نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370259
اسارت دختر جوان در خانه‌شيطان بعد از آشنايي در تلگرام
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۰
دختر جوان بعد از آشنايي با پسري در تلگرام براي رسيدن به زندگي رؤيايي‌اش از خانه گريخت، اما پس از اينكه خود را در دام چهار شيطان اسير ديد، از پليس درخواست كمك كرد.

 روزنامه جوان نوشت: هفته گذشته زن ميانسالي مأموران پليس تهران را از گم شدن ناگهاني دخترش با خبر كرد.

وي در توضيح ماجرا گفت: مدتي است دخترم آزيتا با من سر ناسازگاري دارد. او به خاطر كوچك‌ترين موضوعي مشاجره و مرا تهديد به فرار از خانه مي‌كند. مدتي قبل متوجه شدم از طريق شبكه اجتماعي تلگرام با زن جواني به نام شهره كه از شوهرش طلاق گرفته دوست شده است.
آنها شب و روز با هم ارتباط تلگرامي داشتند تا اينكه احساس خطر كردم و از دخترم خواستم ارتباطش را با او قطع كند، اما به حرفم گوش نداد و با من درگير شد. وي ادامه داد: شب گذشته دخترم در خانه خواب بود، اما وقتي صبح از خواب بيدار شدم، فهميدم شبانه وسايلش را جمع و فرار كرده است. ابتدا احتمال دادم به خانه شهره رفته باشد، اما وقتي به خانه او رفتم، مدعي شد از دخترم خبري ندارد با اين وجود من به او مشكوك هستم و از شهره شكايت دارم.

با طرح اين شكايت پرونده به دستور قاضي آرش سيفي، بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي تهران در اختيار تيمي از كارآگاهان مبارزه با آدم‌ربايي پليس آگاهي قرار گرفت. كارآگاهان در نخستين گام به خانه شهره رفتند و در آنجا آزيتا را پيدا كردند.

سپس مأموران آزيتا و شهره را بازداشت و براي بازجويي به دادسراي جنايي منتقل كردند. آزيتا در بازجويي‌ها مدعي شد به خاطر درگيري با مادرش از خانه فرار كرده است. وي پس از دادن تعهد آزاد شد. شهره نيز مقابل قاضي پرونده با اظهار پشيماني تعهد داد تا پس از اين دختر فراري را به خانه‌اش راه ندهد و آزاد شد.

فرار دوباره

در حالي كه چند روزي از ماجرا نگذشته بود، مأموران پليس از درگيري دو زن با خبر و در محل حاضر شدند. خيلي زود مشخص شد كه دعوا اين بار هم بين مادر آزيتا و شهره اتفاق افتاده است، بنابراين اين دو زن دوباره به دادسراي امور جنايي منتقل شدند و مقابل قاضي سيفي قرار گرفتند.

شاكي گفت: پس از اينكه شهره تعهد داد ارتباطش را با دخترم قطع كند متوجه شدم آنها باز هم با هم از طريق تلگرام ارتباط دارند، تا اينكه دوباره دخترم نيمه شب از خانه فرار كرد. اين بار قبل از اينكه به اداره پليس بروم به خانه شهره رفتم تا دخترم را به خانه برگردانم. وقتي وارد خانه او شدم، آزيتا همراه پسر جواني در خانه او بود. شهره با من درگير شد و دخترم از فرصت استفاده و همراه پسر جوان از خانه فرار كرد.

شهره هم در ادعايي گفت: شب قبل در خانه بودم كه آزيتا زنگ زد. او در حالي كه گريه مي‌كرد، از من خواست تا در خانه‌ام پناهش دهم. آزيتا مي‌گفت با مادرش درگير شده و مادرش او را كتك زده است و الان جايي براي خواب ندارد. آزيتا آنقدر التماس كرد تا اينكه دلم به حالش سوخت و او را به خانه‌ام راه دادم. روز بعد پسر مورد علاقه‌اش هم به خانه من آمد كه ناگهان مادرش سر رسيد و با من درگير شد. مادر آزيتا با مشت و لگد به جان من افتاد و آزيتا هم همراه پسر مورد علاقه‌اش فرار كرد.

پس از اين ادعا، زن تنها براي تحقيقات بيشتر به دستور قاضي پرونده بازداشت شد.

اسارت دختر فراري در دام ۴ شيطان

در حالي كه جست‌وجو براي يافتن دختر فراري ادامه داشت، آزيتا به اداره پليس رفت و از اسارت در دام چهار پسر شيطان‌صفت خبر داد.

وي در حالي كه دست و پايش از شدت ترس هنوز مي‌لرزيد، گفت: من هيچ وقت به نصيحت‌ها و حرف‌هاي مادرم توجهي نداشتم و فكر مي‌كردم او مانع خوشبختي من است. مدتي قبل با پسر جواني از طريق تلگرام آشنا شدم و او به من ابراز علاقه كرد تا اينكه به خاطر او از خانه فراري شدم. روز حادثه وقتي مادرم مرا در خانه شهره پيدا كرد با پسر مورد علاقه‌ام از خانه شهره بيرون آمدم. پس از اين، پسر مورد علاقه‌ام مرا در خيابان رها كرد و من تنها شدم. در حالي كه ساعتي در خيابان سرگردان بودم به پاركي در غرب تهران رفتم. در حالي كه هوا رو به تاريكي مي‌رفت، پسر جواني خودش را به من نزديك كرد. وقتي به او گفتم از خانه فرار كرده‌ام به من قول داد مرا به خانه يكي از بستگانش ببرد تا شب را در خيابان نمانم. او مرا سوار موتورسيكلتي كرد و به خانه‌اي متروكه در حوالي كرج برد. پسر جوان مرا در خانه‌اي حبس كرد تا اينكه ساعتي بعد همراه سه پسر ديگر به خانه برگشت و. . . .

همزمان با ادامه تحقيقات درباره اين حادثه كارآگاهان به دستور قاضي آرش سيفي، بررسي‌هاي تخصصي خود را براي شناسايي و دستگيري چهار پسر شيطان‌صفت آغاز كردند.
 
کلمات کلیدی : تفکیک جنسیتی+آزار کودکان+ستایش+تجاوز+حقوق زنان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۰۹:۱۰:۳۵
چطور دختره شیطان صفت نیست (3812258) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۶:۲۶
چرا اينگونه اتفاقات فقط در ايران اتفاق ميافتد و در سويد و فنلاند و حتي آمريكاي 350 ميليوني اتفاق نمي افتد (3812615) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۲۰:۱۵:۲۹
پلیس اسکاتلند روز جمعه اعلام کرد که همزمان با کشف ۳۰ میلیون قطعه عکس مستهجن از کودکان در شبکه اینترنت، تاکنون ۷۷ نفر در ارتباط با سوءاستفاده و اذیت و آزار جنسی از کودکان دستگیر شده اند.

به گزارش ایرنا، به گفته پلیس اسکاتلند، در جریان عملیات پلیس همچنین ۵۲۳ کودک که قربانی سوءاستفاده جنسی به صورت آنلاین بودند، شناسایی شده اند. براساس گزارش پلیس اسکاتلند، این کودکان که قربانی بوده اند، بین ۳ تا ۱۸ سال سن داشته و ۱۲۲ نفر از آنها تحت خدمات حمایتی از کودکان قرار داشته اند.

پلیس اسکاتلند بابیان اینکه این عملیات از ششم ژوئن شروع و تا ۱۵ جولای گذشته ادامه داشته است، گفت که در جریان آن علاوه بازجویی از ۱۳۴ نفر، ۸۳ منزل متعلق به افراد مظنون مورد تفتیش قرار گرفته و ۷۷ نفر دستگیرشده اند. (3858204) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۲:۳۹:۴۰
و......جواب همه گردن شقی هام رو داد
امان از لج بازی و نفهمی جوون های به اصطلاح به روز و روشنفکر امروزی (3812805) (alef-11)
 
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۴:۰۹:۱۳
جاهلیت هنوز ادامه دارد؟؟؟ (3813115) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۴:۳۸:۴۷
چرا نمیگی دختر شیطان صفت؟ (3813192) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۲۲:۴۸:۵۹
قول داد به خانه یکی از بستگانش ببرد!
فیل ها پرواز میکنند! (3814060) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته