توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423458
بازی ایران ـ مراکش هم لغو می‌شود!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲
با حرف‌های مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که شب گذشته آن را پایان جلسه هم اندیشی به زبان آورد، دیدار ایران مقابل مراکش را باید لغو شده دانست.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال ایران بازی مقابل ساحل عاج را در تاریخ 19 دی برنامه ریزی کرده بود که با مخالفت دولت امارات با دیدار ایران با این تیم آفریقایی، کلیت اردوی ایران در کشور امارات در شرایطی تردیدآمیز قرار گرفته و به احتمال بسیار زیاد لغو خواهد شد.

در حال حاضر سایت فیفا پیش از دو بازی ایران در فیفادی‌های فروردین‌ماه مقابل چین و قطر نام مراکش را به عنوان حریف ایران در تقویت خود ثبت کرده که این دیدار هم به سرنوشت بازی ساحل عاج دچار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران با برنامه ریزی کی‌روش قصد داشت از فرصت به دست آمده پیش از جام ملت های آفریقا با توجه به اردوی 8 تیم آفریقایی در کشور امارات استفاده کرده تا با آنها مسابقه برگزار کند که با توجه به نامه وزارت امورخارجه که دلالت بر مخالفت دولت امارات با بازی‌های تیم‌های ملی ایران در این کشور دارد، این دیدار را نیز لغو شده دانست. 

سازمان تیم های ملی فوتبال ایران هنوز هیچ اردویی را به جای اردوی امارات رسما اعلام نکرده اما ممکن است با توجه به عقد قرارداد ایران و ارمنستان تیم ملی برای برگزاری اردو به این کشور برود. اگرچه ارمنستان در دی ماه درگیر سرماست و اردو در این کشور چندان منطقی نیست. 

در حال حاضر همه منتظر کارلوس کی‌روش و تصمیم‌گیری او درباره برنامه جایگزین اردوی امارات هستند.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+مراکش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.