توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454157
واکنش سازمان لیگ به جنجال و درگیری در داربی مازندران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵
مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ یک می‌گوید رای کمیته انضباطی مشخص کننده نتیجه نهایی داربی مازندران است.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اتفاقات روز گذشته داربی مازندران بین دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر اظهار کرد: گزارش ناظر بازی و داوری و مسئول برقراری امنیت ورزشگاه به ما رسیده و ما آن‌ها را صورت جلسه کرده‌ایم و به کمیته انضباطی تحویل دادیم. در تماس تلفنی‌ای که با حسن زاده داشتم، او هم قول مساعد داد که به خاطر اهمیت موضوع در اسرع وقت رای این دیدار را صادر کند.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ یک در پاسخ به این سوال که از نظر او چه کسی در این ماجرا مقصر بوده است؟ گفت: با توجه به اینکه این موضوع جنبه حقوقی دارد بهتر است من اظهار نظری نکنم تا قاضیان با آرامش رای خود را صدر کنند.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از این پس دیدارهای خونه به خونه بابل در ورزشگاه هفتم تیر برگزار می‌شود یا نه؟ بیان کرد: ما منتظر این هستیم که رای کمیته انضباطی صادر شود. همچنین در نامه‌ای که دیروز بهاروند به هیئت فوتبال مازندران ارسال کرد، قرار شد آن‌ها گزارش کارشناسی خودشان را هم به ما ارسال کنند. در نهایت ما با توجه به رای کمیته انضباطی، گزارش هیئت فوتبال و نیروهای امنیتی، برای برگزاری مجدد دیدار در ورزشگاه هفتم تیر بابل تصمیم گیری کنیم.

محمود زاده در ادامه درباره استفاده از گاز فلفل توسط نیروهای امنیتی در دیدار دیروز و نتیجه نهایی این دیدار با توجه به نیمه کاره ماندن آن، گفت: استفاده یا عدم استفاده از گاز فلفل در گزارش ناظر نیامده است. این مسئله‌ای است که در گزارش هیئت فوتبال مازندران مشخص می‌شود. همچنین نتیجه این دیدار هم توسط کمیته انضباطی مشخص می‌شود.

او در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان مسئول برگزاری مسابقه‌های لیگ یک، همه را به آرامش دعوت می‌کنیم تا دیگر از این دست اتفاق‌ها رخ ندهد.
 
کلمات کلیدی : سازمان لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.