توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412054
هیچ کنسرتی در شیراز لغو نشده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵
ایجاد فضای مثبت از طریق رسانه قطعا تبعات کمتری برای گروه‌های هنری به دنبال دارد اما اگر رسانه وظیفه خود را ایفا نکرده باشد قطعا گروه‌های هنری با مشکل مواجه می‌شوند بنابراین نقش رسانه بسیار مهم و اساسی است البته هجمه‌ها همیشه وجود دارد.

به گزارش ایلنا، صابر سهرابی، رییس کارگروه مطبوعات اداره کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها؛ اظهار کرد: استان فارس داعیه‌دار هنر در ایران است و در چندسال گذشته بر تعداد گالری‌های استان به ویژه در شهر شیراز افزوده شده که این باعث خوشحالی‌ست.

او ادامه داد: خوشبختانه هیچ کنسرتی در شهر فارس لغو نشده و اجراهای بسیار خوبی در شیراز داشته‌ایم که با استقبال خوبی مواجه شده هر چند سنگ‌اندازی‌هایی در این میان وجود داشت اما توانستیم رضایت هنرمندان را جلب کنیم و فعالیت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

رییس کارگروه اداره کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در ارتباط با نقش حمایتی رسانه‌ها در برگزاری نمایش‌ها و اجراهای موسیقی در شهرستان‌ها گفت: رسانه غیر از وظیفه اطلاع‌رسانی که نقش ذاتی آن است نقش مهمی در مثبت نشان دادن برنامه‌های هنری دارد از همین با ایجاد یک فضای مثبت می‌تواند به برگزاری بهتر و بدون مشکل اجرای گروه‌های هنری در شهرستان‌ها کمک کند.

سهرابی ادامه داد: ایجاد یک فضای مثبت از طریق رسانه قطعا تبعات کمتری را برای گروه‌های هنری به دنبال دارد اما اگر رسانه وظیفه خود را بدرستی ایفا نکرده باشد قطعا گروه‌های هنری با مشکل مواجه می‌شوند بنابراین نقش رسانه بسیار مهم و اساسی است البته هجمه‌ها همیشه وجود دارد.
 
کلمات کلیدی : لغو کنسرت + شیراز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.