توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502856
یک زن مسئول روابط عمومی کاخ سفید شد+عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
خانم هوپ هیکس، فرد مورد اعتماد و مشاور رئیس‌جمهوری آمریکا به عنوان سرپرست روابط عمومی کاخ سفید منصوب شد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه واشنگتن پست، در حالی که کاخ سفید به دنبال جایگزینی برای آنتونی اسکاراموچی به عنوان مدیر روابط عمومی کاخ سفید است، هوپ هیکس موقتا این سمت را در دست گرفته است. اسکاراموچی تنها 10 روز این سمت را در دست داشت و پس از انتقاد از استیو بنن، استراتژیست ارشد کاخ سفید تحت فشار قرار گرفت و نهایتا هیکس در کنار سارا هاکبی، سخنگوی کاخ سفید به عنوان سرپرست برای ایفای نقش مدیریت روابط عمومی، همکاری خواهد داشت.

هیکس 28 ساله هم اکنون مدیر ارتباطات استراتژیک ترامپ است و جزء وفادارترین و مورد اعتمادترین افراد به رئیس‌جمهوری آمریکا محسوب می‌شود.

او سال 2015 کار خود را به عنوان سخنگوی کمپین انتخاباتی ترامپ آغاز کرد و روابط نزدیکی با ایوانکا ترامپ،‌ دختر رئیس‌جمهوری آمریکا و همسر او جارد کوشنر دارد. یک مقام کاخ سفید اعلام کرد: هوپ هیکس به عنوان مدیر موقت روابط عمومی کاخ سفید مشغول به کار خواهد شد و جایگزین دائم در زمان مقتضی اعلام می‌شود. این تغییر و تحولات در بحبوحه دور جدیدی از جابه‌جایی‌ها در کاخ سفید انجام شد.

به گفته یک منبع مطلع، هیکس در واقع نقشی را به دست گرفته است که ادامه شغلی است که او اکنون در پشت صحنه انجام می‌دهد.

در دوره انتقالی کلیان کانوی، مشاور ترامپ از انتصاب هیکس به عنوان سخنگو حمایت کرده بود اما در آن زمان ترامپ با هیکس معتقد بودند که او آمادگی پذیرش این شغل را ندارد.

نام هیکس پیشتر هم برای تصدی شغل مدیریت روابط عمومی مطرح شده بود و به صورت غیر رسمی هم این نقش را برای رئیس‌جمهوری آمریکا ایفا می‌کرد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، کاخ سفید، استیو بنون، شان اسپایسر، جیمز کومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.