نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 273752
ترخیص خودرو‌های توقیفی به مناسبت نیمه شعبان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۳
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: به مناسبت نیمه شعبان صاحبان خودروهایی که منع قضایی نداشته باشد، می‌توانند به مراکز ترخیص خودرو مراجعه ‌و خودروهای خود را ترخیص کنند.

به گزارش تسنیم، سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در حاشیه یازدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در نیمه شعبان همه‌ساله برنامه‌هایی ویژه‌ای در حوزه ترافیکی و امنیتی را پیش‌بینی می‌کنیم، امسال هم برنامه‌ریزی لازم را برای انجام هر چه‌بهتر جشن‌ها انجام داده‌ایم.

وی گفت: با هماهنگی با هیئات مذهبی برای مراسم‌های سطح شهر تهران، سعی داریم که برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان بسیار پرشور در تهران انجام شود و پلیس به‌عنوان خدمتگزار در خدمت مردم باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به مناسبت نیمه شعبان صاحبان خودروهایی که منع قضایی نداشته باشد، می‌توانند به مراکز ترخیص خودرو مراجعه ‌و خودروهای خود را ترخیص کنند.

سردار ساجدی نیا همچنین با تقدیر از برگزاری همایش‌هایی چون دکترین مهدویت، این همایش‌ها را زمینه‌ساز آشنایی هر چه بیشتر مردم بافرهنگ ظهور و مهدویت عنوان کرد.
 
کلمات کلیدی : نیمه شعبان+خودروهای توقیفی
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۵:۰۷:۳۰
خیلی جای تأسف دارد. خیال می کنید اگر این کار بکنید، متخلفین آدم می شوند؟! (2929292) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۸:۱۳:۵۶
چرا به متخلفين پاداش ميدهيد؟ به جاي اينکار ميتوانيد به کسانيکه در مدتهاي طولاني طبق ضوابط راهنمايي و رانندگي دچار هيچگونه تخلفي نشده اند پاداش قابل توجه مالي بدهيد تا تشويقي براي درست رانندگي کردن ديگران شود , (2929859) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.