توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503152
تورهای لحظه آخری ترفندی برای کلاهبرداری
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸
مردی که با تبلیغ تورهای لحظه‌آخری و ارزان‌قیمت در فضای مجازی، از طعمه‌هایش کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد.اين مرد از طريق شبكه‌هاي مجازي و سايت ديوار اقدام به تبليغ گسترده تورهاي مسافرتي با‌عنوان تورهاي لحظه‌آخري مي‌كرد. با توجه به قيمت كمي كه او براي خريد تورها درنظر گرفته بود، افراد زيادي وسوسه مي‌شدند تا اين تورها را بخرند و اين در حالي بود كه جز يك شماره تلفن اعتباري،

همشهری: چيز ديگري در آگهي‌ به چشم نمي‌خورد. خريداران پس از تماس با اين شماره تلفن، اقدام به خريد تورهاي مشهد، كيش، قشم و ديگر شهرها مي‌كردند و مبلغ آن را نيز واريز مي‌كردند اما پس از آن نه خبري از بليت مي‌شد و نه فروشنده. با شكايت تعدادي از شاكيان در پليس فتاي استان اصفهان، تحقيقات مأموران براي دستگيري فرد كلاهبردار شروع شد و در نهايت مأموران موفق شدند اين مرد را در يكي از استان‌هاي ديگر دستگير كنند. به‌گفته رئيس پليس فتاي استان اصفهان، متهم در بازجويي‌ها به كلاهبرداري از 22نفر با اين شگرد اعتراف كرد و پرونده وي براي رسيدگي در اختيار مرجع قضايي قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : تور، کلاهبرداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.