری بدست حریف میدهد و هر دو مثل دو لبه قیچی امید مردم این سرزمین به احقاق حقوق حقه شان را میبرند و قطع میکنند.سخن حکیمانه دکتر توکلی را ملاحظه کنید تا از تفریط ذوق زدگی و وادادگی به افراط ورشت گویی و بی تحملی دایما در نوسان نباشید. (1680813) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۳۲:۰۱
سلام
من یک رزمنده دوران دفاع مقدس هستم الانم نه از اعتبار جنگ سود بردم نه خواهم برد اینا نه از جونهای اون زمان ما انقلابی ترند نه خیلی مثل اونا فکر میکنند اونایی که امام وقتی حرف میزد یه هفته گریه میکردند و خونشونرو به خاطر کشور انقلاب و اسلام دادند اینا رو گفتم تا بدونید اینا یه سرشون به یه آخوری وصله و دارن از خون اون جوونا مایه میذارن یا اینقدر به قول آقا بصیرت ندارن که بفهمن تو این کشور چی میگذره!! لطفا حماقتتون رو پای خون اون جوونا نذارید برید بشینید سر جاتون بذارید لااقل روح شهیدان در آرامش باشه دیدید که طبل احمدی ناد رو کوبیدید و حالا ملت تاوان دارن میدن ..... بذارید کارا درست پیش بره (1680831) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۳۷:۰۷
زمان قانونمندی شروع شده


کسانی بیم دارند که توبره انها دیگر پر نمیشود .
پس داد میزنند / که حق را به انها دهیم (1680839) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۳۷:۳۷
سر خودتان را درد نیاورید. این از همانجایی تغذیه می شوند که چند روزی است سکوت کرده اند و اینها را فرستاده اند برای هوچی گری. (1680841) (alef-13)
 
سید مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۰:۵۷:۲۴
با سلام به دوستان ، من متوجه دو مطلب نمی شوم . اگر امکان دارد یک نفر برای من توضیح بدهد.
آیا سیاستهای کلی و کلیدی نظام را رهبر مشخص نمی کند و آیا می توان تصور کرد آقای روحانی بدون هماهنگی و صلاحدید رهبر در مورد رابطه با جامعه ملل متحد و یا آمریکا عمل کند .
سوال بعدی من این است که آیا می توان پذیرفت دستگاه اطلاعاتی ما که می تواند ریگی جنایتکار را در هوا شکار کند و کوچکترین توطئه های سازمانهای جاسوسی بیگانه را در نطفه خفه کند و دیده شده حتی در کوچکترین مراسم دگر اندیشان حضور یافته به کنترل بعضا افراطی می پردازد ، هنوز نتوانسته ریشه توهین ها و تحدید ها را که نمونه اش در مرقد مطهر امام راحل و یا حرم حضرت معصومه و توهین به نوه امام راحل یا توهین به رییس مجلس ایران اسلامی و همین مورد اخیر بوده، شناسایی و بخشکاند .
مگر نه اینکه رهبر دستور دادند که از هر نوع حرکتی که باعث بر هم زدن آرامش سیاسی جامعه شود بپرهیزیم ( نقل بنا به فهم این حقیر بر مبنای بیانات ایشان در حرم رضوی ) آیا این دستگاههای عریض و طویل اطلاعاتی که الا ماشا الله در کلیه سازمانها و ادارات شعبات مختلف و البته حتی مستقل دارند ، نباید در راستای دستور صریح رهبر عمل کنند .
وای به روزی که باب شود هر کس به هر مقام با ارزش این مملکت لنگه کفش پرتاب کند؛
با تشکر (1680864) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۱:۳۸:۳۳
اسرائیل ، افراطی پیوندتون مبارک (1680901) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۱۶:۱۶
88 اسرائیل از کی حمایت می کرد (1685969) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۲:۳۳:۰۰
«اين كارهائى كه در قم اتفاق افتاد، بنده با اينجور كارها مخالفم. آن كارهائى كه در مرقد امام اتفاق افتاد، بنده با اينجور كارها مخالفم. بارها به مسئولين و كسانى كه ميتوانند جلوى اين چيزها را بگيرند، تذكر داده‌ام. آن كسانى كه اين كارها را ميكنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نكنند. مى‌بينيد كه تشخيص ما اين است كه اين كارها به ضرر كشور است، اين كارها به نفع نيست. با احساساتشان راه بيفتند اينجا، آنجا، عليه اين شعار بدهند، عليه آن شعار بدهند؛ اين شعاردادن‌ها كارى از پيش نميبرد. اين خشمها را، اين احساسات را براى جاى لازم نگه داريد. در دوران دفاع مقدس اگر بسيجى‌ها ميخواستند همين طور بروند يك جائى، طبق ميل خودشان حمله كنند، كه خب پدر كشور در مى‌آمد. نظمى لازم است، انضباطى لازم است، مراعاتى لازم است. اگر چنانچه به اين حرفها اعتنائى ندارند، آنها كه خب حسابشان جداست؛ اما آن كسانى كه به اين حرفها اعتناء دارند و مقيدند كه برخلاف موازين شرع حركت نكنند، بايد مراقبت كنند، از اين كارها نكنند.»

فرازی از بیانات رهبر انقلاب در ۱۳۹۱/۱۱/۲۸ در جمع مردم آذربایجان (1680931) (alef-13)
 
رحیم
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۱۷:۲۸
بیشنهاد میکنم ائمه محترم جمعه در این هفته ضمن تحلیل دستاوردهای این سفر نسبت به این حرکت واقدامات موضع گیری کنند تامعلوم بشه کی ولایتمداره وکی شعار ولایتمداری میده (1680964) (alef-13)
 
محمد-م
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۲۴:۰۷
من فکر می کردم اینها حداقل پیروی ولی فقیه هستند. گویا ولی فقیه اینها فرد دیگری است. تعجب می کنم که پیام نرمش قهرمانانه رهبر فرزانه را اینها نگرفتند. برای من رفتار دیپلماتیک رئیس جمهور وهیئت همراهش احساس غرور و سرافرازیی را به همراه آورد که در این سال ها فقط یک بار دیگر چنین احساسی را داشتم آن هم زمانی که تیم ملی کشورمان با استرالیا بازی کرد. برای من همان حس زنده شد. (1680966) (alef-13)
 
ابوالفضل
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۲۷:۵۲
قطعا این اقلیت به عنوان مخالفین رهبری ونظام باید شناسایی ومحاکمه شوند . به رااستی اگر یکبار فقط یکبار باقاطعیت با این افراد خودسر برخورد شود برای همیشه این خودسری هابه اتمام میرسد . (1680967) (alef-13)
 
مشهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۴۵:۲۴
این افراد هم می توانند نظر خودشان را بگویند, بنویسند,فریاد بزنند,چه اشکالی دارد؟
اما باید بدانند:
1.صدای آنان صدای گروه خودشان است و نماینده خداوند نیستند.
2.اینها نماینده گروه خودشان هستند نه نماینده مردم ایران-مردم ایران با رای دادن به سیاستهای اعلام شده روحانی نظر خودشان را ابراز کرده اند.اینها می توانند با نشان دادن رفتار و نتایج عملکرد خود مردم را تشویق به رای دادن به سیاستهای گروه خودشان برای دوره های بعدی کنند.
3.باید بدانند سند کشور ایران مشاع است و متعلق به همه مردم.آنها مالک ایران نیستند.
4.اگر خیلی جوش و خروش دارند ,مهاجرت کنند و به مناطقی از دنیا بروند که بتوانند از انرژی و افکارشان بهره بیشتری ببرند. (1680976) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۵۵:۰۲
اصلا استقبال برای چی آقای روحانی کار خودش انجام داده دستش درد نکنه اگه آقایان استبال کننده واقعا خیرخواه ملتند بروند سرکارشان وکار کنند نه اینکه تشویق گر ومنتقد بی منطق احساسی بشن. (1680987) (alef-13)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۶:۵۹:۲۷
توهين به هر شخصيتي عمل زشت و نابخشودني است و آنرا محكوم مي كنيم . اما يه سوالي از دولت راستگويان دارم و اينكه نهاد رياست جمهوري اعلام كرد كه هيچگونه برنامه اي براي استقبال از بازگشت دكتر روحاني به ايران نداريم ... اما از طريق پيامك تلفن همراه دعوت شد . بچه مدرسه ايها به صف شدند . پلاكاردها تبليغاتي زيادي از تصاوير رييس جمهور با درج جبهه حماسه تدبير و توسعه بر دستان استقبال كنندگان بود . اگر واقعاً برنامه اي هست بگوييد مردم بيايند نه اينكه تندروهاي اصلاح طلب و تندروهاي اصولگرا جمع شن اونوقت وضع اينطوري شه . باور كنيد اگر به مردم اعتماد بشه همه چي ختم بخير ميشه!!! (1680992) (alef-13)
 
خسته
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۰۲:۰۱
تو رو قران
یکی جلوی این نیروهای خود سر و بگیره
بس کنید، آخه این چه جور تفکریه شما دارید؟تاکی می خواید با این رفتار ماقبل تاریخی خودتون برای این مردم بی گناه هزینه بتراشید. دوستیتون شده دوستی خاله خرسه همین شماها به این انقلاب ضربه میزنید. بذارید دنیا حقانیت جمهوری اسلامی و صلح طلبی ما رو ببیند. هی قدیمی ها گفتند:
دشمن دانا به از دوست نادان (1680995) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۲۲:۴۱
ظاهرا این تندروها کسانی هستند که رای نیاوردند از دست مردم عصبانی اند
ظاهرا طرفداران یک نامزد شکست خورده و نیز طرفداران گروه انحرافی هم هستند (1681019) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۳۳:۴۲
خدايا ايران را از خشك سالي ، جنگ و انسانهاي احمق دور نگه دار (1681040) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۵۲:۱۴
ما فهميديم جمع كردن كف فرودگاه از كف خيابون سخت تره!!!!!!!!! (1681084) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۷:۵۸:۰۶
نفس این کار حقیقتا زشت و بد بود. والله من به عنوان یک مسلمان و عاشق کشور ناراحت شدم. خدا از هدایت کنندگان نگذرد. از مراجع انتظامی و امنیتی مصرا تقاضا می شود با این کار زشت برخورد نمایند.گزارش قم واقعا این افراد را رسوا نمود. خیلی مایل هستم در این رابطه تحقیق و تفحص شود و به ملت گزارش شود. (1681102) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۰۶:۲۳
ما اگر نتوانیم افراطی های داخل را بگیرییم چگونه می توانیم جلوی القاعده را بگیریم (1681117) (alef-15)
 
قاسمی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۱:۳۹
آقای الف غالب کسانی که نظر گذاشت مثل خودشما یا بی آگاهند یا مغرض اگر این کارو احمدی نژاد کرده بود الان شما و دوستانتان دنیارا روی سرشان خراب کرده بودید ولی الان انگار نه انگار اتفاقی افتاده خوشحال هم هستید افتخارم می کنید (1681127) (alef-15)
 
سيد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۸:۴۰
آقای قاسمي غالب کسانی که نظر گذاشته اند و لايك هم نشده، مثل خودشما،مغرضند. اگر این کارو احمدی نژاد کرده بود الان شما و دوستانتان اردوكشي و جشن خياباني راه انداخته بودید.و از آن به حماسه ياد مي كرديد. حماسه كلمبيا كه خاطرتان هست؟؟؟ هاله نور و... ؟؟؟؟؟ (1681337) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۱۸:۳۷
اگه این مملکت رهبر داره خودسری محکومه (1681145) (alef-15)
 
من حالا چی ام
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۷:۵۷:۵۱
جالب وقتی به روحانی به هاشمی اعتراض می کنی می شوی خودسر وقتی به احمدی نژاد اعتراض می کنی می شوی روشنفکر (1683793) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۲۴:۵۱
اقدام اينها باعث تقويت موضع صهيونيستها مي شود. بايد به جرم جاسوسي و همراهي با استكبار و انجام اعمال دشمن شاد كن با اينها برخورد شود. (1681161) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۱:۳۸
اين آرزوئي بود كه احمدي نژاد و حلقه افرادش آرزويش را به گور ميبرند. (1681861) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۳۴:۱۵
آقاي رسايي بس نيست (1681184) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۳۴:۰۱
چه ربطي به ايشون داره؟!
شما كه از همه افراطي تر هستي كه هرجا ميگن افراط ميچسبوني به اين!
انگار يادت رفته افراط با اصلاحات عجين بوده؟! (1681829) (alef-6)
 
پرویز
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۴۳:۲۹
این ها از نظر روحی روانی مشکل دارند و سالم نیستند؛ آدم وقتی این ها را می بینه یاد شعبان بی مخ و دار دسته اش در دهه 1330 می افته. این جماعت دارای پایگاه و فرمانده هستند و از طرف گروهی خاص هدایت می شوند. مردم باید مشت محکمی بر دهان این متحجرهای افراطی بزنند (1681222) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۴:۵۶
اتفاقا خیلی هم سالم و زرنگ و نان به نرخ روز خورند و منافع شان در قطع رابطه ایران و آمریکا و تحریم است درست مانند اسراییل و اعراب وترکیه ! (1681612) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۴۴:۱۹
سلام بنده حقیر به اقای جلیلی رای داده ام ولی این که میگن طرفداران ایشون افراطی هستندراقبول ندارم من توهین به ریاست جمهوری رادرزمان احمدی نژاد وروحانی محکوم میکنم وبراصول رهبری پایبنم.مابایدبدانیم ریاست جمهوری هرکس که باشدریاست جمهور تمام مردم هست.مملکت ما رهبری دارد.جلوترازایشون نبایدحرکت کرد.تازه مگه آقای روحانی چه خلافی کرده؟مطمئن هستم بدون اجازه رهبری کاری نخواهد کرد.بدرودوالتماس دعا (1682146) (alef-6)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۴۹:۱۳
دانش اموزان مدرسه را ای ول (1681242) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۲:۵۷
اقای احمدی نژاد در این 8 سال سنگ بنای بر جای گذاشت که چند قرن باید بگذرد تا ان ها اصلاح گردد . کاری که این 8 سال با مملکت کرد مغول ها هم نکردند .1-حرم حضرت معصومه(ع) پرت کردن کفش ومهر 2-اتش زدن بیوت مراجع 3-شعار دادن علیه مجلس روبروی مجلس و هزاران مورد دیگر (1681258) (alef-13)
 
فرامرز
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۴:۳۳
خیلی جالبه که مواضغ این تندروها با عناصر تندرو اسرائیلی منطبق شده!!! (1681267) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۸:۵۴:۳۷
سلام
مهاجر و انصار هنوز وجود دارند (1681268) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۲:۵۶
اعتراض حق مردم است ، ولی توهین و اختلال در امور مردود است . سئوال من از قوه قضائیه است این گروه که کاملا هم مشخص هستند این آزادی مطلق از پرت کردن مهر در مسجد تا لنگه کفش تا بالا رفتن از دیوار سفارت و خسارت سنگین مادی و خدشه دار کردن وجهه بین المللی کشور را از کجا آورده اند این سئوال اولیه هر شهروند است تا تبعیض های آشکار این چنین دیده می شود دم زدن و خطبه خواندن از عدالت
آیا می تواند شهروندان را قانع کند (1681309) (alef-13)
 
میانالی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۵:۱۱
اینا اصلا رهبری رو هم قبول ندارن اگر اقای روحانی با امریکایی ها صحبت کرده با فرمان رهبر انقلاب بوده و اگر قرار هم باشد به رییس جمهور تذکر داده شود نظام مسئولانی دارد بلاخره با این کار می خواستند کار بزرگ روحانی رو کوچک جلوه دهند اینها همان هایی بودن که به رییس مجلس مهر پرتاب کردن ای کاش همون موقع جلوی اینها رو می گرفتن به نظر من باید دولت با جدیت با این اوباش برخورد کند. (1681320) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۵:۱۱
اینهایی که به رئیس جمهور توهین میکنن به رهبری و همه مردم توهین میکنن باید باهاشون شدیدا برخورد بشه تاکی میخان افراطی گری رو ادامه بدن پدر مردم در اومده (1681321) (alef-13)
 
بنده ی خدا
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۰۹:۳۹
از طرف خود دولت برای استقبال برام اس ام اس اومد.اگر زمان احمدی نژاد بود پدر اون بدبخت رو درآورده بودید.
کسی که بچه ها رو براش میارن معلومه دیگه تکلیفش چیه (1681340) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۱۵:۲۳
برادران نیروی انتظامی فقط بلد هستن به ساپورت پوشها و برخی بی حجابها مقابله کنند در صورتیکه اگر بدانند خیانتی که این به اصطلاح گروههای فشار به ملت و نظام مقدس می کنند به مراتب از هر جرم و خیانتی بالاتر است . بنده درخواست جلب و تشکیل پرونده برای این به اصطلاح دوستان را دارم تا شاید درس عبرتی باشد برای سایرین . (1681367) (alef-13)
 
فريد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۱۷:۳۰
بچه حزب اللهي ؟ اينا نه خدار و ميشناسن نه ميدونن اسلام چيه ! در شرايطي كه فقط اسرائيل وعربستان داره از مذاكرات روحاني ناله سر مي كنه معلومه كه امثال اين حزب اللهي ها و آقاي شريعتمداري طرفدار ايران و ولايت هستند يا دشمنان قسم خورده ايران و اسلام ! (1681376) (alef-13)
 
جوادی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۲۴:۰۹
مطمئن باشید اینها تابع رهبری نیستند اگر زمان امام بود برعلیه امام درپذیرش قطع نامه 598هم را محکوم می کردند .اینها اذناب و سرسپرده های کسانی هستند که دلار های زیادی در دست دارند منافعشان به خطر افتاده است.همچنانکه منافع سعودی ها ،اماراتی ،بحرینی وهابی و اسرائیل بخطر افتاده ست.امید است وزارت اطلاعات ،قوه قضائیه ،نیروی انتظامی به وظایفش عمل کنند. نگذارند دنیا جور دیگر در باره ما قضاوت کنند. (1681411) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۲۵:۴۹
تا دیروز خود شماها این جور حرکات را آزادی بیان میگفتید چطور وقتی در مازندران به احمدی نژاد کفش پرتاب کردند خوشحال بودید پس هر چه برای خود می پسندید برای دیگران هم بپسندید (1681430) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۹:۴۱:۰۲
ان موقع می گفتند ازادی بیان (1684110) (alef-6)
 
سجاد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۲۷:۰۰
خوشبختانه شعور مردم ایران به حدی رسیده که این حرکات رو به شدت تقبیح کنند و به عوامل این حرکات مسخره و بچه گانه پشت کنن.
این گونه رفتارها نشان از ضعف و ذلت این عناصر داره (1681442) (alef-13)
 
شادی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۲۸:۱۱
این افراطی ها اصولا برای در ترس و واهمه نگه داشتن ملت تربیت و تغذیه می شن, قرار نیست پاکسازی بشن قرار نیست حذف بشن! قراره همیشه وجود داشته باشن تا به ملت هشدار داده بشه " مواظب کارهاتون باشید دست از پا خطا کنید این لولو ها که ما هیچ کنترلی روشون نداریم می ریزن می کشنتون! خود دانید!" (1681451) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۳۲:۰۶
خب اينها را هم مثل بقيه ببريد زندان چطور نسرين ستوده به جرم دفاع از حقوق مردم چند سال در زندان زجر كشيد اما اينها كه اينقدر به منافع كشور ضرر مي زنند و هر جا دلشان خواست خرابكاري مي كنند هيچ كس كاري به كارشان ندارد (1681479) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۳۲:۰۸
نیروی انتظامی مثل اینکه وظیفت یادت رفته چرا جلوی این آدمای نادان رو نمیگیری آقای روحانی رییس جمهور ماست اینو که متوجه هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1681480) (alef-13)
 
پرهام
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۴۴:۵۶
آیا اون صف بستن نماز بجز قصد اذیت بوده است!!!؟ چرا آنجا باید نماز بخونید! آیا اسلام اینو گفته که صف نماز ببندید تا راه دیگران رو ببندید و دیگران رو آزار دهید!
وای به این مسلمانی (1681567) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۰۹:۵۶:۰۷
دانش آموزا ی خود جوش هم دیدیم .. (1681623) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۳۱:۱۴
بخدا اگر برای استقبال از روحانی فراخوان میدادند من از هزار کیلومتری تهران میومدم فرودگاه برای استقبال رییس جمهور محبوب . (1683234) (alef-6)
 
انجمن دانش اموزان تنبل
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۹:۴۰:۰۸
ای کاش روحانی هر روز به اوباما تلفن بزنه مدرسه هر روز تعطیل بشه (1684107) (alef-6)
 
دانش اموز کلاس سوم ابتدائی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۰:۰۲:۵۳
مراسم استقبال یک درس اجباری بود وگرنه ما فوتبال و ترجیح می دادیم به مراسم استقبال از کسی که نمی شناسیم (1684179) (alef-6)
 
kardarblash
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۲:۲۲
اي كاش جاي آن بزرگواري كه به ماشين آقاي حسن روحاني كفش پرتاب كرد من بودم تا به دهن آقاي حسن روحاني كفش پرتاب مي‌كردم چرا كه دهاني كه به شيطان بزرگ تبريك بگويد و لبخند بزند را فقط بايد گِل گرفت.
مرگ بر آمريكا
مرگ بر آمريكا
و آن‌هايي كه خواب آمريكا را مي‌بينند، خدا بيدارشان كند (يعني، خدا بكشدشان؛ مگر نفرمودند كه «الناس نيام فاذا ماتوا انتبهوا») (1681667) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۸:۰۱:۴۷
واقعا برایتان با این طرز تفکر فقط می توان تاسف خورد. مثل خروس چشمتان زا می بندید و آواز سر می دهید فکر می کنید بهترین هستید!! (1685256) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۳:۲۹
به دیوار ادارات نوشته اند توهین به کارمندان دولت تا 6 ماه زندانی دارد آقای روحانی ظاهرا حکم کارمندیش هنوز نیامده. (1681674) (alef-6)
 
ریاضی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۷:۵۵:۲۳
حالا توهین های مطهری به احمدی نژاد وجمع کنید ضربدر 6 کنید (1683782) (alef-6)
 
مستضعف
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۵:۰۲
من واقعا موندم وقتی ما ریگی و امثالهم را مثل آب خوردن شناسای میکنیم و دستگیر این عده قلیل و ذلیل را چرا یکدفعه جمعشون نمیکنیم .
بابا دست از سر این مردم بردارید بزارید یه آب خوش از گلوی مردم بیاد پایین (1681691) (alef-6)
 
حسن مصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۰۸:۲۳
لابد عزيزان مي دانند وقتي قصد تدارك يك مهماني خانوادگي كوچك داريم چقدر دچاراسترس شده ونگران عدم برگزاري بهينه مراسم مي شويم حالا تصور كنيد مذاكره با كشوري كه همه نسبت به موضوع حساسيت دارند چقدر استرس زا - كار شبانه روزي مي خواهد - مشقت بار است حال بجاي تقدير وتشكر از عزيزانمان كه رفته وزحمت كشيده وبه اعتراف بزرگان وصاحب نظزان قابل وثوق موفقيت هايي نيز كسب كرده اند شماتت كني ولنگه كفش پرت كني علاوه بر نا شكري زير سئوال بردن همنوايي گروهي ايرانيان براي رسيدن به اهداف عالي وملي نيز تلقي ميگرددچون وقتي همه اركان نظام بر كم وكيف مذاكرات واقدامات اتفاق نظر دارند اعتراضات صورت گرفته موذيانه - غير مسئولانه وكارشكني در قبال خواست عمومي محسوب وعلاوه بر اينكه محكوم به شكست است بايد قاطعانه برخورد نمودودر نهايت ميگوئيم ما قدردان مساعي بكار گرفته شده آنهاهستيم وخواهيم بود در ضمن عزيزانيكه نسبت به آنها بي حرمتي شده است بايد بدانند كه براي رسيدن به اهداف عالي بايد از هدف هاي تالي چشم پوشي كرد (1681714) (alef-6)
 
نازنین
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۳:۰۰
اینها همون شعبان بی مخهای زمان شاه هستند چون بدون فکر و عقل کار می کنند و فقط دستور گیرنده هستند تا شهر و کشور رو به اشوب بکشونند انها می دونند که رهبر چه دستوری داده است ولی تنها چیزی که براشون مهم هست خودشون و منافعشونه (1681777) (alef-6)
 
Ali
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۳:۲۸
ای کسی که عوام فریبی نکردی با هواپیمای تشریفاتی ریاست جمهوری (که تا قبل از بقدرت رسیدن اخ بود و از اصراف و تبذیر سخن میگفتند و بعد از بقدرت رسین برای سفرهای داخلی بی فایده از آن استفاده مینمودند) نرفته و همه خانواده را با بیش صد و... چند نفر که بعضا پناهنده بشوند به آمریکا نرفتی و همش التماس مناظره و ملاقات با رئیس جمهور امریکا را نکردی خسته نباشی و خدا قوت. هی دم از ملت و منافع ملی نزدی و نتیجه سفرت تحریم های متنوع نشد. بیکاری و معضلات عدیده اقتصادی ببار نیاوردی. جدا خدا قوت (1681779) (alef-6)
 
جواد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۳:۴۸
جناب توکلی

من قائل به نظرات سیاسی شما نیستم. ولی معتقدم شما بالنسبه منصف هستید. آیا شما و جریانهای همفکرتان ریشه این گروه به اصطلاح "خود جوش؟؟" را نمیشناسید؟ مطمئنم که میشناسید. پس جرا در جهت خشکاندن ریشه این به اصطلاح خود سریها عافیت طلبی میکنید و در جهت احقاق حقوق مردم و رهائی از دست اینگونه افراد کاری نمیکنید؟ حداقل کاری که میتوانید انجام دهید معرفی آشکار آمرین و تحریک کنندگان است. ولی ظاهراً صرف نمیکند. نیست؟؟ (1681781) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۵:۲۹
اینجور افراد منافع شخصی را به منافع جامعه ترجیح می دهند خلاصه اینکه منفعت طلبند. (1681792) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۰:۴۴:۱۴
آقا نه تجمع مخالفان جرمه نه كفش پرت كردن جرمي كه مجازاتش اعدام وحبس و اين جور چيزا باشه اين عمل توهمه جاي دنيا صورت ميگيره ومعلومه يك فرد هم طرفدار داره هم مخالف. اما چيزي كه اينجا عجيب بنظر ميرسه برخورد مطبوعات وراديو تلويزيون با اينگونه حركتهاست. اينكه اين چند نفر روملت شجاع وحزباللهي بناميم يا اين جور القا كنيم كه اينها فقط طرفدار رهبري وولايتمدارند ومابقي ملت ضد نظام غلطه
آيا اين آقايون وكساني كه در بالا در تائيد آنها كامنت كذاشتند (كه اين حق مسلمشونه وهيچ احدي هم حق نداره در يك جامعه مدني مخالفت داشته ياشه با اين حق) همين حق رو به مخلفان خودشون هم ميدن كه مثلا طرفداران يك عقيده ويا شخص خاص مخالف اونها كفش پرتاب كنه بسوي مثلا جناب شريعتمداري ويا همين جناب آقاي دكتر توكلي خودمون كه همه اذعان داريم ايشون شخصيت راديكالي تو طيف اصولگراها نيست
همين جور سرسري ازكنارش عبور ميكنن ويا خواهان برخورد سريع نيروها ي امنيتي انتظامي با اغتشاشگران ميشن (1681877) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۰۲:۵۱
آیا وقت آن نشده است که دست از خودسری برداریم. نیروی انتظامی و قوه قضائیه باید با اقتدار با این افراد برخورد نماید. مهم نیست که وابسته به چه گروهی هستند. فقط قانون شکنی می کنند و اگر نظام اسلامی احقاق حقوق حقه ملت را در نظر دارد با این بی احترامی ها به شدت برخورد کند. این آدمها اگر حرف حساب بلدند مقاله بنویسند، تحلیل سیاسی کنند. عربده کشیدن که کار آدمهای بی مغزه (1681968) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۰۶:۱۳
فقط و فقط و فقط و فقط باید گوش به فرمان رهبری داد غیر از این خیانت است باید مشتاقانه منتظر بمانیم تا نظر رهبری در خصوص اخرین تحولات سیاس را به دقت گوش کنیم . من که سرباز ایشانم خدا همه سربازان ایشان را حفظ و بصیر فرماید (1681981) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۱۲:۰۹
اقای جلیلی حالا چه حرفی برای مردم دارند کسی که دارد نعره می کشد از دوستان نزدیک ایشان است اقای جلیلی باید نظر خود را اعلام نماید اکر اینکا را نکند به منزله حمایت از این رفتار است (1682007) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۳۳:۵۷
سلام .اینا افراطی نیستند.اینها افرادی هستند که توسط اسرائیل اجیر شده اند.اینها جزئی از طالبان هستند.تکفیری ها هستند و به نظر من باید همشونو اعدام کنند (1682108) (alef-6)
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۱:۳۷:۱۳
اگه جلوی این افراد خودسر در واقعه قم گرفته میشد ( اهانت به ریاست مجلس ) الان اینجنین در ناتوانی نبودیم فقط نیروی انتظامی با ید اقتدار داشته باشد. (1682115) (alef-6)
 
فرهنگی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۱۴:۴۱
مردم وطن پرست درمصر جلوی نیروهای تندروراگرفتند ونگذاشتندزمینه ورودبیگانگان به کشورشان فراهم شودونگذاشتندتندروهابرای منافع شخصی شان کشورومردم رابه فقروفلاکت بنشانند.تندروهامنافع اسرائیل راتامین می کنندوراه رابرای برای آنهاهموارمی نمایند. (1682241) (alef-6)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۲۲:۰۵
برای ارامش جامعه این اوباش واراذل رادستگیروشلاق بزنیدوافتابه بگردنشان بیاندازیدهمان کاری که باسایراوباشهامیشه (1682260) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۳۵:۴۴
پیشنهاد میدم یک نفر هم گوشی رئیس جمهور روحانی و هم اوباما را در زمان مکالمه وتماس را چک کنند
مشخص میشود. اول چه کسی تماس گرفته است (1682319) (alef-6)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۰:۵۵:۱۳
تماس از سوی هر کسی که باشد هوشمندانه و قهرمانانه بوده است.هر دو رئیس جمهور نماینده میلیونها انسان هستند. من به هر دوی آنها دورود می فرستم. و به هر کسی که در راه گشایش مشکلات مردم گام بر می دارد. (1684327) (alef-6)
 
اذر
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۳۸:۱۹
چه جوان هايي كه در زمان اقاي احمدي نژاد به خاطر اهانت به ايشان يا اعلام مواضع مخالف دستگير و مجازات شدند. اگر خدا را قبول داريد و اگر عدالتي هست اين اقاي كفش ژرت كن را هم مجازات كنيد شايد كساني كه درك نمي كردند ما 8 سال چي كشيديم الان بفهمند (1682332) (alef-6)
 
نمام
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۷:۵۲
اوباش واراذل رادستگیروشلاق زده و به مردمی که زیر فشار تحریمها کمرشان خم شده معرفی کنید (1682365) (alef-6)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۷:۵۸
بنام خدا
از رهبر معظم انقلاب خواهش می کنم دستور دهند با این نیروهای خودسر بر خورد شود همان کاری که حضرت امام انجام دادند. آقای توکلی اگر به خاطر داشته باشید در زمان حضرت امام (ره) یک سری از نیروهای به اصطلاح حزب اللهی خود سر در پارکها به کسانی موهای بلند داشتند حمله می کردند و موهای انها کوتاه می کردند حضرت امام (ره) به اقای ناطق نوری که وزیر کشور بودند دستور دادند برید و این افراد را بگیرید و با انها برخورد کنید تا کسی جرات نکند مزاحم مردم شود . رهبر بزرگوار شما هم تبعیت از فرمان ان مرد خدایی کنید. (1682366) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۳:۲۱
كي ميشه از دست اين افراطي ها راحت شيم! (1682398) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۱۱:۵۹
ازدست بچه های مدرسه کی راحت می شویم (1685946) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۱:۰۴
این افراد منفورترین اشخاص در نزد خداوند و مردم فهمیم و درد کشیده جامعه ایران هستند از این طیف افراد که هر روز در لباسی هستند یک روز قمه کش و قمه به دست و زمانی چماق کش و چماق به دست و حال هم طرفندی دیگر
ملت ایران به اینان عادت نموده اند عقلای سیاست جلوی حرکتهای مشمعض کننده اینان را بگیرند (1682443) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۲:۰۷
عجب؟؟؟؟؟!!!!!! الان دیگه شعار مرگ بر امریکا شده شعار افراطی؟؟؟!!! اقایون ظاهرا دوباره توهم زدند. امان از اون روزی که ملت انقلابی به صحنه بیاد که یک عده باید دنبال سوراخ موش بگردند..... (1682448) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۶:۴۸
مذاکره با غرب به معنی دست کشیدن از آرمانها و ارزش ها نیست. چه بسا لجبازی های کودکانی و عدم موضعگیری صحیح و هوشمندانه و منزوی کردن خود بیشتر به ارزشها و آرمانهای ما لطمه بزند.
ایران کشوری قدرتمند است و امریکا میخواهد که قدرت ما را به رسمیت بشناسد و از ظرفیت های ما برای رفع بحرانهای منطقه ای کمک بگیرد و ایران نیز در مقابل بهره های خود را خواهد برد.
آیا تحریم مزاکره با غرب، دستاوری جز جری شدن کشورهای کوتوله عربی در پی داشته است؟ (1682481) (alef-6)
 
سام
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۲۰:۰۷
اینها(عناصر افراطی) همان خوارج زمان حضرت علی (ع ) هستند که تنور محتکران و گران فروشان ومفاسد اقتصادی راگرم می کننند. (1682566) (alef-6)
 
حسين
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۲۲:۳۳
صداي پاي خوارج از صفين شنيده مي شود، شك نكنيد طيف تماميت خواه در مقابل همه كسانيكه خلاف راي ونظرشان نظري ارائه كنند مي ايستند مگر آنهاي كه در صفين در مقابل علي (ع) ايستاند ياران خود حضرت نبودند كه به صفين جهت ياري حضرتش آمده بودند (1682581) (alef-6)
 
فرزند ایران
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۲۳:۳۵
سی سال قهر بودین چی به دست آوردین ؟
حال چند صباحی آشتی بشه شاید آرامش به کشور برگرده (1682588) (alef-6)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۴۲:۱۹
اعتدال اعتدال اعتدال اعتدال عمر کوتاه است برای خدا کار کنید با درایت و برای مردم چقدر زیاده روی (1682699) (alef-6)
 
علي
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۳:۴۲:۴۹
خودسر يعني چي
خوب معلومه كه اينها از جايي و منبعي خط ميگيرند (1682701) (alef-6)
 
معلم
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۹:۳۵:۵۳
در ادبیات سیاسی ایران به افرادی که به کارهای اقایان روحانی و هاشمی اعتراض کند خود سر یا افراطی گفته می شود وبه افرادی که در روز عاشورا سوت وکف بزننداموال دولتی و اتیش بزنند سطل زباله اتیش بزنند به اقای احمدی نژاد تو هین بکنند روشنفکر یا انسان خداجو گفته می شود (1684092) (alef-6)
 
ها
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۱۱:۱۸
خودسر = افراد اعتراض کننده به روحانی روشنفکر=افراد اعتراض کننده به احمدی نژاد (1685944) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۲۶:۱۶
با خاطیان بایدبرخورد کرد افراطیون به ملت توهین کردند بایدمجازات شوند همه مخالفان از طرف بعضی ها خط ومش گرفتند تا کی باید این چنین افراد بی درایت را تحمل کنیم دشمنان را خندادند تا کی باید خودسرعمل کنیم چرا برعلیه منتخب مردم که مورد قبول رهبری ومردم هست توهین می کنند؟ (1682930) (alef-6)
 
امير
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۳۲:۵۶
توي يكي از سايت ها دو تا عكس ديدم كه يكي از اين افراد عضو ستاد جليلي بود ...محض اطلاع..... (1682961) (alef-6)
 
عیسی نباتی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۴:۴۰:۲۳
درود بر رهبر انقلاب که در همه حال مصلحت نظام و مردم را در نظر میگیرند

خداوند تبارک و تعالی عمر پر برکت به ایشان عطا فرمایند به حق امام زمان (1683005) (alef-6)
 
abbas
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۰۱:۲۷
تا وقتی این کشور رهبر دارد و خود ایشان تعیین مواضع نظام را انجام می دهند و اجازه به مذاکره داده اند به این جمعیت نفهم ربطی ندارد (1683115) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۲۳:۱۷
سلام.یکی نیست بگه کفش هم پرت میکنید به نیت بیکاری ما جوونا پرت کن نه به نیت مقبله با برداشته شدن تحریم زوری. (1683202) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۲۵:۳۴
حتمااونها وضع مالیشون خیلی خوب بوده که اون معرکه رو راه انداختن ولی انشاالله وقتی بچه های خودشون سرطان گرفتن وجلوی چشمشون پرپرشدن واونهانتونستن داروروحتی باگران ترین قیمت گیربیارن اون وقت حالشون دیدنی. (1683213) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۳۹:۳۶
اینها خوارج هستند اما این دوران نمی توانند ولی ما را بکشند ما منتظر یک اشاره از آقا رهبر فرزانه هستیم وقتی آقا گفت نرمش قهرمانانه سرداران رشید اسلام را هم فرستاد به بلاد کفر با ظفر هم برگشتند اسرائیل را هم در انزوا قراردادند اما خوارج زمانه ول کن نیستند چه شده که با صهیونیستها هم صدا شده اند اما مولی بگوید بعد ما .... (1683274) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۶:۲۳:۰۶
حالا این ابتدا زنگ زد یا آن!! خوب، بالاخره راه روابط و تنش زدایی آغاز شده و به این حرفها هم کسی اهمیت نمیده. خودنونو خسته نکتید.
برای حذف تحریمها باید تنش زدایی کرد. اغلب مسئولین هم قائل اند. (1683468) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۷:۳۵:۵۹
بنظر من این افراد که چنین اعمال ناشایستی انجام میدهند همان طالبان مسلکی هستند که در شیعه رسوخ کرده و تیشه به ریشه اسلام می زنند . مگر طالبان همان افراد اسلام دوستی نیستند که جزء به اعتقادات خود ، کسی دیگر را قبول ندارند . و به بیانی دیگر سلفی های شیعه هستند . (1683715) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۷:۵۲:۳۵
اردوکشی دانش اموزان خیلی با حال بود (1683772) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۸:۴۳:۴۶
خدا لعنت کند این افراد را که از انسانیت هیج بویی نبرده اند و مشخص است
که نفسشان از جای گرم بلند میشود که هر روز بیکار میروند در فرودگاه علیه
رییس جمهور مملکت شعار میدهند ، خدا لعنتشان کند انشاالله (1683939) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۹:۵۰:۰۴
این افراد تندرو همان کسانی هستند که اغتششات قم رارقم زدند واصلا هم به رهبر ی وولایت فقیه اعتقاد ندارند وخود رااز رهبر ی بالاتر می دانند (1684138) (alef-6)
 
بیهقی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۲:۱۷:۱۰
عزم جدی برای برخورد با این خودسران وجود ندارد. می دونید چرا؟ چون یک جاهایی کارآیی دارند و کارهایی برای بعضی از اهرم های قدرت انجام می دهند که نیروهای رسمی نظامی و انتظامی نمی توانند انجام دهند. کارهایی که باید انجام بشود بدون آنکه انجام دهنده آن شناسنامه بخصوصی داشته باشد. و گرنه همه می دونیم که جمع کردن اینها برای نیروهای امنیتی بسیار بسیار ساده و پیش پا افتاده است. (1684573) (alef-6)
 
جان فدای رهبر
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۳:۱۰:۰۰
خداونداین سعادت رانصیب ماکرده یک رهبرعزیزوباتدبیری. نایب امام زمان (عج) حضرت ایت الله العظمی خامنه ای راداریم چراباید گروهی خون به دل رهبر کنند وجلوترازآقا حرکت کنند واعتراض کنندتوهین به رئیس جمهورمملکت کنند کاری که جرم است . ای تندروها حالا دیگه بسه خدایا عاقبتمون راختم بخیرکن (1684733) (alef-6)
 
ابی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۲۳:۴۷:۱۷
بنده جانباز هستم خدا را شکر که زحمات سی وچهار ساله ما ملت ایران با رهبر ی حضرت ایه الله خامنه ای به بار نشست وامریکا که ابر قدرت جهان است دستش را بسوی ما دراز کرد وحقانیت ما را به جهانیان ثابت کرد وکسانی که در این مرحله ساز مخالف را میزنند در راستای سیاست اسرائیل قدم برداشته اند وباید با این افراد برخورد قانونی کرد (1684823) (alef-6)
 
غضنفر
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۰:۲۱:۵۲
راستی اون اقایی که به احمدی نزاد در ساری کفش پرت کرد کجاست (1684894) (alef-6)
 
خلیل
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۰۹:۴۹:۵۶
این حضرات ولی فقیه شان رهبری نیست در واقعه قم هم معلوم شد اینها از طرف مصباح یزدی تحریک وهدایت می شوند اعتراض حق همه است اما به اسم دانشجو نه دانشجو عاقل است وعمل نسنجیده انجام نمی دهد .در ضمن این حضرات مگر فقر وفلاکت مردم ما را لمس نمی کنند 34 سال بر طبل مرگ بر آمریکا کوبیدید نتیجه آن برای ملت ما جز ازدست دادن عزیزان وفقر وفلاکت چه ثمری داشت.ول کنید مردم را (1685635) (alef-6)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۰:۵۳:۰۲
سلام...مهم نیست چه کسی اول تماس گرفته...مهم این است جه کسی اول ضزبه زده...ان وقت باید تعیین کرد چه کسی اول تماس بگیرد...این که باور کرد باراک اوباما مستقل در ارتباط با ایران است اشتباه بزرگی است...قطع یقین ایشان نمی خواهد پنجمین رییس جمهور ترور شده باشد...کندی با وصف اینکه پدرش سفیر دربار بریتانیا بود و 3 کیلومتر یک زخمی را یک تنه در اب به دوش کشیده بود(جنگ جهانی 2)و مدال جنگ داشت هنوزم معلوم نشد چه کسی ترورش کرد....چه برسه به اوباما که قطعا نسخه ترورش به جهت سیاه بودن و رگ و ریشه ....2 امضا کمتر می خواد.....فرض کنید پدرتان با برادر شیرین 5 ساله شما تو هواپیمایی بود که ناو امریکایی منهدمش کرد....لحظه ای که اقای دکتر ظریف با طرف امریکایی صحبت می کرد چه حالی به شما دست می داد..یا اگه برادرتون بعد 30 سال دست و پا بسته اسکلتش تو فکه پیدا میشد؟از طرفی اگه مذاکره نشه و اقای ظریف هم براشون تند بگیره و بگه شما را نابود میکنیم چه؟ فقر از دری بیاید ..ابرو از در دیگر می رود...تا کی دختران ایرانی در صف ویزای دبی باشند و ......پس چه باید کرد؟بگذارید روند نرمش قهرمانانه به پیش برود و قطعا روحانی و ظریف می دانند چه میکنند...از طرفی امریکا هم دیده که ما دکتر احمدی هم داریم و دفتر دولت در سایه را هنوز دارد و 4 سال بعد هم وجود دارد....اگر این بار کنار امدند که خوب جریان نه یسخ بسوزد نه کباب میشود...اگر هم نه که روحیه مردم در مقابله بیشتر می شود که ما فرصت دادیم انها زیاده خواه بودند...در هر صورت اعتراض به روابط با امریکا قابل تصور است که همگی تند رو نیستند و چه بسیاری زخم بر تن دارندو باید درک کرد و سعی بر توجیه که فرزندان شما برای اینکه ناموسمان به دست بعث نیفتد جان دادند...و حال ناموسمان خود ویزا گرفته و می رود؟؟؟؟پیچیده است و حل ان دیپلماتیک و با ضمانتهایی به نام ارتش و سپاه . غیرت ایرانی...اتفاقا حضور نا راضیان در فرودگاه لازم بود تا امریکا درک کند چراغ سبز روحانی تایم دارد و دگمه ای را که به اعتبار رهبر زده تا عبور ازاد شود هر لحظه امکان دارد عده ای دیگر باز به اعتبار رهبر فشار دهند و چراغ قرمز شود....در حال حاضر در دنیا توازن قوا در رابطه با جنگ سرد بین امریکا و روسیه دقیقا برابر است...در تمام پارامترها برابر...من به اشکار ترین ان اشاره میکنم تا بهتر درک شود...کشور چین درد امریکاست و اگر چین زمین بخورد کار روسیه هم تمام است و ونزویلا در امریکای جنوبی هم سر جایش مینشیند و روسیه هم دیگر به تنهایی نمی تواند پشت سوریه باشدو اینجا موازنه را یک کشور تعیین می کند تا چین زمین بخورد و ان هم ایران است ....فرض کنید که ایران به چین نفت ندهد و در ساده ترین حالت عربستان و دیگر کشورهای سر سپرده قیمت نفت را بالا ببرند...چه میشود؟نفت ان سر دنیا برای چین نان و اب نمی شود که از ونزویلا نفت را به 4 برابر قیمت بخرد...و دیگر از کالای ارزان چین خبری نیست و رکود اقتصادی و اعتراض میلیارد نفری در چین و تیانمنی دیگر که این بار نتیجه فرق میکند....باور بفرمایید که ایران و رابطه با ایران برای انها حیاطی است ...ولی باید این را درک کرد و حسابی استفاده کرد ....باید درک کرد که انها به غلط کردن افتاده اند و امتیاز گرفت که نه امتیاز بلکه خسارت گرفت و خسارت جانهایی که گرفته اند را باید ریش سفیدان تعیین کنند و این اعتراضها نمود بهای بسیار بالاست که هم انها را خوب منوجه میکند و هم ریش سفیدان ما را که قیمت در اندازه جان باید باشد ..گویی که به جهت مصالح مملکت جان خود را به بازار دیپلماتیک برده اند و ارزان نفروشند...اما باید به این بازار رفت ولی قهرمانانه که بنا به انچه گفته شد انها در موضع ضعفند...از طرفی دیگر رفیق نیمه راه همیشگی نیز باید تلاش کند ما به این بازار نروییم و می خوا هد چه کند این دیگر به شعور نوه نتیجه تزار بستگی دارد و اینجاست که میگفتیم لیاخوف زاده عزیز ازار نده بوشهر را زود تمام کن که میاد روزی که ما ناز کنیم....اما چینیهای گرامی باید توجه داشت که دیگر دوره تسه تونگ برایشان مرده و هر لحظه امکان دارد دوان دوان بیایند و دعوت نشده پرچم اقتصاد ازاد را بالا بگیرند و داس و چکش را بردارند و ستاره بکارند.....پس تا داغ است تنور باید چسباند نان غرامت را ....دکتر عزیز افای ظزیف کارت را بکن و از حقیر صدایی و حرفی که دکتر احمدی چنان گفتمانی کرده که شما حتی در صوت و صورت و رفتار هم می توانی امتیاز بگیری و در این شق که اسراییل مظلوم شده در 8 سال گذشته موافق نیستم که اصولا اکنون خود اسراییل است که دستور داده اوباما مصالحه کند به دلایل گفته شده...چرا که بازار دنیا را چین از ثروتمندان یهودی گرفته و لزوما باید پس گرفته شود .....ایران مانع اصلی است...کفه ترازو با باج دادن به ایران به نفع امریکاست در مقابله با روس و چین...اصولا یهودی ها هر جا که پول باشد انجا مملکت انهاست...ایران یا امریکای جنوبی یا لبنان یا هر جا....فقط در چین کم اورده اند و بس .....دنیا در تصور اشتباه این است که اسراییل کشور صهیونیستها است ...من می گویم امریکاست....اصولا در امریکا سناتوری بالا نمی اید مگر کارتلهای یهودی پشتش نباشد...و این کارتلها رای را می خرند و از چه کسی؟از فرزندان جلال ال احمد؟ از مردمان 5000 ساله امریکایی؟از سرخپوستانی که مرده اند؟ یا از ساکنان شهر ادب و فرهنگ مثلا اصفهان یا سن پترز بورگ؟ انها رای را از فلک زده هایی می خرند که به عشق بهشت با لاتاری هر ساله پا در این پنجشنبه بازار جان و شرف و فرهنگ نهاده اند و چه ارزان می خرند.....کشوری که 50 میلیون گرسنه دارد چرا با لاتاری گرسنه می پذیرد؟ دکتر پروفسور سرمایه دار که لاتاری نمی خواهد....انها رای را در قالب انسان می توانند نشان دهند و این رای در تسخیر یهودیان است چون پول دارند و امریکا کشور انهاست و اکنون اسراییل پای میز مذاکره است و ایرادی ندارد اگر سیاست نرمش قهرمانانه باشد می توان از این خزس به خوبی کند ولی نه مو که ملت انتظار دست کم پالتو پوست دارد...یا علی (1685875) (alef-6)
 
کمانکش
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۰۸:۵۳
"اردوکشی حداقلی "با با این حرفا چیه میزنید. خجالت بکشید از این تحلیل های خاله زنک بازیتون .یه مطلب بزنید 4 نفر ازش استفاده کنند نه اینکه چند نفر دیگر رو به افراط بکشید. مگه تو حق و باطل ملاک تعداد نفره، چرا این کار رو با پسوند پیاز داغ تو سایت زدید. همه ما می دونیم کار توهین به رییس جمهور یا هر مقام دیگه ای اشتباهه ، همیشه توی مطلب زدنمون یه جوری مطلب بزنیم که مخاطب رو به تصمیم درست برسونیم ، مخاطب رو پخته کنیم نه اینکه مخاطب رو هم به افراط بگشونیم . خداوکیلی یه نگاه به نظرات بندازید همه در تقابل با همدیگه ، ایجاد کشمکش و ایجاد عدم باورپدیری منطقی.
این مطالبی رو که نوشتید بدید به فردی که خودتون بهش اطمینان دارید بخونه ، راحت میزان عصبانیت نویسنده و تاثیر حب و بغض او از این کار رو در نوشته می فهمه . این یعنی اینکه شما مخاطب رو با چاشنی پیاز داغ احساس (کمی هم عقلانی)، احساسی کردید . مطمعنا احساسی شدن هم زمینه انکار واقعیات ، افراط و ... رو فراهم میکنه .
به امید گوش شنوا
یا علی (1685935) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۱۳:۴۱
من موندم تو بلوغ سیاسی بچه های مدرسه ابتدایی حتما به این ها تو مدرسه سیاست روز تدریس شده (1685959) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۱:۵۸:۰۹
كفش پرت كنا ساختگي بودن (1686108) (alef-6)
 
سید رضا
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۳:۵۵:۵۸
هیچ یک از ایرانی ها از هر گروه و سازمان و طبقه که باشند خلاف نظر رهبری عمل نمیکنند و اینرا بدلیل گوش دادن ملت به ندای رهبری در زمان های مختلف میگویم و نیز بدلیل عملکرد خود رهبری و امتحانی است که رهبری در دفاع از اصول و آرمانهای انقلاب به مردم پس داده است . این به اصطلاح گروه افراطیون همان منافقین و ضد نظام های وابسته به غرب و صهیونیسم اند که در هر لباسی و جایگاهی حتی متاسفانه در لباس روحانیت و ....و بظاهر مدافعان انقلاب در زمان های مختلف و بظاهر در دفاع یا علیه افراد یا گروه ها وارد عمل میشوند و در صدد تحریک ملت بر میآیند ، که متاسفانه تا حدودی هم در افکار بعضی از افراد هم تاثیرگذاشته است خب از شگرد های سازمانهای پیر جاسوسی غربی و صهیونیستی است . این گروه ها معلوم است که به ندای رهبری گوش فرا نمیدهند . (1686558) (alef-6)
 
حسن مصور
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۵:۲۳:۳۷
سي سال قهر = فراهم شدن زمينه براي عده اي خاص كه دست وراست خود را نمي شناختند به ميمنت اقدامات متحجرانه خود به نون ونوا رسيده وحتي حاليه به گروه فشار تبديل وايفاي نقش ميكنند تا موقعيت فعلي شان تضعيف نشود (1686863) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۸:۲۹:۴۶
این افراد باید به جرم فریب کاری و سوء استفاده از نماز و توهین به بسیج و رهبری محاکمه شوند تا عبرت تمام خوارج شوند. (1687265) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۸:۳۷:۳۱
توی خیابان فرعی داشتیم نماز جماعت میخواندیم.
ی کدفعه ماشین اقای رییس جکهور مسیر خود را تغییر داد و به سمت ما نمازگزاران امد.
و ما مبور شدیم کفش هایمان را در دست بگیریم و فرار کنیم تا زیر ماشین نرویم.
چرا هیچ عکسی از برخورد کفش نیست.

خدا منافقان را هلاک کند... (1687281) (alef-13)
 
علی آقا
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۱۸:۵۸:۴۴
اینها نه ضد ولایت فقیه هستند و نه خود سر بلکه عاشقان ایران هستند که با این همه شهید در جهان سر افراز شده حالا وقتی می بینند که عده ای برای دست دادن با عوامل شهید شدن این همه از عزیزانشان سرودست مشکنند دلشان می سوزد و می گویند مواظب باشید خون عزیزانمان پایمال نشود وگر نه ریس جمهور را دوست دارند. (1687325) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۷-۰۸ ۲۳:۳۷:۴۳
فرهنگ لغت جدید

افراطی: مخالف من،هم خانواده لباس شخصی،خود سر،گروه فشار

روشن فکر: مخالف مخالف من،حامیان من،گاهی امت خداجو

رهبری:هروقت حرفشان مطابق میل من بود باید اطاعت شود و اگر نبود ولایت فقیه زیر سوال رود

توهین به مسئولان: بستگی به گوینده و مسئول مورد نظر و میزان رابطه اش با ما دارد.

تحریم: زمانی که دیگران سر کارند،معنا ندارد و همه مشکلات از بی کفایتی دولت است و همه تاجر تحریم هستند

تحریم:زمانی که خودمان سر کاریم یعنی عامل همه مشکلات و تنها راه نجات هم رابطه با آمریکا.

دهه هفتاد: بین دموکراسی و اسلام،ما طرفدار دموکراسی هستیم.
همانها در دهه بعد: اقدامات برخی(جناح دیگر) در تضاد با اصول عالیه اسلام است(یعنی حرفهای ما در راستای اعتلای اسلام بود) (1687867) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۱۲:۰۶:۲۸
دست راست وچپ شان رانمی شناختندکه هیچ ازپشت کوه امده اندمشتی روستایی زاده که به قوانین شهری آشنانبوده ونمی خواهندآشناشوندسودشان دربی قانونی است .یک کودک اگرازکودکی اسباب بازی هایی داشته باشدکه باانهامهارت های ذهنی وفکری وعملی به اومی اموزدباکودکی که باهیچگونه وسایل بازی آشنانباشدرامقایسه کنیددرمدرسه می بینید بچه ای که بااسباب بازی هایی که تفکربرانگیزاست کارکرده سریع درس رامی اموزداماان دیگری همیشه عقب است ودرنهایت بانمره 10 درس راقبول می شودوهمیشه درکلاس شلوغ وبی انظباط است. (1688777) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۱۲:۱۱:۴۳
متاسفم از این خبر
اولا استفاده ابزاری از نماز نبود بلکه قبل از خروج روحانی این دوستان با تصور اینکه روحانی از در دیگری رفته است به نماز پرداختند تا بعد از آن فرودگاه را ترک کنند. مسیر هم دو لاین داشت که اینها در یک لاین مشغول نماز بودند و لاین دیگر خالی بود اما ماشین از لاین خالی نرفت! بعد هم نیروی انتظامی به همراه گارد رئیس جمهور و تعدادی افراد لباس شخصی و خودسر با مشت و لگد نماز اینها را شکستند که عکسش هم موجود است. در همین حال که اینها کفش هایشان را هم برای اقامه نماز درآورده بودند و شرایط پیش آمده که ما نمی توانیم درکش کنیم کفشی پرتاب شد که معلوم نیست توسط کی بوده و قطعا محکوم است همچنان که شکستن نماز با وجود یک لاین خالی محکوم است.
ثانیا چرا به اتفاقات دیگر این واقعه رسانه ها نمی پردازند مثل اینکه دو نفر از این افراد توسط افرادی کت و شلواری که خودشان را جز جمعیت استقبال کنندگان جا زده بودند دستگیر شده اند؟ (1688791) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۱۵:۲۰:۲۱
باعث تاسفه که به رئیس جمهور مملکت خود تخمرغ و کفش بزنی. با این عناصر افرطی مذاکرات با آمریکا ممکن نیست. عناصری که این کارها رو میکنن وابسته به نهادهایی هستند که متاسفانه خود را انقلابی میدانند. (1689202) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۰۹ ۱۷:۰۸:۵۳
خود جوش زود جوش کفن پوش (1689431) (alef-13)
 
جلال
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۱۰:۰۰:۵۶
خميني کبير سلام
من از ايران به شما درود مي فرستم اما درد دلي هست که باشما وشهيدان مي شود گفت آن هم اينکه فرزند خلف شما در آمريکا نتوانست بارفتار سياسي اش مشت بردهان استکبا بکوبد،اين روزها حالمان آنقدر ها هم خوب نيست شما در سال41 به تنهايي برسر دنيا فرياد کشيدي واز هيچ کس نترسيدي ولي امروز ريس جمهور ايران قدرتمند واطرافيانش راه مبارزه را عوض کردن وجاده را به سمت مذاکره ومصالحه کشانده اند (1690418) (alef-13)
 
بنيامين
۱۳۹۲-۰۷-۱۰ ۱۲:۴۵:۰۵
انقدر بدون مدرك نميخواد شلوغش كنيد.اگه عكسي ازش داشتيدكه اينترنتوپر كرده بوديد.اين جماعت اعتدال دروغ گوييشونوسال88 به اثبات رسوندن (1690797) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۱۱ ۲۲:۴۲:۲۵
خیلی باید انسان کوته فکر باشد که این چنین کاری را بکند....... (1694597) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۰۵:۴۶:۵۰
اونی که کفش پرت کرده رو بگیرید ولی بذارید بقیه اعتراضشونون بکنند (1694872) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۱۱:۲۷:۴۲
اگه فتنه گران سال 88 که الان اطراف رئسی جمهور به پست و مقام رسیدن محاکمه شدن اونوقت معترضین فرودگاه مهرآباد هم محکوم می شوند (1695059) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۲۲:۴۴:۲۸
خدا رو شکر که این فضای بحث و جدل پیرامون مذاکره به راه افتاد که بحثها رو بتونیم روی هم بریزیم.
اما یک سوال:
به نظر شما آمریکایی که در سیزده آبان با اردنگی از مملکت بیرون پرت شد، چرا سال 89 به صورت یکجانبه سفارتخانه مجازی تشکیل میدهد که از جانب مقامات ایرانی فیلتر شد؟
به نظر شما چرا امریکایی ها باید به گفته آقای روحانی از مقامات ایرانی پنج بار درخواست دیدار حضوری! بکنند؟

به نظر شما چرا هرچه این ها را از در بیرون میاندازیم از پنجره میایند؟

یا امریکایی ها عوض شده اند و میخواهند حق ما را بدهند یا ما داریم گول میخوریم.
سوال دیگر:
مگر نمیشود مذاکره غیر مستقیم برگزار کرد؟
پس چرا انقدر بر دیدار حضوری تاکید دارند؟ مگر مثل صد سال پیش است که نامه رابا چاپار انتقال دهند؟


سوال دیگر :
علی رغم همه ی احترامات به رییس محترم جمهور بایدعرض کنیم چرا صوت صحبتان با اوباما را منتشر نمیکنید؟ (1695929) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۳ ۱۲:۳۶:۵۲
به نظر من دو گروه تحریک شده اند.مگر چه کسی می تواند زمان حرکت ماشین را بفهمد. (1697082) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.