توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483056
واکنش روسیه به تحریم‌های احتمالی آمریکا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
مسکو در واکنش به تلاش مجلس سنای آمریکا برای تصویب تحریم‌های جدید علیه روسیه، تاکید کرد این اقدامات را بی‌پاسخ نمی‌گذارند.

به گزارش فارس، یک قانون‌گذار روس اعلام کرد مسکو تلاش مجلس سنای آمریکا برای وضع تحریم‌های اقتصادی جدید علیه روسیه را بی‌جواب نخواهد گذاشت.

«ولادیمیر ژاباروف» معاون اول کمیته امور بین‌المللی مجلس اعلای روسیه به خبرگزاری «اسپوتنیک» گفت: «ما باید تا زمان تصمیم نهایی کنگره صبر کنیم و ببینم واکنش رئیس جمهور ترامپ چه خواهد بود.»

ژاباروف اما تاکید کرد اگر طرح تحریم‌های روسیه تایید و به قانون تبدیل شود «مطمئنا این اقدام را بدون جواب باقی نمی‌گذارند.»

پیشتر نیز «دیمتری پسکوف» سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه تاکید کرده بود مسکو سعی دارد از اقدامات تحریک کننده تحریم اجتناب کند اما خواستار صبور بودن تا زمان تدوین کامل آن شد.

مجلس سنای آمریکا ساعات پایانی روز چهارشنبه با اضافه شدن بسته تحریم‌های ضد روسیه به طرح جامع تحریم‌های ایران موافقت کرده بود.
 
کلمات کلیدی : روسیه،تحریم، آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.