نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432052
برانکو محروم می‌شود؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که اظهارات برانکو خلاف ماده ۲ قانون کمیته انضباطی فیفاست.

خبرآنلاین نوشت: صحبت‌های تند مهدی تاج درباره این که اظهار نظر درباره اردوی تیم ملی در حیطه وظایف سرمربی پرسپولیس نیست را بگذارید کنار «دعوت» برانکو به کمیته انضباطی و حرف‌هایی که او علیه کارلوس کی‌روش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ زده است. احتمالا خروجی این همه فعل‌وانفعال می‌شود، محرومیت برانکو ایوانکوویچ.

رییس فدراسیون فوتبال چهارشنبه به صراحت اعلام کرد حرف‌های برانکو ایوانکوویچ علیه تیم ملی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خلاف دو ماده قانونی کمیته انضباطی و اخلاقی فیفاست. تاج همچنین گفت که صحبت درباره چنین موضوع‌هایی اصلا در حیطه سرمربی پرسپولیس نیست. فدراسیون فوتبال معتقد است برانکو با این حرف‌های خود قصد داشته هواداران پرسپولیس را علیه تیم ملی و فدراسیون فوتبال تحریک کند و به همین خاطر او را به کمیته انضباطی احضار کرده است.

البته احضار سرمربی قرمزها به کمیته انضباطی تنها پیامد صحبت‌های جنجالی برانکو نیست و به غیر از این که ایوانکوویچ باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اظهاراتش توضیح دهد، او باید در کمیته اخلاق نیز درباره حرف‌هایی که جو عمومی فوتبال را علیه تیم ملی و فدراسیون از نظر مسوولان ارشد فدراسیون «تحریک» کرده نیز پاسخ بدهد و با توجه به این که شرایط فوتبال ایران بعد از حرف‌های برانکو به حاشیه رفته و هواداران پرسپولیس به خاطر اظهار نظر سرمربی تیم‌شان علیه تیم ملی و فدراسیون تحریک شده‌اند، او بر اساس قانون احتمالا دو جلسه از همراهی پرسپولیس در لیگ برتر محروم خواهد شد.

برانکو همزمان با پرواز تیم ملی به دوبی، کارلوس کی‌روش را یکی از مقصران ناکامی احتمالی پرسپولیس در لیگ برتر معرفی کرد و سرمربی تیم ملی هم برای جلوگیری از ادامه این بهانه‌جویی، هفت بازیکن پرسپولیس را به تهران فرستاد؛ موضوعی که به سوِژه اصلی فوتبال ایران تبدیل شده است.»
 
کلمات کلیدی : برانکو+پرسپولیس
 
علی وارنا
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۰:۰۹:۳۴
واقعا. چنین حقی دارد؟؟؟ مربی قرمزها در خصوص تیم خود و ضربه خوردن به تیمش بخاطر اردوهای غلط سرمربی تیم ملی سخن بحق گفته است. خب رییس محترم فدراسیون فوتبال. این اردوی امارات چه خاصیتی برای تیم ملی ناقص در انجا چه از نظر فنی و هماهنگی داشته؟؟؟؟ جز یک اردوی تفریحی و هدر رفتن دلارهای نفتی کشور است!؟ انهم در زمانیکه مردم برای درمان و تغذیه خود و تحصیل فرزندان خود با مشکل هستند!!!! یکی باید بیاید و شماها رو محروم نماید از مدیریت فوتبال که دارید دلارهای نفتی کشور را بیخود و بی جهت به هدر میدهید و توان برگزاری یک بازی تدارکاتی قوی برای تیم اول اسیا ایران فراهم کنید؟؟؟؟ شما به فوتبال ایران و مردم دارید بنوعی کم کاری و ... میکنید شما باید اخراج و محاکمه شوید که چرا چنین اردوهای ناقص برای تیم ملی ایران برگزار میکنید!؟ واقعا نام ایران را شماها بجای اینکه با غرور و سر بلندی ان کنید با کارهای غلط تان باعث لطمه زدن شدید!؟ نمایندگان محترم مجلس و کمیسیون اصل نود باید با شماها برخورد و محرومتان کنند و تمام پولهایی که به هدر دادید و ثمری برای فوتبالمان نداشته به خزانه عودت دهید. اری شماها باید محروم و منفصل از کار شوید نه مربی که بخاطر تعهد خود بخاطر اینکه پول گرفته از باشگاهش. وظیفه خودش میداند که دفاع باید کند از منافع تیمش و طرفداران تیمش. بله به تعصب و غیرت یک خارجی باید احسنت و افرین گفت. این شماها هستید که اختیار فوتبال ایران رو بدست یک خارجی دادید و هر چه میگوید سر تعظیم فرود میاورید؟؟؟! (4102982) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته