توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463751
حاشیه تمام شد؛ سیدجلال در آغوش بازیکنان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
اتفاقات رخ داده در آیتم قهرمانی پرسپولیس و در برنامه نود باعث خشم سیدجلال حسینی شد تا او به شدت نسبت به این اتفاق موضع بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی به شدت بابت شوخی‌های بازیکنان این تیم در آیتم قهرمانی برنامه نود شاکی بود و همین مساله باعث شد او بلافاصله در نیمه شب گذشته با مصاحبه‌ای تند نسبت به صحبت‌های فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، حسین ماهینی و مهدی طارمی واکنش نشان دهد.


با این حال بازیکنان مغضوب پرسپولیس از سوی کاپیتان ملی‌پوش، امروز در صحبت‌هایی وعده دادند تا با حضور در هتل ضمن گفتگو با سیدجلال حسینی خیلی زود ماجرا را فیصله بخشند. خصوصا اینکه برانکو ایوانکوویچ نیز از آنها خواسته بود حرمت بازیکنان باتجربه تیم را داشته باشند. بازیکنان پرسپولیس ظهر امروز با حضور در هتل المپیک با کاپیتان خود برخورد داشتند. آنها بلافاصله جلسه کوتاه و دوستانه‌ای با کاپیتان برگزار کرده و ضمن اعلام اینکه قصد توهین نداشته اند و شاید مونتاژ این بخش باعث شده تا این تصور که هجمه آنها علیه او بوده شکل گیرد. سیدجلال که همچنان با ناراحتی به این مساله و توضیح بازیکنان گوش می‌داد در نهایت در آغوش بازیکنان و شوخی آنها این مساله را تا حدود زیادی فراموش شده دانست و بعد از صرف ناهار و حضور در محل تمرین نیز با انرژی به تمرین پرداختند تا خود را برای برپایی جشن باشکوه در پایان فصل شانزدهم آماده کنند.
 
کلمات کلیدی : سید جلال حسینی+پرسپولیس+شوخی با سید جلال+نود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته